Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100
2009. szept. 7. 16:52
Sziasztok! Ma keményítőnapom van. Ettem délden húslevest főtt sárgarépával. A vacsi paprikás krumpli lesz-kolbász nélkül.
28. Menike
2009. szept. 4. 16:56

Jó hétvégét és kitartást mindenkinek. Most kaptam egy könyvet, amiben a diéta receptjei vannak. Nagyon tetszik, de jó éhes lettem a képek láttán. Alig várom a holnapi protein napot.

Hétfőn jelentkezem.

Mona sok sikert a köszöntés csábításának ellenállásához.

27. gyöngyi (válaszként erre: 26. - Menike)
2009. szept. 4. 16:32
Szerintem biztos nem árt, hogy jó-e valamire nem tudom.
26. Menike
2009. szept. 4. 16:14

Szia Gyöngyi!


Azért kérdeztem, mert van otthon egy dobozzal és akkor alkalmaznám azt is. Nem volt drága, 2200 Ft-ot fizettem érte.

2009. szept. 4. 14:15
Mona! Én minden reggel teszek tejet a kávéba,annyi belefér szerintem.
2009. szept. 4. 14:14

Áááá! Baj van! A szilvás gombócba liszt is meg krumpli is van!Nem ettem belőle, csináltam inkább mákos tésztát.Estére is tészta lesz, de sós, pesto-t teszek rá.

Menike!Szerintem ne költs feleslegesen ilyesmire.

23. Menike
2009. szept. 4. 13:31

Valaki segítsen!A diéta alatt lehet szedni káposztaleves kapszulát? Vagy felejtsem el?

Köszi

22. Menike
2009. szept. 4. 09:12

Jó reggelt Mindenkinek!

Hááát, eljött a gyüminap. Eleddig még csak egy körtét fogyasztottam, de szőlőt is hoztam magammal.

Mona kitartás a köszöntésre. Ha meg bírod állni, hogy nem csábulsz el, akkor Istennő leszel. Ha nem, az se gond, akkor következő nap még kevesebbet eszel és többet mozogsz.

Nálam egy baj van, nagyon kimerültnek érzem magam.De majd lesz ez még jobb is.

21. Mona..
2009. szept. 3. 22:02

Gyöngyi, szerintem ott lehet az a szilva:)

Én is ma jó voltam, bár reggel a kávémba véletlen tettem tejet. Aztán gyümi, kukorica, és vacsira hagymás krumplit csináltam, nagyon fini lett.

Nekem is a kedvencem a szénhidrát nap. Gyümi naptól félek, mert megint köszöntés lesz, bográcsozás, grillezés, torta, süti, jajjj :(.

2009. szept. 3. 18:43

Sziasztok!

Na ma jó voltam! Délelőtt sziva, ebédre főztem kukoricás, babos rizst.Maradt még belőle az lesz a vacsi.Holnap jön a kedvencem szénhidrátnap mmmmm!

Szerintetek a szivás gombócból piszkáljam ki a szilvát?

19. Menike
2009. szept. 3. 14:45

Hát túl vagyok a mákos tésztán. Nagyon jó volt, bár most olyan álmosság tört rám, hogy nem is tudom, hogyan aktivizáljam magam.

A délelőtt csak gyümi nekem is megy, de a kelkáposzta főzelékkel a világból ki lehet kergetni. Nem csodálom, hogy kukoricát ettél. A tésztát én is imádom. Pár kanál, hát enyje-benyje, de majd ma nem csúszik le. Később szerintem sokkal könnyebb lesz, az eleje a kegyetlen, amikor még mindent ennél.

Én itt vagyok veled! Hajrá Mona!!!

18. Mona..
2009. szept. 3. 14:13

Menike, ügyi vagy. Tegnap már 5-kor vacsiztam, kevés volt az ebéd és nem bírtam tovább. Este tejbegrízt csináltam a kisfiamnak, és abból lecsúszott pár kanállal.

Ma délelőtt csak gyümi, délben kelkáposzta főzelék, de nem szeretem, igy megettem 1 doboz kukoricát, bár tudom hogy ettől is gyorsan éhes leszek.

A szénhidrát napokat várom mindig, mert kegyetlen tésztás vagyok.

17. Menike
2009. szept. 3. 09:19

Szia Mona!

Ennek igazán örülök, talán ismerem is őket, lehet az Ügyfeleim is. Na mindegy!

Tegnap én is majdnem éhen haltam. Este inkább pihentem, csakhogy ne gondoljak az evésre. Persze a párom este 10-kor kitalálta, melegszendvicset kér. Megcsináltam és nem ettem belőle, még egy mini falatot sem. Amit otthagyott, a kutya kapta meg. Majdnem sírtam. Ma a harmadik nap van és eddig még csak egy körtété gyűrtem le. Viszont ebédre mákos tészta lesz. Remélem az nem bűn.

16. Mona..
2009. szept. 2. 15:57
Menike, most néztem a lakóhelyedet, és a nődokim /párom barátja/ akinél szültem, és a párom egyik kollégája is ott lakik :).
15. Mona..
2009. szept. 2. 15:55
Délben ettem kevés csirkemellet zöldségekkel, de nagyon éhes vagyok. Ilyenkor vacsiig semmi nem jár amit rágcsálhatnék? Ekkor szokott elszakadni a cérna, mikor nagyon éhes vagyok, és hirtelen elkezdek falni, ami csak a kezembe kerül :(, de igy első nap, még elég korai lenne :(. Múltkor 10 napig csináltam, és 3 kg ment le. Aztán jött egy csomó szülinap, névnap a családban, aztán feladtam.
14. Mona..
2009. szept. 2. 15:51
Ez nagyon tetszik :))"Kellett valami, ami fogy a kilókon kívül"
13. Menike
2009. szept. 2. 14:50

Köszi Mona! Kellett valami, ami fogy a kilókon kívül.

Ma van a 2. napom és egyelőre nem tartom annyira nehéznek. A mai ebéd és vacsora is paprikás krumpli, szigorúan nokedli és kolbász, illetve virsli nélkül. Természetesen a kenyér is elmarad. Ja, és sokkal kevesebb, mint eddig.

Valaki mondja meg, ha este csak úgy magában megeszek egy kígyó ubit, akkor az nem baj, ugye? Zöldséget lehet korlátlanul és bármelyik napon?

12. hsgy
2009. szept. 2. 14:09

Köszi Mona !

Én már egyszer végig csináltam a 90 napost és 13 kg-ot fogytam. Sajnos vissza is híztam, mert nem figyeltem oda utána.

Azért hétfőn kezdeném, mert addig egy költözés előtt állunk és a kettő kicsit sok lenne.

11. Mona.. (válaszként erre: 9. - Menike)
2009. szept. 2. 13:57

Menike, ez jó ötlet:).

Hsgy, maradj itt velünk, energiát merítesz a mi eredményeinkből:), vagy miért nem állsz neki a napokban?

10. hsgy
2009. szept. 2. 13:36

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok ,hétfőtől szeretném kezdeni. Keresek valakit aki kezdené velem a 90 napost és végig is csinálná.

Várom a jelentkezéseteket! Györgyi

2009. szept. 2. 11:53

Sziasztok!


Én tegnap kezdtem a 90 naposat, és hogy inspiráljam magam,vettem egy centit és minden este levágok belőle egyet.Így látom, hogy telnek a napok és reméljük velük csúsznak le a kilók is.

Az este kritikus, de meg bírtam állni, pedig az ismerősöm almás pitét hozott nekem. Nem ettem belőle.

Ha megengeditek, akkor én is csatlakoznék hozzátok.

8. Mona.. (válaszként erre: 7. - Gyöngyi)
2009. szept. 2. 11:21
Én dettó, egésznap nincs probléma, aztán este jön a bűnőzés :(, és a fogadalom, hogy másnaptól kibírom
2009. szept. 2. 10:14

Én csináltam már, akkor le is ment kb. 10 kiló, de sajna vissza is jött. Most megint kezdem, az inspiráció megvan, nem férek bele a cuccimba!

A sporttal hadilábon állok, pedig van egy szobabiciklim...!

Ma korán reggel ittam egy kávét.Utána ettem egy barackor meg három szilvát.

Napközben nincs gond inkább este szoktam én is elcsúszni.

2009. szept. 2. 08:22
Üdv kicsimimi! Hajrá csajok! Megiszom a reggeli kávémat, és lefoglalom magam, akkor nem nasizom, ugyanis az a legnagyobb bajom, hogy azt nem lehet, tegnap még este 22-kor is kekszet ettem :(.
2009. szept. 2. 01:18
Hello!Én is csatlakoznék. Én már többször elkezdtem a 90 naposat, de munka és suli mellett nem tudtam betartani a gyümölcs napot, így inkább csak kevesebbet eszem és próbálok erőt meríteni innen-onnan :) Remélem menni fog mindenkinek!
2009. szept. 1. 22:25

Sziasztok! De jó hogy jöttetek, együtt talán könnyebb lesz, legalábbis nekem kell egy kis ösztönző, mert sajna akaraterőt nem lehet a boltban vásárolni, és nekem abból nagyon kevés van. Már 1* nekirúgaszkodtam, de közbe jött egy csomó családi ünnepség :(.Holnap én is fehérjenappal kezdek, 8kg-ot szeretnék fogyni, és mindenhol feszesedni.

Anda, hogy tornázol?

Gyöngyi,neked könnyen fog menni, csináltad már? Sportolsz?

2009. szept. 1. 17:34
Ügy volt, hogy ma kezdek, de nem jött össze, úgyhogy én holnap fehérjenappal kezdek.
2009. szept. 1. 16:53
Én holnap kezdem. De nem a "90 naposat" csak kevesebbet eszem, este 6 után semmit, meg elkezdek tornázni. 5-8 kilot szeretnék fogyni, meg feszesedni.
2009. szept. 1. 16:46
Aki holnap kezdené, jöjjön.
❮❮ ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook