Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. márc. 1. 10:40

Sziasztok!


Megvagyok, csak most sok lett a meló, mert apósék mennek haza, így nekünk kell az ő melójukat is megcsinálni. 4:20-tól 23-ig leszek kb 3 hétig. PErsze napközben néhány órás megszakításokkal, de akkor a főzés, mosás stb...

Én 1 kg-t fogytam, pedig csak annyi, hogy egyik nap megcsináltam a lébőjtöt, vagyis csak a levét ettem egész nap a levesnek. Már jobban érzem magam, mert megmaradt a -1 kg, nem jött vissza

848. Bikinis
2010. márc. 1. 07:29

Sziasztok LÁnyok!!!!

Már mácius van, JÖN A TAVASZ!!!!!

És még mindig nem fogytam egy dekát sem!!!Na nem is tettem érte semmit!!!!

Nagyon rohan az idő, nem így gondoljátok????

A héten ezerrel rohangálok, holnap később megyek dolgozni, mert a hugomat viszem fogászatra, szerdán megint később megyek mert a páromat kisérem el az onkológiára.Csütörtökön délután belgyógyászatra viszem a hugomat ellenőrzésre, a diabetes miatt.Péntek -szombat pedig iskola!!!Vasárnap takarítás, mosás vasalás stb....

És nem fogyok, mikor figyeljek oda.Jaj, tudom ez is csak kifogás!!!!

Legyen szép napotok!!!

Helmo, Krisz merre jártok???

Bikinis

2010. febr. 28. 19:37

Sziasztok.


Sajna ritkán tudok jönni, de igyekszem.

Bikinis, szorítok ezerrel, hogy jó híreket mondjon a doki.

Krisz neked meg gratulálok és izgatottan várom, amikor újra lehet örömködni :))

846. Bikinis
2010. febr. 26. 08:29

Sziasztok!!

Látom most én maradtam egyedül!!

Pusza mindenkinek

Bikinis

845. Bikinis
2010. febr. 25. 19:20

Sziasztok!!

Látom most Ti dolgoztok ezerrel!!!

Szép estét mindenkinek és Vigyázzatok magatokra!!!

Bikinis

844. Bikinis (válaszként erre: 843. - BollerKrisz)
2010. febr. 24. 19:00

Sziasztok Lányok!!!

Aranyos vagy Krisz, hogy izgulsz, De reggel rohantam és tegnap este tudtam csak elolvasni.

Szóval a lelet, nem is tudom, az jó benne, hogy nem egy másik tumor, hanem az elsőnek az áttétje, de az aggasztó nagyon a számomra, hogy a kivett minta körüli nyirokcsomókban amit szintén eltávolítottak abban is volt, méghozzá a 16 nycsomóból kettőben.

Reggelre sikerült rábeszélnem menjem be az onkológiára a leleteivel, mert ma rendel a kezelőorvosa, és így is volt, de (és ezért majdnem felrobbanok)telefonált az egyik ismerős anyuka a páromnak, hogy nem ér haza a gyerekért mikorra a suliba végez és hozza már el.Hát ennek fejében az én párom nem ment orvoshoz, mert mi van ha Ő sem ér haza a fiúkért.13 évesek és még mindig hozzuk visszük, jó megtehetjük, mert itthon van és akkor nyugodt az ember, hogy nem csavarog, vagy hogy nem történik vele semmi.De itt a példa arra, hogy igen van mikor nekik kellene haza jönni.Nekem buszozott a gyerek, mikor a párom kórházban volt, és én dolgoztam, de az apa az megy érte, mert úgye jösz értem apa a jelszó!!!!

És most csak egy hét múlva tud menni, de megígérte, hogy menni fog."Megverem"ha nem!!!!

Lányok vigyázzatok magatokra és szép estét nektek!!!

Pusza

Bikinis

2010. febr. 24. 18:27

Sziasztok!


Bikinis írd már le légyszi az eredményt! Egy hete ezen drukkolok minden nap, de komolyan!


Az a baj, hogy igazatok van csajok! Tényleg nem most kéne leamortizálni a szervezetemet. Viszont én akkor éreztem magam igazán jól, amikor 5 kg-val könnyebb voltam, és pont akkor estem teherbe. Sajna nagyon vigyázni a hízással nem tudok, mert Zsófimmal is majd 30 kg-t híztam, és "csak" annyit változtattam, hogy naponta megettem 1-2 kg narancsot (ezt kívántam) meg hetente 2-3 kakaóscsigát reggelire. Semmivel sem ettem többet, és 3 héttel a szülés előtt hagytam csak abba a melót. Cigit, kávét leraktam. Mégis híztam, nagyon sokat. Félek, hogy most a 65-re jön a 30 kg, és az borzasztó sok lenne, onnan visszajönni nehéz.

842. helmo7 (válaszként erre: 840. - BollerKrisz)
2010. febr. 24. 10:34

Juhuuuu Krisz!


Ez jó hír!

Nem értem mit számít az hogy mennyi van beírva a könyvbe?(kg) Max. majd terhesség alatt vigyázol rá, hogy ne menjen fel nagyon a kg száma! Nem? Nagyon drukkolok neked! :))))


Na már itt sincs ám jó idő! Totál ködös, esős , nyálkás tegnap délután óta. Fuuj!

841. Bikinis (válaszként erre: 840. - BollerKrisz)
2010. febr. 24. 05:33

Szia Krisz!!!

Bocsánat, előre is és hidd el nem okoskodom, de Én nem javasolnám neked ezt a gyors fogyást, főleg így, hogy a baba projekt indul.

Tudod nagyon fontos a fogantatás pillanatában is, hogy a vitamin és ásványi anyag raktár telített legyen.

Nem az a fontos, hány kg vagyunk, hanem az hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben és egészségesek legyünk.

Ne törődj hány kg-t írnak a kis könyvbe, Te érezd jól magad!!!!

Bocsánat és ne haragudj ez az én javaslatom.

Még egyszer nem okoskodni akartam.

Mindenkinek szép napot, nálunk esik az eső!!!

Meg kaptuk a szövettant, majd később irok még, de most rohannom kell dolgozni.

Irány a fürdőszoba!!!

Pusza mindenkinek

Bikinis

2010. febr. 23. 22:07

Sziasztok!


Csajok most aztán fel van adva a lecke nálam! Az uram is megszavazta a tesó kérdést már mostantól. Így a terv a következő: 6 kg minusz 3 hét alatt, teherbe esés majd irány haza 5 hét múlva, Húsvét utáni héten. Na ehhez kell a drukkotok.

Tudom a hirtelen fogyás nem lesz tartós, de azt szeretném, ha a kiskönyvbe megint azt írnák, hogy 59 kg-ról kezdtem (ja persze majd 90-nel szültem!)

Így 2 nap száraz lébőjt kúra (csak víz) és 2 nap normál lébőjt a terv. Ma 3 szelet Bundás-pirítós kenyér volt a vacsim fél 9-kor.


Irigyellek benneteket a jó időért, bár itt is 7 ágra süt a nap és a hold (12:15-kor hold az égen) -20 fokkal párosítva. Már a jegesmaci stoppol dél felé a főúton. BRRR:)))

839. helmo7
2010. febr. 23. 10:05

Sziasztok Lányok!

Nálunk ezerrel süt a napocska megint! Ma egy kicsit rendezgetem a szobanövényeimet. Képzeljétek kaptam a kollégáimtól egy citromfát ajándékba!(van rajta egy nagy citrom) A múlthéten hoztam haza, és most látom, hogy hullanak a levelei. Próbáltam utána nézni a neten, de semmi konkrét dolgot nem találtam erre a problémára. Nincs véletlen ezzel kapcsolatban valami tapasztalatotok? Annyira sajnálnám, hogy a butaságom(tudatlanságom)miatt menne tönkre ez a gyönyörű növény!:( Most neki esek a takarításnak, főzésnek, és jövök vissza, és kiszámolom én is ezt kcal dolgot!

További szép napot!:))))))


Ja! Láttatok már Mikulásvirágot, ami már harmadik éve zöldell? Nekem van!:)))

838. Bikinis (válaszként erre: 837. - Angyal44)
2010. febr. 22. 07:54

Szia Angyal!!

Nekem is 80kgnál 1994kcal jön ki, 172cm, és 42 évre!!!1,3 szorzóval.

Ha ebből csak 200kcal leveszünk , tehát 1700kcal akkor már elkell indulni a fogyásnak, mert eleve 1994 kcal az 80kg-hoz van.


Én most probálom sokadjára oda figyelni magamra, tegnap megmértem magam 2kg-mal vagyok több sajnos.

Az a baj szerintem, hogyha elkezdünk oda figyelni akkor egy idő után 1: még kevesebbet viszünk be, mert úgy gondoljuk hogy evvel gyorsítunk, pedig pont az ellenkezője fog történni

2: egy idő után jönnek a hiány élelmiszerek és többet viszünk be mint általában

3:elfogy a türelelem és oda figyelés


Ez csak az én meglátásom és a magamon tapasztaltak.

Tegnap sok nyers zöldéget ettem, és húslevest főtt hússal tészta nélkül, nem voltam éhes, sőt ma reggel jobban éreztem magam.

Most elkell kezdenem dolgozni.

Szép napot!!!!!!!

2010. febr. 21. 20:38

Sziasztok.


Helmo a napsütés a hosszú tél után hatalmas erővel bír, még az én szívemet is átjárta, pedig elég sok probléma talált meg az elmúlt 3 hónapban.


Bikinis én is számoltam. Az valós eredmény, hogy a mostani súlynál 2300kcal az álomsúlyhoz (80kg-mal számolva) pedig 1902kcal kell? Az elég soknak tűnik, hát nem igaz, hogy nem tudom beállítani rá a szervezetemet.


Holnaptól újra meló, de próbálok többször jönni, talán kicsit nyugisabb hetem lesz.

836. helmo7
2010. febr. 21. 16:52

Sziasztok ! Szép napot!


Annyira szép idő van mi felénk! Ezer ágra süt a napocska! Én meg itt dolgozom ezerrel benn a tesc..ba!


Angyal!

Köszönöm a dicsérő szavakat! :)))


Képzeljétek, annyira tele vagyok pozitív energiával, hogy ma mindenki csak mosolyog rám aki betéved hozzám a boltba. Ennyit jelent, hogy süt a nap!?


További szép napot Nektek! :))))

835. Bikinis (válaszként erre: 834. - BollerKrisz)
2010. febr. 21. 07:22

Sziasztok Lányok!!!

Jó reggelt!!

Szép vasárnapot!!!

Remélem ma már szebb idő lesz, és végre nem fog esni az eső!!

Szia Krisz!


Megszoroztad 1,3mal is???

Ez olyan érték ami ha nincs megszorozva 1,3mal akkor az a nyugalmi anyagcseréhez kell, az 1,3 szorzó az a könnyű munka szorzója.Mert valamit dolgozik mindenki.

Tehát ennyit kell beosztani neked egész napra, hogy

egészségesen elérd az álomsúlyt.

2010. febr. 20. 22:27

Sziasztok!


Bikinis én kiszámoltam. A mostani 1340 kcal, az álomsúlyhoz meg 1260 kcal kellene elvileg.

833. Bikinis
2010. febr. 20. 18:07

Sziasztok!!!

Helmo, igazad vad sokat is tanulok, de úton voltam,stb...

Most a kicsi fiamat is bőrgyógyhoz, mert a hörcsögökre allergiás lett, valószínű. Van 3!!!

Aztán sok a meló, ma már korán piacon voltam a húgommal, főztem , tanárhoz vittem a fiút, (mert vele legalább tanul, velem meg csak tanulgat!!)

De itt vagyok most.

Sajnálom, hogy plusz kilók is jöttek, de szerintem nekem is , legutóbb 114 voltam, de most 16 az tuti.Basszus!!!!!!!!!!!!!!!

Na szóval kezdem

Helmo, szépet akartam írni, és akut gastritis=gyomor rontás

a krónikus pedig amikor a gyomor nyálkahártyája gyulladásban van.Itt külön van diéta több fázisban amit jó alaposan meg kell tanulni.

Belgyógyászatból a diabetest tanulom ezerrel, az már nehezebb dió, de érthető.

Szóval a képlet::

Számoljunk azzal a kgmmal ami mindenkinek az álom súlyát képezi

(9,99xálomsúly)+(6,25xtestmagasság cm-ben )-(4,29x életkor)-161=xxxxkcal

ezt szorozzuk meg 1,3-mal és meg kapjuk azt a kcal eredményt ami az álomsúly fenntartásához kell.

Kíváncsiságból számoljátok ki a jelenlegi súlyotokkal is.

Ezt a kcal , érdemes elfogyasztani mindennap, mert akkor tartós lesz a fogyás,(mondjuk én szerintem ezt is megtudnám cáfolni, de ezt mondják az okosok.)

még visszanézek, addig jó számolgatást!!

Írjátok meg kinek mennyi lett.

2010. febr. 20. 16:50

Sziasztok.


Aranyosak vagytok, hogy ennyire hiányoltok. Sajna megint túl sűrű volt a hetem, de most itt vagyok.


Helmo ez a kép nagyon jó rólad! Nagyon tetszett!


Krisz nem semmik a sztorik amiket írtál. Irigylésre méltó az energiájuk, gondolom teljesen más az életvitelük mint a miénk.

831. helmo7
2010. febr. 20. 13:33
Bikinis! Annyit tanulsz, hogy nem érsz ránk? :)))
830. helmo7
2010. febr. 20. 13:30
Angyal! Bújj elő! Merre vagy? :))
829. helmo7
2010. febr. 20. 13:29

szia Krisz!

Nagyon durva! Ciki, de nem tudhattad! :)))))) Lenne mit tanulnunk tőlük mi? Itt? Fizetni sem tudsz úgy, hogy ne húznának le! A tescoban pl. minden egyes alkalommal át kell nézned a blokkot, mielőtt ki mész mert rendszeresen többet húznak be. Nálam , minden 3. vásárlásnál reklamálnom kell a vevőszolin. Az is előfordul napi szinten, hogy ők nem húzzák be a tételt, és a kapu becsörög! Na az ám a ciki! Főleg ha kidobtad a blokkot! Mivel a spárban is volt üzletünk, ott is végig néztem ugyanezeket a dolgokat! Semmivel sem jobb cég.(itthon)

Tegnap én is megfogadtam , hogy este nem vacsizok, de hiába! Gondoltam csak valami könnyűt kéne enni, pirítottam csirkemellet....hát olyan száraz.....pároltam zöldséget.....ez még mindig olyan ,semmilyen....dobtam rá carbonara szószt, olivát, sajtot...stb.! Na ez volt a könnyű vacsi!:(

Virsli-tojás páros az jó! Nem is hizlal, ha nem eszel hozzá kenyeret!

2010. febr. 19. 20:57

Angyal merre vagy?

Bikinis miért nem oktatsz minket?


Helmo!

Valamiért nem tudok képet felrakni, pedig most van egy lófej tányér, amit az uram rajzolt szabad kézzel és készített is el.

Ma megfogadtam, hogy amíg a családom vacsizik, addig én bicajozok, de nem lett belőle semmi, mert a virsli-főttojás párosra rákattantam, így belaktam. Majd hétfőtől, de akkor már tutira fogok bicajozni!!!


Mai történetem: (ez a kedvencem, mindenkinek elmesélem, annyira ciki)


Egyik alkalommal az uram az egyik melóhelyén kp-ben kapta meg a fizuját. Másnap bementem a bankba, hogy befizessem a bankszámlánkra a lóvét. Mondom angolul, hogy mit akarok, erre olyan kerek szemekkel néztek rám és valamennyi dolgozó (5 fő) összeszaladt, hogy mit akarok én itt.

Megismételtem: pénzt befizetni. Erre közölték, hogy ez bank, itt ilyenekkel nem foglalkoznak. Menjek be a SPAR boltba ott tudok ilyesmit intézni. Azóta már tudom, hogy a postaszolgálatot is a SPAR pénztárosai intézik. Hát megnézném nálunk ez hogy működne. Remélem otthon majd nem akarok a bolti péztárosnak adni lóvét, hogy tegye a számlámra.

827. helmo7
2010. febr. 19. 17:16

Angyal!


Merre jársz?

826. helmo7
2010. febr. 19. 17:14

Szia Krisz!


Tényleg aranyos a szitu, amit a Zsófi produkált! Biztos megzabáltam volna! Nálam az első helyen van!!:)

Figyu! Annyira látnám már a párod képeit! Tak for egyet ide a hoxára! Lééégysziii!:)


Kamionos csajok? Nee! Pelenkázó apukák? Lehet ott fordítva működik a világ? Hmm...! Vagy mi nem csináljuk jól?

2010. febr. 18. 20:25

Szia Helmo!

Klassz a kép rólad! Tényleg nem állna jól a szőke az arcvonásaidhoz sem, viszont igazad van: a vörös nagyon is feldobna. Nem is lett olyan nagyon rövid!


Bikinis!

Várjuk a képletet. Engem is érdekelne! Remélem a szövettan végre jó lesz! Drukkolok!


Egy aranyos szitu:

Kislányomat próbálgatom tanítani idegen nyelvekre. Oroszul és norvégul is számol 10-ig + néhány alapvető szót tud.

Egyik nap az étteremben(ahol dolgozom és ahol van a fedett játszótér) éhes volt. Odament a pulthoz és kértünk neki virslit.

Erre Zsófim:

Takk for virsli. Auf wiedersehen. (német a pultos) Az egész étterem nevetett rajta.

Még egy rövid érdekesség:

Itt a nők úgy vezetik a pótos kamionokat és a nagy buszokat, hogy otthon a fiúk megirigyelnék. Viszont itt a férfiak "nevelik" a gyerekeket. Az étteremben az apa viszi el pelust cserélni a gyerkőcöt, ő törli meg a száját stb, míg az anya csak trécsel a barátnőivel. Jó, mi?

824. helmo7 (válaszként erre: 823. - Bikinis)
2010. febr. 18. 19:17

Szia Bikinis!!!!


"Most akut és krónikus gastritist próbálok a fejembe bele rögzíteni, hogy májusig ne jöjjön onnan. " Hmmmmmm....????? Mi? Hogy? He? Nem érteni!:)))))

Kihasználod, hogy tudatlan vagyok!:) Magyarul?

Engem érdekelne ez az energia mennyiséges számolásos dolog! Jöhet!:))


Örülök, hogy itt vagy!!!:) Jó tanulást!

823. Bikinis
2010. febr. 18. 17:53

Sziasztok Lányok!!!!


Vagyok én is, a hétvégén már elkezdődött a suli, és mennyi leckét kaptam!!!Na erre vágytam!!!

Most próbálok mindennap 1-2 órát tanulni, mert sosem tudhatom holnap mi lesz...

Megnéztem Helmo a képeket, és rájöttem arra, hogy akinek van feleslege később ráncosodik.Legalább ennyi a haszon .

De ne legyél kegyetlen, mert akkor még 12 jön fel.

Lányok ha akarjátok szívesen leírom nektek azt a képletet amivel kitudjátok számolni kb azt az energia mennyiséget amely a szervezet számára a legjobb.

Most akut és krónikus gastritist próbálok a fejembe bele rögzíteni, hogy májusig ne jöjjön onnan.

Itthon szerencsére mindenki jól van, bár még várjuk a szövettani eredményeket, de az is meg lesz jövőhéten.

Mindenkinek nagyon szép estét, most megyek könyvet bújni!!!

Pusza

Bikinis

822. helmo7
2010. febr. 18. 15:38

Szia Krisz!


Magamról csak annyit, hogy mióta nem fogyizok, (tegnap mértem meg magam) 12kg-t híztam! :((((

Mától kegyetlen leszek!!!


Nagyon durva, hogy milyen fittek ezek a Norvégok! Jók nagyon a sztorik!..még....még! Vajon mitől ilyenek? Mennyi lehet az átlag életkor náluk? 100? ..basszus mi meg már ha a 60-at megéljük,... azt királyok vagyunk!:)


Nem vágtam ám le teljesen a hajam! Csak nagyon megtéptem, kb. egy 20 cm a hosszából, meg kisimítottam.Igen ezen a vörös színen már gondolkodtam én is. Mivel elég kreol a bőröm, nekem nem áll jól a világos , ezért marad a barna. Tettem fel képet:)Keresek majd egy régit is , hogy milyen volt!

2010. febr. 17. 19:49

Halihó lányok!


Tényleg merre jártok? Már régen nem írtatok magatokról semmit!


Helmo én sajnálom a hajadat, de ez egy komoly előrelépés a változás felé. Festés, fogyás, nem is fognak rád ismerni. Miért vörös? Valami világosabbat nem próbálsz ki? Az még fiatalít is (bocsi) a vörös kicsit korosít szerintem. Biztos klassz lesz. Ha kész az új frizura, tegyél már fel légyszi egy képet, hogy milyen lett, kiváncsi lennék!


Hogy mi a titkuk nem tudom, de pont ma olvastam a halálozási rovatot az újságban (jó szórakozás,mi?) és mindenki aki benne volt az 1920-as években született.

Erről egy rövidke szitu: A szomszéd néni (kb 80 éves és most vett új autót) egyik nap korán (9-kor) ment bevásárolni. Meg is kérdeztem, miért kelt ilyen korán, miért nem pihet, mire azt válaszolta, hogy ma ő a soros, mert az anyukája a kedvenc sorozatát nézi és nincs kedve boltba menni.

Még egy rövid a korról:

Egyik nap a szakácsunk telefonált este az anyukájának (Kb 85 éves a néni).A kedves mama elmesélte, hogy új sportként naponta 10 km-t kocog, utána még egy kicsit szobabiciklizik is. Hát mit mondjak én le sem tudnám futni a 10 km-t még ha kergetnének akkor sem.

820. helmo7
2010. febr. 16. 14:19

Helló lányok!


Merre jártok? Ennyire dolgoztok?

Képzeljétek mit tettem! Valamelyik este bedurrant az agyam és levágtam a nagyon hosszú göndör hajam! A barátnőm állt a hátam mögött és irányított mert ott nem láttam mit csinálok. Meg kell mondjam egész jó lett! Vettem hajkisimító sampont,balzsamot, spray-t, vasalóm az volt már. Teljesen megújultam! Amióta csak az "eszemet" tudom, azóta hosszú göndör hajam volt! Megoszlanak a vélemények rendesen körülöttem. Az Anyukám majdnem infarktust kapott mikor meglátott. A barátnőimnek , meg a kollégáimnak nagyon tettszik. Meg hát nekem is nagyon bejön. Nem vágtam le csak vállig érőre , de jól megtéptem , meg kiritkítottam. A következő a hajfestés lesz. Már meg is vettem , vörös színű leszek!:)))

Igazából már régen leakartam vágatni, de egy fodrász sem értette mit szeretnék. ...hát én megcsináltam!


Angyal! Hogy vagy? Dolgozol? Állítólag már közeleg a tavasz! Akkor aztán kezdődik megint a kertészet! Várod már?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook