Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
819. helmo7 (válaszként erre: 818. - BollerKrisz)
2010. febr. 16. 13:11

Szia Krisz!


Na jó buta vagyok! Persze csak a hideg miatt gondoltam a piros püffedt arcokat, és a hideg szél miatt hunyorgó(vágott) szemeket!:))))

Hűha! Kortalanok? Hibernálódnak ott az emberek mi? Részemről, én nagyon szívesen olvasnék tőled egy-két....tíz sztorit!!! Tényleg jobb megoldás lenne nektek , hogyha előbb haza jönnétek a picurkáddal! Nyomod a fogyit?

818. BollerKrisz (válaszként erre: 816. - Helmo7)
2010. febr. 13. 19:34

Szia Helmo!


Ne keverd Hawaii-val, ott vannak püffedt arcú vágott szemű emberkék. DDD:))) én norvégban vagyok. Itt magas szőke kék szemű vékony kortalan emberek élnek. Hát sztorim lenne néhány, ha tényleg érdekel benneteket.


Ez a max 12 hét maga a pokol a leánykámnak. Már beszéltünk az urammal, hogy lehet már áprilisban hazamegyünk a kislányommal, ő meg húzza aug 1-ig.

817. helmo7 (válaszként erre: 811. - Angyal44)
2010. febr. 13. 14:11

Szia Angyal!


Már túl vagytok a szalagavatón! Hogy sikerült? Volt utána gondolom nagy buli a fiataloknak! Az enyém is pár éve volt,és hát elég "érdekes" állapotban értem haza!:)))))


Ma már felénk olvadozik a hó, mert SÜT a Napocska!!! Végre!

816. helmo7 (válaszként erre: 812. - BollerKrisz)
2010. febr. 13. 12:08

Krisz!


Ez elég rosszul hangzik.:(

....de már csak 12 hét!!!! Az már semmi a 2 évhez képest! Féllábon is ! Simán! Nem? Addig is írhatnál nekünk valami storyt a Norvégokról! Biztos történtek azért dolgok!Nekik van olyan püffedt arcuk, kis vágott szemük ugye? ...és norvégmintás cuccban járnak? :)))))

815. helmo7 (válaszként erre: 814. - A908366fdb)
2010. febr. 13. 11:56

Köszi! :)


Neked is szép napot! Hmmm lehet a szerencse nem elég a fogyihoz!:))))

2010. febr. 13. 09:54

Sziasztok Lányok!

Sok szerencsét kívánok mindenkinek aki fogyózik!:)

Szép napot nektek!

2010. febr. 13. 09:51

Angyal örülök, hogy jobban vagy.


Bikinis várjuk az iskolai okos dolgokat, igazán ránk férne. Én is már 66 kg vagyok. A bolond idő miatt sokat vagyunk bezárva a lakásba, persze normális kajákat kell főzni, mert az uram fizikai munkát végez, a saláta nem elég neki.

812. BollerKrisz (válaszként erre: 806. - Helmo7)
2010. febr. 13. 09:49

Sziasztok!


Helmo tényleg nem a panaszkodás, de itt olyan nekünk, mintha egy lakatlan szigeten lennénk már 2 éve. Az apósom is és az uram is magyar, csak az apósom 20-on sok éve kijött zenélni, azóta ittragadt melózni. Pár éve az uramat is kihozta, és most már mi is itt vagyunk. Sajna ebben a kis faluban kevés a gyerek, azok is elhúzódnak Zsófimtól, mert nem beszélünk norvégul. (csak az apósom) Angolul gagyogok egy kicsit, így tudok dolgozni. A norvégot lehetetlen megtanulni. Van 2 játszótér (méteres hóval belepve) és egy szánkópálya, ha az uram nem megy melózni, akkor tudunk oda menni, mert kocsi kell hozzá. Szó szerint 1 gyerek sincs, akivel tudna játszani, és nekem sincs senki akivel tudnék beszélgetni. Az uram 8-20-ig néha 23-ig dolgozik, vele sem tudok sokat beszélni, inkább csak egymás mellett lakunk. De már csak 12 hét, és minden jobb lesz, remélem.

2010. febr. 12. 11:36

Sziasztok.


Helmo nálunk szerencsére folyamatosan tisztítják az utakat, talán ezért jobb ma már falun lakni, itt az emberek maguk végzik a hóeltakarítást. A járdákat mindenki takarítja a háza előtt, a mellékutakra pedig van falubeli vállalkozó. A főúttal meg szerencsénk van, mert Zalaegerszeg és Lenti között fekszik a falu és ez elég fontos útvonal.


Most épp nem esik, de van vagy 25-30 cm. Gyönyörű, sok munkát ad, de nagyon szép és talán bíztató jel az, hogy télen, tél van, hátha helyére áll a világ. Utálom amikor télen tavasz van, tavasszal meg tél.


Estére a kisebbik fiamnak szalagavatója lesz. Szurkolok, hogy addig most már ne essen, járhatóak maradjanak az utak, mert a város 20km-re van tőlünk.


Majd holnap jövök, addig is vigyázzatok magatokra!

810. helmo7 (válaszként erre: 808. - Angyal44)
2010. febr. 11. 10:49

Angyal!


Nagyon örülök, hogy jobban vagy!



Nálunk tegnap este kezdett el esni megint a hó(a múltkori még el sem olvadt), és még mindig szakad! Gyönyörű, de most már elég lenne! Nem tudom nálatok mi a helyzet a hókotrással az utakon, de itt semmi sem történik e téren! Tolattam ki a parkolóból tegnap, és a lökhárítóm eltört!!!! Megütött a guta! Nagy a hó, és a teteje megfagyott, olyan mint a beton.

809. helmo7 (válaszként erre: 807. - Bikinis)
2010. febr. 11. 10:32

Szia Bikinis!


Iszom szavaid, csak írjad....írjad az okosságokat!


Köszönöm, édes vagy , hogy gondolsz rám!

Borzasztó, hogy mennyire megy az idő! Nem érzem magam még 30-nak sem, nemhogy 41-nek!...húúúú ezt fájt leírni!:)

2010. febr. 10. 19:39

Sziasztok.


Kicsit összeszedtem magam és betoltam ide a képemet.

Bikinis, király lesz ha ellátsz bennünket sok okossággal, akkor már csak meg kell fogadnunk :)


Krisz, tényleg elég tré lehet neked/nektek és gondolom ahogy közeleg a hazajövetel ideje, úgy fogy a türelem, de már mindjárt itt az idő. Kitartást!


Helmo, köszi, kicsit javulgatok, persze a meló nem annyira tetszik, lassan alakul. Nálunk most is esik a hó, szerencsére kaotikus állapot nem volt még. Hólapátolás, aki bírja marja :) Mondjuk nem nagyon ugrálnak érte :)

807. Bikinis
2010. febr. 10. 18:14

Sziasztok Lányok!!!

Meg vagyok és elég jól azt mondhatom.Holnap már a suliba leszek, hú várom, az az igazság.Az eltelt évet nem sajnálom senkitől, kellett mindenkinek, de most én jövök!!!!

Helmo! Holnap már vagyok gép közelbe, de én úgy sejtem, hogy holnap lesz a szüli napod.

Hát azt kívánom légy nagyon boldog!!!!!Nagyon boldog és szeretettben gazdag szülinapot kívánok neked!!!!

Lányok vigyázzatok magatokra, és készüljetek mert minden amit tanulok nektek továbbítom, már mint amit nem tudtok diéta terén.

Millió pusza mindenkinek!!!

Bikinis

806. helmo7
2010. febr. 10. 09:05

Szia Krisz!


Azért annyira nem durva a burritó ám! Csak kukoricalisztből sütök olyasmit mint a palacsinta(teflon sütőben, olaj nélkül), pirítok egy kis darált húsit, és jól megfűszerezem.Édes chili-t teszek bele ami nem erős. Nem egy nagy dolog, de a Fiúk nagyon szeretik. Nem mindig főzök magamnak külön, mint tegnap se. Sütöttem. teljes kiőrlésű lisztből kelt tésztát,kinyújtottam a felét, lefektettem a tepsibe, pirítottam hagymán gombát+fűszerek, és ráraktam a tésztára, a végén a tetejére is tészta. Olyasmi lett mint az almás pite, csak gombás töltelékkel,+ csináltam bolonyai tölteléket is, amire még tejfölt , meg sajtot is tettem. Ebből én is ettem. Érdemes kipróbálni, nagyon finom, laktató, és még sem hizlal annyira.(asszem:) ) Aztán ha bonyolítani akarom, akkor úgy esszük, hogy öntünk rá sajtszószt, de magában is isteni, sőt a Fiamnak azt csomagoltam ma reggel a suliba.

Nekem is van elliptikus futópadom, de csak teregetni használom. Még ha van is rá időm, hogy tekerjem, akkor sem csinálom. Nagyon lusta vagyok!!! Ezen kéne valahogy változtatnom!!!


Édes kicsi kis tőrpikéd! Gondolom milyen nehéz lehet ott kinn nektek , nem hogy még neki! Nincs a közelben gyerek akivel néha játszhatna? Nincsenek barátok, akiknek esetleg van gyerekük? Nem is jártok össze senkivel? Az apósod ott él? A Férjed odavalósi?

2010. febr. 9. 22:08

Sziasztok!


Angyal jobban vagy már?


Helmo most olvastam a burritó receptjét, hát elég érdekes kaja, nem biztos, hogy a családomnak bejönne (nekem sem, chili-s), de az biztos, hogy nem egy könnyű eset. Mindig külön főzöl magadnak? Nekem nincs rá sem időm, sem energiám, pedig nem is dolgozom most szinte semmit (bank 6-7:30-ig posta 10:30-12-ig vasárnap egész nap étterem és ennyi) de valahogy kimerültem, mert ettől, meg a főzéstől (pont 12-re kell a kaja kész legyen, mert az uram 12-12:30-ig van otthon)és a kislányommal való játszástól már teljesen elfáradok. Muszály szegénykémmel egész nap játszani, mert nincs itt senki más akivel eljátszhatna. Pedig vasárnap hozott az apósom kölcsön egy szobakerékpárt. Gondoltam majd hétfőtől naponta fél órát tekerek, de még nem jutottam el odáig. És a mérleg egyre többet mutat, sajna.

804. helmo7
2010. febr. 8. 10:16

Szia drága Angyal!


Nagyon , nagyon örülök, hogy nincs komolyabb bajod! Enyhült már azóta a fájdalom? Gondolom az az egy hét nem volt valami sok otthon a pihenésre!? Ott is nagy a hó? Eszedbe ne jusson neked ellapátolni! Tényleg! Nálatok az ilyesmit kicsinálja? Vigyázz magadra!:))

803. helmo7
2010. febr. 8. 10:06

Krisz!


Nem is csodálom, hogy már eleged van a hidegből! Itt csak -4 fok van de ez is megvisel minket! Arról nem is beszélve, hogy bármennyire is szeretem a havat, most már elég belőle! Persze ha nem kellene dolgozni járni, az más, mert akkor folyamatosan csak bámulnám,gyönyörködnék benne, de így...!! Tegnap reggel nem tudtam kiállni a kocsival mert a csomagtartóig betemetett a hó! Jól el is késtem a melóból.


Ha találsz valami könnyű receptet az engem is érdekelne! A fiúk ma burritót rendeltek, azt készítek nekik tortillába tekerve, magamnak meg rakott zöldbabot csinálok (rizs nélkül), de lehet hogy egy kis zabpelyhet szórók bele.

802. helmo7 (válaszként erre: 797. - Bikinis)
2010. febr. 8. 09:50

Bikinis(duracel)!


Örülök , hogy minden ok nálatok! Azért ne hajtsd túl magad! Otthon van már a párod? Kisfiad is jól van?

Minden elismerésem neked a suli miatt! Azért nekem is hiányzik kicsit,tudod az a filling. Osztálytársak, az órák, a szünetek. De csak ennyi! a tanulás annyira már nem! :)))

801. helmo7
2010. febr. 8. 09:44

Sziasztok!


Dolgoztam ezerrel mindennap azért nem tudtam jönni. A párom fagyszabin van , és ...hát nekem kell behozni a kiesett időt/pénzt.

2010. febr. 5. 21:34

Sziasztok.


Voltam ultrahangon ma, mert a doki attól tartott, hátha a melleimmel van baj. Szerencsére nincs semmi probléma ott. Ahogy a doki mondta "sima mezei izomgyulladásom" van :) Hát azért ez nagy megkönnyebbülés. Kaptam gyógyszert, szerinte egy hét alatt elsöpri a fájdalmat. Hát remélem.


Krisz örülök, hogy örömet szereztem :) Csak az igazat írtam :)) Én sajna csak nehéz kajákat ismerek:(

2010. febr. 4. 14:31

Sziasztok!


Bikinis örülök, hogy meg vagy még. A helyedben én is várnám a sulit, én imádok tanulni. Remélem a párod mostmár egyenesbe jön, nagyon drukkolok értetek.


Angyal ez nagyon jól esett. Már ezer éve nem mondta senki, hogy hiányoznék neki. KÖSZ, szereztél egy nagyon boldog napot!!!! Persze, hogy lesz netünk, csak eddig az ingázás miatt nem volt értelme otthon befizetni.

Mit mondott a doki?


Tudtok valami nagyon könnyű kaját ajánlani? Már herótom van minden zsíros dologtól. Itt minden kapható kivéve a fűszereket, mert azt alig használnak.

2010. febr. 4. 09:53

Sziasztok.


Lassan lejár a szabim. Tök jól elvoltam itthon, délelőttönként semmit nem csináltam, komótosan fölkeltem, kedvemre gépezgettem, délutánonként kicsit mostam, főztem és ennyi. Igaz épp ezért maradtam itthon,de nem emlékszem rá nekem volt e már ilyen szabim :)

Viszont ma el kell mennem a dokihoz. Amúgy is dolgom van nála, gyógyszeríratás stb. Van egy problémám, ami beárnyékolja a pihimet. Vasárnap óta szúr a jobb oldalam. Azt hittem valami rossz mozdulat, de nem csillapodik, most már olyan mint amikor a hátamba szúrnak egy vasvillát, aminek egyik ága a mell alatt, a másik hónaljban jön ki :( Mi a bánat lehet ez?


Bikimis! Annyira örülök,hogy a körülményekhez képest jól van a párod! Nagyon-nagyon szorítok nektek.Én megértem, hogy annak ellenére, hogy rengeteg a munkád, várod a sulit, az mégis talán kicsit kikapcsol. Vigyázz magatokra és jelentkezz néha!


Krisz nem is írtam, brutál hideg van nálatok, brrr!! Én megfagynék! Remélem mostanra kicsit enyhült már.

Ugye ha hazajöttök, itthon is lesz netetek? Nagyon hiányoznál!


Helmo? Merre jársz?

797. Bikinis
2010. febr. 3. 19:12

Sziasztok LÁnyok!

Csak beköszönök, ne tűnjek el megint.Minden rendben nálunk, lehet, hogy hétvégén már haza engedik a párom.

Lányok nekem meg kezdődik a suli jövő héten.JAJ!!!!!és közben meg várom is, hát hogy is van ez????

Na jó, nem vagyok teljesen normális, tudooooommm.

Pusza mindenkinek

Bikinis

A nyáron a Bikini szervez tábort, hú de jó lenne elmenni....de ez még messze van.

Pusza mégegyszer

796. angyal44 (válaszként erre: 795. - Angyal44)
2010. febr. 2. 20:39
Azt hiszem már értem kg-ban nézted? Kicsit érdekes eredményeket mutat:))
2010. febr. 2. 20:35

Szia Krisz!


Nem néztél el valamit ezzel a 184kcal-lal? A ch-t hol találtad? Ezt a linket én is megnéztem,de nekem mindent kcal-ban mutat.

2010. febr. 2. 14:56

Cseppet sem voltál bántó, vagy ilyesmi. Nálam (és úgy tűnik Helmo-nál is) ez a baj, ezért hízom. Ez tény!!!


Képzeljétek találtam egy kalkulátort, ami megmutatja, hogy mennyi kcal és ch lehet a napi bevitel, ha tartósan heti 1-2 kg-t akarsz fogyni +mozgás hozzáadása nélkül. Nekem 184 kcal és 25 gr ch. Kicsit mókás.


[link]


Helmo gratula a jól sikerült bulihoz, ügyi vagy!!!


Én már alíg várom, hogy legyen kutyánk (májusban lesz, akkor megyünk végleg haza), akkor minden kaját neki fogok adni és végre fogyni is fogok.


Az uram letöltött egy duci tornát Bró Icától. Nekem eddig ez a legszimpibb, mert nem ugrálja ki a lelkét, inkább először széken csücsülve mozog, hogy hozzászokjunk. Este ki is próbálom.


Nagyon mennék haza!!! Nem lehet kimozdulnunk 2 napja, mert -30 fok van és kisgyereknek nem ajánlott, mert égeti a légcsövét. Csak a boltig szaladunk és így nagyon rossz! Mintha egy lakatlan 40 nm-es szigeten lennénk. BRRRR!!!


HAZA, HAZA, BÁRMILYEN ÁRON CSAK HAZA!!!!


Bocsi, kicsit megcsömörlöttem

793. helmo7
2010. febr. 1. 17:50

Sziasztok Lányok!


Naaaaagyon jól sikerült a buli! Volt sírás, nevetés, ének....stb! Nagyon jól sikerültek az ajándékok is! Ahogy adogattuk át, úgy ömlött a Mamikánk szeméből a könny. A Fiam is készített neki sajátkezüleg ajándékot. Egy antikolt papírra nyomtatott a Mamiról egy fotót, olyat mintha csak vízjel lenne, és arra írt neki egy verset, majd bekereteztük. Na ez volt az a pont, amikor már mindenki bömbölt.:))


Krisz!


Van itt nálunk egy szám.tech. üzlet (Tescoban), ahová járok töltetni, és ott fedeztem fel ezt a papírt.Lehet kapni olyat, ami színes anyagra vasalható, az 2700 Ft/5db, vagy amit csak fehér anyagra az 1900ft/5db. Most volt a Fiam Édesapjának is a szülije, és neki is elsütjük ezt az ajándékot. :)



Egyébként ez a "nem dobunk ki ételt" nálunk is így van! Ez miatt hívhatnátok engem konyhamalacnak is! :)))) röf röf!... ide minden maradékot!:)))

2010. febr. 1. 10:03

Szia Krisz.


Csak azért írtam, hogy tetszett a muszáj megenni, mert nálam sokszor van, hogy ebből "muszáj" ennem, pedig nálunk aztán nem veszik kárba, ennyi kölyök mellett.

Az csak természetes, hogy nem szórjuk ki az ételt, bár nálunk van maradék, de kutyák is vannak, így velük osztozunk.

Bocsi ha félreérthető, vagy esetleg bántó voltam, hidd el nem állt szándékomban.

2010. jan. 31. 19:31

Sziasztok!


Tudod Angyal nálam az a legnagyobb baj, hogy mindent muszály megenni. Nem dobunk ki ételt. Valahogy így neveltek, pedig soha nem eröltették a kaját, csak mindig azt mondta anyukám, hogy bűn kidobni az ételt, főleg a kenyeret, mert a Jóisten megbüntet érte (pedig nem vagyunk vallásosak, csak ez valahogy így jött ki mindig)

2010. jan. 31. 15:50

Helóka!


Krisz :)) Az a baj nálam is, hogy vasárnap idekészítem a sok finomságot és nem ehetek belőle?

De ez a muszáj megenni ez tetszett:))


Én ma pogiért voltam megesve, hát kerestem valami nagyon gyorsan elkészíthetőt. Most sül. Kiváncsi vagyok mi lesz belőle, bár még nem igazán sikerült olyan rossz kaját csinálni, hogy ne fogyott volna el :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook