Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
699. angyal44 (válaszként erre: 698. - Helmo7)
2009. nov. 24. 18:25

Szia Helmo!


Köszi a szorítást, szükség van mindenki erejére.

Sajnos még mindig semmi javulás :((

698. helmo7 (válaszként erre: 697. - Angyal44)
2009. nov. 24. 13:54

Kedves Angyal!


Nagyon sajnálom ami veletek történik! Szorítok nektek! Jobbulást kívánok! Biztos jobbra fordul minden!

2009. nov. 23. 21:26

Sziasztok.


Borzalmas hétvége áll mögöttünk és még nincs vége. A bátyám 25 éves fiát intenzíven ápolják tüdőgyulladással. Nem tudják mi okozta, de az állapota, nem is tudom hogy nevezik amikor azt mondják, innentől Isten kezében van. Lányok bele őrül a család a fájdalomba:( És szerencsétlen szülei:( Már alig állnak a lábukon.

2009. nov. 23. 17:05

Helmo!


Köszi, megkaptam (még idejében) végigolvastam és rájöttem, hogy mennyire igazuk van!!!!

695. helmo7
2009. nov. 23. 12:34

Bikinis!


Belinkeltem neked valamit! Légysz olvasd el, ha lesz egy kis időd!! Nálam már teljes a képzavar!

694. helmo7
2009. nov. 23. 10:28

Merre vagy Duracell Bikinis?


Gondolom nem tudod leállítani magad! Mindig csak pörögsz!:)))

693. helmo7 (válaszként erre: 692. - Angyal44)
2009. nov. 23. 10:25

Angyal!


Nagyon nagyon szorítok neked! Tuti nem lesz semmi gond...és minden rendben lesz!


Nem tudom mekkora a kertetek, amit fel kell ásni, de mi az Anyuéknál csak egy kis részt forgattunk meg, de a tüdőm majd kiköptem! Húúú nem egyszerű mozgásforma!:)

2009. nov. 20. 07:30

Sziasztok.


Ma szabin vagyok, még prima az idő, fát kell berendeznünk a télre. Egyik faház tele van, de az nem elég. Ma meg lesz a mozgás :)kinn a friss levegőn.


Helmo háááááááát a kertem az még nincs felásva :I

Az eredményen naná hogy nem lett jó, majd jövő pénteken megyek biopsziára :(


Jó munkát mára mindenkinek!

691. BollerKrisz (válaszként erre: 689. - Helmo7)
2009. nov. 18. 18:49

Szia!


Megköszönném, ha átküldenéd.

690. helmo7
2009. nov. 18. 18:46

Szia Bikinis!


Köszi a linket!:) Vettél járólapot? Biztos szép! Akkor jó munkát nektek otthonra! ...én imádom az ilyesmit! Olyan jó érzés utána! Hívhatlak Duracell Bikinisnek?_))))


Képzeld a Fiam volt természettudományi versenyen (városin) , és 3. helyezést ért el! Hétfőn meg megy német versenyre! Szombaton meg Szlovákiába mennek vizilabda meccsre! Gellert kapott valamitől a lelkem! Lehet a beigért karácsonyi ajándéktól? :)))

689. helmo7 (válaszként erre: 687. - BollerKrisz)
2009. nov. 18. 18:40

Szia Krisz!


Képzeld a 28 gyerekből 6 adatta be az oltást a Fiam osztályában! Küldött nekem a Bikinis egy linket, amiben épp erről van szó! Ha neked nem küldte el, akkor én ...tovább neked! ok? Csak írj, hogy kell e?

Nagyon a hasznomra vállt , és igazából ezt mind tudtam már,de így megnyugodtam, hogy egy orvos szájából is hallottam. A körzetisünk is ellene volt. Ha netán mégis elkapjuk akkor fekvés, vitaminok, gyógyszer, és ua. kikúráljuk mint a többi betegséget! Nem a betegséggel van baj , hanem a szövödményeivel! Ha betartjuk az utasításokat és kifeküsszük akkor az sem lesz. ...én íg gondolom, de hát sosem lehetünk biztosak semmiben. Abban viszont az vagyok(lásd a Ti példátokat), hogy a szurinak is lehetnek olyan hatásai ami problémát okozhat. Ja és az sem véd meg 100% az influénzától!! Egyszóval én biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem!

688. Bikinis (válaszként erre: 687. - BollerKrisz)
2009. nov. 17. 16:38

Sziasztok Lányok!

A kérdésetekre a válasz , hogy hogyan is bírom, fogalmam sincs.Bent a melóhelyen féltenek, hogy ne hogy legyen utólag valami nálam a fáradság és kimerülés miatt.De erre most még csak legyintek.Két évvel ezelőtt, 3 suliba jártam egyszerre, jelentkeztem élelmezésvezetőire, nem indult el, erre őszre jelentkeztem újból, de mivel tanulni akartam biztonságból jelentkeztem egy szoftver üzemeltetőire.(soha nem volt gépem és azt sem tudtam mi a számítógép és hol kell bekapcsolni!!!!!)Olyan szerencsém volt, hogy mindkettő elindult, az egyik:kedd-csütörtök, a másik szerda-péntek,így jártam fél évet, majd beadtam a főiskolára a jelentkezésemet és oda is felvettek de az már indult is februárban.Az útólsó félévben 3 helyre jártam és május-júniusban 3 helyen 22 tantárból vizsgáztam.Nem dicsekszem de egy hármasom lett.Tehát pörgök, mindig ezerrel, holnap jönnek a burkolók és egyben festők is, tehát még festés is lesz, alig várom az eredményt.És ez lesz a mi karácsonyi ajándékunk, persze a kicsinek veszünk valamit, valószínű egy új kerékpár lesz, de még nem tudom biztosan.

Sajnos a páromat újból műteni kell, úgy a fogászaton(bent maradtak a foggyökerek)és ezt el kell majd távolítani, és a pet-ct felvételen látszódó foltot is meg kell nyitni az alsó bélszakaszon.CSak reménykedem, hogy a kemoterápia még nem kezdődik újra, mert ezeket is nagyon nehezen akarja újból!!! De nem hagyom, és segítem amennyire csak tudom és erőt adok neki.Ezért nincs erőm már sportolni esténkét. Lányok, bocsánat a hosszú beszámolóért, van félórám most mert a kicsi fiam birkózó edzésen van még.Gyorsan el is pakolok a konyhában.Millió pusza nektek!!!

Bikinis

2009. nov. 17. 15:26

Sziasztok!

Itt vagyok még, csak tényleg melózok ezerrel, mert az uramat július óta nem akarja kifizetni az apja, és így abból eszünk amit én keresek. Sajna milliós tételről beszélek. De félre az anyagiakat. Dec 13-án megyünk haza és Jan 7-én jövünk vissza, úgyhogy erre az időre nem lesz megint netem. Otthon mi is folytatjuk a felújítást (tapétázás, festés, komplett szobabútor csere stb...) De legalább ezzel letudjuk a Karácsonyi ajándékunkat. De a többieknek mit vegyünk? Kevés pénzből klassz dolgot??? Nehéz.

Helmo mit szóltak a suliban, hogy nem adattad be az oltást? Én olyan stresszben vagyok miatta. Bár osztom Bikinis véleményét (bár sav.káp. helyett sok narancs napi 1 kg fejenként, mert itt nincs más ez meg olcsó) de itt minden 7.ember fertőzött már. Kicsikémet féltem. Mit tegyek? Védeni kéne, de a pneu. elleni védőoltásra kiakadt a szervezete, azóta 38 fok felett akaratlan idegrángásai vannak és ez nem lázgörcs, doki szerint pont mi voltunk a 100.000 akinél kijött a mellékhatás. Hát nem tudom én sem mit tegyek, nagyon féltem.

Bikinis én is csak irigyelni tudlak, hogy van erőd egyedül mindehhez? Nekem elég a meló és a kis család, pedig én is szeretnék tanulni. Hogy csinálod? Vagy nálad 48 órából áll egy nap?

Fogyim változatlan, de legalább nem hízok, pedig eszek édességet eleget.

Elég bőbeszédű voltam, igaz?

Puszi mindenkinek

686. helmo7
2009. nov. 17. 11:01

Sziasztok Lányok!


Le a kalappal előttetek! Mind jó nagy melóban vagytok!...unk!:) Mérlegeltem, és ua. annyi vagyok, mint voltam. Se le , se föl! Már ez is haladás, ha azt nézzük, hogy miken élek mostanában. Le sem merem írni nektek! Gyorskajáldák útközben, stb:(


Krisz te is sokat melózol gondolom azért nem írsz!



Bikinis! Már mondtam neked azt hiszem! Minden elismerésem a tied!:)) Nem semmi csajszi lehetsz te! Ennyi energiád honnan van? A felét sem bírnám komolyan!


Angyal! Felástad a kertet? Az Anyu nekem most telefonált, hogy hétvégén mehetek segíteni ásni! Húú jó kis hasizom gyakorlat! Te jobban vagy? Mi lett a multkori eredménnyel? Vagy írtad, csak elkerülte a figyelmem? Ha igen akkor előre is bocsi!


Mindenkinek szépnapot! :)))

685. helmo7
2009. nov. 15. 20:42

Sziasztok!


Csak köszönök és már megyek is! reggel Pest...du...meló...stb! Holnap du. lesz egy kis időm akkor írok nektek! Még visszaolvasni sem tudok mert rohanok! puszi mindenkinek...jövök ám!

684. Bikinis (válaszként erre: 683. - Angyal44)
2009. nov. 15. 18:49

Sziasztok!

Nálam az idén teljes nyílászáró csere volt, 6 ablak és egy bejárati ajtó.De nagyon muszáj volt mert a függönyök is lebegtek szellő hatására is.A házunkat 23 éve építettük, akkor más alapanyagok voltak, és az idő megette őket.De nagyon örülök az ablakoknak szuperek! És festetni is szeretnék, mert egy falat kivágattam,úgy hogy követi a lépcsőfeljáró ívét, és ezáltal két helyiség és a lépcső egy léterű lett, erre a kivágott falra még veszek valamilyen szép kő lapot és arra tudok egy-két virágot vagy valamit tenni.

Én jártam főiskolára, csak mikor a párom beteg lett akkor halasztást kértem, 2 évet végeztem el, és egészségügyire járok és dietetikus leszek ha nagy leszek!!

Holnap mérlegelek! Légyszi ti is , ne csak én.

Minden rendben, most még küldik a páromat vizsgálásokra, miért nem gyógyul, de én tudom biztosan minden összefüggésben van a kemoval és magával a betegségével.

Szép estét csajok mindenkinek! Krisz és Helmo merre jártok???

2009. nov. 15. 18:11

Szép estét!


Azta!!!! Bikinis nem irigyellek!! Én még csak most kezdek helyre rázódni a felújítás után. Érdekes, én is nappalit járólapoztattam és festettem is :)Nálunk mondjuk csak egy ablak csere volt, nálatok most készült el, vagy cseréltél? Emlékszem múltkor te is írtál ablakokról. Milyen fősulit kezdesz? Minden elismerésem a tied.Mérleghez sok sikert!

682. Bikinis (válaszként erre: 681. - Angyal44)
2009. nov. 15. 09:57

Sziasztok!

Mi jobban vagyunk, bár nagyon hosszú gyógyulást ígérnek az orvosok, és tudom, hogy ez sajnos igaz.De legalább már nincs fájdalma, és nem szed fájdalom csillapítót, mert már a gyomra is ki volt a sok gyógyszertől.

Én , hogy bonyolítsam az életem holnap megyek járólapot venni a nappaliba, és ezzel egy időben az egész alsó szintet festetem.Tudom nem vagyok normális.De előbb nem volt pénzem, időm (most sincs sok)és mi a megfelelő idő???februárban kezdem a főiskolát.Tehát marad a most, tegnap már egész nap mostam és pakoltam elfele amit bírtam. Most pedig , amit nem kellene sütit sütök.

De én nem eszem, holnap mérlegelni szeretnék, tegnap nagyon ügyi voltam , oda tudtam figyelni mit is eszek, sőt sütöttem magamnak vegyes zöldségeket és ezt ettem, egy párolt csirke combbal.

Lányok szép napot nektek!!!!

2009. nov. 15. 08:43

Jó reggelt!


Nagyon eltűntetek, remélem jól vagytok. Úgy nézem eddig tartott a jó idő, ma már borús az ég, eddig annyi munka lenne még kinn. Elkezdtem a főzést, gondoltam addig benézek, később lehet nem lesz rá időm. Szép vasárnapot mindenkinek!

2009. nov. 12. 19:56

Sziasztok.


Ma végre kisütött a nap:)) Sikerült meló után rendbe raknom a virágos kertet, már csak ásni kell.

Talán a hétvégén.


Legyetek jók!

679. Bikinis
2009. nov. 12. 19:21

Sziasztok!!

Hogy vagytok?

Úgy gondoltam csak beköszönök!!!

Legyen nagyon szép estétek!!!

Bikinis

678. Bikinis
2009. nov. 12. 12:51

Hali LÁnyok!!!

Ha én vagyok Ti nem,,,??? és fordítva???

Pusza mindenkinek!!!

Vígyázzatok magatokra.

677. Bikinis
2009. nov. 11. 05:53

Sziasztok LÁNYOK!

Jó reggelt!

Még mindig nem szeretem idő van.

Nem , nem oltatom be a páromat sem, mert neki nagyon ártalmas lenne, neki most gyenge az immunrendszere , és az oltóanyaggal azért csak valamilyen elölt vírust adnak be.És amúgy is nem !!

A suli???Hát nem szeret az én fiam tanulni, nálunk már a 3-as jónak számít. Most birkózni jár, nem tudom írtam-e, tegnap meg is sérült a lába.Jegeltem egész éjjel.

ANTSZ????!!!!jaj, nem egyszerű esetek!!Nagyon sokat kérnek,de ha elmegyek valahová akkor meg látom mi is a valóság.

Angyal, milyen áruló a mérleged???mit mutat?? én 116 vagyok Te???Amúgy ne izgulj, a magassággal van bajunk, nem a súlyunkkal.Helmo?? Neked??

Nekem inkább az aggaszt, hogy 1:nincs mit felvennem( nem akarok újat venni, mert lefogyok a duma nálam)2:fájnak egyre többet a lábaim(mindkettő műtve volt!!nem kéne neki ez a nagy túlsúly)

Szép napot!

Küldöm a kévét!

2009. nov. 10. 22:12

Sziasztok.


Helmo gratulálok az engedélyhez és a fiacskád jó jegyeihez.

Nálunk is szutyok idő van, igen a bucsut is elverte és ma is esett egész nap :(


Bikinis épp hétvégén mondtam a nagy lányomnak, hogy 3 hét múlva advent kezdődik. Ilyenkor kidiszítjuk az ablakokat sk késtítésű hópelyhekkel, hósprével és világítás is van a házon. Idén nem lesz nagy ajándékozás, kaptak külön szobát, szép nappalit, ez jól ki is merítette az anyagi készletet. Majd valami olcsóbbat keresek, de még fogalmam sincs mit.

Párodnak jobbulást.


Az én mérlegem is egy áruló:((

675. helmo7
2009. nov. 10. 21:11

Sziasztok!


Most értem haza. Nagyon kész vagyok, de legalább ma azért történt jó dolog is. Végre rábólintott az ANTSZ a büfére! Persze csak úgy ha még ezt, meg azt megcsináljuk! Na mindegy! Már fehérre nyaltuk a se..üket!:) Most oda bújok a fiúkhoz, és megnyugszom mellettük!


Bikinis! A Párod beoltatja magát? Jobbulást kívánok nektek, már rátok férne valami jó is! A Fiacskád hogy van? Suli? Mi ma képzeld kaptunk egy dicséretet a matek órai aktív munkája, és megoldóképessége miatt!(ezt írta a tan,nő). Németből is hozott egy ötöst mert 100%dogát írt! Olyan büszke vagyok rá! Ja egy föci ötös van ma!

674. Bikinis
2009. nov. 10. 19:28

Sziasztok!

Szép estét mindenkinek!

Hogy vagytok??

Én ma nagyon bátor voltam és ráálltam a mérlegre.Hát nem tetszett, de nagyon, de mit is kéne magamtól várnom, ha nem csináltam semmit sem.

Már nálunk is szeretnének oltani az iskolában.

Párom nincs jól, a sok fájdalom csillapító elég erősen kikezdhette a gyomrát és a beleket.Pedig adom neki a normaflórt, de Ő mégis más , gyengébb a szervezete a kemo miatt is.Hát nálunk ez van.

Vigyázzatok magatokra!

673. Bikinis
2009. nov. 8. 18:19

Sziasztok!!!

Helmo én is csatlakozom Angyalhoz,menj sétálni vagy bármit csak kapcsolódj ki egy kicsit. Csinálj egy jó kis fürdősós habos kádfürdőt, és áztasd ki minden negatív gondolatot magadból.Nem tudom, miért peregsz, de jól sejtem, hogy a büfé az oka.Amikor én kezdte a vállalkozásomat anno akkor hetekig nem tudtam aludni, éjjel állandóan felébredtem mert őrlődtem, nem tudtam biztosra , hogy jó lesz-e amit csinálok.Nagyon nehéz volt nekem azok az idők.

Ma nálunk is borzasztó az időjárás, és ma nem kellett kötözésre mennie a páromnak, egyre kevesebb fájdalom csillapítót szed, és arca sem kalács képű már.Holnap megy majd (de egyedül)újra kötözésre.

Én pedig megyek dolgozni.

Gondoltatok arra, hogy mindjárt itt a karácsony???Ti mit vásároltok, van már ötlet lista???


Szép estét mindenkinek.!!!!

672. helmo7
2009. nov. 8. 17:05

Sziasztok!


10 ig aludtam ma, de úgy, hogy félóránként fenn voltam.


Angyal!Szeretnék pihenni, mást sem szeretnék jobban , de nem megy!!:((( Érzem azt is , hogy gyengülök, de főleg agyilag! Kapkodok, nem fog az agyam, és elfelejtek ujabban dolgokat.Néha meg olyan mintha elhagyott volna a logikus gondolkodásom. Ez az időjárás is kiborít! Párás, ködös, esős, semmire sem jó. Felétek nem mosta el az eső a búcsut?

2009. nov. 8. 09:27

Sziasztok.


Helmo vigyázz magadra,ebből csúnya kimerültség lehet, aztán utána meg minden betegség elér. Tudom magamról. Persze azt is tudom,hogy könnyű mondani, hogy pihenj kicsit, ha nem megy, de azért "próbálj meg lazítani"


Bikinis jó volt hallani a véleményedet, mondjuk nagyon hasonló az enyémmel, de ez akkora szemétség, hogy ennyire megkavarják az embereket !


Ma búcsuba megyünk a szülőfalumba, bátyámékhoz. Szép napot nektek!

670. helmo7
2009. nov. 8. 01:14

Sziasztok!


Annyira pörgök, jár az "agyam", hogy nem tudok aludni!:( Minden apró szösszenetre felébredek. Éhes vagyok.

Nem engedem az oltást beadni a Törpémnek , úgy döntöttem.


Köszi az ötletet, Bikinis! A parajosat holnap,ill. ma megcsinálom!!:)


Ez már egy hete tart, ha nem több ,hogy nem tudok aludni. Nappal tiszta dilibogyó vagyok, úgy érzem , hogy állva eltudnék aludni, éjszaka(ilyenkor)meg nem megy. Mi lesz ebböl?!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook