Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2010. jan. 30. 23:53

Sziasztok!


Helmo hol kapsz ruhára vasalható A4-es nyomtatópapírt?? Fantasztikus ötlet!

Bikinis csak annyit tudok mondani, hogy minden elismerésem a tiéd. Drukkolok a párodért, hogy minél előbb meggyógyuljon!!!!


Errefelé képzeljétek kedden +8 fok volt! (Apukáméknál Mezőcsáton meg -18,5 hihihi) Persze 2-3 hete láttam én már -41 fokot is a hőmérőn!

Most szakad a hó kedd óta, pedig én úgy tanultam, hogy akkor esik a hó ha nincs hideg. Hát most perpill -21 és mégis szakad (pedig ez elég hideg, vagy nem???)


Fogyi:

Csak hízom és hízom és hízom. Már 65,8 kg vagyok. Fertelem. Hétfőtől salizok és sülthusizok, de valamit tornázni is kéne, mert ellustultam. (persze azért hétfőtől van a fogyi, mert vett az uram egy halom finom sütit, aminek 2 héten belül lejár a szavija, muszály megenni!!!)

2010. jan. 30. 20:48

Helmo ez a kötény hatalmas ötlet, nem csodálom ha az ilyen személyes ajándéknak sokkal jobban örül :)

Nagyon ötletes vagy. Jó bulizást holnapra!

787. helmo7
2010. jan. 30. 18:43

Sziasztok!


Csajok! Nálunk szakad a hó! Reggel eljöttem otthonról, de haza hogy jutok , azt nem tudom:)



Angyal!

Lehet nem jól fejeztem ki magam előzőekben. Olyan valamit szeretnék neki, ami nem minden napos dolog, mint a torta, virág, stb.

Közben már kitaláltam ám az extrát Anyunak! Egy olyan csokrot kap , amit 60-as alakban kötünk meg. Szóval ha felülről nézed(kicsit döntve), akkor egy hatost, meg egy nullát látsz. Tiszta rózsaszínű, mindenféle virág,bonbon, és körülötte rengeteg zöld. Ez a terv. holnap csináljuk a barátnőmmel, remélem sikerül. Tegnap este varrtam neki egy kötényt(imádja az ilyesmit)főzéshez, hozzá edényfogót. Vettem ruhára vasalható nyomtató papírt(A4),nyomtatok egy képet,amin a család éppen degeszre eszi magát(karácsonyi fotó), és azt vasalom holnap a köténykére. Szerintem jó kis ötlet. Az ilyesminek jobban szokott örülni, mint a boltban vásárolt ajándékoknak.

Hétfőn jelentkezem! Üdv nektek!:))

786. angyal44 (válaszként erre: 784. - Bikinis)
2010. jan. 30. 10:11

Bikinis borzasztóan sajnálom és örülök neki. Na ez jó értelmes volt. Szóval sajnálom,hogy még mindig nincs jó hír, de örülök annak, hogy a párod jól van. Hát meg tudom érteni szegényt, hogy irtózik az újabb terápiáktól, de bízom benne hogy jobb belátásra tér. Neked nagyon sok erőt,minden tiszteletem a tiéd. Nagyon szorítok nektek, hogy véget érjen a kálváriátok.


Lassan nekem is kell havat lapátolni. Kb fél órája eredt meg, azóta aprón és sűrűn szakad a hó.

785. angyal44 (válaszként erre: 783. - Helmo7)
2010. jan. 30. 10:04

Sziasztok.


Helmo nem igazán értem mit akarsz? Ha azt hiszi szegényke, hogy egy telefon volt csak, akkor a meglepetés és az öröm lesz az igazi neki :) Torta csokor, party ez óriási ötlet és ajándék milyen extrát szeretnél még? Azért érdekelne miket szoktál kitalálni?

784. Bikinis
2010. jan. 30. 07:39

Sziasztok Csajok!

Túl vagyunk a műtéten, de sajnos ez ismételten egy daganat volt, eltávolítottak kb 15cm vastagbelet.A tavalyi nagy műtéthez képest jól sokkal jobban van, csak hallani sem akar további terápiáról.Majd meglátjuk.

Helmo ne haragudj, de az agyam olyan mintha szita lenne és semmi ötlet nem jut az eszembe.

Most megyek havat lapátolni és utána be a kórházba.Jó hétvégét nektek, és vigyázzatok egymásra!!

pusy Bikinis

783. helmo7
2010. jan. 29. 18:31

Csajok!


Nincs valami ötletetek, hogy mivel tudnám meglepni az Édesanyámat a szülinapján? Minden éveben kitalálok valamit neki, de most az idén nem jön semmi kreatív az eszembe. Nagyon kerek szülis az én egyetlen Mamócám! 60! Persze alap, hogy torta, meglepi party,sok sok lufi, hatalmas csokor, (azt hiszi elintéztük egy telefonnal, mert 28-án volt neki, de nem tudja hogy vasárnapra szerveztem bulit). Ott kellene valami extrát elkövetni ellene! Ötlet?

782. helmo7 (válaszként erre: 780. - Bikinis)
2010. jan. 29. 18:21

Szia Bikinis!


Olvastam a leveled, de látom ide is írtál!:) Nagyon szorítok, és jobbulást kívánok nektek! Azért írjál nekünk néha!

2010. jan. 28. 19:35

Sziasztok.


Helmo az ízületeim vannak tropára, sokszor menni is alig tudok:( Most meg akkora a hajtás nálunk is, deeee jövő hétre szabit vettem ki. Van még tavalyi, orvoshoz nem akarok menni, de szükségem van egy kis testi lelki feltöltődésre.


Bikinis nagyon, de nagyon fogok szorítani nektek.

Nem baj, ha nem tudsz olvasni, csak néha írj, pár mondatot mint most. Sajna eljön az a kor, amikor már nem igazán igaz, hogy arra van idő amire akarjuk, épp azért ahogy te is írod. Ha az embernek szinte a könnyei potyognak a fáradtságtól, hát én megnézem ki az aki bír valamit csinálni. Kitartás és vigyázz nagyon magadra, hogy segítségére lehess a betegeknek.

780. Bikinis
2010. jan. 28. 18:40

Sziasztok Lányok!!!

Ne haragudjatok rám, de ezer felé rohanok és semmire sincs időm, lényegében november óta a környékbeli kórházakat már bejártam,volt a hugom, majd apu és ismét apu és most a párom akit holnap műtenek és nagyon nagyon izgatott vagyok, hogy ne legyen rossz az eredményei.Röviden dolgozom ezerrel, egyedül....mert a f.asszonyomat elvitték "nyaralni""igazából ráfért, csak nem volt jó az időzítés, na mindegy, fogyival sehogy nem állok, sajnos nem is olvastalak benneteket, de remélem ti jól vagytok, nem tudom mikor lesz egy kis időm magamra is de ez most nem az.Tudom mindenkinek arra van ideje amire szeretne, de egyre jobban az jön be nálam, hogy a fontos dolgokra van időm és utánna pedig összeesek estére.

Lányok millió pusza.

Bikinis

Szorítsatok nekem holnap!!!!!!R

779. helmo7
2010. jan. 27. 21:14

Sziasztok Lányok!


Nagyon hanyagoljuk egymást mostanában!

Már a szűztea kapszulát is próbáltam. Nekem semmi! ...de amit utoljára írtam nektek(tea) az is egy kalap ...! Pedig nagyon durván elengedtem magam karácsony óta. Valahogy vissza kellene állnom a fogyira. Emlékszem csak elkezdeni volt nehéz! :)))

...csak!


Ma császármorzsát csináltam vacsira. Imádom nagyon, lekvárral. Ti?


Angyal! Miért kell fájdalom csillapítót szedned?


Krisz! Nagyon dolgozol? Milyen ott az idő? Itt most -11 fok van. brrr.....


Képzeljétek tegnap nem volt fűtés du. a városban! Majd megfagytunk. Jó éjszakát nektek! Remélem holnap már jöttök!

2010. jan. 24. 18:30

Sziasztok.


Pihenés megvolt. Talán kitartok a héten, bár még ez elég húzós lesz.

Nekem is kezdenem kell magammal valamit, olvastam a szűztea+c.l.a kapszuláról, meg kellene próbálnom.

Bele sem merek gondolni, mi lesz ha kijön a jó idő és lekerül a kabát:(de most mondjátok meg, hogyan mozogjak, amikor fájdalom csillapítókon élek, úgy esek haza?

Mindegy, akkor is gatyába kell ráznom magam.

777. helmo7
2010. jan. 23. 18:43

Sziasztok!


Végre itt vagy Angyal!:)))) Örülök, hogy minden oké! Pihenj sokat hétvégén!


Megint ráhajtok a fogyi témára!! Ma többen is kérdezték, hogy mennyit híztam:(( Ennek vége! Délután 16h után már nem eszek semmit. Ez a módszer nekem egyszer már bejött. Nyárig megint egy 10es min. le kell menjen.


.. mi lehet Bikinissel?! :(

2010. jan. 23. 10:52

Sziasztok.


Helmo aranyos vagy, hogy aggódsz:) nincs semmi baj, azonkívül, hogy nem bírok mozdulni. Őrült hajtás megy nálunk a melóhelyen én meg sajnos nem vagyok már 20 éves.

Este mikor hazamászok, még főzés, aztán úgy esek be az ágyba. Igyekszem most hétvégén pihenni, nem terveztem semmi melót, mert másképp nem bírom a gyűrődést. Persze a semmi meló, nem fedi a valóságot, mert mosni, főzni, kicsit takarítani kell. Most látom még nem is válaszoltam, igen a fiam meggyógyult, most a nagylányom beteg, de ő szerencsére "csak" náthás:)


Krisz én is így vagyok, ha azt mondom innen szigorú diéta, tuti egész nap zabálok :( Talán az agyam, küld vészjelet, hogy tartalékolni kell! Valahogy át kellene vágnom magam :)

775. helmo7
2010. jan. 22. 14:57

Angyal!


Merre vagy? Nagyon nagyon remélem nincs semmi baj veletek!

774. helmo7
2010. jan. 22. 14:35

Szia Krisz!


Megint rosszalkodik a gépem(újra rakták), azért nem tudtam írni. Szóval most akkor nem tudom megnézni sehogy a párod alkotásait?


Na! Cigizek én is!:( Pedig már vettem elektromos cigit is. Kb. 2 hónapig azt szívtam, de mindig történik valami, ami miatt visszatérek a "halálosra". Ha éppen kitalálom , hogy csak 10 szálat szívhatok egy nap, akkor tuti megdöntöm a rekordot, azt el megy egy egész doboz/nap. Már nem is foglalkozom vele! Szerintem ez úgy működik, mint pl. a gyerekeknél vagy férfiaknál:), minél jobban tiltod a dolgot annál jobban kellene. (a tiltott gyümölcs). Mi is így vagyunk a kajával, cigivel! Nem?


Tipp: semmi tiltás, megvonás, ezáltal nem lesz bűn amit csinálunk!


hm...? ..szerinted? Jó megközelítés? ...de beszélhetünk még róla!!:)))

Jaj! Lehet ez működne a munkával is!? Be kéne tiltani, és akkor mindenki csak dolgozni akarna. ...ez most nem volt vicces???:)

Itt hagylak most, mert meg makkantam! Kimegyek egy cigire!:)

2010. jan. 21. 21:15
Már egy hete nem olvasok rólatok semmit. Hol vagytok? Minden oké?
772. helmo7
2010. jan. 20. 21:13

Szia Krisz!


Most csak beköszönök, holnap jövök!

2010. jan. 18. 14:28

HALIHÓ!!!


Nagyon eltüntetek. Jól vagytok????

2010. jan. 16. 15:48

Sziasztok!


Helmo próbáltam képet felrakni, de valamiért nem sikerül. Igen fantasztikus kézügyessége van az uramnak. Ezzel kéne foglalkoznia!!


Szörnyű bűnöm van. Hétfőn elhatároztam, hogy csökkentek a cigin és a kaján, de azóta napi 15 szálat szívok (6-8 helyett) és már 1,5 kg-t híztam. (65,8 kg vagyok) Nem tudom mi ez, de elhatározásom óta remegek a cigiért és a kajáért. Hol a vonzás törvénye? Vagy a kaját és a cigit vonzom??? Tippek? Mit tegyek?

769. helmo7
2010. jan. 16. 11:23

Szia Angyal!


Hogy van a Fiacskád? Meggyógyult már?

768. helmo7
2010. jan. 16. 11:16

Krisz! Nem mondod , hogy egy művész az urad! Tök jó! Tudnál felrakni egy fotót valamelyik munkájáról? Annyira szeretem az ilyen dolgokat!

A következő, amit megszeretnék tanulni, az agyagozás,korongozni.

Nálunk most csak -5fok van, és majd megfagyunk! Elképzelni sem tudom mit érezhettek -20 fokban!!?

....de ha van hó, akkor azt is elviselném!:))))

767. BollerKrisz (válaszként erre: 766. - Angyal44)
2010. jan. 15. 08:13

Szia!


Borsodi vagyok, de régen Szentendrén laktam.


Remélem semmi komoly, csak a meló és a család miatt nincs sok időd.

766. angyal44 (válaszként erre: 760. - BollerKrisz)
2010. jan. 14. 22:54

Sziasztok.


Bocs most csak egy gyors válasz, nincs többre erőm, Krisz zalai vagyok. Te nem az ország másik felén laksz? Bár lehet csak rosszul emlékszem.

2010. jan. 14. 13:23

Tök jó, hogy ilyen sokat írtál magadról.


Azért te is tanultál ám eleget! Nekem az a szerencsém, hogy én hallás után tanulok, így sajna nem lóghattam soha a sulikból, viszont így du-i tanulás nélkül is 4-es voltam mindig. Érettségire is úgy mentem, hogy össz-vissz 1-szer olvastam el a tételek címét, semmi többet. Sajna ez már a múlté, mióta lefogytam kevésbé fogékony az agyam, és ez nem vicc!!! Sajna a kézügyességem a béka f... alatt, én még mindig a pálcika-emberkénél tartok, a lánykám ki is nevet érte, bezzeg az uram! Még Norvégban is árulják az általa faragott tájképet.


Tiszta jó, hogy így állsz az exedhez. Nekem nem menne! Szuper vagy!

764. helmo7
2010. jan. 14. 12:37
Tiszta zizi vagyok! Most nézem mennyit írtam! Még egyszer bocsi! Igyekszem visszafogni magam legközelebb!!!!! :(
763. helmo7
2010. jan. 14. 12:36

Krisz! Te kis tudorka!


Annyira irigyellek! Semmi készségem a tanulásra! Utálom! Minden iskolám kész szenvedés volt, alig tudtam befejezni. Az első szakmám kéziszedő/nyomdász, a második, dekoratőr/szitanyomó. Ezek már megszűntek létezni!:) Nem űzik őket, már felváltotta a szám.gép. Majd elvégeztem a kereskedelmi/ boltvezetőit, utána kereskedelmi/ vállalkozóit, most két éve meg, az érettségit tettem le. Fősulira akartam menni, de ennek is örülök , hogy egyáltalán eljutottam. Hálaistennek a Fiam az apja eszét örökölte és nevetve 4-5-ös a bizije. Szinte csak abból megél amit az órán hall! Na ez nálam úgy működött, hogy hallgattam a tanárt,próbáltam odafigyelni, szinte kényszerítettem magam , de csak 2-3 percig tudtam, és máris máshol jártam. Otthon tanulás...!? áááá...semmi! Csak ültem felette és ábrándoztam....stb. Tehát nem kell ezt nekem erőltetni. Viszont nagyon fogékony vagyok minden újra, egyből vannak ötleteim,és azonnal megmarad az agyamban, ha ÉRDEKEL!

Az ex férjemtől is sokat tanulok! Ő stylist, arculattervező, lakberendező, és egy világhírű cég kreatív igazgatója. Egy igazi különleges ember! Mintha nem is a földről érkezett volna! A legjobb barátom. Na mi aztán megváltottuk a világot anno. Az üzletünket megválasztották az ország V.I.P. élelmiszerboltjának. Ennek már 15 éve.Egy éve csinált egy kirakatot(exem), és az emberek zarándok helyévé vált. Kirakat nézés! Délutáni programjuk lett! Ezeket csak azért írtam le neked, mert az sem mindegy , hogy milyen külső ingereket kap az ember az életében. Nagyon befolyásolja a jövőt, az életünket. A szüleim is ilyenek. Anya rajzol, fest, dekorál,tanít, apa meg kereskedő! Nem is akármilyen. Ha a városban kiejtem a nevét akkor tudják , hogy kiről van szó. Az első butik az övé volt itt nálunk. :)))) Persze ez már a múlté, nyugdíjasok és már nem dolgoznak. Ne haragudj ha sok voltam! Sorry...:)

762. helmo7 (válaszként erre: 759. - Angyal44)
2010. jan. 14. 11:41

Szia Angyal!


Ha hiszed , ha nem , én 21 évesen jöttem rá(40 vagyok most), hogy van ilyen, vonzás(még mielőtt hallottam volna akárhol is, vagy foglalkoztak volna vele tv-ben, vagy könyv formájában láttam volna). Évek óta arról álmodtam, hogy lesz egy saját üzletem, autóm, stb...! 21 évesen már saját élelmiszer üzletem volt, autóm, lakásom!!! Állandóan azon járt az eszem, mindig arról ábrándoztam. És meg lett! Két éve megint működött, most az idén is fog!!! Eddig, ha nagyon akartam valamit, az mindig bejött! Annyira rátudok kattanni dolgokra, hogy a sors mindig úgy hozza , hogy sikerül elérnem! Természetesen a szüleim nagyon nagyon nagyon, még annál többet, és többet segítenek , ezekben a célokban! Itt most nem csak anyagiakra gondolok! Támogatják az ötleteimet, szorítanak nekem, segítenek ha kell!


Értem már az aggodalmadat az antivirális dolog miatt! Remélem már csak a múlté nálatok ez a dolog!

2010. jan. 13. 23:15
Kösz az elismerést. Nagyon szeretek tanulni, és ha megnyerem a lottó 5-öst (látod Helmo azért erre is várok!) mást sem fogok csinálni, mint tanulni, tanulni és tanulni. Ez a nagy álmom meg a saját kisbolt. Valamelyiknek muszály sikerülnie!!!
2010. jan. 13. 23:13
Angyal merrefelé laksz? Nem emlékszem (csak mert a család barátjának is holnap lesz a temetése, lehet csak véletlen, de ő is 55 éves volt, hirtelen az ugrott be, hogy ez csak a véletlen, vagy volt egy közös ismerősünk?)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook