Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


55. zebracsikó (válaszként erre: 54. - Rubellit)
2011. ápr. 2. 19:38
köszönöm a válaszod!!
54. Rubellit (válaszként erre: 52. - Zebracsikó)
2011. ápr. 2. 19:13

Szia Zebracsikó!

Artériás magas vérnyomás, nagyobb fokú szívbetegség, májműködés elégtelensége, veseműködés elégtelensége, daganatos megbetegedés, nem kezelt cukorbetegség, pace-maker, szívizom-érelmeszesedés, belső és középfül panaszok /kezelés zajának elviselhetetlensége miatt/, fertőző betegségek, lázas állapot, csonttuberkulózis, központi idegrendszer krónikus sérülése, aotóimmun betegségek, epilepszia, fémprotézis /kezelt testrésznen/, fémspirál /hasnál/, terhesség, szoptatás. Ezek az ellenjavalatok.

53. Dork-a
2011. ápr. 2. 09:11
legfontosabb a pacemaker,súlyos csontritkulás, kezeletlen magas vérnyomás,pajzsmirigy alulműködés, hormonális rendellenességek.
52. zebracsikó (válaszként erre: 50. - Rubellit)
2011. ápr. 2. 09:01

én is most tervezek egy ilyen kezeléssorozatot a diétám+torna mellé


fel tudnád sorolni a kizáró tényezőket?

51. Dork-a
2011. ápr. 2. 08:58
Valóban nem melegszik a fej.A kavitációs zsírbontásnak az a lényege, hogy onnan fogysz,ahonnan szeretnél...persze a szénhidrátmentes napok miatt amúgy fogynál...de nem feltétlenül a kívánt helyről.Azért kell egyébként a diéta,hogy a lebontott zsírt a szervezet ne tudja visszakötni a testbe szénhidráthoz kötve.
50. Rubellit (válaszként erre: 38. - Moniq 77)
2011. ápr. 1. 23:06

Kedves Moniq 77!

Egy kezelés idejét két tényező befolyásolja. Az első a kezelőfej mérete, minnél nagyobb a fej annál rövidebb időre van szükség. A második a kezelt testrészek száma. Hát a Te 12 perced megdöbbentett. Először is létezik egészségügyi űrlap és beleegyező nyilatkozat. Számomra úgy tűnik nem találkoztál velük. Vannak kizáró tényezők nem nyilatkoztál róla, hogy ezek Nálad nem állnak fent. Remélem, hogy semmi ilyen nincs, de azért ez nem egyértelmű mindenkinél. A kezeléseddel kapcsolatban nem értem, hogy "melegségen állított" mivel kavitációs zsírbontásnál nincs!

49. Rubellit (válaszként erre: 46. - Castellina)
2011. ápr. 1. 22:23

Kedves Castellina!

Dolgozok Kavitációs zsírbontó géppel. Minden kezelés elején és végén mérek centit. A valós eredmény mindig a következő kezelés elején mért eredmény. Azért mérek mégis a végén is, hogy érezze a vendég, hogy már ilyenkor is van eredmény és lelkessen be fogja tartani a feltételeket. Ferdítésről szó sincs! Még nem fordult elő, hogy ne lett volna centibe mérhető változás. Különben mindig fel szoktam hívni a vendégek figyelmét, hogy egy régi kedvenc ruhadarabjuk felpróbálása biztos megmutatja a változást.

48. zebracsikó (válaszként erre: 47. - Castellina)
2011. ápr. 1. 12:50
mert ettől még gyorsabban megy
47. Castellina (válaszként erre: 31. - Dork-a)
2011. ápr. 1. 09:47

"3 napig TILOS a szénhidrát, napi 3 liter sima víz és napi 30 perc mozgás.Jót tesz,ha te még átmasszírozod az adott testrészeket 2 naponta. "


ettől önmagában is fogysz, ha ezt megcsinálod, akkor minek a kavitációs ultrahang?

46. Castellina (válaszként erre: 44. - Dork-a)
2011. ápr. 1. 09:39
Csak mert annyira reklámozzák, hogy már az első kezelés után mérhető centikben a változás. Ezek szerint ez csak ferdítés..
2011. márc. 26. 20:33

Sziasztok! Tud valaki elfogadható áron Budapesten zsírbontó kezelést?

Kipróbálnám szívesen.

44. Dork-a
2011. márc. 21. 20:31
Egy kezelés után szinte semmit nem lehet mérni...nem is érdemes.
43. Castellina (válaszként erre: 41. - Dork-a)
2011. márc. 21. 10:29
És mennyi volt a cm-ben mért legnagyobb változás az első kezelés után?
2011. márc. 19. 19:51
Én is ezt tartottam volna normálisnak ezért vagyok csalódott.Nem baj,nézek másik helyet itt Szfváron,és folytatom,vagy újrakezdem tovább akarnám csinálni.Köszönöm a válaszod.Szia
41. Dork-a (válaszként erre: 39. - Moniq 77)
2011. márc. 18. 10:27

Ez elég szomorú:(((

Nálam úgy indul az első alkalom,hogy mindent átbeszélünk és mérünk.

Testrészenként kb.20 percig kezelek kavitációs UH-val, aztán 30 perc nyirokmasszázs.

Minden második alkalommal mérek centiket, ez fontos nekem is és a vendégemnek is.

40. Dork-a (válaszként erre: 37. - Kismalac25)
2011. márc. 18. 10:24

Kedves kismalac25!


Igyekszem mindenre válaszolni.

Minimum 2 cm zsírt kell tudni összefogni kezelés előtt,az alatt nem szabad kezelni. Én háton nem kezelek, mert szerintem ott nem szabad.Ha súlyos csontritkulása van valakinek (már gyógyszert szed rá) akkor sem javallott.Az Uh buborékokat gerjeszt a zsírszövetekben, azok pukkantják szét a zsírsejteket,amelyek elfolyósodnak és távoznak. Ha hízol,akkor sajnos újra termelődnek a zsírsejtek,de nem csomókban,mint a zsírleszívás után.Ez a frekvencia nem tud kárt tenni más szövetekben,csak a zsírszövetet "bántja". Hason nem is lehet akkora teljesítménnyel dolgozni, mint pl. a fenéken.Ha lenne még kérdésed,bátran tedd fel!!szió

2011. márc. 17. 17:33
Megint én.Nálam semmi körfogat mérés nem történt,és így nagyon komolytalan,mert akkor mihez akarunk viszonyítani?Vagy aki már csinálta ott sem volt centimérés?Köszi
2011. márc. 17. 17:27
Sziasztok.Elolvastam tanácsaitokat és bejelentkeztem kavitációs uh-ra.Ma voltam első kezelésen,de a kezelés menetét én kevésnek éreztem.Mindenhol neten azt olvastam hogy átlag 40 perc-1 óra között van a kezelés.Engem ma 12 perc alatt elintéztek Székesfehérváron ráadásul orvosnő neve alatt fut az egész.Én majdnem bőgve jöttem ki.Ez normális hogy csak ennyi ideig tart?Bementem,bemutatkozás volt,üljek a székbe,húzzam fel a blúzom/has kezelést kértem/Beindította a gépet,fülem zúgott a uh-tól,néha kattogást is hallottam,2x végigment a hasamon pár percig tartott ,meg melegségen állított,aztán egyszer végigment az asszisztens a vákum-mal.14óra 40-kor mentem be,és 14 óra 52 perckor már fizettem 6000ft volt.Csalódottnak érzem magam mert annyit olvastam utána és bíztam benne.Szerintetek tényleg ennyi idő elég ?Előre is köszönöm a tanácsokat.Sziasztok,Moni
2011. márc. 11. 08:41

Kedves Dork-a


Ha jól értem a kavitációs uh, a zsírsejteket szét robbantja, a zsír pedig kifolyik, és a nyirok rendszeren keresztül távozik. Vagyis a szétrobbant sejtek teljesen megszűnnek és nem csak lelappadnak? Mi történik a következő hízáskor? Arra a területre amelyet így kezeltek nem tud többé zsír lerakódni? Vagy ha mégis akkor puklis csomókban fog összegyűlni? Ez az eljárás nem káros egyáltalán, a szervezet más szöveteire? Mi van abban az esetben ahol mondjuk nem elég vastag a zsírszövet és más szövetet is elér? Azokat nem robbantja szét? Vagy esetleg a háton alkalmazva, túl közel kerülve a csontokhoz, nem okoz csontritkulást?

válaszodat előre is köszönöm.

2011. márc. 4. 16:36

Olyan helyre megyek, ahol három lépcsős a gép:

- kavitációs uh

- rádiófrekvenciás méregtelenítés (célzott 1 MHz frekvenciájú rádióhullámok)

- Elektro-stimulációs fényterápia


az árakat egyébként azért kérdeztem, mert nem akartam hinni a szememnek.


valahol 25.000 Ft egy alkalom és van ahol 5-6000. nagyon-nagyon nem mindegy.

35. Dork-a
2011. márc. 4. 08:21
az árak valóban nagyon különbözőek,érdemes körülnézni,de normál ultrahaggal ne kezeltesd magad,mert csalódni fogsz. A kavitációs minden esetben sípol a füledben!!!
34. Dork-a
2011. márc. 4. 08:18
Teljesen más a két ultrahang!! A "hagyományossal fogyasztó anyagot kell bevinni, a másik pedig szétpukkantja a zsírsejteket.Ha nem értesz hozzá,akkor ne mondj véleményt.
33. f864422f42 (válaszként erre: 30. - Pocakmanci)
2011. márc. 3. 20:32
Az ár attól függ, hogy ki mennyire gyorsan akar meggazdagodni és hogy mennyire pénzes a vendégköre, mert egyik sem tud többet mint a másik.
32. f864422f42 (válaszként erre: 31. - Dork-a)
2011. márc. 3. 20:30
Nincs nagy különbség a két fajta uh között, csak annyi, hogy a kavitációs divatosan hangzik, ezért drágábban el lehet adni.
31. Dork-a (válaszként erre: 25. - Pocakmanci)
2011. márc. 3. 20:05

Szióka!

Én ezzel dolgozom, nagyon jók a tapasztalatok.Egy kezelés kavitációs ultrahangos zsírbontásból és gépi nyirokmasszázsból áll.Két belső comb együtt,vagy két külső(lovagló)egy testrésznek számít, fenék szintén egy testrésznek számít.

Tapasztalatom szerint a comb fogy a legnehezebben sajnos :(((

Ja és persze be kell tartani a szabályokat!!

3 napig TILOS a szénhidrát, napi 3 liter sima víz és napi 30 perc mozgás.Jót tesz,ha te még átmasszírozod az adott testrészeket 2 naponta.

Az árakról...a kavitációs Uh gépek tudnak zsírt robbantani-kezelés alatt sípoló hangot kell hallanod,ha nem, akkor az csak sima ultrahang..kínai gépre ne menj meg koreaira, a többi mind jó szerintem.

30. Pocakmanci (válaszként erre: 28. - F864422f42)
2011. márc. 2. 17:01

És azt meg tudod mondani, hogy mi a különbség a 25.000-es és a 8-10.000-es között? Konkrétan nekem tök ugyanannak a gépnek tűnik a szalonokban használatos cucc, és egyik kér egy alkalomra huszonötezret, a másik meg nagy akcióban most hatezerért hirdeti.

A 7 centit úgy érted, hogy pl. egyetlen testrészről (pl. comb) lement körméretben 7 cm???

te jó ég

ez frankó!

29. f864422f42 (válaszként erre: 26. - Pocakmanci)
2011. márc. 2. 14:49
Kétnaponta használhatod, nyugodtan. Csak nem mindegy hogy hogyan, mert a felesleges zsírt el kell vezetni a nyirokrendszerbe.
2011. márc. 2. 14:47
Saját tapasztalatból írok! Az ultrahang nagyon jó. Igaz nekem 10 alkalom kellett, de -7cm.
2011. márc. 2. 13:54

Fogyás után lokálisan túl sok zsír maradt a combomon, s orvosom azt javasolta, hogy keressek valami olyan eljárást, amellyel a zsírsejteket "összetörik", vagy "felrobbantják". Olvastam ezt a kavitációs technikát, de valahogy hihetetlennek tűnik számomra, hogy 6 kezelés után 5 cm is lemehet mondjuk egy combból.


Olyanok véleményét várom, aki pár próbálta és használt neki. Illetve aki próbálta és egyáltalán nem használt neki.


Olyanok véleményére NEM VAGYOK KÍVÁNCSI, akik nem a témában kívánnak hozzá szólni (és kéretlen jó tanácsokkal próbálnak ellátni, pl. hogy az ultrahang helyett mást kellene kipróbálnom...stb.)


Nem akarok fölöslegesen pénzt kidobni.

2011. márc. 2. 08:28
Ja és még olyan kérdésem van, hogy van itthon vákuumos gépem (olyan köpölyöző szerűség), másnapokon használjam az adott testtájra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook