Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! fórum

Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
87. anyett85 (válaszként erre: 86. - Pocokfarok)
2011. jan. 4. 12:50
Mi az hogy? KÖTELEZŐ!!
2011. jan. 4. 12:30
En is lemernem magam, de nem talalom a centit :DDDD Remelem azert folytathatom a palyafutasom veletek. :))))
2011. jan. 4. 11:59
ÉnisÉnis.Szólj ha megkaptad őket!köszi
2011. jan. 4. 11:43
Én is elküldtem az adatokat
83. anyett85 (válaszként erre: 80. - Yousei)
2011. jan. 4. 11:38
méretek elküldve
82. anyett85 (válaszként erre: 78. - Cc0db063d6)
2011. jan. 4. 11:37
Szia! Neked is sok sikert kívánok, a többieknek is és magamnak is.
81. cc0db063d6 (válaszként erre: 79. - Yousei)
2011. jan. 4. 11:36
Igen, jó lesz ez az év! :-) Nagyon várom a nyarat,és milyen jó lesz büszkén kimenni a strandra!!! .-)
80. yousei (válaszként erre: 72. - Bar_byka)
2011. jan. 4. 11:36

Nálunk jó kalóriadús kaja lesz: carbonaras tészta.

Eddig meg tudtam állni édesség nélkül. Nekem a 3-naptól húzósabb, mert olyankor úgy szoktam kívánni:)

Párom édes volt, hozott nekem teljes kiőrlésű kenyeret, azt ettem reggelire. Jól eltelített. Ha tudjátok, délutánra küldjétek el a méreteiteket, és összedobom a táblázatot.

79. yousei (válaszként erre: 78. - Cc0db063d6)
2011. jan. 4. 11:34
Üdv a csapatban:) Hajrá, most meg fogjuk csinálni!
2011. jan. 4. 11:32
Sziasztok! Hát...én is megfogadtam,hogy formába hozom magam! Ha nem baj csatlakoznék hozzátok!
2011. jan. 4. 11:30
Sziasztok megérkeztem. A kisasszony 3 éves lesz májusban.Ma reggelire virslit,főtt tojást,tejfölt kevertem össze,finom volt,ebédre lencsefőzelék fasírttal,ja és mindjárt küldöm a méreteket.Még nem tornáztam ma,de fogok.kitartást mindenkinek
2011. jan. 4. 11:23
Nah, fel11kor ebredtem. Eddig sikeresen tuleltem kaja nelkul, nem mintha nehez lett volna. :) Azert a napi vizem melle megengedek magamnak egy-ket kavet, hogy picit telitse a gyomrom. :) Aztan delutan jon a nagy torna. :)
75. bar_byka (válaszként erre: 74. - Candeee)
2011. jan. 4. 11:17
Köszönöm szépen
2011. jan. 4. 10:57
mell,mell alatti rész,derék,has,csípő,comb
73. bar_byka (válaszként erre: 61. - Yousei)
2011. jan. 4. 10:48
Szia! Miket mérjünk le magunkon a táblázathoz?
2011. jan. 4. 10:46
Kész lettek a diétás hólabdáim. Nagyon fincsik. Elég hamar sikerült elkészülnöm velük. Mit főztök ma ebédre? Nálunk sült csirkecomb lesz párolt zöldséggel. Imádom a sült csirke felsőcombot. Minden nap meg tudnám enni.
2011. jan. 4. 10:46

Ha én vagyok a "kisasszony" akkor 20:)

Én egy light-osat reggeliztem és most pihizek,h ne egyből kezdjem a tornát. De hamarosan csinálom a Béres Alexandra (Menni fog) dvd-jét szerintem BA közül az a legjobb...mindent átmozgat és nem olyan nehéz. A tegnapi napot sikerként könyvelem el,nem ettem semmi károsat, mozogtam és teljesen jól éreztem magam. Bár este olyan volt mintha éhes lettem volna...:S majd meghaltam,h egyek valami kalóriadúst,de csak egy joghurtot ettem:)

kinek h sikerült a tegnapi napja???

70. yousei
2011. jan. 4. 10:15

Sziasztok!

Merre vagytok? Eléggé kihalt a fórum:( Most jöttem vissza a kocogásból, máris nekiugrok a tornázásnak.

2011. jan. 3. 23:41

Nah, ujra itt vagyok! :D

Most mar en is csatlakozok.

Holnap tartok egy viznapot, holnap utan pedig gyumolcsnapot. Aztan pedig lenyegesen lecsokkentem a kajat. Emellett a pedig hastanc es Beres Alexandra dvd lesz a hu tarsam. :D

Segitsunk egymasnak erot adni. :)

68. yousei (válaszként erre: 65. - Anyett85)
2011. jan. 3. 22:04

Hm, ezzel szerintem csak én vagyok így, hogy normál kaját lehet enni (persze vacsorára nem töltött káposztát:D), mert mások is ezt eszik, mégis vékonyak. Az adagokon múlik a dolog.

A leghelyesebb az lenne tényleg, ahogy Te is teszed, hogy elhagyni a tésztaféléket, kenyeret és társait. Majd én is át szeretnék váltani teljes kiőrlésű cuccosra, csak előbb legyen melóm:S

Viszont holnap reggel szerintem futással kezdek. Esik a hó, és úgy tud ilyenkor hívogatni:)

Milyen testmozgásokat csináltok?

67. 1e2be55d4a (válaszként erre: 65. - Anyett85)
2011. jan. 3. 22:02
Az nagyon sokat fog használni, ha elhagyod a tésztákat, kenyeret. Viszont a cigivel vigyázz, könnyen jönnek a kilók, ha lerakod.
66. yousei (válaszként erre: 64. - Anyett85)
2011. jan. 3. 22:01

Persze, szerintem is kéthetente jobb a dolog. Nagyobb lesz a változás,és így jobban fog inspirálni tornázásra és az étrend betartására. Nekem ma az édesség megvonása elég jól alakult. Mozgás terén tornáztam itthon.

Köszi, hogy kérdezted:) Az interjú érdekes volt. Nem a legjobb feltételeket ajánlották, dehát ha nincsen más. Kissé el vagyok keseredve, hogy milyen helyzetbe hoztam magamat... Meglátjuk, mit hoz a holnap.


A "kisasszony" mennyi idős? :)

65. anyett85 (válaszként erre: 63. - Candeee)
2011. jan. 3. 20:30
Én kb. fele annyit eszek,próbálom a tésztákat elhagyni,kenyeret még nem ettem az idén és nem is akarok.Ráadásul még a cigiről is lejjebb akarok szokni(eddig napi 3-4 szál volt,ezentúl heti 3-4 szálat szeretnék).Ma nem reggeliztem,ebédre tésztát ettem(nem kellett volna),csirkehúst páloltam,raktam bele az újévi füstölt sajtból kockákat és rátettem. vacsira csak húst ettem meg sajtot,ja és nasira diót. Na ennyire futotta a kitartás
2011. jan. 3. 20:24

Sziasztok!

Megérkeztem!Dolgoztam délelőtt,meg délután is,kiscsalád az ágyban,persze nem alszanak(zenét hallgatnak,maximumon,remegnek az ablakok)de ez nekik a romantika.Ma is tornáztam,nagyon nehéz volt de befogtam a kisasszonyt és úgy tetszett neki.Én is kívántam a nasit,nagyon-nagyon. De rájöttem hogy van a konyhaszekrényben dió.Na ettem vagy 2 marékkal.De jobb mint ha csokit ettem volna. Hát én lemértem magam,de elájulnátok,ha ezt itt leírnám,úgyhogy szeretném priviben és hetente kéne újra méreckedni,ha lehet ilyet javasolni.Oké? tixtina, ezt az almás-joghurtosat kipróbálom holnap

2011. jan. 3. 20:22
kinek h sikerült betartania a fogadalmakat???
2011. jan. 3. 18:01
hogy sikerült az interjú???:)
61. yousei
2011. jan. 3. 17:42
Sziasztok:) Priviben is jó, ha elkülditek az adatokat. Drenaa84: persze, hogy csatlakozhatsz:) Az a jó, ha minden többen vagyunk! Én is áttérek erre a módszerre, hogyha kajálok, akkor előtte iszom egy pohár vizet. Mostanában úgy is állandóan szomjas vagyok:) Ha rádtör az édesség, hm, egyél helyette valamilyen gyümölcsöt, vagy pedig egy kocka csokit. Az étcsokinak magas a kakaótartalma, nem "annyira hízlaló", mint a többi rokona.
2011. jan. 3. 17:35

Én ma 45percet futottam-sétáltam felváltva,teljesen feltöltött:D:D:D

Már most vékonyabbnak érzem magam,pedig egy kiloval többet mutatott a mérleg a sok víz ivástól xDxD

59. tixtina (válaszként erre: 58. - Csipkerózsika)
2011. jan. 3. 17:31

Vagy pusztán endorfin hiány.:D

Úgyhogy irány a mozgás.:))

Megyek Norbi tréningezni,mert rám tört a csokievési vágy:)))

58. Csipkerózsika (válaszként erre: 56. - Bar_byka)
2011. jan. 3. 17:15

Az édesség utáni farkasétvágynak is lehet oka a szomjúság, hiszen a víz alapból édes. l.d."édesvíz"

Én már többször is megfigyeltem, hogy mikor rámjött a csokievés, igazából szomjas voltam.

Vagy még a másik oka lehet: C-vitamin hiány. Az ugyanis főként gyümölcsökben található meg a természetben, amik édesek, tehát a szervezet - ha természetes környezetben élnénk - az édes ízt kívánva hozzájutna a hiányzó C-vitaminjához. A csokiból sajnos nem fog... :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook