Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! fórum

Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
57. tixtina (válaszként erre: 56. - Bar_byka)
2011. jan. 3. 14:28

Jaj,ne is mondd-most nekem is eszembe jutott.

Ilyenkor egy fél savanykás almára rácsorgatok egy kis natúr joghurtba,előzőleg kevert édesítőszeres-öntetet.Kis fahéjjal ízesítem,és nyami-abszolút diétás,minimális kalóriatartalommal:))

2011. jan. 3. 14:26
Csajok! Nagyon enném az édességet. Mit csináljak? Csak arra tudok gondolni. Gáz, mi??? :-(
2011. jan. 3. 12:07
Teljesen igazad van:)Sok Sok sok víz.MEg én is hallottam,h sokszor nem is éhesek vagyunk hanem szomjasak...csak ha a szomjúságra nem reagállsz...biztos úgy van vele a test,h majd az éhségre fogsz:D:D
54. Csipkerózsika (válaszként erre: 47. - 337ac1489c)
2011. jan. 3. 11:56

A zöldtea is nagyon jó, én ízesítés nélkül iszom mindent, és a zöld alapból kicsit édeskés.

Ha az étvágycsökkenést már nem is érzed, az anyagcserét akkor is gyorsítja, égeti a zsírt.

Épp ezért fontos közben vizet is inni.

Víz nélkül nincs se élet, se fogyás.

53. tixtina (válaszként erre: 52. - 337ac1489c)
2011. jan. 3. 11:56
Adtál egy ötletet.Van itthon zacsi levesem-felteszek egyet.Megyek is,mert hazajött a férjem,és kezd durrogni:))
2011. jan. 3. 11:54
Na, én közben csináltam ebédre borsófőzeléket meg maradt még csirkemell...ez így okés is, de sajna a szokásos durum tésztás levesemről még nem tudok lemondani...pedig anno ez így komplett két étkezésemnek felelt meg...de sebaj, akkor majd fokozatosan haladok, egyenlőre annak is örülni fogok, ha nem eszem fehérlisztes-cukros dolgokat meg nasit... Amit egyébként baromi nehéz megállni!!!:(
51. tixtina (válaszként erre: 50. - Csipkerózsika)
2011. jan. 3. 11:54
Remek-nagyon boldog lennék,ha ez működne nálam.:))
50. Csipkerózsika (válaszként erre: 45. - Tixtina)
2011. jan. 3. 11:54
Bármilyen vízzel ez beválik. És ha jól figyelsz, akkor lehet, hogy ki is fogsz hagyni pár étkezést, mert rájössz, hogy igazából szomjas voltál...
49. 337ac1489c (válaszként erre: 45. - Tixtina)
2011. jan. 3. 11:52
Ebben tényleg van vmi, mármint ha megiszol egy jó nagy pohár vizet, akkor kicsit telítettebbnek fogod érezni magad...de persze engem ez semmiben nem gátol meg...:) Sajnos.:)
48. tixtina (válaszként erre: 46. - Candeee)
2011. jan. 3. 11:52

3 szelet leheletvékony selyemsonkát-ami tán 5 deka sem volt.

Az a helyzet,hogy még nem vásároltam be magamnak.

Van a mélyhűtőben zöldség dömping.

Körülnézek:D

47. 337ac1489c (válaszként erre: 44. - Candeee)
2011. jan. 3. 11:52

No igen, tavaly nekem is sokat segített a zöldtea...én is megfőztem egy jó nagy fazéknyit, bele citrom leve meg édesítő bogyó, be a hűtőbe, jó sok üveggel lett belőle és tényleg csökkentette az étvágyat...egy darabig...aztán már semmi:(


Most majd megint kipróbálom.


Az étkezésekkel kapcsolatban megint vissza kellene térnem a jó öreg 3 óránkénti étkezésre, mert az a baj, hogy az utóbbi időben megint egész nap csipegettem és az ugyebár nem vezet semmi jóra.


Az almaecetnek én még a szagától is rosszul vok, pedig ha tényleg ennyire elveszi az étvágyat, az tök jó!

2011. jan. 3. 11:48
Nem ettél még ma semmit???
2011. jan. 3. 11:44

Kezdek éhes lenni-ajajj:OOOO

Kipróbálom,amit tegnap este láttam a tévében.

Megiszom egy fél liter ásványvizet kaja előtt.Kíváncsi vagyok,mennyire telít el-mennyire maradok éhes utána.

Ha ez beválik,akkor pl.nem kell megvenni a méregdrága turmix italokat.

2011. jan. 3. 11:30

Persze,h csatlakozhatsz.Többen könnyebb:D:D

Én is ma kezdtem...de már régóta nézegetek ilyen honlapokat meg sok terméket kipróbáltam. Sokáig almaecetet ittam,teljesen elvette az étvágyamat,csak lehet,h túlzásba vittem...mert utána már semmit sem kívántam...:S annyira elvette a kaja utáni vágyamat,h rosszul voltam ha valamit ennem kellett...meg a gyomromat is szerintem az tette tacsra,de én sokat megittam belőle. Most zöldteát iszogatok egész nap. Reggel megcsinálok kb. egy 2 liternyit és mindig töltök magamnak egy bögrébe és iszok belőle valamennyit...nem rossz ízű teszek bele egy kis citromot meg édesítőt és egész nap elvagyok vele...a 2liter folyadék az megvan. De vicces mert már magát itatja...szomjas leszek tőle...szerintem az édesítőtől és van amikor mellé még vizet is kívánok. Annyira elveszi az éhséget,h nem kívánsz kaját...vagy ha kívánsz is.,sokkal kevesebbet. vagy ha ki tudod tólni az étkezéseket már az is jó,mert a nassolás teljesen kiesik:) Amíg megírtam ezt addig megittam már fél litert:D:D Olcsó,megbízható,és egészséges módszer:) Ha valami van,írj nyugodtan.Jó tanácsokból sosem elég:)

43. 337ac1489c (válaszként erre: 42. - 337ac1489c)
2011. jan. 3. 11:03

KÖzben látom, hogy életmódváltással, ami persze a legjobb módszer, csak én hülye anno vmiért nem tudtam tartani:S


De remélem, most másként lesz!:)

2011. jan. 3. 11:02

Sziasztok Lányok!


Csatlakozhatok?:)


Tavaly sikerült megszabadulnom 18 kg-tól, lett még volna hátra 10 kg, de aztán elég komoly lelki válságba jutottam, még most sem vok kint belőle, de mivel 10 kg visszajött és ez egyre rosszabb lesz (visszatértem az eredeti rossz étkezési szokásaimhoz és a tornát is abbahagytam), most már tényleg muszáj kezdenem magammal vmit, mert nagyon nem tetszik, amit a tükörben látok. . . !


Nagyon szeretnék változni, testileg-lelkileg (ezt szilveszter napján azzal kezdtem, hogy levágattam borzas rövidre a hajamat:)), a cél most mínusz 20-22 kg, amit számításaim szerint júniusra reálisan el is tudok majd érni.


165 cm alacsony vok és jelenleg 79, 3 kg és 58 kg lenne az ideális súlyom, amennyi utoljára gyerekkoromban vtam. . . :)


Szóval remélem nem bánjátok, ha csatlakozom, mert együtt könnyebb és szükségem van támogatásra. . . már ma elég nehezen viselem, hogy nem nasizhatok. . .


Igyekszem visszaolvasni, de ti hogyan fogyóztok?

2011. jan. 3. 10:51

Sziasztok!Sok sikert az állásinterjúhoz:):)

Ez a táblázatos nagyon jó ötlet.Itt küldjük majd el a centiket vagy privátba??

Most szembesültem vele,h az ünnepek alatt sikeresen híztam 2kilot:S:S:S:S:(:(:( borzasztóóóó:(

mai kajám:sonkás szendvics (diétás kenyérrel),uborkával, egy pohár zöldteával, és egy szűztea kapszulával. Eddig jó:)

Ma még jön egy kis futás,meg tornázás.

2011. jan. 3. 10:32

Hali mindenkinek!

Nos,keresgélhetnék centit-attól tartok,nem érne körbe.

Most írok egy edzéstervet magamnak.

Tekintettel arra,hogy a magam személyi edzője leszek:))

39. Nissi
2011. jan. 3. 10:22

Sziasztok!


En már lemértem magam kgban és centiben is.... :(

Ajánlom mindenkinek ezt a feladatot, azt hiszem a döbbenet majd mindenkinek jó motivácios eszköz lesz :)

2011. jan. 3. 09:55
Sziasztok! Én benne lennék a táblázatba, jól hangzik. Én már elseje óta próbálkozok az életmódváltással. Még nagyon sok mindent kívánok, de megpróbálok ellenállni. Épp most készül a tk tönköly kenyerem. Megbeszéltük a párommal, hogy nem veszünk boltit, hanem inkább mi megsütjük. Ma ebédre gomba lesz hárombors mártással, zabpehelygaluskával. A hétvégén pedig sütök kilófaló sütit, ez lesz a megérdemelt ajándék ha ügyes leszek a héten. A mozgás megvan, lassan indulok is edzeni, míg kel a kenyér.
37. yousei
2011. jan. 3. 08:36
Jó reggelt csajszik! :) Ma már aktívabb leszek én is. No, akkor csinálunk ilyen táblázatot? Szükségem lesz a különböző centiméterekre: mell, mell alatti rész, derék, has, csípő és comb. Meg persze a magasság és a kilogramm. El kell menjek most (megyek állásinterjúra), de ahogy hazajövök, egyből méregetem magamat, és megcsinálom a táblázatot.
36. Tücsi01 (válaszként erre: 45. - Candeee)
2011. jan. 2. 15:47
Szia! Én 167 cm vagyok és én is 65 kg körül vagyok és 8-10 kg szeretnék fogyni. Remélem sikerül mindenkinek elérnie az álomsúlyt!!
35. bar_byka (válaszként erre: 33. - Yousei)
2011. jan. 1. 15:08
Én most rááldoztam mindent erre az életmódváltásra. Bevásároltam rendesen. Vettem diabetikus lisztet, xilitet, zabpehelylisztet... és még sok mást, de még így sincs meg minden. Megkaptam a páromtól Szoó Judit mindhárom könyvét. Abból lehet majd csemegézni. Nem vonok meg semmit magamtól, csak átalakítok mindent. Csökkentem a ch-t, sok vizet iszok. A szokásos napi 1 óra mozgásom pedig továbbra is megmarad.
34. yousei (válaszként erre: 28. - Anyett85)
2011. jan. 1. 14:58

Szijó!

Örülök, hogy csatlakozol hozzánk. Az a jó, ha minél többen vagyunk, és egymást buzdítsuk:) A mozgással pedig óvatosan. Szerintem kiadós séta első pár hétben elég lesz testmozgásnak. A tornával óvatosan, nehogy megerőltesd az izületeidet. A reggeli jaja, nagyon fontos. Sajnos sokszor esek abba a hibába, hogy 10-11 körül jutok kajához elsőkörben. Személy szerint az édesség kizárását sem kell feltétlen nagyon komolyan venni. Tavaly, amikor fogyogattam, délelőtt mindig csipegettem valamit (cukrászüzemben dolgoztam). De akkoriban volt mellette rendesen sport.

33. yousei
2011. jan. 1. 14:47

Sziasztok:) Nemrég értünk haza. Hajnali ötkor feküdtünk le aludni. Egy baráti párnál voltunk. Egész jó volt:) Remélem mindenki másnak is jól telt a tegnap este és éjszaka:) Merrefele voltatok?

Ma már megállom, hogy nem eszem édességet, s nálunk is lencsefőzelék lesz a kaja:) Ki hogy szeretne nekiállni a fogyásnak? Főleg kajálásra vagyok kiváncsi. Sajnos az anyagi keretem most eléggé behatárolt, így annyit tudok tenni a cél érdekében, hogy kevesebbet eszem, többet iszom, s az édességet gyümölccsel helyettesítem. Ma nem tornázom, az urammal töltöm az elsejét. Olyan keveset vagyunk így is együtt.

2011. jan. 1. 14:18

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni. Én kb. 63-64 kg vagyok, és szeretnék legalább 55 kg-ra lefogyni, de az álomsúly 53 kg.

31. Re87
2011. jan. 1. 13:33

No sziasztok!:)

167cm,és már 70re kerekedtem:(.Nem akarok vékony lenni,husi akarok maradni(nekem ez tetszik),de 10jilót szeretnék lefogyni.Ma egy fél virslit és 1narancsot ettem,mg zöldteát iszogatok.Az a baj,hogy tanulnom kell,az meg nehezen megy üres gyomorral.Hétfőtől 2hét gyakorlaton vagyok óvodában,ott meg vagy nem eszek semmit,vagy az ovis kosztot eszem,ami nem valami diétás:(.

Rájöttem hogy már nem sok időm van az életemben jól kinézni,szóval bele kell húznom!

Hajrá mindenki!:)

30. anyett85 (válaszként erre: 29. - F.Ildikó71)
2011. jan. 1. 11:59
Köszi,igyekszem.
29. F.Ildikó71 (válaszként erre: 28. - Anyett85)
2011. jan. 1. 11:11
Szia:Ha elfogatsz egy pár tanácsot....mindig reggeliz!!!akkor is ha nem vagy éhes,az autó sem indul üzemanyag nélkül.Sokszor keveset és felejtsd el a finomított szénhidrátot!Sok sikert
2011. jan. 1. 09:25

Sziasztok!

Már hetek óta olvasgatok ezen az oldalon,nagyon tetszik(ma regisztráltam is). Mától fogyókúrázok,nagyon elszánt vagyok,egy kis tornát is tervezek mára.Egy éve ilyenkor már belekezdtem a 90 naposba,de sajnos csak 3 hétig bírtam,így is lement 6 kg,olyan jó érzés volt. Úgyhogy itt vagyok,108 kg és 169 cm(borzasztó kövér) és nem tudom hogyan kezdjek neki,annyi biztos,hogy eddig iszonyatosan sokat ettem,és először a mennyiséget korlátozom és persze a mozgás mindennapos lesz a mai naptól.

Mindenkinek sikeres fogyást kívánok így újév alkalmából.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook