Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! fórum

Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. jan. 8. 12:23
Oké, igyekszem, de most elég eltökélt vagyok, mindennél jobban szeretnék lefogyni. De eszek!!
146. bar_byka (válaszként erre: 144. - Klau1985)
2011. jan. 8. 12:15
Szerintem egy kicsivel többet is ehetenél. Nem kell ennyire megvonni mindent magadtól, mert aztán jön egy akkora éhségroham, hogy nem tudsz előle elmenekülni.
145. Klau1985 (válaszként erre: 135. - Yousei)
2011. jan. 8. 11:37
Lemérem majd, és elküldöm, mindenképp.
2011. jan. 8. 11:36

Sziasztok! Először is mindenkinek jó hétvégét! Szerintem a hétvége gyakran kritikus pont lehet egy kis nassolásra, vagy egy kis lazításra de én nem fogok:, és Ti se!!! Ez tuti!!

A fogyáshoz szerintem is mindenképp idő kell, ne egy hét alatt akarj látványos eredményt elérni, mert az nem fog menni. A türelmen és a kitartáson van a hangsúly.

A bioboltokban lehet kapni tönköly búza morzsát, szerintem az sem rossz.

Ma reggeli: fél szál virsli, fél tönköly kiflivel

Tízórai: fél narancs

Ebéd: tegnapi kelkáposzta főzelékből varázsolok frankfurti leves szerűséget:), és csirkemell sütve, párolt zöldségekkel

Uzsi: 2 db diabetikus háztartási keksz

Vacsi: 2-3 szelet csirkemell felvágott önmagában

Na és rengeteg szénsavmentes ásványvíz!

Reggeli után a párommal voltam 1 órát sétálni, nem nyugodt tempóban:)

Ma leszedem a fenyőfát (2m 30 cm), utána kitakarítok még, szóval lesz mozgás délutánra is.

Ja és Ti a rizst pl. mivel helyzetesítitek?

Ja és szerintem enni kell, mivel ha nem juttatsz elég tápanyagot a szervezetedbe akkor a mozgással az izmaidat égeted el, nem pedig a zsírt, szerintem:)

143. yousei (válaszként erre: 141. - Anyett85)
2011. jan. 8. 09:43

Szija!

Egyetértek az előttem szólóval! Ne szomorodj el! Kell egy kis idő, míg beindul a fogyás. Majd jövőhét hétvégén mérd meg magad:) Akkor már biztos lesz több is:)

Látom, tartjátok a diétát/életmódváltást:) Kitartás lányok:)

Személy szerint küzdök azzal, hogy egyek egyáltalán. Idegeskedem, és nem sokat tudok enni. MIndjárt indulok kocogni egyet, utána tornázom:)

142. bar_byka (válaszként erre: 141. - Anyett85)
2011. jan. 8. 09:29
Szia! Ne ess kétségbe. Kell egy idő amíg elindul a dolog. Majd 3-4 hét múlva olvadni fognak le rólad a kilók, csak előbb be kell indulnia mindennek.
2011. jan. 8. 08:30
Lányok!Tudom hogy nem kellett volna,de ráálltam a mérlegre és még csak egy kilót fogytam.Az nem kevés egy kicsit?Azt olvastam,hogy nagy súlyból gyorsabban megy le.Ma venni fogok a boltba zabkorpát és kipróbálom egy-két ételnél,remélem sokat számít majd.
140. anyett85 (válaszként erre: 139. - Bar_byka)
2011. jan. 8. 07:16
Köszi,a panírozás nem is jutott az eszembe,de azt is kipróbálom.
139. bar_byka (válaszként erre: 138. - Anyett85)
2011. jan. 8. 06:35
Szia! Én a zabkorpát a panírozásnál használom morzsa helyett. Főzelék sűrítése úgy a legjobb ha étkezésu keményítővel csinálod. (csak vigyázz, mert a zöldborsó és társai megkeményednek tőle ha nem eszed meg azonnal). Vagy saját magával sűríted. Egy kicsit leturmixolsz és azzal összeforralod. Én ezt még nem próbáltam.
2011. jan. 7. 20:19
Ja és kérdezném,hogy a zabkorpa jó-e főzelékek sűrítésére,mert ha igen,akkor kipróbálnám.Előre is köszi
2011. jan. 7. 20:15

Lányok segítsetek!

Van egy receptem,amiben a liszt helyett zabkorpa van,a cukor helyett édesítő,gyümölcs is kell bele viszont nekem csak befőttem van,amit tavaly anyával még cukorral raktunk el. Szóval nem tudom hogy merjek-e enni belőle,vasárnap jönnek húgomék és sütni akarok olyat,de én is szeretnék enni. Mit tegyek?

136. anyett85 (válaszként erre: 135. - Yousei)
2011. jan. 7. 18:25

Szia!

Nagyon jól teltek az ünnepek,csak túl sokat ettem,mint minden karácsonykor.Én most vacsiztam,megint az almás fahéjas édesítős joghurtot,de odáig vagyok érte,nagyon finom.

Neked jól telt?

135. yousei (válaszként erre: 134. - Klau1985)
2011. jan. 7. 15:05

Szija! Üdv a csapatban:) Kitartás a továbbiakban is és biztos eléred a célodat:) Ha gondolod, vezetünk egy táblázatot, le kell mérni hozzá a mellet, mell alatti részt, derekat, hasat, csípőt, comb. Kéthetente van frissítés:) ez is lelkesít:)

Nálunk ma a kaja: most háromkor jutottam első körben kajához, ettem egy szendvicset. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy ezzel a "módszeremmel" le tudok-e fogyni. Mindenesetre fél kilóval kevesebbet mutatott a mérleg:) A mozgást holnapra hagyom. Egyik nap mozgok, másik nap nem.

Tényleg, kinek hogy teltek az ünnepek?:)

2011. jan. 7. 11:51

Szia, köszi, és Neked is Kitartást! Szerencsére, már tényleg elég nagy a választék!

Én kelkáposzta főzeléket készítek, olíva olajon tönköly teljes kiőrlésű lisztes rántással, remélem így is finom lesz:)

133. Candeee
2011. jan. 7. 11:46
Rakott karfiol lesz:) már arra vágyom régóta..:)Reggelire abonettet ettem körözöttel:)MA voltunk vásárolni és tökre jó dolgokat lehet kapni light-os verzióban is.jah és futottam,sétáltam 40percet összesen:)hajrá Klau!:)
2011. jan. 7. 10:57
Köszi, és igyekszem!!!
131. anyett85 (válaszként erre: 130. - Klau1985)
2011. jan. 7. 10:19
Szia! Nagyon sok sikert és kitartást kívánok a célod eléréséhez, örülök hogy csatlakozol.
2011. jan. 7. 09:45

Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni hozzátok, ha még lehetséges.

Sajnos, az utóbbi pár évben nagyon felszaladt rám jó pár kg, és ettől szeretnék megszabadulni, persze nem egy hónap alatt, hisz, nem is egy hónap alatt híztam így meg.

173 cm magas vagyok, és 83 kg volt január 3-án a súlyom, ma 82 kg vagyok. És nyárra szeretnék 10 kg-ot minimum leadni.

Január 3.-án kezdtem a magam életmód váltását, mert szerintem e nélkül nehezen menne.

Nem fogyasztok cukrot, csak ami van már a termékekben, nem eszek édességet, fehér kenyeret felváltotta a teljes kiőrlésű. Valamint húsok közül csak a csirkét fogyasztom elsősorban a csirke mellet, felvágottakban is.

Szénsavmentes ásványvízit iszom citromlével (friss citrom levével).

Hetente 3-szor, 1 órás aerobik edzésre járok.

2011. jan. 7. 08:41
nálunk a tegnapi maradék rakott káposzta lesz. Rizs helyett zabpehellyel készítettem. Isteni lett. Nálunk holnap lesz édes-savanyú, de nem tudom mit együnk hozzá rizs helyett. Lehet barna rizs lesz...
128. anyett85 (válaszként erre: 127. - Candeee)
2011. jan. 7. 08:35
Köszi,megyek úgyis boltba nemsokára. Ettem reggelire almás fahéjas édesítős natúr joghurtot,ebédre édes-savanyú rizzsel. ti mit esztek?
127. Candeee (válaszként erre: 122. - Anyett85)
2011. jan. 7. 08:27
Egyél norbi rudit:D finom és nem hízlal:)
126. anyett85 (válaszként erre: 124. - Yousei)
2011. jan. 6. 22:10
igen eszek,sőt még lelkiismeret furdalásom is szokott lenni,hogy ezt-azt nem kellett volna.nincs autónk,úgyhogy kaptam egy normális biciklit és minden nap azzal járunk bölcsibe és dolgozni is. Köszönöm a biztatást,neked is és mindenkinek hasonló jókat.
125. anyett85 (válaszként erre: 123. - Yousei)
2011. jan. 6. 22:06

Nagyon tuti,teljesen belelkesedtem:)

Jó éjt mindenkinek,holnap jövök.

124. yousei (válaszként erre: 122. - Anyett85)
2011. jan. 6. 22:05

De azért eszel rendesen, ugye? Éhezni nehogy éhezz!

Ügyes vagy, hogy ma is tornáztál:) Csak így tovább! A biciklizés is rendesen átmozgatja az embert. Irigyellek, hogy ilyen hidegben felülsz biciklizni:) Kocíogni sem visz le szívesen a lélek mínusz fokban.

123. yousei
2011. jan. 6. 22:03
Jah, a naplóm címe: Újévi fogadalom! Lefogyni és megtartani:)
122. anyett85 (válaszként erre: 120. - Yousei)
2011. jan. 6. 22:02

Szia!

Én épp e pillanatban lettem kész a tornával,nem tudom hogy fogok elkúszni tusolni.

Holnap elmegyünk biciklivel egy-két rokonhoz itt a városban és azt szerintem betudhatom a napi tornával. Nekem az a legrosszabb,hogy megszokásból nyúlok a kenyérhez,aztán rájövök hogy ezt nem is szabad,és hát a túrórudi...mindennél finomabb és olyan csábító(még nem csábultam el).Amúgy nagyon összeszűkült gyomrom,nem is szoktam éhes lenni,csak ezeket a berögződött megszokásokat kéne leküzdeni.Nálam ennyi a helyzet.

121. yousei
2011. jan. 6. 22:00
Egyenlőre csak képként tudom sajnos feltölteni, de fent van a táblázat.
120. yousei
2011. jan. 6. 21:50

Jelen:)

Candee hogy sikerült a vizsgád?

A mai kajám 3 kis szelet kenyér, estére le sem merem írni.. -_-' Nem éppen diétás, de tartom, hogy mindent mértékkel. Párom így is egyfolytában igyekez tömni. Szerinte nem kellene fogyóznom. A mai mozgásom 1 óra jégkori volt. Jól megmozgatott mindenhol:)

Csajok és ti hogy álltok?

119. Csipkerózsika (válaszként erre: 115. - Yousei)
2011. jan. 6. 20:51

Leginkább vércsoport. Igyekszem távol tartani magam a hústól. Kb. 4 hónapja költöztem össze a barátommal, és azóta alattomosan kúsztak fel a kilók. Persze húst hússal ettünk, mert ő csak azt szereti. Nekem viszont nem tesz éppen jót.

Szóval most magamra figyelek. Amit megkívánok, azt eszem, mértékkel. És 6 után nem eszek, ez nagy rizikó nálam, hogy este kajálok.

2011. jan. 6. 17:53

Sziasztok!

reggelire ettem virslit mustárral és csemegeuborkával, ebédre almalevest édesítővel(igaz hogy liszt van benne),vacsira felvágott és háromszögsajt, nasikra narancsot ettem meg almát, és még csak ez után fogok tornázni.reggel 9 óta dolgozok,most végeztem,épp gyurmázok a "kisasszonnyal". A hasamon már érzem a különbséget,a nadrágokon viszont még nem. nem mertem megnézni hogy fogytam-e kilóra,majd szóljatok ha újabb méreckedés lesz. kitartást mindenkinek

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook