Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! fórum

Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
177. Csipkerózsika (válaszként erre: 176. - Candeee)
2011. jan. 10. 12:33
Meg.
176. Candeee
2011. jan. 10. 10:47
Megnéztem és a kalcium pezsgőtablettába 500mg kalcium van.egy próbát megér!:):)
175. Candeee (válaszként erre: 172. - Csipkerózsika)
2011. jan. 10. 10:42
Ez tök durva.Érdekes cikk volt.És szerintetek ha mondjuk ilyen kálcium tablettát iszunk az is jó??
174. Kittidora (válaszként erre: 171. - Klau1985)
2011. jan. 10. 10:17
SZia,mivel fogysz?És mennyi idö alatt sikerült ennyit leadnod?
173. Kittidora (válaszként erre: 169. - Yousei)
2011. jan. 10. 10:16
15hónapos.
2011. jan. 10. 09:42

Találtam egy érdekes cikket a kalcium fogyást elősegítő hatásáról. Nem tudom mennyi igazság van benne, de hogy én szinte alig eszek tejterméket, egyedül csak sajtot.

Végülis veszíteni csak a kilóinkat lehet...


[link]

2011. jan. 10. 08:06

Mindenkinek Szép Reggelt! Egy újabb hét kezdődik.

Hát Gyerkőc mellett biztos nem egyszerű, bármit is csinálni, de gondolom egy kis torna Neked is felüdülést jelentene.

Ma újra ráálltam a mérlegre, és 83 kg helyett 80,7 mutatott, 2 kg 30 dkg fogyást jelent, ennek nagyon örülök, én elégedett lettem volna 1 kg leadásával is, de ez még jobban lelkesít:)

Hajrá Csajok, megtudjuk csinálni, mert megakarjuk csinálni!!!!! Szerintem ne mások miatt akarjatok fogyni, hanem saját Magatok miatt!!

170. iam93
2011. jan. 9. 23:24
Sziasztok! A párolt hekket hogyan kell elkészíteni?Sütőzacskóban is lehet? :)
169. yousei (válaszként erre: 168. - Kittidora)
2011. jan. 9. 23:22
Így van:) Az a másfél óra nem oszt nem szoroz:) A kicsike mennyi idős?
168. Kittidora (válaszként erre: 166. - Yousei)
2011. jan. 9. 22:31

Tornázni?Nagyon szeretnék ,minden nap.A nyáron minden este 3kmrt futottam a szomszédasszonnyal,illetve ,ment a diétais.-8kiló,de azóta vissza 6.

Az egész napom elmegy a gyerekkel,fözéssel,mikor alszik dután a pici,akkor meg tuti van dolgom.De fogok tornázni,mert szeretek,és ha akarom lesz is idöm,a mosogatás megvár.De nem?

167. yousei (válaszként erre: 164. - Bar_byka)
2011. jan. 9. 20:04

Szijó!

Hát eltelt. Ma is ettem, amennyit ettem. Ma a torna kimarad. Szeretek előtte kocogni. Nemrég értem haza, ezen a környéken inkább kihagyom:)

Ez tényleg így szokott lenni:) Kedvetlenül kezd neki az ember, de a végére olyan jó lesz tőle a lelke:) Csak így tovább:)

166. yousei (válaszként erre: 165. - Kittidora)
2011. jan. 9. 20:01

"Bűnözni" bűnözhetsz:) Nem mindegy, hogy mikor és mennyit. Ne add fel:) Enned pedig kell. A sport is sokat számít. Szoktál tornázni?

Amúgy én is hasonlókkal fekszem le sajnos:( De azért vagyunk itt, hogy kitartsunk és elérjük a céljainkat:)

2011. jan. 9. 16:51

SZiasztok!

MInden este rámtör az érzés,hogy nem akarok testes lenni,mert kövérnek nem mondhatnám magam,hanem inkább nagynak.És reggel felkelek és csak csak becsúszik egy egy csoki,vagy valami olyan amit nem kellene.De ami a legrosszabb,hogy attól is rosszul érzem magam,hogy ettem,de enni kell.Nehéz,de sikerülni fog.

2011. jan. 9. 15:30
Sziasztok Csajszik! Mizu? Kinek hogy telik a vasárnap? Én épp most fejeztem be az edzést. Mindig olyan kedvetlenül kezdek neki, aztán meg úgy bepörgök tőle, mint a bgócsiga és sokkal jobb kedvem lesz. Nálunk ma kukoricakrém leves volt, de többet ilyen nem készítek, nagyon nem jött be, a maradékot este a kutyák megeszik, meg cordon blue párlt zölsdéggel. Az viszont tuti lett. Elektromos gépben sütöttem, úgyhogy még az olajban se tocsog.
2011. jan. 9. 15:07
És most annyira tele vagyok ettől a sütitől,hogy szó szerint émelyeg a gyomrom,majd ki durranok,ez nagyon laktató.
2011. jan. 9. 14:47

Ízre nagyon finom,de állagra elég "nyers",szárazabbra számítottam.

Én is 7 éve leszek együtt a párommal(márciusban),nekem is a lustaság miatt jöttek fel a kilók,meg a rengeteg nasi miatt.Hihetetlen,de versenyfutó voltam annak idején.Na azt az alakomat szeretném visszaszerezni,és tudom hogy nehéz lesz,de azon leszek minden nap,hogy legalább megközelítsem. Mindenkinek kitartást

161. Klau1985 (válaszként erre: 159. - Anyett85)
2011. jan. 9. 14:11
Milyen lett a süti??
2011. jan. 9. 14:10

Sziasztok, én azok közé tartozok, akik szimplán a maguk miatt híztak meg. Harmonikus párkapcsolatban élek, a Családommal is minden rendben.

Csak az az igazság, hogy jó pár éve szépen lassan teljesen ellustultam, és napközben pedig sokat nassoltam és hát meglett az eredménye. Ezért szeretnék most teljesen életmódot váltani.

Sajnos gyakran kezdtem már el fogyózni, de nem jött rögtön az eredmény és ezért hagytam a fenébe, hogy nincs értelme, és utána még jobban ettem, hogy ugye tudok lefogyni.

De most nem lesz így, az tuti, lehet hogy a nyáron férjhez megyek, és ez nagyon motivál, hogy úgy nézzek ki mint amikor a Párommal 7 évvel ezelőtt összejöttem.

2011. jan. 9. 13:10
Sziasztok! Megsütöttem a zabpelyhes-meggyes sütit. Majdnem másfél óráig sütöttem,de szerintem még így sem az igazi,megvárom míg kihűl aztán felszelem,ha nagyon rossz legfeljebb ma a kutya is fogyózik. Ma felvágottat reggeliztem,ebédre a tegnapi ebéd maradéka volt,délután eszek ebből a sütiből(ha..),vacsi nem tudom mi lesz.
158. Candeee
2011. jan. 9. 12:13

Szia,a vizsgám nem tudom még,h h sikerült,de köszi a kérdést:)

A hétvége egész jól telt,egyik barátomnak szülinapja volt és én sütöttem a tortát és megkóstoltam meg ettem egy csokit:) ennyi volt a bűnözésem.De tegnap este nagyon leesett a cukrom...fal fehér voltam és majdnem elájultam:S:S nem tudom mitől lehetett, illetve hát tudom...attól,h nem ettem valami sokat,de azért valamennyit ettem.Nagyon megijedtem,de nem adom fel csak nem csinálom olyan drasztikusan:(

157. yousei (válaszként erre: 156. - Csipkerózsika)
2011. jan. 9. 10:40

Én inkább csak gondolkodtam. Ha idegeskedem, akkor többet eszem. És főleg édességet kívánok. De annyira, ha nem eszem, rosszul vagyok, hogy nem jutok hozzá:S Ez volt szeptemberben és októberben, akkor jött fel rám 2-3 kiló:(

Barátnőm példáján is okulva, ő azért hízott el sajnos, mert rengeteg stressz éri, és otthon kieszi a hűtőt.

Node a stressz a mai világban kivédhetetlen. Még eggyel több ok, hogy a sportolás felé forduljunk. Csökkenti a stresszt, ráadásul felgyorsítja az anyagcserét, boldogsághormont termel a szervezetünk. Meg ami még lényeges, hogy ki milyen családi háttérrel rendelkezik. Ez is lelki ok lehet...

A magány is egy negatív dolog. Ki így, ki úgy éli meg. Szóval eléggé összetett dolog, hogy a túlsúly mitől alakul ki. Persze ott van, hogy valaki betegség miatt hízik meg, Ő nem tehet róla.

De a lényeg, hogy a sok kaja, amit magába töm az ember semmi jóra nem vezet.

2011. jan. 9. 10:32
Arra lennék kíváncsi, hogy valaki olvasott-e, vagy gondolkodott-e már a túlsúly lelki tényezőin?
155. Csipkerózsika (válaszként erre: 154. - Csipkerózsika)
2011. jan. 9. 10:26

Ja, és mert ezt hosszútávon nem lehet tartani...

Én 6 óra után nem eszek, ez nagyon sokat használ, és megtartható. Néha nem könnyű megállni, de megéri.

Valahol olvastam, hogy ebben az időszakban tartalékot képez a szervezet. A kínai gyógyászat szerint sem szabad enni akkor már.

Igyekszem takarékosan bánni a cukorral, de ha megkívánok egy kocka csokit, hát megeszem. Nem vagyok hajlandó éhezni, és nem is hiszek benne. Inkább azt eszem, amit kívánok, és ami vércsoport szerint is megfelelő, és nem össze-vissza mindent.

Az aerob mozgást nem bírja mindenki egyformán, A vércsoporttal sosem voltam oda érte, a túrázást azt kedvelem, ezen kívül az egyetlen ami még örömöt okoz és így motivál az a tánc. Muszáj olyat találni, amit élvez is az ember, különben előbb-utóbb elfogy a motiváció és abbahagyja.

154. Csipkerózsika (válaszként erre: 146. - Bar_byka)
2011. jan. 9. 10:16
Igen, ez így van. Én sem vagyok a drasztikus fogyókúrák híve. Még ha sikerül is lefogyni, végül nem akaratgyengeségből, hanem a szervezet éhezésre adott természetes reakciója miatt úgyis visszajön.
153. yousei
2011. jan. 9. 09:42

Szijasztok:)

Mai reggelim egy pár virsli teljes kiőrlésű kenyérrel. Egy kis mustárral és ketchuppal:S Ebédre majd pipiszárny lesz sütve.

Senkire sem tornázom. Magam találom ki, hogy mit csináljak.

Nah, kinek hogy megy a dolog?:)

2011. jan. 9. 09:09

Szép reggelt Mindenkinek!

Tegnap sajna nem kaptam zabkorpát, holnap megnézem egy másik helyen.

most megyek egy 30 percet sétálni, délutánra tornát tervezek, Ti "kire" tornáztok?

reggeli: 1 tükörtojás, 1 félszelet kenyér (rozs)

ebéd: na az jó kérdés, mert Anyukáméknál szoktam vasárnap ebédelni, majd ott elválik:)

2011. jan. 8. 14:59
És legalább liszt,cukor és rizsmentes.
2011. jan. 8. 14:58
Ja pulykahusiból.
2011. jan. 8. 14:58

Én most eszem a zabpelyhes édesítős paradicsomszószt és a zabpelyhes húsgombócot.ISTENI

Nem volt a boltba zabkorpa így apró szemű zabpelyhet vettem.

148. bar_byka (válaszként erre: 147. - Klau1985)
2011. jan. 8. 14:55
Ügyi leszel!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook