Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! fórum

Újévi fogadalom! Lefogyni s megtartani! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
237. tixtina (válaszként erre: 235. - Keep it Real)
2011. jan. 18. 20:33
Az abonettet délután 3-ig lehet enni-update2 -es besorolás -ma nézegettem a táblázatot.
236. tixtina (válaszként erre: 234. - Keep it Real)
2011. jan. 18. 20:33
Dehogy.egyáltalán nem sok,csak a gyümölcsöket lehetőleg a délelőtti órákban egyed,a szénhidrátok miatt.
2011. jan. 18. 20:31
Ja, és vettem abonettes extrudált kenyeret, abból megettem hármat..
2011. jan. 18. 20:30

Sziasztok...

Én most kicsit rosszul érzem magam, szerintem ma többet ettem a kelleténél... :(

Délelőtt 2 puffasztott rizst párizsival, sonkával, paradicsommal, délután narancs, citrom, majd 5-kor virsli mustárral, majd most nemrég narancs-kivi-alma. :(

Szerintetek nagyon gáz? :(

233. yousei (válaszként erre: 228. - Anyett85)
2011. jan. 18. 18:15
Jobbulást kívánok a kislányodnak. Remélem mielőbb felépül!
232. yousei
2011. jan. 18. 18:13
Sziasztok! Elnézést kérek mindenkitől, hogy eltűntem pár napra. De gondoltam rátok végig: Itt vagyok, és várom az új méréseket:) Ketten el is küldtétek. Ahogy meg lesz mindenkié, egyből fel fogom telni. És hogy megy az elhatározás? Nem feladni, csak előre törni szabad:)
2011. jan. 18. 12:51
Jobbulást a babának! :( És mindenkinek, aki beteg!
230. tixtina (válaszként erre: 228. - Anyett85)
2011. jan. 18. 12:06
Jaj,szegényke-remélem mihamarabb meggyógyul,és otthon lesztek-mi két éve voltunk a lányommal kórházban,nagyon rosszul viselte.Jobbulást!
229. Candeee
2011. jan. 18. 11:23
Jobbulást a kislányodnak:( én is nagyon beteg vagyok, alig eszek valamit:(
2011. jan. 18. 11:16

Sziasztok Csajok!

Mostanában nem leszek,mert bent vagyok a kórházban a kislányommal(tüdőgyulladása van),de majd ha hazamegyünk akkor jelentkezem,mindenkinek sok-sok súlyvesztést kívánok addig is.

227. Candeee
2011. jan. 17. 17:01

Én is így vagyok vele:)

65kg voltam, január óta lement másfél még szeretnék egy 3-5kilót,de van időm...tavaszra,nyárra szeretném én is.

2011. jan. 17. 13:10

Köszi a válaszod!!! :)


Épp előbb ettem meg egy répát (nyersen), és azon agyaltam, hogy miért nem ettem ilyeneket, hiszen imádom, meg egészséges is, és LAKTAT!

A narancsot én is imádom, nekem is elég kb. 2 és én is tele vagyok tőle. :D Azt majd 5 óra körül szeretnék.

Én 10 kg-ot szeretnék fogyni nyárra, de ha már 5 kg lemenne, végtelenül boldog lennék. :D

Na és Te? :)

225. Candeee
2011. jan. 17. 12:25
Szerintem nagyon jól csinálod,én is ilyeneket szoktam enni,de ehetsz nyugodtan többet is ...és szépen lassan csökkented az adagot. Reggelire egyél sonkát sok zöldséget a pufi rizsához. Narancsot eszem én is vacsorára és max. 2 narancstól már teli vagyok. Nagyon jól csinálod szerintem:D és sikerülni fog!!!!!mennyit szeretnél fogyni?
2011. jan. 17. 11:39

Na, sziasztok. :)

Ma elkezdtem a fogyókúrát, de lehetséges, hogy már a reggelit elrontottam. Szerintetek sokat ettem?

Két darab főtt tojást ettem, de sárgája nélkül, mert azt nem szeretem :D, 3 puffasztott rizzsel.

Szerintetek ez sok volt? Az ebédem majd olyan 1-2 körül lesz, csinálok valami zöldségsalátát, délután 5 előtt meg feldarabolok kivit, narancsot, almát és azt eszegetem és ki is fújt az evészet.

Vajon kibírom-e? És ha igen, meddig így? :/

223. Candeee
2011. jan. 16. 20:29
köszönjük a reklámot!!:)
222. Tinkati
2011. jan. 16. 13:12
Sziasztok. Szedtem a zent tavaly, de be kell valljam, hogy nem hozta azt a hatást mint a red évekkel ezelőtt. El voltam keseredve, mert így 40 fölött már baromi nehéz leadni a kilókat. Aztán mint a mesébe, jött egy vendégem kivirulva vidáman mínusz 15 kilóva. Azthittem elájulok, olyan jól nézett ki. Faggattam is, hogy sikerült ilyen jó formába kerülnie? Na ő ajánlott nekem egy kapszulát aminek a neve SuperSlim, azt mondta, hogy ő is így kezdte szedni, hogy látta egy ismerősén milyen sokat fogyott. Na az a lényeg, hogy én is szedem már lassan 1 hónapja :) IMÁDOM! Jó kedvem van, megszépült a bőröm is (kellemes mellékhatás) és fogyok!!!! 15 kiló súlyfeleslegem volt, amiből már le ment 5 kiló nem egészen egy hónap alatt. Azért nem utolsó szempont, hogy nem érzem magam rosszul, tudok aludni, nem ráz a hideg, tele vagyok energiávan. Gondoltam megosztom veletek, hátha érdekel valakit :)
2011. jan. 16. 13:00

Sziasztok! Most láttam ezt a fórumot, és annyira megörültem, mivel én holnaptól kezdem el a 'fogyókúrát'. :)

A tervem, hogy nem eszek kenyeret, cukrokat és megválok az üdítőktől is.

Igazából az a baj, hogy mindig este ettem sokat (kenyeret) és üdítőből naponta 2 liter simán lecsúszott.

Tegnapelőtt eldöntöttem, hogy megválok ezektől, egészségtelenek és a tükörbe sem szívesen nézek bele...

170 cm magas vagyok és 75 kg. Rendszeresen sportolok, bár most kimaradt egy hónap. Holnaptól minden nap futok, meg edzek.

Ja, és este 6 után már nem eszek semmit, max. egy narancsot. :)

Remélem sikerül ledobni egy 10 kg-ot, de 15 sem lenne rossz. Nem sietek sehova, csak szépen lassan, és akkor nem fogom megunni/belefáradni egy hét után! :)

KITARTÁST MINDENKINEK! :)

2011. jan. 15. 11:20

Sziasztok!

Én mindjárt küldöm a méreteket,nagyon gyenge lett az eredmény,de nem vagyok elkeseredve,ha ugyan így haladok tovább,nyárra egész elfogadható leszek,mindenkinek kitartást.

2011. jan. 15. 07:12
Sziasztok! Tényleg, mikor is kell küldeni a méreteket?
2011. jan. 14. 18:36

Most sül egy zabkorpás-édesítős-narancsos süti.Remélem jó lesz,holnap azt kapnak anyukámék nasira. Majd megírom milyen lett. Kitartást csajok.

Melyik nap küldjük a méreteket?

2011. jan. 14. 16:47

Sziasztok!

Most én is jó kedvemben vagyok,nem is olyan rossz ez a "fogyi", bár azért hozzá kell tennem,hogy lényegesen kevesebb a feszültség bennem,ha nem akarok annyira görcsösen ragaszkodni minden "szabályhoz". például ma borsófőzeléket csináltam,és rendes rántást tettem bele(pedig sűríthettem volna mással is),viszont édesítővel készítettem, úgyhogy egy piros és egy fekete pont mára.egy-két bűnözés belefér egy héten.

devilinbed! megnéztem a képeiden,nagyon látványos lett a 90 napos,ügyes voltál. Én is csináltam tavaly,igaz csak 3 hétig,6 kiló le is ment,és azonnal vissza is jött. Na ezért nem akarok gyorsan sokat fogyni,inkább olyan változtatásokat vezetek be,amik később is tarthatók.

2011. jan. 14. 06:51
Sziasztok lányok! Nem tudom mi történt velem, de én most olyan jól érzem magam. Teljesen kiegyensúlyozott vagyok, minden oké. Én most kcalt és ch-t számolok. Tegnap nagyon ügyi voltam.
215. 96b0d6b01f (válaszként erre: 214. - Anyett85)
2011. jan. 13. 21:45

Ennyi???

Ez a módszer amit alkalmazol,nem csak a súlyodnak,de az egészségednek is jó :D ügyes vagy,hogy életmódot váltasz és nem holmi két hetes fogyikkal próbálkozol :D


igen szeretnék, végig csináltam a 90 napost 2009-ben aztán jött vissza, lement, jojóztam,na mindedj...most leszoktam a cigiről és dekára pontosan ugyanannyi vagyok, mint amikor két éve elkezdtem a fogyit és nagyon bánt...


egyenlőre csak érdeklődés szinten olvasgatok :D

214. anyett85 (válaszként erre: 213. - 96b0d6b01f)
2011. jan. 13. 21:38

Szia!

Én elseje óta nem eszek kenyeret és péksütit(se kiflit,zsemlét),van egy kicsi műanyag tálam(kb 2-3 dl-es)abból eszek,hogy kicsi legyen adag,mert eddig rengeteget ettem.majdnem minden nap tornázok,rákattantam nasi gyanánt a narancsra,és egyre több ételt és sütit csinálok teljes kiőrlésű liszttel,zabkorpával,zabpehellyel,és cukor helyett amibe csak lehet édesítőt teszek. Ennyi,igaz még csak 2,5 kilót fogytam elseje óta,lassan de biztosan. Te is fogyózol?

2011. jan. 13. 18:22

Sziasztok :D

Megkérdezhetem ki milyen módszerrel tartja az Újévi fogadalmat?

212. tixtina
2011. jan. 13. 17:59

Nekem a mai adagom,eddig egy pár virsli volt-+30 perces edzés-jó izzasztó:))

Most megyek is vacsizni-karfiol,leöntve kefírrel,2 deka sajttal-

Jajjj a mennyiség,mennyiségre vigyázni-dekázni:)))

2011. jan. 13. 17:07

Sziasztok csajok!

Reggeli:rántotta sajttal,kenyér nélkül

Ebéd:rakott tészta,kenyér nélkül

Vacsora:elmarad egy felejthetetlen gyökérkezelés miatt

Innivaló:meggyes tea édesítővel és citromlével

Nasi:narancs(imádom)

Korog a gyomrom,de nem tudok enni

2011. jan. 13. 16:16

köszönöm szépen mindenkinek!

Szerintem ezzel az iszonyat hányingerrel fogyni is fogok!

209. tixtina
2011. jan. 13. 12:57

Sziasztok!

Nem elkeseredni,folytatni gőzerővel:))

Van ,akinél hetek múltán indul be a fogyás.

Én csak pár hét után kezdem mérni magam,pontosan azért,hogy ne essek letargiába.

Eljön az a pont,amikor gyorsan peregnek a kilók-higgyétek el,én már negyedszer csinálok nagy fogyit.



Nos,ma elkezdtem a Norbi ducitréninget.

Úgy érzem magam,mintha maratont futottam volna.

Egy hónap alatt nem mozogtam ennyit összességében.


Kitartás emberek!!!!!!!:))))

2011. jan. 13. 09:50
Csajok, mi pedig nem adjuk fel, nem szabad feladni, csak mindenki gondolja végig, hogy mondjuk 2 hét alatt hízott meg, hát nem akkor meg Kitartás, mindenhez idő kell, tehát a fogyáshoz is!!! Hajrááá!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook