Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Töltött káposzta ... és egyebek fórum

Töltött káposzta ... és egyebek (beszélgetős fórum)


38. Anyagi
2021. ápr. 19. 18:10
És főzzünk : tökös lecsó készült a fagyosból, rizzsel. Csak láttátok volna, milyen szépen, sorjában szivárgott le a család az illatára!!! :))
37. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Csemár)
2021. ápr. 19. 18:09
... dehát ha ez a fórum is eljut a sokezer hozzászólásig ? akkor itt se fogsz igazán könnyen megtalálni okosságokat !
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Anyagi)
2021. ápr. 19. 18:08

Szervusz!

Sokan hiányoltunk, nagyon örülök, hogy itt látlak, nagyon köszönjük, hogy visszatértél a hoxára. :))

35. Anyagi
2021. ápr. 19. 18:08

Nem is tudtam, hogy van olyan bolt (?) ahol pénzt kérnek a nagyobb címletű pénz felváltásáért... :(

Mennyit szerettek volna legombolni rólad????


De ha ez így megy, hamarosan a postán is betiltják a nagy pénzt! :O

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Bulikázós)
2021. ápr. 19. 18:06
Ne zavarjon a névtelenség, ahogy írtam, inkább jelzés értéke van: nincs külön fórum-indító, nincs senki, aki diktál. Mert hiszem, hogy majd ha kialakul (ha! kialakul) egy kis törzs-tagság, és akit a társaság önmaga a legokosabbnak, legtapasztaltabbnak, a leghitelesebbnek tart... nem tudom, a lényeg nem én vagyok ebben a témában a leghitelesebb... de azzal, hogy a fórumot elindítottam, az első lépést megtettem annak érdekében, hogy legyen választási lehetőség ebben a témában is!!!
33. Anyagi
2021. ápr. 19. 18:06

Mindenkit szeretettel üdvözlök az új spórolós fórumon!!!

Puszi a régieknek és üdv az újaknak!

Remélem jókat fogunk főzni, takarítani, kertészkedni...és olcsóbban! :))

32. forrest2010 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 18:03
... persze h nem zavar ! legfeljebb beleolvasok az elején egyikbe is másikba is , aztán ha ... nem oké ?! akkor visszabattyogok oda ahol/ami jobban tetszik :)
31. forrest2010 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 18:01
... jogos ! tényleg jó ötlet :) / hacsak nem átutalásokkal fizet valaki :( mert olvastam már itt az egyik fórumon h ezer ft-onként veszi fel a pénzt !!!!! :( / régen egyik kolléganőm is 5 ezrenként vette fel míg rá nem jött , h többe került úgy :( :(
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Forrest2010)
2021. ápr. 19. 17:59
Csak egyre több benne az, amit át kell ugrani, így elveszik a lényeg benne. Valami nagyon félrement ott, többek véleménye szerint is, de akinek az kell, legyen! Akinek más kell, keres, talál, csinál mást. És gondolom, téged sem zavar, hogy lett egy másik fórum is hasonló témában, hiszen más témáknál is megtörténik ez, pl. fogyózás, hasonlók, nincs ebből semmi baj! Remélem, reméljük, ez nem probléma. :))
29. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 17:57
... miért lenne triviális ?! én azzal szoktam felmosni , ráadásul a kisebbik szivacsot használom :) / de 1x láttam a Tv egyik műsorába h a pasi a fél pár zoknival mosogat :( na az lehet triviális :(((((( a másikat elvitte neki a zoknimanó :))))))))
28. birebora (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 17:55
Ilyet már én is csináltam:)
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Forrest2010)
2021. ápr. 19. 17:54

Nekem nem számlára (kártyára) jön a nyugdíj, a postás hozzá két keréken. És hogy milyen címletben adja, azt sem ő határozza meg, hanem amilyen címletben azt őneki kiadták.

Azért is írtam, senki ne csináljon belőle gondot, ha nagy címletben kapja a nyugdíját, "ingyen" is fel lehet váltani. :))

26. forrest2010 (válaszként erre: 24. - Bulikázós)
2021. ápr. 19. 17:51
... ugyanmár ! miért vesztette volna el " létjogosultságát " átlehet ugrani , kilehet hagyni azt ami nem teszik !
25. forrest2010 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 17:48
... dehát oda is van írva h beszélgetős fórum !!! és nemcsak eszünk !!! én nagyon sokszor vissza megyek az elejére olvasni , rengeteg ötletet találhatsz ott is !! a 10 évnél régebbi hozzászólásokban ! akkor is volt nehéz időszak sokaknak !
2021. ápr. 19. 17:46

Jó ötlet volt ez az új fórum, a másik elvesztette létjogosultságát.

Most viszont kicsit zavar a “névtelenség”.

23. forrest2010 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 17:46

... akkor én szerencsés helyzetbe vagyok , nekem az ATM még soha nem adott 20 ezrest , sőt nagyon sokszor 5 ezreseket kapok belőle :) / mint az egyik 80valahány éves kisöreg , ő direkt 5 ezreseket kér a TAkszövbe :) /


... nálunk a faluban a kisebb és kisebb forgalmú üzletek a legdrágábbak :( :(

22. birebora (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 16:40
Daráld le és ízesítsd be húskrémnek szendvicsre, melegszendvicsre, sajttal.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - NomNom)
2021. ápr. 19. 16:02
Különösen, ha nem szoktunk pizzázni. :))
20. NomNom (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 15:08

Módszer nem nagyon van, ami marad azt összeszedem és általában az interneten keresek ötleteket, hogy hogyan használhatnám fel.

Férjem szerint: bármilyen maradék mehet pizzafeltétnek. Ez azért erős túlzás.:D

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - NomNom)
2021. ápr. 19. 13:32
Ilyen maradékmentő módszerekre én is kíváncsi vagyok. Jó lenne bővíteni a listámat. Kezdem már unni, hogy maradék pörköltből gulyás leves és hasonlók.
18. semleges (válaszként erre: 10. - Globus)
2021. ápr. 19. 13:31
Én is így:)
17. semleges (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 13:30
Ugyanezt teszem én is:)
16. NomNom (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2021. ápr. 19. 13:27
Pontosan, meg állandóan levertem, leesett. Sokkal jobban is néz ki a kis adagoló.
15. NomNom (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 13:26

Én is hasonlóan! Csak kutya nincs, így a szivacsot fürdőszoba takarításra használom.


Régen elég sok étel megromlott, most igyekszem minden héten "menüt" írni és az alapján vásárolni. Ha valami megmarad, pedig maradékmentő receptet keresek.:D


Gyakran veszünk leárazott, közeli lejáratú ételeket, ha tudjuk, hogy gyorsan fel tudjuk használni. Már csak azért is szeretem ezeket megvenni, mert tudom hogy egyébként a szemétben kötne ki, így a környezetemért is teszek valamit.

14. csemár (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 11:56

Nagyon jó ötlet ez az új fórum, attól függetlenül is, amit írtál.


Azért gondolom, hogy szükség volt-van rá, mert itt (még) nincs szükség arra, hogy sokezer hozzászólást böngészgessen át, ha valakit érdekel valami.


Sok szerencsét, sok hasznos eszmecserét!

13. asgardi (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2021. ápr. 19. 11:26

Igen, nekem is ezzel lett tele a nemlétező tököm. :)

Venni se kell, ha olyan kozmetikumot használsz. Én az arclemosó gélem flakonját fogtam be erre.


Régi ruhadarabokkal mi is szoktunk port törölni. Kinéztem egy rongyszőnyeg leírást is, amihez pólókból kell "fonalat" gyártani, de perpillanat nincs hozzá idegzetem. Tán türelmesebb kedvemben... :D

12. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 11:14
Én is most ezt akarom! A legnagyobb mosogatószeres flakont veszem mindig, állandóan szenvedek vele. Nehéz, csúszik, kiömlik...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 11:12
Szerintem egészen jó ötlet, ez a pumpás flakon. Amikor csúszik a kezem, és bele esik a mosogatóba, kész méreg, no meg csak kidől belőle valamennyi. Ha a szórófejet fogom meg, csak nem olyan síkos, mint a síma flakon oldala. Pedig van is egy használaton kívüli szórófejes kis palackom... Köszi. Sok kicsi, sokra megy. :)
10. globus (válaszként erre: 9. - Asgardi)
2021. ápr. 19. 11:09

Nálam a suétnyűtt pólók még utoljára tskarítós, portörlős ronggyá lényegülnek. Hónaljnál elvágom, ujjak-nyakrész kuka, alsó része tökéletes.

Pitiáner dolog, de kidobandó ruhákról a gombot levágom, főleg ingekről. Megfigyeltem, az évekig tartogatott kramancok kidobás után hamarosan kellenének 😁

2021. ápr. 19. 11:00

Ugyan apróság, de én a mosogatószert mindig átöntöm 2 decis pumpás adagolóba, így egyszerre biztos nem lódul meg soha a mosogatószeres flakon és nem úszik ragacsos trutymóban az egész csap.

Az elhasznált szivacsot besorozom kutyatál mosogatónak, vagy esetleg cipőpucolónak, bár gondolom ezek triviális dolgok. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook