Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felmelegített töltött káposzta, de mégsem jó fórum

Felmelegített töltött káposzta, de mégsem jó (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. márc. 6. 20:22

Szép estét kívánok. Kíváncsian olvaslak.

Az írásod alapján nem, lehet egy bő beszédű, a családját illetően.

Külföldön dolgozott? Hát akkor érthető a család fel bomlása. (Az olyan családnak nincs jövője ahol az egyik fél távol van) De ott is vannak kivételek. Ne értsetek félre, én csak ismeretlenül meg akarom érteni az ilyen embereket.

Ez a fajta ember, nem tud egyedül lenni, mindég kell valaki akibe bele kapaszkodhat. Vagyis akire támaszkodhat érzelmileg. És ha ez nem jön össze akkor bosszankodik haragszik,arra akit "szeret" érzelmileg zsarolná, ha hagyná. Szinte rá telepszik arra aki közel áll hozzá. Még a kapcsolata közben is keresi a másikat, mert biztos akar lenni abban, hogy nem lesz egyedül.

Lehet ezt a gyerekkora is vissza vinni, de nem sok értelme lenne. Lehet nem szerették eléggé, és most akarja el érni, hogy szeresék. Nem érzi magát sehol se biztonságba, (Nem biztos, de ez a fajta ember a gyerekeibe is csak kapaszkodót látna és ezt tudja nem kapja meg) Biztos szereti őket. De rájuk nem támaszkodhat érzelmileg. A biztonságot keresi, de nem találja meg. Észre se veszi, hogy saját maga az oka ennek. Én ezt gondolom. De lehet nem így van.

79. <Mona> (válaszként erre: 75. - 2caf8744b6)
2016. márc. 4. 22:57

Viszont,most hogy igy elegondolok.A valasa utan,es meg elottem,volt 2 kapcsolata.Mindkettonel otthagytak.Az egyik,ugy mint en elkoltozott ismeretlen helyre.Nem tudom hogy volt e osszefugges a szakitasuk es a koltozes kozott.A masik lany visszament a volt baratjahoz.Nagy csalodas kent elte meg mindkettot.Ha ideges volt,volt hogy hozzajuk hasonlitott,hogy ugyanolyan idiotak voltak,mint en,sot en meg rosszabb vagyok,meg hasonlokat mondott.

Ha joban voltunk en voltam a fonyeremeny,a huu meg haa,elete szerelme. Most az uj no a fonyeremeny :D

Hat ez ilyen.

78. <Mona> (válaszként erre: 75. - 2caf8744b6)
2016. márc. 4. 22:52

Ez igy van,ahogy leirtad.

Azert is tavolitottam el az eletembol,hogy ne tudjon tobbet bantani.Nem azert mert mar nem szerettem.Hanem mert a jozan esz mar ezt diktalta.


A felesegevel,amolyan jol mukodo eletkozosseget tartottak fent.Nem mentek bele tul melyen a dolgokba.Nem volt orult langolo szerelem,de szerettek egymast.En cask az o elmondasaibol tudok kiindulni.Vegul az evekig tarto kulfoldi munka miatt romlott meg a kapcsolatuk.Tavolsag,megcsalasok,elhidegules.

A gyerekeivel sosem beszelt amikor velem volt.Neha irt nekik,itt-ott.Errol kulonosebben tobbet nem tudok.Ha kerdeztem,szukszavuan valaszolt.Hogy jol vannak,minden rendben.Vagy nosztalgiazott,hogy milyenek voltak mikor kisebbek voltak.

77. <Mona> (válaszként erre: 75. - 2caf8744b6)
2016. márc. 4. 22:20
Egyaltalan nem sertettel meg.Koszonom az oszintesegedet.Ezert is irtam ki ezt a forumot,mert en egyedul mar keves vagyok valaszokat talalni a miertjeimre.
76. MZsanett (válaszként erre: 74. - <Mona>)
2016. márc. 4. 22:19

Biztos hibásak a szülők is, de az is biztos, hogy az ő fejében sincs minden rendben... sok embernek volt nehéz gyerekkora, mégse lesz mindenkiből ilyen degenerált, aki ilyen szinten tagad és másokra vetít mindent...


Szerintem ezt lehetetlen megítélni, mert a látszat csal... lehet, az anyja mégsem olyan kulturált, mint amilyennek látszik, lehet, hogy időközben megváltozott, de lehet, hogy sose volt vele semmi baj. Rejtély...

75. 2caf8744b6 (válaszként erre: 74. - <Mona>)
2016. márc. 4. 22:11

47-éves 2-szer el vált, gyerekei vannak.

Van múltja bőven.

Nem kell vissza mutogatni a gyerekkorra. Felesleges! A mostani életéhez nincs köze.

Én azt gondolom, ragaszkodott hozzád, és te is hozzá. Vagyis ti szerettétek egymást minden hiba és minden rossz ellenére.

Sőt ki békültetek! Olyan se vele se nélküle kapcsolat lett belőle, (Lehet nem így van, csak én látom így) Nem ismerjük az előzményeket! Nem tudjuk, hogyan ismerkedtetek meg. Vajon a feleségeit is így kezelte? Te tudtál erről valamit? Vagy milyen a kapcsolata a gyerekeivel? Lehet csak le akarna horgonyozni, elege van már a váltásokból. Aztán kapkod fűhöz fához.

De az biztos, hogy te is szeretted! Legalább is amíg az a bizonyos rozsaszin köd el nem szált. És ezt ő tudta, Lehet csak ezért kapaszkodik. De az is biztos, szerelmesek voltatok és az tetszett neki is meg neked is. És bizony mondhat bárki bár mit, nehéz ki lépni olyan ember életéből akit valaha szeretünk. És ezt csak az tudja aki volt ilyen helyzetben, aki nem az könnyen mondja, hogy dobni kell és vége. Ez nem így van, az élet nem ilyen egyszerű. Ti már sérülések nélkül nem tudjátok ezt meg oldani. De talán ha új kapcsolat lesz meg szűnik ez a se vele se nélküle dolog. Remélem nem sértelek meg az írásommal. Nem áll szándékomban, csak én ezt gondolom. Te is nagyon szeretheted valaha.

74. <Mona> (válaszként erre: 73. - MZsanett)
2016. márc. 4. 21:36

A verszerinti apjat nem ismerte.Hazassagon belul fogant,de mastol.A neveloapja rendszeresen verte,terrorizalta.Az anyukajat egy k-nak tartja,mert tobbszor latta,hogy ferfiak mentek fel hozza amig a neveloapja hazon kivul volt.Ezek nagyon tomoren,amiket nekem mondott.

Szerintem a nogyulolete az anyjaban valo csalodasbol fakad.


Egyebkent egyszer beszeltem az anyukajaval.Egy kellemes,intelligens,apolt jol szitualt no.Egyaltalan nem egy rosszeletu,alkoholista vagy barmi hasonlo.Biztos meg volt az oka,mit miert tett ugy,ahogy az eleteben.GYerek fejjel o maskepp latta,itelte meg...nem tudom.

73. MZsanett (válaszként erre: 63. - <Mona>)
2016. márc. 4. 21:06
Az ilyennek szerintem nagyon komoly terápia kéne, mert azért 4 éves szinten megrekedni, az nem semmi teljesítmény. Valami komoly trauma érhette gyerekkorában, hogy ennyire begolyózott. De ugye aki inkább másra mutogat, az megmarad ezen a szinten... én már nem tudom sajnálni az ilyeneket. Felnőtt ember, az ő élete, neki kéne észhez térni...
72. MZsanett (válaszként erre: 61. - <Mona>)
2016. márc. 4. 21:05
Szerintem inkább magát érzi senkinek, csak ezt vetítette rád. Én az exemnél azt vettem észre, hogy egyáltalán nem is ismer engem, semmit nem tud rólam, még azt se, hogy milyen csokit szeretek. Akkor így hogy tudná rólam megállapítani, hogy hülye vagyok? Magára mutogat, ennyi az egész:)
71. <Mona> (válaszként erre: 69. - Panna.33)
2016. márc. 4. 18:01

Itt igen,ahol en elek.Ha megegyszer rahivom a rendort,letartoztatjak.Kerhetek ra tavoltartasit,ha megszegi lecsukjak.

Igy ha idejon az uj cimemre is zaklatni,rogton ki fogom hivni a rendoroket.Nyoma is van,hogy koltoztem azota es megis zaklat.

De szerintem ide mar nem fog jonni.

70. lusza (válaszként erre: 66. - <Mona>)
2016. márc. 4. 17:57
Biztos másmilyennek szeretted volna hinni. 47 évesen valaki ilyen legyen, katasztrófa.
69. Panna.33 (válaszként erre: 41. - <Mona>)
2016. márc. 4. 17:55
Ha tovább zaklat, nem kihívni kell a rendőröket, illetve az nem elég, hanem fel kell jelenteni zaklatás miatt. Ha a rendőrt kihívod, akkor nem lesz automatikusan eljárás a dologból.
68. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2016. márc. 4. 17:48
Nem olvastam el a hozzászólásokat. Véleményem szerint ez a férfi lelkileg, pszichésen sérült. Menekülj tőle. Mi a fenének nehezíted az életed?
67. <Mona> (válaszként erre: 66. - <Mona>)
2016. márc. 4. 17:46
Elnezest kerek! Valamit nagyon elnyomkodtam.Lassu a laptopom,veletlenul kitorolt reszeket.
66. <Mona> (válaszként erre: 65. - Lusza)
2016. márc. 4. 17:44

47 eves. 3 gyerek apja,2x elvalt.Rettentoen gyerekesen viselkedett sokszor a kapcsolatunk alatt.Semmilyen jellegu felelosseget,kotottseget nem birt,csak amit magatol jonak latott.A hazimunkahoz is igy allt,de az anyagiakban rogton megmutatkozott az egyenloseg utani vagya,miszerint mindent felesben f a mai napig se tudom lezarni teljesen.Erre probalok rajonni.Hogy legalabb tanuljak az egeszbol.

izettunk.Ha valamit megszerettem volna vele beszelni,akkor azt rogton kotekedesnek vette,es cirkusz let belole.

Valami biztos,hogy velem se szazas,ha eddig benne voltam ebben a kapcsolatban,es meg mindig nem tudtam teljesen lezarni.Erre szeretnek rajonni,hogy legalabb tanuljak az egeszbol.

65. lusza (válaszként erre: 64. - <Mona>)
2016. márc. 4. 17:20
Ez szerintem nem temperamentum kérdése. Meg lehetne érteni, ha az exed 15 éves lenne, annyi? :) Mert akkor lehetne mondani rá azt, hogy éretlen, gyerekes és buta.
64. <Mona> (válaszként erre: 62. - Lusza)
2016. márc. 4. 17:17

Sokat gondolkoztam ezen,hogy egyaltalan miert foglalkoztat meg ez az egesz.

Eleg higgadtan atgondoltam a szakitast.Tudtam,hogy ha kulon megyunk ez less.Ismertem annyira,hogy rogton be fog csajozni,sot ezt a leheto leglatvanyosabban az orrom ala dorgolve.Hisz mar egy kis vitanal is rogton lanyokat jelolgetett a fbon.Vegulis ezert is szakitottam vele.Ugyhogy ha ugy vesszuk minden a "tervek"szerint halad.Semmi meglepetes nincs.

Raadasul amikor 3 het utan jot volna bekulni,akkor elhajtottam,hogy en mar a masik sraccal ismerkedek.Es o utana jot ossze ezzel a csajjal.De ez lehetne X,Y,Z..tok mindegy ki az,valaki ugyis lenne.


Erre nem tudok valaszolni,hogy ki jart jobban:)Vegulis ez nem egy uzlet,de ertem mire gondolsz.Ugy erzem nem tudok addig igazan kiteljesedni az uj kapcsolatomban,amig le nem zarom ot teljesen.Az uj parom teljesen az ellentetje.Nyugodt,higgadt,ertelmesen meg lehet vele beszelni mindent,nem hisztizik,cirkuszol.Mas temperamentumu,es mentalitasu.

63. <Mona> (válaszként erre: 60. - MZsanett)
2016. márc. 4. 17:07
Haha,ez jo!Igen,o is kb egy 4 eves szintjen van,nemi szadista hajlammal megspekelve.
62. lusza (válaszként erre: 51. - <Mona>)
2016. márc. 4. 17:05
Elég kiábrándító ez a pasi, lehet, hogy csak a büszkeségedet bántja, hogy rögtön a másik nővel jön. Szerinted az a nő jobban járt, mint te az új pároddal? :)
61. <Mona> (válaszként erre: 59. - MZsanett)
2016. márc. 4. 16:58
Igen,egyebkent valahol tenyleg vicces.Es ahhoz kepest,hogy mekkora "senki" vagyok,jo sok energiat pazarolt ra,hogy errol meggyozzon :)
60. MZsanett (válaszként erre: 56. - <Mona>)
2016. márc. 4. 14:32
Nekem is volt egy nehéz kapcsolatom, ahol a pasi hasonlóan ragaszkodó volt, de én óvatosan építettem le...rájöttem, hogy nem érdemes vitatkozni, mert a szép szóból úgysem ért, hiába mondom a legjobb szándékkal. Úgyhogy ráhagytam mindent, nem vettem komolyan, mintha egy négy évessel beszélgetnék. És szerintem azon a szinten is volt...:D
59. MZsanett (válaszként erre: 56. - <Mona>)
2016. márc. 4. 14:31
Ez elég szánalmas...de az ő szegénységi bizonyítványa. Ha úgy nézed, mintha ez nem is veled történne, hanem valaki mással csinálná, akkor még vicces is:D Pont ettől olyan bizarr ez az egész, mert egyszerre félelmetes és nevetséges.
58. MZsanett (válaszként erre: 55. - <Mona>)
2016. márc. 4. 14:29
Az elmeséléseid alapján érzelmileg ennél többre nem is lenne képes, szóval lehet, neki ez az ideális kapcsolat... más szóval ez az ő szintje.
57. <Mona> (válaszként erre: 56. - <Mona>)
2016. márc. 3. 23:01
jav: leirta hogy...nem leirtam
56. <Mona>
2016. márc. 3. 23:00

Ja,ez meg eszembe jutott,ezt meg leirom.

A szakitas utan,m elott letiltottam,irtam neki normalisan,hogy zarjuk le vegleg az egeszet,ne is irogassunk egymasnak mert teljesen felesleges.Mar semi kozunk egymashoz.Stb es hogy minden jot kivanok neki,en nem fogom megnezni semilyen kozosegi oldalon se.Erre kuldott magarol meg a csajrol emailben egy kepet :D Meg leirtam hogy milyen erzekien csokol a csaj meg ilyeneket.Ezutan tiltottam le vegleg.

55. <Mona> (válaszként erre: 54. - MZsanett)
2016. márc. 3. 22:34

Igen,igy nehez.:D

Viszont jo kapcsolatot,igazi mely,tartalmas kapcsolatot se nagyon lehet ugy kialakitani,ha csak 10%-at erted mit mond a masik,es nem tudtok folyekonyan beszelgetni.

54. MZsanett (válaszként erre: 53. - <Mona>)
2016. márc. 3. 22:31
Ez kemény:D De lehet, nem is lesz köztük semmilyen konfliktus, mert így hogy vesznek össze?:DD
53. <Mona> (válaszként erre: 52. - MZsanett)
2016. márc. 3. 22:29
Nem biztos.A csaj valami spanyol/mexikoi/brazil forma.Azok meg tisztelik a pasikat,foleg hogy o feher.De ha nem is beszelnek egy nyelvet,csak nyekegve-nyokogve tudnak komunnikalni,akkor sok ido less mire kiderul az exemrol,hogy mekkora gyoker :D:D
52. MZsanett (válaszként erre: 50. - <Mona>)
2016. márc. 3. 22:25
Lehet, akkor se tudott rólad, amíg egy pár voltatok. De lehet, ez a csaj majd megleckézteti. A kocsmáros csajok nem szívbajosak.
51. <Mona> (válaszként erre: 45. - Lusza)
2016. márc. 3. 22:15
Valami biztos van,ha meg ezen ragodok.Ez nagyon zavar.Sot!Haragszok ezert magamra.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook