Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Töltött káposzta ... és egyebek fórum

Töltött káposzta ... és egyebek (beszélgetős fórum)


8. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 10:41
hogy nekem ez nem jutott eszembe.úgy néznek rám a boltban,mint egy anyagyilkosra,ha húszezressel akarok fizetni.
2021. ápr. 19. 10:18
Mert ugye ma már nem csak kaját nem dobunk ki, de ötletet sem, és a nagymamát sem... :))
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. ápr. 19. 10:17

Köszi!

Természetesen, ha neked is vannak bevált módszereid, vagy valahol hallottál, láttál bármilyen trükköt, ravaszságot, a guruló aprók visszatartására, szívesen fogadjuk.

És természetesen ha kérdésed van, egész biztosan kapsz választ. Akár többet is.

5. NomNom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 19. 10:10

Ja értem, elnézést nem követtem az utóbbi időben.

Akkor sok sikert, hogy ez a fórum úgy menjen ahogy szeretnéd.:)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - NomNom)
2021. ápr. 19. 10:09
Addig, amíg arról szólt, aminek indult, addig tetszett...
2021. ápr. 19. 10:02

Ez nem tetszett?


[link]

2021. ápr. 19. 09:54

Ma hozták nyugdíjat, persze a legnagyobb címletekben! De nem baj! Nem kell sehol külön fizetni a pénzváltásért, mert elviszem a befizetni való csekkeket a postára. Bedugok az ablakon 1-2 db. csekket 1 db. 20 ezressel, majd vissza adja a postás kisasszony, ami visszajár. Utána beadom a másik adag csekket is, egy másik 20 ezressel, és majd abból is visszakapom a többletet.

Már mehetek is nyugodtam a kisebb forgalmú (olcsóbb!) üzletbe vásárolni, nem lesz gond, hogy nagy pénzzel fizetek!

Amióta fizetőssé tették a pénzváltást is, azóta így csinálom.

2021. ápr. 19. 09:47

Anonim indul a fórumot, jelezve, hogy ez a fórum mindenkié:

- ide várunk mindenkit, aki már tudja, hogy a háztartásban hol, hogyan lehet megtakarítani, akár a konyhában, akár a rezsi vagy éppen ruházkodás, gépkocsi, bármi terén

- ide várunk mindenkit, aki éppen azt keresi-kutatja, hol, hogyan lehet megfogni a pénzt a jelenleg egyre nehezebb megélhetési körülmények között


(Többes számban írom, priviben beszéltem már néhány korábban aktív spórolós tagunkkal... tetszik nekik az ötlet, időhiány és egyéb elfoglaltság miatt, ritkábban, de jönni fognak!)


Egy újszülöttnek minden vicc új, tartja a mondás. Egy kezdő háziasszonynak, vagy éppen munka nélkül maradt férjnek, vagy az egyre inkább elszegényedő idősebbeknek. És persze mindenkinek! Néhány évtizeddel ezelőtt elég volt a konyhában megfogni a pénzt, és viszonylag kordában lehetett tartani a családi kasszát. Ma már ez nem elég. Újabb és újabb trükkökre, manőverekre, területekre kell odafigyelnünk ahhoz, hogy hó végén is legyen az asztalon főtt étel, hát segítsük egymást.

Nincs olyan tudás, amelyhez ne lehetne még hozzárakni, és minden egyes apró infó is sokat ér.

Fogjunk össze, melegítsük fel azt a bizonyos töltött káposztát!

Most szívesen bevágnék egy tányérkával. :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook