Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » The secret (a vonzás törvénye) fórum

The secret (a vonzás törvénye) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
54. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 53. - E2b5f0504e)
2009. jan. 7. 07:44
ez a kérdés engem is érdekelne....léccíííííííí
53. e2b5f0504e (válaszként erre: 52. - *Renike*)
2009. jan. 6. 21:31

Gratulálok, ügyes vagy :)

És a Titok-módszeren kivül alkalmazol mást is, torna, diéta, stb?

52. *Renike* (válaszként erre: 51. - E2b5f0504e)
2009. jan. 6. 17:20

Hát igazából az Én kálváriám kb 4 éve kezdődött. Világ életemben dundi lány voltam,az az igazi,dundi és fiús,80 kgval. Aztán egyszer eldöntöttem kb 4 éve h lefogyok. Kb 2 év alatt fogytam 20 kgt.Senki nem ismert rám,annyira megváltoztam.

Aztán azóta visszajött 8,10 kg az utobbi 1 évben,és ezt szeretném visszatornázni. És ez menni is fog,márcsak azért is mert egyszer már sikerült :)

51. e2b5f0504e (válaszként erre: 50. - *Renike*)
2009. jan. 6. 16:20
Én tudom hogy menne ha tényleg elhatároznám magam :) hát olyan kövér nem vagyok, de egypár kilót ha leadnék, jobban érezném magam :) persze igy is jol érzem magam, csak ugy kicsit más lenne :) és neked (ha nem vagyok indiszkrét), mennyi kilót sikerült már igy leadnod??? :)
50. *Renike* (válaszként erre: 49. - E2b5f0504e)
2009. jan. 6. 15:27

Olyan nincs!!!!!!!!!! Hidd el hogy MOST menni fog,és MEG TUDOD CSINÁLLNI!!!

Te is képzeld el magad hogy milyen vagy vékonyabban (feltéve ha tényleg szükséged van a súlyvesztésre!) és máris menni fog!

Ha nekem megy,akkor másnak is! :)

49. e2b5f0504e (válaszként erre: 48. - *Renike*)
2009. jan. 6. 14:19
De irigyellek, nekem a fogyókurával nem ment soha, ez az egyetlen dolog, amiben a Titok-kal kapcsolatban nem vagyok kitartó :)
2009. jan. 6. 11:58
Én most azt képzelem el,a nap kb 24 órájában hogy hogy fogok kinénzi,pár hónap múlva,mikorra leadom a fölös kilóimat (kb 10 kgt). És esküszöm hogy annyira beleélem magam hogy bizsereg a hasam :) Úgyhogy a siker BIZTOS. :)
2009. jan. 6. 11:05

Egy időben elképzeltem magamnak, hogy lesz családom, gyermekem és az milyen lenne.

Azóta olyan pasik udvarolgatnak, akik maguk nevelik a gyerekeiket:))

46. e2b5f0504e (válaszként erre: 45. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 6. 11:04
majd mesélj :)
2009. jan. 6. 10:44
Sziasztok, de jó hogy megtaláltalak benneteket, nemsokára elolvasom az írásaitokat, utána remélhetőleg érdemben hozzá tudok majd szólni. Egyébként tavaly májusban találkoztam a Titokkal, azóta minden bejött amit ígért.
2009. jan. 5. 11:50
Azoknak, akik hisznek ezekben a dolgokban (meg persze mindenkinek akit érdekel) leirok egy megerősitést, amivel ugy általánosan jobbá teheted az életedet. A Titok c. könyvből meritettem ezt a magadban naponta többször, úgy hogy közben el is hiszed hogy tényleg csak jó történik veled. Én amikor ezt elkezdtem, éppen államvizsga előtt voltam, és utána sikeresen, jó eredménnyel meglett az államvizsgám, utána simán találtam munkát, meglett a jogsim, vezetek gond nélkül (ez volt az egyik nagy vágyam), a munkámat élvezem - tanár vagyok, és az a legjobb, hogy az iskolában is olyan osztályokat kaptam ahol jó tanitani, az órarendem is jó, nagyszerü kollektiva van, nem csak munkatársakat hanem barátokat is találtam, a tanitást is élvezem, szoval ugymond megtaláltam a helyemet - ugyhogy azóta tényleg csupa jó dolog történt velem, ami nem biztos hogy igy lett volna, ha aggódok a jövő miatt. Ugyhogy ezek a megerősitések tényleg működnek, csak hinni kell bennük!
2009. jan. 5. 11:27

Szia :)

Igen, igazad van, kár hogy nem vettem észre mielőtt elküldtem az irásomat, én is tudom hogy ugy kell megélni a dolgot, hogy már a jelenben az enyém...tehát igen, helyesen ugy keleltt volna irnom, hogy VAN AUTÓM - viszont mikor erre gondolok, ezt a "lesz" szócskát én van-nak értelmezem, vagyis tudom hogy már hozzám tartozik az hogy a megfelelő időben az enyém lesz! - na nem tudom ez mennyire volt érthető :))) mindenesetre a félreértések elkerülése végett inkább legyen ott VAN :)

42. 362f169ace (válaszként erre: 40. - E2b5f0504e)
2009. jan. 5. 10:43

Szia Picur....!

Nagyon jól fogtad meg a témát, ügyesen lekesítesz másokat, teljesen egyetértek veled, én pl. a fogyókúrás fórumon éppen ezen módszer lényegét próbálom megismertetni az emberekkel.

DE!!!!!!!!!!!!!

EGY NAGYON FONTOS DOLGOT KORRIGÁLNÉK AZ ÍRÁSODBAN.

A legesleglényegesebb dolgot had emeljem ki!

Ha az autó példánál maradunk, az első bekezdésben még te is azt írod - helyesen -, hogy a VAN-t kell elképzelni, de már a második bekezdésben azt írod, hogy "lesz autóm".

Milyen könnyen ugrik át az ember a jelenből a jövőbe..., ha a folyamatos tudatosság nincs meg.

Szóval: A MEGVALÓSÍTÓ ENERGIA AKKOR JÖN MŰKÖDÉSBE, HA MINDEN IDEGSZÁLADAT ÁTJÁRJA A KÍVÁNT DOLOG TELJES MEGÉLÉSE A JELENBEN.

Ezt azért nehéz megcsinálni, (az első időkben) mert a tudatos/logikus elme az mindig visszaránt a jelenbe, mert ő csak ott tud működni. Ha a tudatalattinak átadod a képet a vágyad megvalósulásáról, ő már tud vele mit kezdeni (s dolgozni rajta), mert a tudatalatti van kapcsolatban az időtlen és határtalan Universummal, s elindul a megvalósulás.

A "hogyannal" valóban nem kell foglalkozni, mert ahhoz mindnyájan kevesek vagyunk, hogy tudatosan megvalósítsuk azon terveinket, amit tudatosan "elérhetetlennek" találunk, éppen a fentiek miatt.

MINDIG 100%-OSAN ÉLD MEG A VÁGYADAT A JELENBEN, S AZ A SPIRITUÁLIS TÖRVÉNYEK SZERINT MEG KELL VALÓSULJON.

Elnézést, Picurbogi, hogy a csapos közbeszólt, de ezt szükségesnek láttam kihangsúlyozni.

Üdv: Travels

41. lojoka (válaszként erre: 38. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 5. 10:14
privátban szivesen elmesélem a körülményeket, hogyan sikerült a semmiből....
40. e2b5f0504e (válaszként erre: 37. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 5. 09:50

Szia!

Figyelj, a vonzás törvényének pont az a lényege, hogy nem azon gondolkodsz hogy hogyan fog megvalósulni, és nem azt sorolod fel, hogy miért nem valósul meg! ha igy gonodlkodsz, akkor egyáltalán nem fog érvénybe lépni a vonzás törvénye nálad, mert ilyenkor a kétely uralja a gondolataidat!

Ha egy autóra vágysz, akkor minden nap elképzeled pár percre hogy VAN autód, és közben érezd is ugy, hogy tényleg elhiszed hogy megvalósul. Ha mindennapjaid során ebben a hitben élsz hogy igenis fogsz tudni szerezni egy autót, és vizualizálod, akkor egy idő után ugy fognak alakulni a körülményeid, hogy tényleg fogsz tudni szerezni autót! Persze nem hull az öledbe egyik napról a másikra egy BMW, de egy idő után biztosan megvalósul. És ez az idő csak attol függ, hogy mennyire hiszel benne.

Ha ezt az autót csak példának mondtad, és mást is szeretnél nem pont ezt, a lényeg akkor is ugyanaz!

Ugyanis ha kisebb dolgokban beválik, a nagyobb dologban is ugyanugy be tud válni, ha az ember hisz benne!

Persze még én sem jutottam hozzá pl. egy BMW-hez igy, de én hioszem, hogy ha ezt szeretném, meg is tudnám valósitani. Egyébként most én is autóra spórolok, valami helyes kis olcsóbb használt kocsira, és ha sokszor szembe is jut, hogy milyen kevés pénz van még a számlámon és milyen sokáig kell még gyüjteni, akkor rögtön arra gonodlok, hogy nem érdekel hogyan, de ugyis lesz autóm! És ez a lényeg, hogy higgyek benne, hogy lesz, és nem azon agyalok, hogy hogyan és mikor!

39. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 29. - Lojoka)
2009. jan. 5. 07:53
Amúgy gratulálok az autóhoz!
38. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 29. - Lojoka)
2009. jan. 5. 07:50

Köszönöm! Sajna nekem pont a *hogyan* kérdést nehéz elűzni magamtól. Valószínűtlen pl, hogy megnyerjem valahol az autót, miután nem is játszom még lottón se.. Erre mondják, hogy tegyél érte? Jelen esetben szerintem magáért a lehetőségért kell tenni, vagyis pályázni a játékra, hogy egyéltalán legyen esélyem az autóra.


Hiszen ha nem lottózunk, hiába vágyunk rá akármennxyire hogy megnyerjük a milliárdos főnyereményt. Itt szerintem kevés a vágy, hit és elvárás. (Agykontrollos vagyok.)

37. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 32. - Norci78)
2009. jan. 5. 07:45
Csak egy példa volt. Nem kell nekem BMW, egy Trabantnak is örülnék ha eljön az ideje. Ezzel csak érzékeltetni akartam, hogy nem elég vágyni rá tenni is kell érte.Egy autóért például marha sokat dolgozni és éveken keresztül félrerakni a pénzt?!
36. 49ca420470 (válaszként erre: 26. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 4. 19:30

De ilyen egyszerű.


Valami valóban van ebben a dologban.A gondolataink kihatnak a céljainkra,vagy nem tudni.De azt én is tapastaltam már hogy ha valamitől félünk,az biztos hogy bekövetkezik.

2009. jan. 4. 19:02

Írt a moderátor, hogy már van ilyen topik, az enyémet megszűnteti :(

Nem baj, folytassuk itt.

Én augusztus óta használom tudatosan a vonzás törvényét, még csak kisebb sikerekről tudok beszámolni, de folyamatosan fejlődöm és igyekszem az életemből kihozni a maximumot!!

Nektek, hogy megy?

Általában leírjátok a vonzandó dolgokat, vagy "csak" vizualizáltok rá?? Kinek melyik módszer a leghatásosabb??

2009. jan. 4. 15:42
összeugrott két topik???
2009. jan. 4. 15:28
Ez az egész sasjnos működik és én ettől kapok frászt. A negatív gondolatok jönnek, minél inkább nem akarom annál inkább. Én szeretnék pozitívan , de annál inkább csak a negatív gondoltok jönnek. Persze úgy tudom erre is van valami technika.
32. norci78 (válaszként erre: 26. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 4. 15:27
BMV-t szeretnél? HA igazán akarod meglesz.Persze nem holnap, ha a sötétben haladsz az úton egy autóval, nem látod a célt, csak tudod hogy hova akarsz menni, és mégis odaérsz :)
2009. jan. 4. 15:24

“Az alaptörvény kimondja, hogy a hasonló, hasonlót vonz. A negatív gondolkodás biztosan negatív eredményt hoz. Ennek megfelelően ha valaki rendszeresen optimistán és pozitívan gondolkozik, akkor ezen gondolatai kreatív erőket hoznak mozgásba - és a siker, ahelyett, hogy elkerülné, elkezd felé áramlani.

Norman Vincent Peale



ez így van!!

2009. jan. 4. 15:22
Szerintem NEM a negatívat kell folyton hajtogatni, hanem a pozitív dolgokat.....ha folyton azon pörögsz hogy mit nem akarsz...hót biztos az jön be....mond azt amit akarsz!!!!!
29. lojoka (válaszként erre: 26. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 4. 15:22

Bizots, hogy meglesz az a BMW!! Én is nagyon vágytam rá!!

És meglett!

Pedig esélyem sem volt rá! Ne a hogyanra gondolj!!

Hanem arra, hogy kell, szeretnéd!!

2009. jan. 4. 15:20
A félelemmel nekem is remekül működik sajos. Mert a félelmből jövő aggódás, hogy folyton arra gondolsz nagy erőt ad. Szóval van benne valami, csak nem tudom pozitiv irányba hogyan hat mert eddig még jobbára negativ volt. :(
2009. jan. 4. 15:19

Ebbe a fórumba én is beszállnék!

Csak pozitívan!

2009. jan. 4. 15:17
Láttam dvd-n, csak nem igazán tudom, hogy lehetne működésbe hozni, alkalmazni a mindennapokban. Ha erősen vágyom egy BMW-re megkapom? Áá ez nem lehet ilyen egyszerü...
2009. jan. 4. 15:13

ez nagyon mukodike n probaltam..:) eszre vettem hogy minden amitol feltem bekovetkezett...tehat kezdek iranyt valtani mert nem lesz jo vege ha nem...

ev vege fele elromlott a telefonom es megjavitani nem tudtak..penzem ujra nem volt..eszert egy cetlire leirtam "ajandekBA telefon" es mit kaptam par het mulva ajanekba...telefont...igy ment a fenyofaval is Karacsonyra...:) szoval mukodik ez csak hinni kell benne!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook