Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » The secret (a vonzás törvénye) fórum

The secret (a vonzás törvénye) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. jan. 15. 13:55
Kérlek, hogy ne offoljátok a topicot, örültem, hogy itt végre nem térünk el az indít témától, és a vége felé már nem csak arról szól, hogy mit főz vacsorára Icuka és a többiek. Mi egymást támogatjuk és beszélgetünk arról ami minket láthatatlanul összeköt. Ha nem tetszik, vagy nem hisznek benne, vagy nem értik, vagy nem akarják érteni és elfogadni, annak nincs itt túl sok tennivalója. Én sem megyek olyan topicba, okoskodni amihez nem sok közöm van, más se tegye azt.
113. Zizisicc (válaszként erre: 112. - Mugli)
2009. jan. 15. 13:16
Nem hát! Nem ez volt az első könyv a témában, és nem is az utolsó. Nem véletlenül veszik elő újra meg újra! :o))))))))
112. mugli
2009. jan. 15. 13:08

Hát én nagy bajban vagyok vele. Csak nemrég olvastam, és azóta gondolkodni sem merek...-:P


...bár, azt azért gondolom, hogy üzletnek sem volt utolsó...:DDDDD

111. Zizisicc (válaszként erre: 110. - Pont)
2009. jan. 15. 12:50
:o))
110. Pont (válaszként erre: 108. - Zizisicc)
2009. jan. 15. 12:49
pont.
109. Pont (válaszként erre: 102. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 15. 12:44

Egyetértésben ,nehéz lenne valami fogódzót találni,nem igaz?

Talán csak egyet.

Soha nem erőltetek magamra jó kedvet,meg pozitív blablát,ha épp rossz kedvem van.

Úgy gondolom,hogy felesleges és hiábavaló önámítás lenne,inkább .

Nem hinném,hogy örökösen "happy"-nek kellene lennie az embernek,mert ez így ,ebben a formában nem igaz.

Az igazi titok abban áll,amikor egy -két rosszabb nap után mégis meglátja a jó dolgokat,a szépet,csak úgy ,egyszerűen.

2009. jan. 15. 12:43

Nem igazán értem, hogy pont egy ilyen pozitív topik miért hurrogta le azt az emberkét, aki ugyan más véleményt fogalmazott meg, de a stílusa legalább nem volt agresszív vagy bunkó. A Titok, a vonzás törvénye, a pozitív gondolkodás arról szól, hogy változtasd meg a hozzáállásodat az élethez, a felfogásodat, és minden helyzetben ne a rosszat, hanem a jót lásd meg, és hozd ki belőle a lehető legjobbat. És az is igaz hogy a hasonló hasonlót vonz, de azért vannak korlátok, törvényszerűségek, amiket még pozitív gondolkodással sem lehet felülírni. Igaz, ezek sokkal magasabb szinten léteznek, mint általában a "halandó" emberek ellátnak.

De azért nem lehet nem észrevenni a csapdát, amibe sokan beleesnek: pozitív gondolkodás címén görcsös önszuggesszióba, önámításba menekülnek - és ez hasonlatos arra, mint amikor valaki homokra építi a várát (ahogy "kedves barátnénk" oly sokszor megmondta vala :oDD), aztán egyszerre csak rádöbben hogy összeomlott az egész, mert nem a szemléletét változtatta meg, csak elnyomta a frusztrációit. És ezért persze nem a könyv, pláne nem a mögötte meghúzódó eszmeiség, törvényszerűség a hibás, hanem mindig az az ember, aki rosszul alkalmazza. Ha jól emlékszem, erre maga a könyv is figyelmeztet! :o))

107. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 92. - 3c2c8696c4)
2009. jan. 15. 11:50
Mindenki a maga módján álmodja meg az életét...
2009. jan. 15. 11:11
Hű de utálom amikor a semmiről vitázunk és összeugranak olyanok, akik egy dolog miatt lennének itt. Lapozzunk és térjünk vissza a megszokott hangvételekhez. Én nem hagyom hogy máshogy legyen és kész. A mai napom is nagyon jól telik és jól érzem magam, ennyi.
105. *Renike* (válaszként erre: 104. - 3c2c8696c4)
2009. jan. 15. 10:42

Erről beszélek! :)

Szép az élet! A pohár félig TELE van!!!

104. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 103. - *Renike*)
2009. jan. 15. 10:31

ÉN HISZEK BENNE...SŐT EGYRE JOBBAN....


és ez NEKEM jó...sőt jó a kicsiny családomnak is...hisz nem morgok folyton..:-DDD

Csak pozitívan........

2009. jan. 15. 10:21

Szerintem hagyjuk abba ezt a kis eszemcserét. Aki nem hisz benne, nem hisz benne,aki hisz benne, alkalmazza. Ennyi.

Take it easy.

102. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 101. - Pont)
2009. jan. 15. 10:20

Erről van szó. Végig sem olvasta, de véleménye, az van. Imádok vitázni, ha annak értelme van. Érvek érvek ellenében.

Azzal hogy mindenki hülye, aki azt gondolja, hogy ........ ez nekem nem vitaindító, hovatovább az ilyen partner sem megfelelő vitapartner.


Akarsz vitázni??


:DDD

101. Pont (válaszként erre: 100. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 15. 10:15

A véleménye tisztán elutasító,amit tiszteletben kell tartani,vagy vitázni róla.

A kezdés valóban degradáló és egyben értelmetlen is.

Mégis mit várt "mást" ettől a topictól?

100. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 99. - Pont)
2009. jan. 15. 10:06
Nem hinném, hogy kellene. De ha én valamiről nem tudok, akkor nem azzal kezdem, hogy degradálom a mást gondolók véleményét, hanem kérdezek.
99. Pont (válaszként erre: 97. - *Renike*)
2009. jan. 15. 09:56

(The secret (a vonzás törvénye))....FUN CLUB



Talán ,egy ilyen kiegészítéssel,vagy cím pontosítással megoldható,hogy csak a "Hívők " írjanak ,és csak pozitív vélemények kerüljenek a fórumba.

98. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 97. - *Renike*)
2009. jan. 15. 09:46

Hagyjál már a hülyeségeddel! Nem gondolod, hogy ettől fogytál le???????????



:DDDD

2009. jan. 15. 09:42

Aki nem hisz a Titokban,minek ír ide? Mi pozítívak vagyunk,erősírjük egymást, és tudjuk,tapasztaljuk hogy ez valóban létezik. Rajtunk múlik hogyan alakul az életünk. Nem kell "megkövezni" Minket amiért így gondolkodunk,mert evvel senkinem nem csinálunk rosszat!!

Én TUDOM hogy létezik,és ebben a hitemben senki,semmi nem tud megingatni. :) Úgyhogy csók-puszi :)

96. Klimpírozi (válaszként erre: 95. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 15. 09:24
..én is elővettem a könyvet újból:))
95. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 86. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 15. 09:22

Köszönöm.

Amikor tegnap elolvastam amit írtál,már nyúltam is a könyvért, gondoltam beleolvasok egy kicsit. Aztán eszembe jutott, hogy a filmmel együtt kölcsönadtam :((.

94. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 88. - Berykat)
2009. jan. 15. 09:16
Köszönöm, hogy észhez térítettél. Már régóta vártam, hogy jöjjön valaki és megmondja végre a frankót.
93. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 88. - Berykat)
2009. jan. 15. 08:31
Szerintem eltévedtél, amit te képviselsz, az nem ide való. Ezzel olyan dolgokat vonzol be amit nem szeretnél és mi sem ha ilyeneket írnának a tagjaink. Bocsi, muszály volt leírnom, mert ledöbbentem amit ebbe a fórumba írtál. Ha meggondolnád magad, szívesen látunk majd.
92. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 89. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2009. jan. 15. 06:26

ez így igaz..."mindenki maga szerencsélyének kovácsa"

nem vagyunk egyformák,nagyon sokat tudnék erről mesélni..:-)))))

91. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 88. - Berykat)
2009. jan. 15. 06:25

Többet vártál a topiktol?...talán végig kellene olvasni..helyetted senki nem fogja megoldani a problémáidat..igen is TE döntöd el bizonyos helyzetekben melyik utat választod....nem mormogunk átkokat,és nem keverünk bajitalt sem.....nem manipulálásról van szó..és nem mágiáról...félre érted az egészet....

Ha a rosszat nézed,az is következik be,mert azt választod, optimizmus-pesszimizmus..a pohár félig tele,vagy félig üres...Pl: reggel leesik valami,vagy belekáromkodom és kijelentem ez a nap sz@r..és gerjesztem magam,és tényleg az lesz,morgok folyamatosan, mert eltörik, megbotlom,lekésem....VAGY legyintek egyet, rötyögök,hogy annak a tárgynak biztos van még pulzusa...és nyugodtam csinálom a dolgom és nem is lesz sz@r napom...nem manipuláltam.......DÖNTÖTTEM!

90. Klimpírozi (válaszként erre: 86. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 15. 00:26
jöhet a részletes gyakorlati tematika:))
89. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 88. - Berykat)
2009. jan. 15. 00:23
mi egy kicsit másként gondolkodunk, de ez szerintem mindenkinek a magánügye.
2009. jan. 14. 23:07
hmm. Többet vártam ettől a topictól. igaz nem olvastam végig, de azért a diétámat nem bíznám önhipnózisra, és sok minden mást sem. Fura dolog lenne, azt hinni, hogy minden rajtunk múlik, a hozzáállásunktól függ, hogy forog a Föld. Persze jó dolog az a pozitívum, hogy ennek részesei vagyunk. De ne képzeljük azt sosem, hogy mágusok is egyben. Mert valóban úgy van, ha pozitívan pillogunk az ellenkező nemre, éppen serkenthetjük hozzánk való ragaszkodását. De kinek kell az a sok kis renyhe serteperte, ki szuggesztív inspirációmra választ engem, és nem önszántából. Engem akarva, akár duzzogó állapotomban. Rosszkedvemben. Összetörve. Netán betegen. Mert bizony ilyenről is hallottam már, hogy igen csinos és fiatal nőcit, halálos betegen is – és ettől kicsit lebiggyedt szájjal, - mégis nagyon megszerettek. Szerelemmel. Szerintem soha nem szabad manipulálni sem embereket, bármilyen képességgel is rendelkezünk, és nem szabad manipulálni helyzeteket sem. a szerelemnek magától kell megszületnie. Persze ettől még létre jöhet egy jó és kellemes kompromisszum. De az egy másik történet.
87. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 84. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 14. 21:27
Ahogy az élethez viszonyulsz, úgy viszonyul hozzád az élet?
86. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 85. - 3e0ba54fb8)
2009. jan. 14. 18:26
Hű, látom kitartó vagy, én meg elfelejtettem. Nos akkor leírom röviden, hogy mit jelent számomra a Titok. Ez év márciusában történt egy magánéleti szakítás 14 év után a párommal szétmentünk. Nagyon megviselt, kb. április végén tértem magamhoz. Akkor akadt a kezembe a könyv, és azóta minden megváltozott. Elolvastam, megnéztem a filmet. És akkor tudtam, hogy ez az amit kerestem. Majd nagyon gyorsan alkalmazni kezdtem a benne olvastakat, és nagyon hamar jöttek az eredmények, mind magánéleti mind anyagi téren. A lényeg, hogy fél év szünet után újra együtt vagyunk, boldogabban mint valaha. És anyagilag sem panaszkodhatunk, hogy honnan van, nem értem, de igazán már nem is érdekel. A varázsmondat mindig működik. És sok egyéb területen is alkalmazom, pl. diéta, parkolóhely egy zsúfolt helyen, közlekedés az utakon, jegyvásárlás, kisebb üzletek, pénzügyi akciók, stb. Azóta is működik, bevonzottam a megfelelő személyt, aki mint kiderült a párom volt, és azóta semmi bajunk semmilyen téren. Tényleg működik, még ő is elismeri, csak annyit mondott, nem értem, hogy mi ez de csináld, mert jó nekünk. Röviden ennyi, az biztos, hogy nem egyszerű idáig eljutni, ma is van hogy naponta beleolvasok, iszom a szavakat, mert mindig van benne valami új a számomra.
85. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 84. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 14. 16:06
Én csak várok, csak várok és várok :DDDD
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook