Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » The secret (a vonzás törvénye) fórum

The secret (a vonzás törvénye) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
84. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 82. - Őzgida)
2009. jan. 14. 16:05

Nem szép lesz, nincs jövőidő, hogy lesz. Ez az első, amit fogadj el. Tudom, kicsit nehéz. Úgy kell: szép az estém, kellemesen ellazulok, és valami jó történik velem. A gondolataimat elengedem, szabadon szárnyalnak, nincsenek korlátok, nagyon jól érzem magam. MInden jól alakul, jót alszom egy jó film után.

Na valahogy így, ez jutott most eszembe. Látod ezek nem nagy dolgok, csak koncentrálj, hogy jó dolgok vannak és minden sikerül, bármi legyen az.

2009. jan. 14. 14:28
Én ma próbáltam ki az újragondolást, mert kicsit kellemetlen volt a reggelem. (Kisebb összetűzés.) A könyv javasolt, hogy gondoljuk újra, immár pozitív kimenetellel, hogy jó frekvenciára kerüljünk. És délben ért a csoda, ami már kézzelfogható volt, ugyanis bocsánatot kértek tőlem. :)
82. Őzgida (válaszként erre: 81. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 14. 14:24
MOndjuk ezt az edzést kezdjem kisebb dolgokkal? Mármint elsőnek gondoljak kicsire, pl, hogy szép lesz a mai estém?
81. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 80. - Őzgida)
2009. jan. 14. 14:22
szia, ez először nagyon nehéz, gyakorolni és edzeni kell az agyat. Olyan mint egy ping-pong meccs. Sajnos ezen át kell jutni, látom te ebben a fázisban vagy. Nekem segített, amikor itt tartottam, nagy levegőt vettem, nyugodtan lélegeztem, és utána koncentráltam a pozitív dologra újra. Próbáld ki hátha ezzel könnyebben megy. Később egyre könnyebb lesz, meglátod.
2009. jan. 14. 14:18

Sziasztok!

Ismerem a könyvet és a filmet is, bár teljesen nem merültem el benne. De elhiszem, hogy működik.

Alapvetően pozitív beállítottságú vagyok, de van hogy megingok. Az elmúlt időkben történtek dolgok, amiktől rettegtem. Tehát működik, magamhoz vonzottam.

Aztán gondoltam itt az ideje, hogy fordítsak rajta. De azt vettem észre, hogy már annyira görcsösen akarok felejteni, hogy csak rosszabb lesz, többet gondolok arra, amit felejteni akarok.

Erről a hétről nem is beszélve, sorra a rossz hírek jönnek.

Valahogy át kell kapcsolnom az agyam, de hogyan?

79. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 78. - *Renike*)
2009. jan. 14. 12:57
Ne fogd vissza magad ! :)
2009. jan. 14. 12:46

Képzeljétek!! :)

Egy újabb jó dolog! Január 5.-én kezdtem a "fogyókúrát",73 kg voltam. Ma reggel rááltam a mérlegre és 69,9 kg voltam. Na ezek után mondja valaki hogy ne legyek pozitív,és boldog,és ne érjen fülig a szám! :) És közben eszem a töpörtyűs pogácsát,a reggelim pedig lekváros bukta volt :)

Asszem írok egy könyvet,annyira "dicsértek" :) amibe csak jó dolgokat fogok írni,hogy mitől lehetünk bodogok. Ha most leírnám Nektek hogy mi mindennek kéne hogy örüljünk,akkor betelne ez az oldal :)

77. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 75. - *Renike*)
2009. jan. 13. 18:15
Reni, nagyon szívesen olvasom itt a hozzászólásaidat, én pontosan ugyanígy gondolkodom. Nagyon jó, így tovább.
76. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 75. - *Renike*)
2009. jan. 13. 16:05

NAGYON JÓ, EZ TETSZIK!!!!!!!!

Ez így szupi..akkor én is igy csinálom!, de azért odafigyelek a kajára is.. biztos ami biztos....


Nagyon ügyes csaj vagy tényleg.....tök jó ilyet olvasni...mindjárt másként látom a "világot" köszi!

75. *Renike* (válaszként erre: 74. - 3c2c8696c4)
2009. jan. 13. 15:17

Tulajdonképpen egész nap erre gondolok. :) Hogy milyen csinos vagyok 8 kgval kevesebbel.

És akárki akármit mond Én TUDOM hogy le fogom adni a felesleget,még akkor is ha ebédre mondjuk pizzát eszek!

Bízz magadban,és arra soha nem gondolj h nem megy akár mit is csinálsz,fogyózol,dolgozol,sexelsz,vezetsz... Akármit!

Ügyesek vagyunk,és ez a lényeg!!! A Titok csak segít nekünk abban hogy ezt fejlesszük. :)

Húzzuk ki magunkat,nézzünk előrre,gondolkozzunk pozitívan,mosolyogjunk és KÉSZ. :)

74. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 73. - *Renike*)
2009. jan. 13. 10:52

Szia!

Olvastam lejjebb amit írtál...hogy alkalmazod? Minden nap többször is,vagy csak este lefekvés előtt...hogy jeleníted meg a dolgot??

lécci súgj egy kicsit....tudom hogy nekem kell kitalálnom de hátha ötletet meríthetek egy kicsit!

73. *Renike* (válaszként erre: 72. - 3c2c8696c4)
2009. jan. 13. 09:23
Szia. Én épp a "fogyókúrámban" alakalmazom a Titkot. És működik,na jó nem csak ettől de biztos vagyok benne hogy hozzájárul. :)
2009. jan. 13. 09:02
hahó lányok(fiúk) merre vagytok....nagyon eltüntetek....akarok egy kis pozitívat..lécciiiiii:-))
71. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 70. - E2b5f0504e)
2009. jan. 11. 20:38
Olvasd el Jamoto: A víz rejtett bölcsessége c. könyvét. De a neten is találsz rengeteg anyagot. Meg fogsz döbbenni :))
70. e2b5f0504e (válaszként erre: 69. - Livia38)
2009. jan. 7. 17:25
Hmm, ez érdekes, erről még nem hallottam...
2009. jan. 7. 17:22

"Az Univerzum tudja hogy mit akarsz. Megkaphatsz bármit, amire csak vágysz, de neked kell MEGENGEDNED, BEENGEDNED az életedbe!"


sziasztok, láttom fogyiztok.

A vizmolekuláinak a finomrezgései sok informáciot magukba fogadnak, ami annyit jelent, ha egy képet teszünk a vizzel teli üveg alá, a vizmolekulek elraktározzák a képen látott informáciot és ha ebböl a vizböl iszunk, akkor az a bizonyos dolog beteljesedik.

Ezt a technikák fogyokuránál szokták használni, a képek lehetnek ujságból kivágott képek is pl. amit megszeretnél enni, de valahogy, sehogy sem csuszik le, vagy több gyümölcsöt zöltséget ennél szivesebben, vagy egy jó alaku nöröl képet, amilyen figurát szeretnél magadnak stb.


ez most, valahogy eszembe jutott, ahogy olvastam a forumot és itt is a hasonló hasonlot vonz, csak ezt nem gondoljuk, hanem meg isszuk : ))))

2009. jan. 7. 16:07
Ez aaaaaz!!! Legyünk pozítivak!!!!! :)
67. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 66. - *Renike*)
2009. jan. 7. 15:40
Pontosan, így van.Most érzem jól magam és most történnek velem a jó dolgok és át is élem milyen. Nálam működik!!!!!
66. *Renike* (válaszként erre: 65. - 94c02c5bb5)
2009. jan. 7. 14:57

Na akkor,Én egy 60 kgs,dögös-csinos-sexy csaj vagyok. Van egy 30 körüli,jóképű,magas,izmos,milliomos pasim,aki fülig szerelmes belém,imád!! Sokat utazgatunk,csavargunk,vásárolgatunk,világot látunk.

Boldog vagyok,vagyunk,és ez meg is látszik rajtam!!! Sugárzok a boldogságtól,és imádom az életem!!

ÍGY KELL CSINÁLNI,nem is olyan nehéz igaz!!!!?? :)

2009. jan. 7. 14:38
Átolvastam a fórumot, és úgy látom vannak akik próbálkoznak és vannak akik számára a gondolataik korlátokat állítanak maguk elé. Tudom, hogy az elején nehéz, de utána nagyon könnyű az egész, és tényleg álomszerű az eredmény. Nagyon sok csoda történik velem, csak jó dolgok, majd még írok, estefele jövök, addig mindenki a jelenben élje meg amit szeretne.
64. *Renike* (válaszként erre: 63. - 3c2c8696c4)
2009. jan. 7. 10:42
De jól esett amit írtál :) Köszönöm!
63. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 62. - *Renike*)
2009. jan. 7. 09:58

Látom nálad minden rendben....egy szupi csaj vagy!

Nem véletlen hogy aki már konyít valamit...az azzal kezdi hogy a fejben "nagytakarítást" végez...siránkozva,saját magát sajnálva ..nem működhet a dolog!

2009. jan. 7. 09:30

Édesek vagytok! :))

Azok a rossz napok vannak,és kellenek is! De utána ugyan úgy kell folytatni,ahogy elötte. Mi van akkor ha mondjuk egyik nap degeszre eszed magad sütivel,vagy vmivel,hát SEMMI,másnap odafigyelsz és mondjuk taratssz egy gyümi napot,és máris,kijavítottad a feketepontodat. :)

Szerintem tartós eredményt csak úgy lehet elérni ha megeszed amít kívánsz,mértékkel,vagy utána kicsit sigurúbb vagy 1-2 napig.

Én pl tegnap,ebédre is és vacsira is grízes tésztát ettem,porcukorral,na és akkor mi van??!! Semmi :) A két kajálás között eltelt kb 4 óra,és ugyan azt ettem ebédre mint vacsira,aztán este voltam fitszenbe 1 órát. De még ezek után is fogyok. :) Mert fogyni AKAROK!!!! :)

2009. jan. 7. 09:22

www. holisztikusfogyokura. hu

ezt a tippet olvastam egy másik topikban....adom tovább, én már fel is iratkoztam...tök jó!!!

60. e2b5f0504e (válaszként erre: 58. - *Renike*)
2009. jan. 7. 09:12
Majd drukkolok :)))) Egyszer én is fogytam kb. 7-8 kg-t, kevesebb édességet ettem, több gyümölcsöt, és mindennap tornáztam. És ami tényleg fontos ilyenkor, az az, hogy higgyek is benne hogy lefogyok, mert amikor csak immel-ámmal szoktam tornászni, akkor nem is igen volt eredménye, de amikor ugy, hogy szinte bizseregtem attol hogy FOGYOK, akkor tényleg hatásos :)))
59. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 58. - *Renike*)
2009. jan. 7. 08:35

Nahát...tényleg...tök egyszerű:-))

az tuti hogy a gondolatnak nagy ereje van...ezt már én is észrevettem..

Jó dolgok ezek..csak hát mindig "vannakrossznapok" ugye...és borul az egész!

Na ezt kell, kiiktatni..

CSAK POZITÍVAN!!!

2009. jan. 7. 08:31

Sziasztok Csajok!

Azt a 20 kgt úgy fogytam le hogy délig,12-ig MINDENT ettem,de tényleg MIDENT (csokit,pizzát,mekit,sütit,chipset...) de amint elhagyta a mutató a 12 órát SEMMIT nem ettem,csak vizet ittam. Kicsit brutál módszer,és nem is egészséges de nálam nagyon bevált. Mozogni nem tudtam mellette mert volt hogy szédültem.

De most már nem evvel a módszerrel "fogyózok". Igazából eszek mindent,csak mértékkel,amíg érzem hogy éhes vagyok,eszek,napi 5-ször,abból 2-szer gyümölcsöt,és megiszok 2 L vizet.

Továbbá,heti 3-szor járok fitnesz terembe 1-1,5 órát,és 2szer van foci edzésem. Van egy fogyi gatyám,mindíg ebbe mozgok,de elötte bekenem magam zsírégető krémmel.Plussz szerdek egy Cactus slim nevű bogyót is.

Ja,és időnként,hetente tartok egy tisztító gyümi napot is.

Szóval így csinálom már kemény 3. napja :) De tudom hogy úgy is lefogyom azt a 10 kgt,és dögös leszek ismét. Március végére "kész leszek". :) Addig egyfolytában azon járnak a gondolataim hogy dögös-csinos csaj vagyok.

Szóval,ennyire egyszerü.

57. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 56. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 7. 08:21
Ha működik az egyik irányba,akkor működni kell a másikba is....
2009. jan. 7. 08:17
Elegem van, hogy mindenki anorexásnak néz, pedig én rengeteget eszem, csak nem látszik meg!! :((
2009. jan. 7. 08:17
Szerintetek hízni is lehet a segítségével? Mert én hízni szeretnék, ugyanis eddig semmivel nem sikerült :(
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook