Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » The secret (a vonzás törvénye) fórum

The secret (a vonzás törvénye) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. jan. 4. 15:11

Sziasztok!


Szeretném ha minél többen összegyűlnénk itt akik alkalmazzuk, vagy csak alkalmani szeretnénk a V.T-ét. Írjunk ide pozitív, negatív tapasztalatokat, sikerélményeket és mindent ami a Vonzás Törvényéhez kapcsolódik!!

2009. jan. 2. 20:06
Sziasztok. Valakinek akinek meg van "A vonzás törvénye" és már nem szándékozik újra olvasni, esetleg eladná nekem? Előre is köszi a választ. Andi
2008. aug. 11. 19:28

sziasztok! én is láttam a filmet, és egy-két a témába vágó könyvet is elolvastam

voltak / vannak kételyeim, de tagadhatatlan, hogy sokkal jobb érzés szép dolgokra gondolni, mint bosszankodni

én sokáig morcos, rosszkedvű voltam, és utáltam magam, meg az embereket se nagyon szerettem, és bár éreztem, hogy ez senkinek se jó, nem tudtam nem ilyen lenni

aztán mikor találkoztam a vonzás törvényével meg a titokkal, akkor kezdtem rájönni, hogy jé, tényleg, mikor jó hangulatban voltam, mikor bizakodtam, akkor minden jobb volt, mikor pesszimista voltam, semmi se sikerült

ez a módszer szerintem nem alkalmas arra, hogy mások gondolatait befolyásoljuk, ez arra van, hogy a saját életünket jobbá tegyük

kicsit misztikus, kicsit hihetetlen, de van benne valami

és maga a vonzás, a vizualizáció, vag ynevezzük úgy, hogy jó érzéssel eltöltő ábrándozás már sok eredményt hozott nekem

akit érdekel bővebben is, látogassa meg a the secret magyar honlapját (mivel úgy tudom, linket nem szabad beírni, ezért írtam így)

21. CzIldikó (válaszként erre: 19. - Kryssz)
2008. márc. 19. 21:08

Szia kryssz!


Nagyon örülök annak, amit írtál, mert én abszolút egyetértek Veled.

Ezek valóban nem kézzelfogható dolgok, nehéz a materiális gondolkodásunkat megváltoztatni, és nehéz meggyőzni ilyen alapokon nyugvó embereket is.

Viszont mit veszíthetünk, ha kipróbálunk egy-egy ilyen tanítást? Én a magam részéről úgy döntöttem, hogy mivel nagy szükségem van pozitív változásokra, előrelépésre, és a Titok olyan módszereket ajánl, amik nem kerülnek semmibe, és biztos, hogy nincs káros következményük sem, abszolút kockázatmentesen próbálkozhatok.

Azt gondolom, és tapasztalom, hogy amióta igyekszem kordában tartani a gondolataimat, és lehetőleg minél gyakrabban magas frekvencián rezegni, azóta valahogy minden jobb irányba mozdul el. Akkor meg miért ne?


Egyébként mindenkinek sok-sok szeretettel ajánlom figyelmébe még Andrew Matthews könyveit (pl. Hallgass a szívedre, Legyél boldog most) Nagyon jó útmutatói az önépítésnek, ráadásul végtelenül jó humorú, szórakoztató olvasmányok.


Sok sikert mindenkinek!

20. 200a1d39d3 (válaszként erre: 19. - Kryssz)
2008. febr. 18. 11:25
Köszy,bízzunk a legjobbakban:)))Végül is egyetértünk abban,hogy csak szeretni kell:)))))
19. kryssz (válaszként erre: 18. - 200a1d39d3)
2008. febr. 18. 11:05

Sok érdekes hozzászólást olvastam a témában, sokat gondolkodok én is hasonló dolgokon...ezek épp azok a területei az életnek, amelyekről azt hiszem, mindig is csupán vélekedések lesznek, de tudás nem igazán. Bár ki tudja, ha a kvantumfizika kutatásaira gondolunk, akkor talán van remény! Gyakran elbizonytalanodom én is a témát illetően! Alapvetően persze szeretném azt hinni, a saját világomnak csakis én vagyok az egyetlen teremtője, gondolkodója! Mert ha már ezt a reményt is elveszik tőlünk mi marad akkor nekünk, hogy legyen elég hitünk, akaraterőnk változtatni a dolgainkon? Hinnünk kell, hogy igenis mi és csakis mi vagyunk azok, akik befolyásolhatjuk az életünket! Hogy mi vagyunk azok, akik felelősek vagyunk az esetleges mostani rossz állapotunkért, élethelyetünkért s ezzel a hitünkkel, hozáállásunkkal ugyanúgy dönthetünk másképp is, hogy innentől kezdve jobbá tesszük az életünket! Nem könnyű ez persze, hisz gyakran oly jó belemerülni az önsajnálatba, vagy másokat hibáztatni mostani problémáink miatt!

Igaz lehet az, hogy nem tudunk hatni mások gondolataira, hisz mindenkinek szabad akarata van! S gondoljunk csak bele, mennyire jó is ez! Ha nem így lenne, bárki szabadon garázdálkodhata a mi belső világunk, akaratunk, gondolataink felett is! Erre vágyunk talán?

Ne arra törekedjünk, hogy másokat befolyásoljunk, hogy mások gondolataira hassunk! A sajátunkat változtassuk meg a SZEETET nevében! Gondoljunk csak bele, mivé fejlődne az emberiség, ha mindenki így tenne!

18. 200a1d39d3 (válaszként erre: 17. - CzIldikó)
2008. febr. 13. 09:01

Köszönöm,neked is minden jót,és csak továbbra is szeress,így kialakul a magabiztosság,az önbizalom,melynek egyenes eredménye a több sikerélmény:))És ez sem titok,igaz?:)))

Egyébként,ha olcsóbb könyvet akar valaki,és még hasznát is akarja látni,olvasson bele a Sikerkalauz című könyvbe,aminek az alcíme:Tanulj meg élni!Én ebből rengeteget merítettem,mert felnyitotta a szememet,hogy kár aggódni dolgokon,melyeken nem tudok változtatni,el kell fogadni,ha már tényleg nem lehet megváltoztatni azt a valamit.Te olvastad?

A titokhoz,meg bármi elmetréninget alkalmazó technikára azt kell mondjam,attól,hogy mi belülről megváltozunk,szépnek látjuk a világot,még az nem fog megváltozni,és képzelődésekben nem érdemes élni,hiába látok valakit pozitívan,ha az az emberke éppen nem olyan.Szóval én inkább szeretném a valóságot látni,mint hogy képzelődjek dolgokról,amik lényegében csak bennem játszódnak le,más ebből semmit nem vesz észre,és nem lesz tőle jobb,mert utána ugyanúgy jönnek a hétköznapok,és az ember szembesül egy sor problémával..újra meg újra...És én hiába képzelem azt,hogy gazdag vagyok,senki sem fog a számlámra,vagy postán utalni pénzt,mert én ezt gondolom...az emberekre nem lehet hatni a gondolataimmal,mert mindenkinek szabad akarata van,és nem fogják azt tenni,amit én szeretnék..

Nem szándékom elvenni senki kedvét attól,hogy olvassa el a titok könyvet,de nézze reálisan a dolgokat,mert egynémely kijelentésen én elég nagyot kacagtam:pl.csekkek helyett képzeljünk számlát.Hát,mit ne mondjak,ez nagyon irreális.És kit csap be vele az ember?Hát magát,mert hogy az a csekk nem fog átváltozni számlává,az megint biztos...

17. CzIldikó (válaszként erre: 16. - 200a1d39d3)
2008. febr. 12. 14:29

Egyetértek Veled, Tutu, maximálisan.

Bizony nem mindig könnyű kordában tartani a gondolatainkat, de szerintem már az is nagy előrelépést hoz, ha törekszünk erre.

Minél gyakrabban sikerül pozitívan, előremutatóan gondolkodnunk, minél gyakrabban tudunk magas frekvencián rezegni, annál könnyebben és sikeresebben vesszük az akadályokat.


Szerintem egyébként az élet minden területére igaz ez: minél többször és minél folyamatosabban tudunk pozitívak lenni, minél gyakrabban vagyunk tökéletesek abban, amit csinálunk vagy csinálni szeretnénk, annál eredményesebbek lehetünk.


Én sem világmegváltó csodákat remélek a vonzás törvényétől, de azt már most határozottan érzem, hogy derűsebbek, reménytelibbek lettek a mindennapjaim. Kezdve olyan mindennapos dolgokkal, mint a gyerkőceimmel való kommunikáció vagy a napi rutinfeladatok elvégzése.


Én változatlanul azt mondom, hogy ez a könyv mindenkinek okulásul és támaszul szolgálhat, hiszen már az is nagy segítség lehet egy rosszabb periódusban, ha reményt kapunk valakitől vagy valamitől.


Minden jót Neked!

2008. febr. 12. 09:37
Én is olvastam a Titok könyvet,ami nem is annyira nagy titok,hisz Jézus ugyanezt elmondta már pár ezer évvel ezelőtt,ugyanis ezt hívják a szeretet törvényének!És szerintem nagyon drága volt a könyv,és hiába alkalmazza valaki,a fejünk nem egy gép,hogy állandóan tudjuk ellenőrízni,mi megy végbe benne,tehát mindig fogja érni meglepetés azt az embert is,aki úgy érzi,használja a vonzást.Vannak olyan dolgok(hatalmak),amikre embernek nincs hatása,tegyen bármit is.A lényeg,megpróbálni pozitívan gondolkozni,és szeretni.Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de mikor épp nem várod,akkor történik veled csoda,és mikor épp számítanál rá,cserben hagy...pedig állítod,hogy mindent úgy tettél,ahogy le volt írva,nem akartad görcsösen,stb.Csakhogy az élet nem fekete és fehér..Mindezen felül,bizonyára sok embernek lökést ad a könyv,hogy szeressen,hisz ez a fő dolog,amit ember életében tehet...
15. CzIldikó (válaszként erre: 2. - Onlány)
2008. febr. 11. 14:05

Szia Onlány!


Nagyon rég volt, amikor kiírtad a fórum témát A TITOK-ról. Szomorúan látom, hogy azóta sem jött rá semmilyen érdemi hozzászólás.

Végre én is elolvastam a könyvet, és őszintén szólva nem értem, hogy miért nem reagált rá senki!

Ennél zseniálisabb és használhatóbb könyvet még talán sosem olvastam!!!

"A vonzás hatalmát" már régebben olvastam, és akkoriban az is nagy kedvencem volt, és sokat segített az akkori hullámvölgyeimben.


A TITOK viszont még ennél is sokkal jobb és több. Valahogy olyan könnyen fogyasztható és befogadható minden sora, szerintem egyszerűen kötelező olvasmánnyá kéne tenni és tanítani mindenkinek a technikákat.


Én el is határoztam, hogy minden lehetséges eszközömmel (a honlapomon, a hírleveleimben, a tanácsadásaimon,) népszerüsíteni fogom.

És hát persze elkezdtem alkalmazni, igyekszem a gondolataimat állandóan kordában tartani és irányítottan hadba állítani.

Azt kell mondjam, hogy már vannak is jelei, hogy időnként sikerül, úgyhogy tele vagyok reménnyel és lelkesedéssel!


Neked is nagyon sok sikeres alkalmazást kívánok! És ha van kedved írni róla, érdekelnének a tapasztalataid is.

14. Zizisicc (válaszként erre: 13. - CzIldikó)
2008. jan. 12. 22:44

Én meg elfelejtettem levinni! Pedig vettem az adást! :o)))

Na, de majd kedden! Áll még az alku?

13. CzIldikó (válaszként erre: 9. - Zizisicc)
2008. jan. 12. 22:30
Szívesen elkérem a könyvet, köszönöm! Csak persze elfelejtettem tegnap mondani...
12. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Anidecica)
2008. jan. 11. 15:57
3990 ft, teljes áron. Ha neten megrendeled, akkor 20%-kal olcsóbb.
2008. jan. 11. 15:46
sziasztok!!! nem tudjátok véletlen mennyibe kerül a könyv??
10. rekag
2008. jan. 6. 08:06
sziasztok! nekem megvan a film, de még csak belenéztem! nekem is nagyon szimpatikus a dolog, egy kicsit olyasmi, mint a pozitív gondolkodás elmélete!!!
9. Zizisicc (válaszként erre: 8. - CzIldikó)
2008. jan. 6. 00:24
Az ismétlés a tudás ... (melyik is: anyja v. atyja?) :o))
8. CzIldikó (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2008. jan. 6. 00:18
Elfogadom a könyvet szívesen, köszi! Rám fér az ismétlés a témában, úgy tűnik.
7. Zizisicc (válaszként erre: 4. - CzIldikó)
2008. jan. 4. 21:28

Mindkettőt kölcsön tudom adni! :o))

Bár jobb lenne, ha hasznosítanám, mi? :oDDDDDDD

2008. jan. 4. 21:26
Engem érdekeeeeeeeelll........ Onlány!!!!
2008. jan. 4. 21:26

Sziasztok!

Én olvasom a könyvet.. szerintem, nagyon jó és hasznos.. karácsonyra kaptam :) biztosan magamhoz vonzottam! :) Nagyon szeretem és alkalmazni fogom, vagyis alkalmazom!

4. CzIldikó (válaszként erre: 1. - Onlány)
2007. nov. 14. 13:53

Szia Onlány!

Ezt a filmet nem láttam, és a könyvet sem olvastam, de gyanítom, hogy hasonló lehet, mint A VONZÁS HATALMA, az én egyik kedvenc könyvem.

Sejtem, hogy miről beszélsz, mert amikor én ezt a könyvet olvastam, rögtön tudtam, hogy változtatnom kell, és hogy most már kezemben a kulcs is.

Azóta olvastam hasonló témájú könyveket (nagy kedvencem most Andrew Matthews: Hallgass a szívedre és a Legyél boldog most c. könyve), és úgy érzem, hogy a segítségükkel sikerült jó irányba elmozdulnom.

3. Ancika (válaszként erre: 2. - Onlány)
2007. nov. 5. 16:40

engem érdekelne, csak foggalmam nincsen miről beszélsz. :)

esetleg ha bővebben kifejtenéd...

2007. nov. 5. 16:34
Azon tűnődöm, hogy vajon senki nem látta a filmet, vagy pedig senkit nem érdekel a téma?! Pedig szerintem figyelemreméltó!
2007. okt. 24. 17:18

Sziasztok!

Olyanok hozzászólásait várom, akik már látták a filmet (vagy legalább olvasták a könyvet) és szintén azt érezték, amit én: már régóta vártak valami hasonlóra, és szeretnék a filmben szereplő szakemberek segítő tanácsai alapján jobbá tenni az életüket.

Szeretném, ha hozzászólnának olyanok, akik már profi módon alkalmazzák életükben a titkot.

Én lelkes "középhaladó" vagyok, de SECRET-függő, nem telik el úgy hét, hogy legalább egy negyedórát-félórát ne nézzek meg belőle. S rengeteg pozitív hatást, vagyis pozitív változást érzékelek az életemben, de még többet szeretnék, és szívesen beszélgetnék e témakörről másokkal is.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook