Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? fórum

A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. ápr. 4. 17:00

"Ami megtörtént, azon már nem tudsz változtatni. A jövő még meg se történt, tehát nem része a jelenednek.

Csak a MOST-ra figyelj, a MOST-ban élj!"

195. 9f98008a3b (válaszként erre: 194. - 33a6bf503b)
2013. márc. 31. 17:35

He!???


Bosánat'! :)

194. 33a6bf503b (válaszként erre: 3. - 9f98008a3b)
2013. márc. 31. 17:20
Akkor bizony jól elfeledkeztél róla, hogy létezem...
193. f36e266467 (válaszként erre: 192. - Segithetek2012)
2013. márc. 31. 17:11
Na igen.
192. segithetek2012 (válaszként erre: 191. - 591e676e61)
2013. márc. 31. 17:10

Amennyiben a tudatalattid is ugyanazt akarja mint a tudatos éned.

Amennyiben az elutasítja, akkor aztán lehet összpontosítani. Az eredmény nem az lesz, amit vársz.

2013. márc. 31. 15:39

Bármibe is fordítom a figyelmemet,az energiámat,

bármire is összpontosítok-legyen szó akár pozitív,

akár negatív dologról-,azt bevonzom az életembe.

190. segithetek2012 (válaszként erre: 188. - Berdal)
2013. márc. 29. 19:20
Köszi, hogy megosztottad velünk.
189. Nilakat
2013. márc. 29. 15:45

Heló Mindenkinek!

Ezen a linken a Titok című film azon verziója látható, amelyben Esther Hicks is szerepel. (Ha jól tudom, ez az eredeti, vágatlan verzió.)


[link]


Itt található hozzá egy nagyon jó felírat is:


[link]

188. Berdal
2013. márc. 10. 20:04

Müller Péter: A csőszkunyhó


Amikor a Jóskönyvet írtam, a következő történetre bukkantam. Az ősi, kínai Ji Kinget egy német teológus és sinológus, Richard Wilhelm hozta el Kínából, a múlt század húszas éveiben. Téríteni indult, de ő került a varázslatos könyv hatása alá.

Lao-Naj-Hszüan kínai mester segített neki a fordításban és értelmezésben. Ő volt az, aki e könyv csodáját megnyitotta előttem. Megigézve vándoroltam ebben az idegen, mégis oly ismerős világba! A belső szárnyalás felejthetetlen óráit töltöttem el vele.” Később a német fordítás, a Változások könyve, C. G. Jung, a nagy pszichológus, és Wolfgang Pauli Nobel-díjas fizikus révén vált világszerte ismertté. Fölfedezték ugyanis benne az emberi psziché és a kvantumfizika rejtett működésrendszerét. Most jön a történet. Kitört a háború, Wilhelm Csingtaóban maradt. Mint a kínai Vöröskereszt dolgozója átélte a város ostromát, miközben elmerült az ősi bölcselet tanulmányozásában. Egy kis faluba került, amelyben sohasem tapasztalt szárazság volt. Mivel ez már a falu életét fenyegette, úgy döntöttek, hívnak egy „Esőcsinálót”. A német tudós először látott ilyen ősi varázslót. Szekéren érkezett a kisöreg. Amikor beért a faluba, leszállt a kocsijáról, undorral beleszagolt a levegőbe, majd keresett valahol egy magányos csőszkunyhót, és így szólt:

– Hagyjanak egyedül!... Ne is szóljanak hozzám! Ha ételt hoznak, tegyék az ajtón elé!

Így is történt.

„Három nappal később – írja a döbbent tudós naplójában – nemcsak zuhogni kezdett az eső, de hó is esett, ami az évnek ebben a szakaszában még sohasem fordult itt elő.” Wilhelm tudományos kutató volt, alapos német ember, kíváncsi volt a jelenség magyarázta. Megkérdezte az öreg varázslót, hogyan csinálta ezt. Az Esőcsináló a következőt felelte:

– Nézze, én egy olyan helyről jöttem, ahol az emberek belül rendben vannak. Harmóniában élnek a Taóval, ami azt jelenti, hogy az időjárás is rendben van. Mikor megérkeztem ide, láttam, hogy az emberek nincsenek rendben. Félő volt, hogy engem is megfertőznek. Ezért zárkóztam a kunyhóba s parancsoltam meg nekik, hogy ne is érintkezzenek velem. Amikor egyedül maradtam, addig őriztem a magányomat, míg újra rendbe nem jöttem önmagammal. Erre aztán természetesen megeredt az eső.


Ezt a történetet könyvem előszava is lehetne. Minden benne van: a Jóskönyv titka, bölcselete és mágiája. Minden kérdésünk ilyen „rendetlen” helyzetből születik. És a válasz arról szól, hogyan tegyünk rendet. Először magunkban – aztán a környezetünkben. A kettő szorosan összefügg. Hasonlít ez ahhoz, mint amikor egy lehangolt hangszert fölhangolunk, és alkalmassá teszünk a harmóniára, hogy szépen szóljon az egész zenekar. Mindenkinek van egy csőszkunyhója. Ha nincs, keress magadnak! Akárhol élsz, egy népben, egy családban, egy párkapcsolatban, egy hivatalban, vagy bármilyen közösségben – a saját lelkedben kell, hogy legyen egy csőszkunyhód, ahol rendet teremthetsz, elsősorban önmagadban. Kívül nincs rend. „Az emberek nincsenek rendben.” Ezt ma mindenki tudja, látja és érzi. De te hozd rendbe magad. És halld meg a csendben a belső tanácsot, hogy a sok zavaros érzésed, gondolatod, vágyad, félelmed és depressziód hogyan vezetett a diszharmóniához, és hogy miként teremts esőt „száraz” életedben.

A Jóskönyv bölcsei ugyanazt mondják, mint Jézus, „Semmi kívülről való meg nem fertőzheti az embert – csak ami belőle jön ki, az…” – vagyis, hogy minden baj és diszharmónia forrása én magam vagyok. Ez szembemegy mindazzal, amit a materialista szemlélet tanít. Kívülről nem lehet megváltoztatni a világot. Sem rendeletekkel, sem szabályokkal, törvényekkel, előírásokkal, sem ráhatással, erőszakkal, még tanítással sem nagyon. Egyetlen lehetőség van: találd meg a csőszkunyhódat! És ott fedezd fel életed külső zűrzavarának a benső okát. És írd át a jövendődet. Széppé, derűssé és harmonikussá.

187. ivi79 (válaszként erre: 186. - B4d40997c0)
2013. febr. 27. 16:16

:) illetve :(

nekem 1évig nemvolt munkám/pénzem, az húzott le nagyon, na meg az otthoni dolgok, eléggé kis elesett lettem, közben jöttek az eü szarságaim is..elötte 2évvel szünt meg a jóhelyem, igazából akkor indultam el a lejtőn, vidéki munka stb kivoltam mint a dög, összeköltözésre nem futotta, pedig szerettük volna.

most ősz végén lett munkám, de ez meg egy őrültekháza, szal nem tudtam feltöltődni és végül bemondta unalmast már 2hónapja(de nekem örökkévalóság), egy közeli lányismerőse meg lecsapott rá:(

186. b4d40997c0 (válaszként erre: 185. - Ivi79)
2013. febr. 27. 15:46
Szia, foghatunk kezet, ha végigolvasol én is a kapcsolatomat egy emberrel szeretném helyretenni... de emellé a lelkiállapotom sem jó, ráadásul most rúgtak ki... de igyekszem pozitív maradni, mert én is piszok pesszimista tudok lenni...
185. ivi79 (válaszként erre: 184. - B4d40997c0)
2013. febr. 27. 15:41

nekem is ex visszavonzása a cél, azért kezdtem el kutakodni, miután mindenki ezzel vonzással "nyomasztott". aztán szép lassan rájöttem, h mik voltak azok a rezgések amivel eltaszítottam magamtól, meg rájöttem több témában is az összefüggésekre, h magam idéztem elő.

nekem jós/látó is megmondta h visszajön,de addig nefoglalkozzak vele csak magammal, meg kell változzak.igaza van, sok oylan tényező van, ami nemjó most h tudok róla, mert hátráltat. ezenkivül más témában már volt oylan amit mondott és beigazolódott. szóval..

arra is gondoltam h lehet nekem ez az utam h pozitivnak kell lennem. alapban elég negativ vagyok, ráadásul utóbbi évben sok szar összejött ami mégjobban húzott le:(

184. b4d40997c0 (válaszként erre: 183. - Ivi79)
2013. febr. 27. 15:25

Nem biztos...


A rezgést úgy értem, hogy minden tárgynak van egy bizonyos rezgése... az embertől kezdve a tűig mindennek. Bevonzani csak azt tudod, aminek a rezgése megegyezik a tiéddel, vagy közel hasonló. Ha be akarsz vonzani valamit, akkor ezt a rezgést erősíted, és ami reagál rá, azt vonzod be. Nálam például az autóm választott engem. Ha az exét akarja bevonzani, és ő hasonló rezgésen van, vagy reagál az ő rezgésére, akkor bevonzhatja. Ha nem, akkor nem fog sikerülni neki. Erre mondják azt mások, hogy nem mindent lehet gondolat útján elérni. Ezért nem lehet.

183. ivi79 (válaszként erre: 182. - B4d40997c0)
2013. febr. 27. 14:25

hogyérted ezt az egy rezgésen vagytok dolgot?

nyilván ők is sokat gondolnak ránk

2013. febr. 27. 14:16

A párunk szexuális magatartását, felfogását, betegségét lehet így befolyásolni vajon?


Amúgy ha az exszel egy rezgésen vagytok, bevonzhatod... ha nem, akkor nem fog érvényesülni a vonzás törvénye.

181. ivi79 (válaszként erre: 180. - Asinel 75)
2013. febr. 27. 13:22
de megváltozhat a véleménye nem? h mégis rájön őt akarja
180. Asinel 75 (válaszként erre: 169. - Kislabda narancs)
2013. febr. 27. 13:08
Ha ő nem akarja minek. Nincs értelme.
2013. febr. 27. 13:03
az én kérdésemre nem tud valaki választ esetleg?
178. ivi79
2013. febr. 26. 16:26
képzeljétek barátnőmet egy ideje sokkolom ezzel a vonzás törvényével és elkezdte magának felidézni a jó dolgokat, tegnap is nagyon rajta volt a 10milliószoros napon, erre hiv délután, h áthelyezték munkahelyén, fizuja is jobb lesz, meg munkaköre érdekesebb:) annyira örültem neki, mintha én kaptam volna jobb melót:)
177. Berdal (válaszként erre: 176. - Acuko)
2013. febr. 25. 12:01
:) nagyon ugyes vagy, csak igy tovabb!
176. acuko (válaszként erre: 174. - Berdal)
2013. febr. 24. 23:45

A mai nap is nagyon jó volt. Minden tökéletes. :) Ezt annyira szeretem. Holnap sem fogok unatkozni, és remélem, minden a terv szerint halad majd. Igy lesz. :)

Pusz!! :)

175. Berdal
2013. febr. 24. 22:22
Most olvastam: február 25-én este különleges Telihold lesz az Égen, mely kifejezetten jövőbe látó álmokat, megérzéseket, látomásokat hozhat! Érdemes csendben meditálni ezen az estén, vagy az álmokra különösen oda figyelni.
174. Berdal
2013. febr. 24. 20:14
Na hajra holnap! :)
173. Nissi (válaszként erre: 168. - Ab0319f203)
2013. febr. 23. 18:59
Ezt nagyon szépen irtad és igy igaz.
172. Nissi (válaszként erre: 164. - Berdal)
2013. febr. 23. 18:50
Köszi hogy szoltál. Akkor hétfön belehuzok ezerrel:)
171. acuko (válaszként erre: 166. - Berdal)
2013. febr. 23. 17:17

Igen, és köszönöm szépen. Ráadásul a tegnapi nap meg még jobb volt az előzőnél is!! :)

Gyakorlatilag minden terv szerint ment, minden úgy alakult és sikerült, ahogy szerettem volna. Minden pont úgy alakult, hogy nekem (és másoknak is) jó legyen. Nagyon hálás vagyok ezért a napért, amit most kaptamm, és nagyon szeretném, ha ez igy folytatódna. Úgy látom, minden úgy is lesz, mert teszek is érte, és érzem a segítséget. :) :) :) Köszönöm!

170. ivi79 (válaszként erre: 169. - Kislabda narancs)
2013. febr. 23. 15:28
énis ezen vagyok ezerrel:)
2013. febr. 23. 09:50
sziasztok!a volt párunkat is betudjuk vonzani?nagyon erősen gondolok rá minden percben.és közben mondogatom magamban hogy úrjra együtt leszünk és velem akar lenni
2013. febr. 22. 19:56

Egyébként a vonzás törvénye = nincsenek véletlenek. Nem léteznek. Mindennek oka van. A vagyásodnak te vagy mindig az oka.Ha belegondolsz ez így van. Ha szomorú vagy, vagy beteg, sértődött, vidám, boldog, vagy bármi, annak mindig te magad vagy az oka.Nem a másik ember, a gyereked, a boltos, a munkatársad, a buszsofőr, a szerelmed. Csak te. A bevonzott dolgoknak is te vagy az oka. Tekints vissza az életedre, a kívánt dolgokra, amit csak kiejtettél a szádon meggondolatlanul, vagy átgondolatlanul, hogy megvalósultak, vagy agyaltál valamin, aztán megkaptad. Csak mindig azt hiszed, hogy a rosszat kapod. Mert nagyon szeretünk a rossz dolgokon agyalni, mert ilyen világban élünk.Nagyon kevés szép, boldog gondolatunk van. Mostanában ha jönnek ezek a szemetek a fejemben, akkor tudatosan azt a szót mondom, cél nélkül, hogy szeretlek. Csak úgy mondom. Nincs benne töltés, de sokszor a fiamra gondolok, és az istenre, akivel egyszer szívesen leülnék dumálni. Szóval megkapjuk amit kérünk, erre figyelmeztet Máté evangéliuma:

"Kérjetek és kaptok, keressetek és találtok, zörgessetek és ajtót nyitnak nektek! Mert aki kér, az kap, aki keres, az talál, s aki zörget, annak ajtót nyitnak."

2013. febr. 22. 19:23
Vonzás? Működik. Sok-sok példát tudnék mondani. Az egyik emlékezetes: Volt 30 éve egy lány, akivel együtt jártunk discózni egy kis faluba, busszal, mert akkor még 6-10 ig volt a buli. Aztán busszal haza. A pasija volt a lemezlovas. Bár mi nagyvárosban laktunk, mégis képesek voltunk heti kétszer buszozni. Nem voltunk barátnők, de jóban voltunk. Aztán felnőttünk, család, házasság, gyerekek. Elveszítettük szem elől egymást. Én kórházban dolgozom, ebben a nagyvárosban, és minden betegadathoz hozzáférek. Eszembe jutott az Elvíra. kb 25 éve nem láttam. Ledöbbentem, mert kb akkor egy hete diagnosztizálták nála a rákot. Akkor volt 45 éves. Rettenetesen sajnáltam. Erre egy hét múlva Budapesten találkoztam vele egy áruházban (nem abban a városban lakunk). Pár szót beszéltünk, nem hoztam elő a betegségét, és ő sem. Aztán egy hét múlva a mi városunkban is összefutottunk. Nagyon beteg volt, de tartotta magát. Ezután 2 hónap múlva meghalt, mert nem fogadta el a kezeléseket. Hiszem, hogy bevonzottam, bár nem voltunk lelki társak, de találkoznunk kellett még egyszer utoljára.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook