Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesen - elhagyjam a párom? fórum

Terhesen - elhagyjam a párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
536. babszibobó (válaszként erre: 535. - XTüncőx)
2013. márc. 8. 16:49
bárhogy döntött (bevallom én is abban bízom, hogy kilépett a kapcsoltaból) remélem boldog vagy az lesz...
535. xTüncőx (válaszként erre: 534. - Babszibobó)
2013. márc. 8. 16:33
Nagyon remélem, hogy azért nem jelentkezik, mert már lelépett.
2013. márc. 7. 18:54
Merre vagy KisMama?
533. sane
2013. márc. 3. 22:06

Ez az ember beteg. Bocs. Várhatod még, hogy meggyógyuljon, de ha időleges javulás lesz is, tönkre fogsz menni a várakozásba. Ezt nem lehet ép lélekkel átvészelni, kismamaként meg főleg.

Szerintem.

532. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 527. - Noarashi)
2013. márc. 1. 19:51

Egyet fel tud nevelni...

Akit megmar a kígyó, a szúnyogcsípéstôl is fél.

531. G.Garbo (válaszként erre: 525. - EsztyMorgan)
2013. márc. 1. 16:40
De, az 520-as hozzászóló mondta. Arra reagáltam, amint az látható.
530. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 527. - Noarashi)
2013. febr. 28. 20:02
Pont ezért írtam az előző hozzászólásomat.egyet értek..
2013. febr. 28. 19:59

Szerintem az a baj, hogy neked nincs párod, csak egy lakótársad, így nincs is kit elhagyni.


Jobbat érdemelsz, de mérlegelj és majd dönts, ha jónak látod. Addig is take it easy.

528. syria (válaszként erre: 503. - (winch)ester)
2013. febr. 28. 19:49

Akkor itt a végállomás. Számolj le az illúziókkal és csomagolj! És ne hagyd magad eltántorítani, ne engedj a szokásos könyörgésnek. Az a pacák egy katasztrófa.

Búcsúzóul meg odavetném neki: "kend a pénzedet a hajadra"!

2013. febr. 28. 19:11
Van az a tanács, hogy egy nő csak annyi gyereket szüljön, amennyit egyedül is fel tudna nevelni...
526. babszibobó (válaszként erre: 525. - EsztyMorgan)
2013. febr. 28. 19:10
520. bejegyzésbe mégis ott van!
525. EsztyMorgan (válaszként erre: 522. - G.Garbo)
2013. febr. 28. 19:02
Szerintem senki se mondta, hogy magának szüli, de mindegy. Ennyi erővel akkor minden nő, aki idővel egyedülálló anya lesz mert apuka idő előtt lelép vagy az anya úgy dönt, hogy a férfi menjen az életéből az magának szüli?
524. babszibobó (válaszként erre: 522. - G.Garbo)
2013. febr. 28. 17:51
Hát ez még nekem is meredek:-S (magának szüli a gyereket....)
523. G.Garbo (válaszként erre: 496. - (winch)ester)
2013. febr. 28. 17:45
Miért nem hagyod el? Terhesen napi szinten megaláz téged, miért hagyod?
522. G.Garbo (válaszként erre: 520. - Valakivagyok1984)
2013. febr. 28. 17:43

A mai világnak nincs köze a házasságokhoz. A két embernek van, aki benne van. Úgy nekiindulni, hogy majd ha tönkre megy, tönkre megy...


Magának szüli a gyerekeket a nő? Ezen mindig csóválom a fejem, nagyon más erkölcsök szerint élünk mi.

2013. febr. 28. 16:21

"Ha olyan a múltad, hogy elégedetlen vagy vele, most rögtön felejtsd el. (...)

Képzelj más történetet az életednek és higgy benne. Csak azokra a pillanatokra gondolj, amikor sikerült a terved, és ez az erő majd segíteni fog, hogy elérd, amit akarsz."(Paul Coelho)

520. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 519. - Valakivagyok1984)
2013. febr. 28. 14:19
1év helyett 10et akartam írni,azért 1év múlva remélem nem megy tönkre a kapcsolat:-)De sose lehet tudni a mai világban.Ezért is egy nő inkább szerintem magának szüli a gyereket..
2013. febr. 28. 14:17

Hihetetlen,hogy egyes emberek szinte meglincselik szegény fórumnyitót,amiért megtartja apa nélkül a gyereket.

Én az első kislányommal amikor terhes lettem,terveztük a babát,olyannyira,hogy már a gyártásnál elevitet szedtem.Elsőre terhes lettem.Apuka beparázott.Kb 3x kért nekem abortuszra időpontot,mire végül úgy döntött,hogy rendben kell neki a gyerek.Egész terhességem úgy telt,hogy el is költöztem egy időre mert annyira haragudtam rá.Végül visszaköltöztem és megszületett a kislányunk.Nem túlzás,de kb 1,5éves koráig a gyereknek,apaként egy nagy 0 volt.Azt se tudta,hogy bánjon vele.Kapcsolatunk meg romlott folyamatosan.Jelenlegi helyzet:3éves a gyerek,apuka rajongásig szereti őt és mi vagyunk az élete.Jelenleg 20.héten vagyok a kisfiúnkkal,akit most ő akart jobban,mert bánja,hogy kimaradt a babázásból a viselkedése miatt és most pótolni akarja..Szóval ez egy 180fokos fordulat.Lehet,hogy ez a pasi is megváltozik,csak idő kell neki.Abban az esetben,ha egyedül kell felnevelnie,akkor sincs semmi katasztrófa, a gyereknek a nyugalom kell.Az én gyerekkorom rettenetes volt..tudjátok mikortól lett jó?Onnantól fogva amikor végre apukám elvált anyukámtól és nem tette tönkre tovább az életünket.Apukámmal 3-an élhettünk tovább húgommal.Na ennyit a családról.Család akkor jó,ha nyugalom,szeretet van.Lehet 1év múlva menthetetlen lesz a párommal a kapcsolatunk(mert ki tudja)ez esetben egyből elhagynám és nevelgetném egyedül a 2gyerkőcöt.

518. 973d9d6ecf (válaszként erre: 516. - D71ef05a8e)
2013. febr. 28. 11:31
a szerelem vak...sajnos.
517. d71ef05a8e (válaszként erre: 492. - (winch)ester)
2013. febr. 28. 07:58

Te már most egyedülálló anya vagy. Olyan egyedül vagy emellett az alak mellett, mint az ujjam. Így könnyebb elfogadni és lépni? Remélem, igen.


örömmel olvastam, hogy a családodra számíthatsz. Akkor lesz most egyelőre családod, ha visszaköltözöl a közelükbe. Ne törődj azzal, hogy sokan azt írják, nem a szülőknek és testvéreknek kell szülni. aki ezt úgy fogja fel hogy valaki valakinek szül, az már eleve rossz nyomon jár. az életnek szülöd ezt a babát, nem magadnak (nem bizony), nem az apjának, és persze, nem is a családodnak. De a felsorolt személyek közül mindenkire szüksége van minden gyermeknek ahhoz, hogy felnőjön, ezt nevezzük családnak, nem csak az anyát-apát. Neked most kimarad egy személy, az apa, de megvan a többi. Egyelőre ezt kell elfogadni, aztán majd később párt is fogsz találni.

516. d71ef05a8e (válaszként erre: 496. - (winch)ester)
2013. febr. 28. 07:54

Késő bánat és értelmetlen a kérdé, de mégis felteszem:


sok mindent mondtak már itt rád, de a hozzászólásaidból, a fogalmazásodból, a helyesírásodból, stb. én azt szűröm le, hogy egy tanult és kifejezetten értelmes-érzékeny nő vagy. a gyermekről véleményem szerint helyesen gondolkodsz és ha nem is mindenki ért velem egyet, szerintem érett vagy az anyasághoz. Egyedül a párkapcsolatodban látlak olyannak, mint egy tinit. Az értelmetlen kérdésem pedig: hogy adhattad össze magad akárcsak egy érintés erejéig is egy ilyen alakkal? Hová tűnt az igényességed, hová tetted az eszed, szemed? Hogy keveredhet össze egyáltalán egy ilyen nő egy ilyen szar alakkal?

2013. febr. 27. 21:45

Nem olvastam el mindent hozzászólást, de a tieidet igen. Kérdésem: komolyan gondolkodsz azon, hogy elhagyd-e ez a férfinak nem nevezhető életformát?

Kicsit próbáld már meg kívülről látni a saját helyzeted: Adott egy kismama, akinek a pasija kerek perec kijelenti, hogy nem tetszik neki a nő terhessége és a gyerek gondolata. Elkéri a pénzt, ha ne adj isten meg kell vennie valamit neki, mintha valami vadidegen gyerekéről lenne szó és nem a sajátjáról! Folyton a saját érdekeit tartja szem előtt, nem törődik a nővel. Soroljam tovább?


Ez a pasi csak azt akarja, hogy gondoskodj róla, légy a házvezető nője, és mindent aszerint csinálj, ami neki is tetszik. Felelősséget nem vállal azért, hogy teherbe ejtett, ellenben az orrod alá dörgöli, hogy várandós vagy, de ha összepakolsz, hogy költözöl, akkor be van sz@rva. Ez egy gerinctelen, aljas valaki, akit az ellenségem mellé sem kívánnék. Gyerekes és önző! Vedd észre. Mi lesz, ha nő a pocakod, és nem vezeted már olyan könnyen a háztartás? Fáradsz, segítségre lesz szükséged, és egy ilyen ember mellett fogsz élni. És ha megszületik a gyereketek, akkor is rád marad a nevelés, mert apukának derogálni fog, hogy a gyerek sír és nyűgös, éjszaka kelni kell hozzá, foglalkozni kell vele.. Komolyan, kell ez neked? Ha van segítséged, menj, amíg tudsz, és készülj fel a babával közös életetekre! Egy ilyen férfinak gyereket szülni bűn, mert nem érdemli meg. Ne dőlj be a sírás-rívásnak meg a könyörgésének. Ha te kellesz neki, akkor fogadja el a gyereketeket is, de ne fenntartásokkal, hanem szívből!

2013. febr. 27. 21:23
Elsô a család. Utána az átjelentkezés. A mostani orvossal megbeszélni a táppénzt, majd a másik orvoshoz bejelentkezni. Munkahellyel kapcsolatban nem tudok ötletet adni. Néhány holmidat közben feladod csomagban.
513. EsztyMorgan (válaszként erre: 510. - (winch)ester)
2013. febr. 27. 21:16

Idő, idő... még mellette ideges és feszült vagy, mindezt a babádnak nem tesz jót. Nem tudom hányadik hétben vagy, de az első hetek nagyon fontosak, hogy nyugalomban teljenek! Ne sajnáld ezt az embert nem éri meg! Ha mégis, hát pakolj össze akkor, ha nincs otthon. Szervezd meg... de ne hagyd, hogy rád telepedjen, miközben kutyába se vesz.

"Egyél túrót, meg ami van..." Hát kösssz!!! És később mi lesz ha az éjszaka közepén majd megkívánsz valamit???

512. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 511. - (winch)ester)
2013. febr. 27. 21:03

Ne érezd magad bûnösnek magad, ô ilyen.

Csomagolj, elegánsan elköszönsz tôle utólag és kész.

Tárgyakat pótolhatsz, azokat ne sajnáld hátra hagyni! A tönkretett idôt viszont nem adhatja vissza senki! A csütörtöki nap pénteken már a múlt.

Rajtad múlik.

511. (winch)ester (válaszként erre: 509. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 27. 20:46

Nem akarom, se a gyerekemnek rosszat...

Bár már némileg hagytam, hogy ezt tegye velem/ünk.

510. (winch)ester (válaszként erre: 506. - Micimaci87)
2013. febr. 27. 20:43

Köszönöm...

Valóban idő kell, még ha sok nincs is rá, és csak magamnak ártok vele adott esetben.

2013. febr. 27. 20:30

Nehéz ezt a lépést megtenni. Ahogy olvaslak, te már felállítottad a + - mérleget. Az utóbbi nagyon sok. Egyre több lelki sérülést kell majd kiheverne/d/tek, mert mindezt a baba is érzi!

Egy ismeretlen férfitôl több segítséget, kedvességet kapnál, mint a gyermeked apjától.

Mire vársz? Hogy lelki roncsot csináljon belôled?

2013. febr. 27. 20:28
Teljes ember... Amugy telefonrol potyogtettem:)
507. micimaci87 (válaszként erre: 505. - (winch)ester)
2013. febr. 27. 20:26
Minden krizishelyzet fejleszti az embert!!!!!!! Ne ertekeld alul magad, mert azert mert nem konnyu donteni meg ertekes, telhes ember vagy:)!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook