Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesen - elhagyjam a párom? fórum

Terhesen - elhagyjam a párom? (beszélgetős fórum)


26. ittmost (válaszként erre: 19. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:29

Mit szeretnél érteni?

segítek:nem akar felelősséget vállalni,még anyagilag sem. Neki a pénz körül forog az élete.Jó vagy neki,amíg nem kerülsz(vagy:kerültök a babával) pénzbe.

25. (winch)ester (válaszként erre: 9. - Syria)
2013. febr. 25. 20:28
Ezen nagyon elgondolkodtam. Milyen igaz. Köszönöm...
24. kszb (válaszként erre: 22. - Alkonyat)
2013. febr. 25. 20:28
te mikor/ miben keseredtél meg ennyire????
23. kszb (válaszként erre: 19. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:27
na jó... hát így, h többet mondtál, ez az ember tipli.....
22. alkonyat (válaszként erre: 19. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:27
Ne úgy kezd gyereket nevelni, hogy SEGÍTSÉGGEL! Mit csinálsz, ha valami folytán a szüleid, a barátaid az ismerőseid nem tudnak segíteni. Igérgetni mindenki qrvára tud ám! Csak ha az kell majd, hogy adjon arra, hogy a gyereknek kell ennivaló, nem biztos, hogy fogsz kapni! Ne mások neveljék fel a gyereked, ez a te feladatod!
21. ittmost (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:26

Az valószínű,hogy szenvedni fogsz mellette.

Az esetleg előfordulhat,hogy a gyerek látványa megváltoztatja.Az biztos,hogy szekálni fog,ha nem lesz elég szex a rosszulléteid,vagy a gyermekágy miatt.

Te tudod,hogy mennyi megaláztatást akarsz tőle elviselni.

Bármikor leléphetsz,de lehetőleg előbb,minthogy a teljes önbecsülésedet elvenné.

2013. febr. 25. 20:25

Miért is beszélitek rá, hogy a gyereket megtartsa? Mert az olyan "cuki"?

GONDOLKODJATOK MÁR!!!

2013. febr. 25. 20:25
Köszönöm a véleményeket, ha elmennék, lenne segítségem, igen. A szüleim barátaim, bár az ország másik végén. Már leültünk beszélgetni többször, de mindig ez a vége, hogy bár nem akarja, hogy elmenjek, de ezt a helyzetet sem akarja. elsősorban az anyagiak miatt. Azt mondja, nem akar berendezkedni arra, hogy eltartson bárkit, és hogy egy nőnek csak úgy szabadna gyereket vállalnia, ha van annyi félretett pénze, hogy a gyes alatt tudja fedezni a saját kiadásait és a gyerek kiadásainak felét. Így ha most is felmerül bármi anyagi kérdés a gyerekkel kapcsolatban, pl orvosi vizsgálat, genetikai vizsgálat, akkor szívja a fogát, és mondja is hogy nem szívesen fizet erre. Tőlem távol áll nagyon ez a gondolkodás, korábbi kapcsolatomban sem számoltam mennyit adok. Pedig ott nem volt közös gyerek. De ismétlem, szeretném érteni őt, csak közben meg nagyon szenvedek a megjegyzéseitől, amik sokszor elég durvák...
18. Klaudia910402 (válaszként erre: 2. - 99279bb06f)
2013. febr. 25. 20:24
Mitől felelőtlen??? Mert védekezés mellett teherbe esett vagy mert nem veteti el a gyereket? ?Vagy miért is? Magyarázd már el légyszíves mert nem igazán értem.
17. Nívea
2013. febr. 25. 20:24
Elég nehéz döntés. Főleg azért rossz ezt olvasni, mert mi meg hiába szeretnénk, nem sikerül. De ha már Nektek megadatott, és Te szeretnéd is, azt gondolom, hogy adj neki egy kis időt. Ha szülés után sem változik meg, akkor hagyd el. Ha pozitív irányba változik, akkor ez pánik helyzet volt, ha nem, akkor még mindig van esélyed elhagyni őt.
2013. febr. 25. 20:24

Ha még lehet, vetesd el a gyereket, mert nem úgy kell egy emberi kis lényt a világra hozni, hogy minden bizonytalan körülötte. Az esetedben egy a fontos számodra, hogy ezt a pasit megtartsd. Nem vagy felkészülve egy gyermeket felnevelni. Az nem egy játszóeszköz, Őt nem lehet kidobni, ha megúnod! Nevelned kell, méghozzá ÉLETED VÉGÉIG!

Te erre nem vagy képes!!!!!

2013. febr. 25. 20:24
A babát mindenképpen megtartanám én is. Szereted ezt az Embert? Ha igen,adj idöt még. Kivágni mindig ki lehet.Sok szerencsét,legjobbakat kívánom!
2013. febr. 25. 20:24
íGY IGAZ... Amint írták előttem is. Ne foglalkozz vele, keress magad mellé támogatókat, szüleid, barátok stb. És rendezd be a Ti kis életeteket. 100x boldogabb leszel nélküle, mint vele.Ha pedig valóban akar majd benneteket, azt bizonyíthatja a baba születése után. TETTEKKEL!!!! :) Sok sikert!
13. kszb (válaszként erre: 7. - Enéh1)
2013. febr. 25. 20:21

ez a pasi féltékeny!!! Féltékeny a születendő gyerekére!!!! :) ennyi a baja! Ha meg rá mosolyog az uhun akár, majd elolvad.... :)))

Önző, az tény! Ebből fakad a féltékenysége!

2013. febr. 25. 20:21

Nem tudom elhagyd-e, de sztem jól érzed, h. nem szeret igazán, önző - ezeket mind te írtad róla,

hát ennek fényében gondold át, h. mellette maradsz és hallgatod a sirámát, h. sokba vagytok te+ a KÖZÖS gyerek és reménykedsz, h. megváltozik,

vagy elhagyod őt (tedd mérlegre a dolgokat).

11. kszb
2013. febr. 25. 20:19

azt azért ne felejtsétek el lányok, h vannak pasik, akik örök gyerekek (éretlenek) maradnának az apaságra, ha a tények/ véletlenek nem állítanák őket olykor nagy feladat elé.....

Utána meg olykor oylan apák lesznek, mint a tankönyvi verzió!

2013. febr. 25. 20:19

Vágd ki, mint a macskát @ni!

Még a nevét sem ejteném ki többet a számon!

Àtnéznék rajta, mint az üvegen!

9. syria (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:18

Nem a párod hagynád el, csak a gyereked biológiai apját.


Amiket leírtál, ezt a kapcsolatot elkezdeni is kár volt, nemhogy folytatni.

Nem veszed észre, hogy csak használ? Azért mert mondja, attól még nem szeret.

8. sanyinak (válaszként erre: 3. - Nicole.)
2013. febr. 25. 20:18
SZerintem is éretlen. Nem praktikus apának, de ha annyira odavayg érte, akkor megér egy próbát, hogy mit csinál majd, ha már ott van az a kis bébi a kezében. Lehet, megváltozik... Persze az is lehet, hogy elmenekül - de hát nincs mit vesztened...
2013. febr. 25. 20:18

Szia!


Én a helyedben ott hagynám, mert ennek nincs értelme, hogy mindig a fejedhez vagdossa, hogy milyen drága leszel neki, DRÁGÁK LESZTEK NEKI!!!

Vagy, üljetek le megbeszélni a dolgokat, hogy Te megtartod a babát vagy vele vagy nélküle, de akkor viszont fel tudod majd nevelni egyedül? lesz segítséged?

6. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:17
Mekkora scumbag ez a pasas!
5. alidamolnar (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:16
Nem szeret Téged, ez egy önző dög:(
4. kszb (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:16
én a gyereket biztos el nem vetetném... inkább a párom menjen! Igaz, biztos vagyok benne, h ő is csak tipikus pasi, és mivel hirtelen jött, nem tervezett gyerek, pánikba esett, de később majd ujjongani fog érte.... de neked kell érezned....
3. nicole. (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 20:15
még gyerek, adj neki időt hogy megbarátkozzon a gondolattal apa lesz
2013. febr. 25. 20:15
Hogy lehetsz 30 évesen ennyire felelőtlen, éretlen? Se pár, se gyerek nem való neked, mert még saját magadat sem ismered!
2013. febr. 25. 20:13

Sziasztok,

én 30 éves vagyok, a párom 35, másfél éve vagyunk együtt, kb. 1 éve együtt is élünk. Ezalatt kétszer szakítottunk, mert elég nehéz természet, sokszor nagyon önző, és úgy éreztem, nem szeret eléggé.

Aztán decemberben esedezett, hogy fogadjam vissza, imád, rájött, hogy hülye volt, minden más lesz, a tenyerén hord majd.

Újrakezdtük és bár védekeztünk, én teherbe estem. Most ő azt szeretné, hogy vetessem el a gyereket. Főleg anyagi okokra hivatkozik, hogy nekem nincs félretett pénzem, és így majd a gyes mellett neki kell eltartani bennünket, amit nem akar. Valamint arra, hogy nem 'élt még eleget'. Mondtam, hogy megtartom mindenképp, ha ő nem akarja ezt, akkor elmegyek. De marasztal, nem akarja, hogy elmenjek, de folyton megkapom, hogy mennyibe fogunk kerülni neki(eddig minden költséget feleztünk), és hogy milyen sokszor vagyok rosszul(terhességi rosszullét), és ez így neki mennyi lemondással jár.. Bár mindenki a környezetemben azt mondja, hagyjam el, mert így csak szenvedni fogok mellette, én szeretném érteni, hogyha állítólag szeret, miért áll így ehhez a kérdéshez. Minden meglátást előre is köszönök.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook