Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnéd ha a párod bent lenne a szülőszobán? fórum

Te szeretnéd ha a párod bent lenne a szülőszobán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. jan. 28. 12:26

en szeretnem majd

o most nem annyira, de majd felkeszitem ra :)

2008. jan. 28. 12:21
Az csodalatos lehet.Szerintem kozelebb hozza a parokat.Es egy ismerosom azt mondja,hogy a ferje egeszen megvaltozott.Mas szemmel nez ra es a babara. Szeretet teljesebben. Es becsuli ot amiert ezt valalta.Mert a ferfiak nagy tobsegenek fogalma sincs mivel jar. Egyszeru az egesz (kibujik) es kesz.
2007. nov. 7. 14:51

Sziasztok!


Én nagyon szerettem volna, úgy is készültünk mind a ketten, de sajnos császár lett, és itt nálunk nem engedik be a műtőbe.

Szerintem fantasztikus érzés lehet látni a párod arcát, ahogy kibújik a gyereketek. Nagyon bízom benne, hogyha lesz második, ő már születhet simán, és akkor átélhetjük mi is azt, ami most nem adatott meg.

2007. nov. 7. 14:07

Gratula a sok drágasához:) És sok sikert nektek! Még jo hogy a párom egyáltalán nincs rosszul a vértől!

Kettőnk közül én vagyok a gyengébb:)

2007. nov. 7. 13:50
Az első kettő gyerkőcnél nem volt lehetőségünk apás szülésre, de most várom a harmadik picurkát és nagyon szeretném, ha bent lenne, habár egy csepp vér látványától képes elájulni.
135. Piczur
2007. nov. 7. 13:48
Ha lesz harmadik gyerekünk is, akkor igen, harmadjára is szeretném, hogy bent legyen.
134. desstiny (válaszként erre: 133. - A560c5eb8c)
2007. nov. 7. 13:43
Hát igen, valószínű, hogy nem a baba születését akarja majd végig nézni, hanem neked segíteni, bíztatni.
133. a560c5eb8c (válaszként erre: 132. - Desstiny)
2007. nov. 7. 13:39
A lényeg hogy a fejemnél legyen!:) Nem kell hogy lássa az a sok mellékterméket:)
132. desstiny (válaszként erre: 131. - A560c5eb8c)
2007. nov. 7. 13:37
Sajnon erre nem tudom a választ, de szerintem ugyanúgy fog kívánni, mint előtte.
131. a560c5eb8c (válaszként erre: 130. - Desstiny)
2007. nov. 7. 13:30

Az én párom birná, nem ez a legfőbb gond hanem az hogy mennyiben változna az szülést követően a szexuális életünk!

Hogy hogyan viszonyulna hozzám!

Ugyanolyan szexi, és kívánatos lennék a szemében utánna is? Ő azt mondja hogy ez csak jobban elmélyítené a kapcsolatunkat!

2007. nov. 7. 13:20

Sziasztok!


Kislányom születésénél az anyósom volt bennt velem a szülőszobán. Valószínűleg most is őt kérem majd meg. A párom nem bírná végig.

129. a560c5eb8c (válaszként erre: 128. - Kriszval)
2007. nov. 7. 12:16
Dehogy gond:) sőt! Bárkitől nagyon szívesen várom a tapasztalatokat!
128. kriszval (válaszként erre: 124. - A560c5eb8c)
2007. nov. 7. 11:41

Utolag vettem észre,hogy csajonak szolt a kérdés:)))de örülök,h nem gond ha beleszoltam!:)

Konkrét fizikai fájdalmat,igy utolag belegondolva nem éreztem.Viszont lelki kint ,gyötrelmet ,izgulást, és megkönyebbülést a végén na azt éreztem.Rolam is ugyan ugy folyt a veriték,bár nem vagyok izzados fajta,mit a drága nejemröl.Ott akkor viszont csak is az ő fájdalmával voltam elfoglalva,és hogy ,hogy tudok segiteni,ugy ,hogy utba sem legyek,ne hogy tulzásba vigyem a rátelepedést,az aggoásom számára,és a segitö orvosok növérek számára.

2007. nov. 7. 11:17
Nekünk a lánynevet egyszerű volt eldönteni, mert a párom nagymamájának a nevét fogja kapni. A fiúneven sokat gondolkoztunk. Szeretném, ha kismamaként csak a gyerekszoba kialakításával kéne törődnöm.
126. a560c5eb8c (válaszként erre: 125. - Sutoczkine)
2007. nov. 7. 11:13

Nekünk még nincsenek nevek:)

Remélem azért sikerül dönteni, és nem az utolsó pillanatra hagyjuk majd a név választást:)

2007. nov. 7. 11:09
Még nem vagyok terhes, de tervezzük a babát. Talán valamikor jövőre aktuális lesz a dolog. De azt már megbeszéltük, hogy bejön velem és végig mellettem lesz. Sőt már a nevek is megvannak.
124. a560c5eb8c (válaszként erre: 118. - Kriszval)
2007. nov. 7. 11:06

Örülök hogy írtál mert a férfi vélemény sokat számít ám:))

Azt hallottam hogy ha egy pár nagyon közel áll egymáshoz akkor a szülésnél az apa is érez némi fájdalmat ha a felesége mellett van?? Ez igaz?

123. 09ca1d3343 (válaszként erre: 120. - Célia88)
2007. nov. 7. 11:04
Amikor kórházban feküdtem,volt szerencsém egy-két apukához... Volt olyan,aki semmi pénzért nem ment volna be,de amikor csak percek voltak hátra,rohant a feleségéhez és együtt örültek a bébinek... Nagyon megható volt. Van olyan apuka persze,aki nem bírja a gyűrűdést,de hát ez van...Majd kialakul,hogy együtt lesztek-e vagy nem. Erőltetni sem szabad a kérdést,mert rosszul sülhet el...
122. kriszval (válaszként erre: 121. - Célia88)
2007. nov. 7. 11:03
Hidd el ,anyira izgul majd ö is,hogy nem a vérrel fog foglalkozni,hanem veled.
121. célia88 (válaszként erre: 120. - Célia88)
2007. nov. 7. 11:01
Remélem értitek. :P
120. célia88 (válaszként erre: 119. - 09ca1d3343)
2007. nov. 7. 11:00
Lehet, hogy jó lenne, ha bent lenne a párom, viszont ő szerintem rosszul tuti rosszul lenne és helyettem őt kellene ápolni! :DDD
2007. nov. 7. 10:58
A férjem ott volt,amíg lehetett,ugyanis elvittek császározni. Addig azonban végig fogta a kezemet,nyugtatott,tartotta az oxigén-maszkot...stb.. Nagyon sokat számított a jelenléte!
2007. nov. 7. 10:57

Én bent voltam az aszonyal!:)Fantasztikus élmény volt!

Végig néztem a 40 héten át járó örömét,és nem utolso sorban "kinlodását"amit a fiunk okozott számára ,mig bent volt a pocakjában.Együtt csináltuk,igaz én csak kivülálloként tudtam átélni vele. Természetes volt számomra,és hál isten számára is, hogy a szülö szobán is ott legyek vele.Másért nem is, talán lelki támasznak.A fálydalmát leirni nem lehet, ami akkor az arcán tükrözödött.Utolag elmondása szerint nagyon jol esett neki közben a simogatás ,a lelki társ.

Sokkal jobban tisztelem,és becsülöm öt,ezek láttán és tudatában.Hisz nem volt könnyü dolga ,hogy megajándékozzon egy kis lurkoval.

/még a vér látványátol valo félelmem is elmult/:)

Hölgyek biztos minden férj,apuka jelölt más,de ha ö szeretné,adjátok meg nekik is az eséjt,és magatoknak is.Családiassabb jobb,és igen is ö is szenvedjen,izguljon ott testközelben veletek .hisz ö is ott volt mikor fogant!!:)

2007. nov. 7. 10:40

Minden esetre kicsikét félek a szüléstől:( Nem nagyon birom a fájdalmakat!


Na meg azt se tudom hogy milyen érzés szülni:) Ez az első babácskám!

2007. nov. 7. 10:38
Sziasztok! Én még nem döntöttem hogy bent legyen e a párom! Ő rettenetesen szeretné, és küzd is velem azért hogy bele egyezzek!:)) Ha bent is lesz velem akkor is csak a fejemnél lehet:)
115. Gombos
2007. nov. 5. 21:05

Helló!

Nekem bent volt,rengeteget segített,nem a maszírozást meg simogatást értem ezalatt,hanem az ágytáltól kezdve mindent ő redezett körülöttem,tartotta a vese tálat stb.... Mindent végig nézett és semmilyen rossz érzést nem keltett benne a szexuális élet rovására a dolog. Sőt,nagyon csodálta a történéseket. Én örültem,hogy ott volt.

2007. nov. 5. 14:59
Kutatók szerint erősebb a kapcsolat apa és gyermek között, ha az apa bent van a szülésnél. Látja, részese a "csodának" és ahogy a védőnőnk mondta: nem csupán kézhez kap egy kis "csomagot". A férjem bent volt, én szerettem volna és nem bántuk meg, sőt. Nélküle nehezebb lett volna. És csodálatos volt az a 2-3 óra, amit szülés után az őrzőben együtt töltöttünk hármasban. :-)
2007. nov. 5. 14:50
Szeretném is meg nem is. A párom ott szeretne lenni, úgyhogy nem ellenkezek, és remélem végre tényleg felfogja majd, hogy apa lett.
2007. nov. 5. 14:43
Nem szeretnem, de valoszinuleg nem fogja megkerdezni, hogy maradhat-e.
111. JUL17
2007. nov. 5. 10:34
Az én férjem bent volt és nem bánta meg sőt elmondani sem lehet,milyen érzés volt osztozni olyan csodában ami a miénk.Ott volt végig s nekem nagy segítség volt mert egyedül lettem volna bármi probéma volt szólt a szülésznőnek.Simogatott ,bizatott,olyan jó esett.Szerintem semmi szégyelni való nincs benne hisz midketten ismerjük egymást.Szerintem olyan ne menjen be aki egy kicsit is visszolyog ettől a dologtól.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook