Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te hogyan fogadnád, ha a párod színész/színésznő lenne? fórum

Te hogyan fogadnád, ha a párod színész/színésznő lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. máj. 23. 06:15
orommel barmilyen szakmat is valasztana!ezt vagy barmi mast!
2016. máj. 9. 07:40
Meglepődnék. Nagyon-nagyon meglepődnék.
2016. máj. 9. 07:36
Ha Keanu Reavs egye fene!😊
2016. ápr. 24. 03:30

Már volt.

Drámát éltem át vele.

2016. márc. 16. 06:26
onelkul elfogadnam hisz szeretem a parom.
78. gribedli*** (válaszként erre: 58. - Mutáns Jane)
2016. febr. 15. 18:37
Iszonyat nehéz lehet az ilyen emberekkel. Ök azok, akik csatangálnak a repülön, amikor a seggükön kellene ülni, ök azok, akik csesznek a szabályokra, a többiekre, mindenre. Ez akkor nem zavaró, ha valaki tök egyedül, bezárva van, olyankor nem idegesít senkit, hogy ö nem felel meg semmilyen elvárásnak. Nem kényszer, hanem mások felé tisztelet is néha...
77. michelle.r (válaszként erre: 74. - Andi6020)
2016. febr. 14. 22:19
Elaláltad :DDDD Gyurcivall annnyi, de annnyi közös témánk van ;o)))
76. klarika5 (válaszként erre: 75. - Syria)
2016. febr. 14. 09:23

Ha így nézzük, akkor persze.

De a színész azért sokkal több kísértésnek van kitéve, olyan szituációkat hordoz,él meg, amely a való életben nem következik be. Nem véletlen, hogy annyi színész belegabalyodik a partnerébe, pedig otthon a kis család várja. Ha úgy nézzük,persze, hogy nem foglalkozás függvénye a hűség, de könnyű annak hűnek lenni, akit soha nem ér kísértés.És azért a színész lelki világa bonyolultabb, mint a földön járó emberé.De az biztos, hogy annak néz ki hosszú, boldog házasság, akinek sikerül érzékeny, okos, intelligens,jó humorú, becsületes, művelt....társat kifognia:)

75. syria (válaszként erre: 67. - Klarika5)
2016. febr. 13. 20:43

Nem értek egyet. A színész pont olyan anyagból van összetéve, mint egy kétkezi melós: emberből van.

Adott esetben egy lakatos, egy vasöntő, egy szabó mellé, de a szintén földön járó könyvelő, közgazdász, stb. mellé is érzékeny lelkű társ kell ahhoz, hogy le tudjanak élni egymás mellett évtizedeket.

Egy nem színész is tud olyan „bohém” lenni, akit elég nehéz elviselni. :)

74. andi6020 (válaszként erre: 72. - Fincsi5)
2016. febr. 12. 10:40

Farkasházi Tivadar.

Ja, ő nem színész.

Akkor a Dévényi Tibibácsi.

Basszus, ő sem színész. :D


Akkor Dörner György lesz az.

73. Panna.33 (válaszként erre: 56. - Mutáns Jane)
2016. febr. 12. 10:39

Nos, ha valaki külön kezeli, elkülöníti önmagát és a társadalmi elvárásokat, akkor nagyon nagy hiba van a készülékében, mert egyáltalán nem szocializálódott vagy roppant rosszul.

Gyakorlatilag amikké válunk, azzá a környeztünk formál minket.

Egyébként nem szerepkét élem meg a spontán megnyilvánulásaimat, csak egyszer valamikor régen tanultam erről és nem tartottam hülyeségnek.

72. fincsi5 (válaszként erre: 70. - Michelle.r)
2016. febr. 12. 10:35

Mosmá' nagyon kíváncsi vagyokkk!DD

Nem jut eszembe ennyire karakteres hang...

71. andi6020 (válaszként erre: 69. - Panna.33)
2016. febr. 12. 09:51
Azon főleg.
70. michelle.r (válaszként erre: 49. - Fincsi5)
2016. febr. 12. 09:49
Vágnám is fel az ereimet :)) Imádom őt, de már 30 évesen is egy joviális öregúr volt ;) De a hangját imádom :)
69. Panna.33 (válaszként erre: 68. - Andi6020)
2016. febr. 12. 09:45
főleg ha színésznő.
2016. febr. 12. 09:29
Picit csodálkoznék
67. klarika5 (válaszként erre: 55. - Syria)
2016. febr. 12. 09:12

Azért egy színész más anyagból van összetéve, mint egy kétkezi melós, aki a földön jár - nem zárva ki, hogy neki is lehetnek színészi ambíciói.Az idős színészeink között is vannak 40 éves házasok: nyilván az asszony sokat tűr, biztosítja a nagy ember háttérországát, aztán ha már nem bírja a megalázást, akkor válnak. Mondjam a nevet?

Egy ismerősöm menyasszony lett, kérdezem, ki a boldog vőlegény - a kis nőci igencsak butuska lány -s, mondja egy akkor még vidéki színész nevét.Kérdeztem, hogy nincs félsz benned?...Na, a pasi azóta országosan ismert lett, s azt híreszteli, olyan rossz tapasztalata van a házasságról, hogy soha többet nem nősül.Szóval ebből nem lehet messzemenő következtetést levonni. Huszti Péter, Kozák András,Cseke Péter...házassága tartósnak bizonyult, de hogy mi volt a négy falon belül? Egy biztos, hogy egy színészhez érzékeny lelkű társ kell, egy földön járó lehet, hogy nyugodt életről gondoskodik, de szárnyalni nem fog vele, s akkor keres társat a repüléshez is.

66. syria (válaszként erre: 61. - Grizus)
2016. febr. 12. 08:55
Pontosan így. :)
2016. febr. 12. 08:31
tamogatnam hisz fontos a parom boldogsaga.
64. 2ab16d5612 (válaszként erre: 62. - Moonlight13)
2016. febr. 12. 08:04
Nem láttam. De mint típus nem tetszik egyáltalán. Szerintem élőben sem.. Attól lehet egy tündér aranyos ember ebben nem kételkedem.
63. moonlight13 (válaszként erre: 1. - C000d50c52)
2016. febr. 12. 06:38
Jó is az, amikor egy kedves ismerős elkezd kavarni! Lehet, hogy a feleségnek ez eddig eszébe sem jutott! Szerintem attól függ, hogy két embernek milyen az egymással való kapcsolata.
62. moonlight13 (válaszként erre: 18. - 2ab16d5612)
2016. febr. 12. 06:37
Láttad már élőben? Nekem tv-ben soha nem jött be, de múltkor láttam véletlenül élőben. Hááát... egész más!!!
61. grizus
2016. febr. 11. 22:08
Pont ugyanennyire féltékeny lehetne, ha a pasija egy irodában dolgozna. Sőt, a real helyzet, hogy nem egy szerepet játszunk - elvileg -, hanem magunk vagyunk, még jobban ráerősít az esetleges összejövésre. A színész játsza a szerepét, aztán kikapcsol és hazamegy. Ez munka.
60. grizus
2016. febr. 11. 22:05

Ez elég röhejes kérdés. A színészet egy szakma. Lehet rá rosszakat mondani, és tény, szövődtek már kapcsolatok a színpadon és a szereposztó dívány is létező fogalom egyes helyeken. De a színészek ugyanolyan emberek, mint akárki más. Azért, mert megcsókolja a partnernőjét a színpadon, még nem fogja civilben is ágynak dönteni. Elég idétlen dolog így gondolkodni a színészekről.

Apukám színész volt, anyukám is fiatalon és a testvérem is az. Egyedül én nem vagyok színházi ember a családból. Szóval tudom, miről beszélek. No para.

59. Mutáns Jane (válaszként erre: 58. - Mutáns Jane)
2016. febr. 11. 21:56
javítás: cselekedetei
58. Mutáns Jane (válaszként erre: 56. - Mutáns Jane)
2016. febr. 11. 21:56
Úgy értettem, hogy nem egyezteti össze a kettőt folyton, és nem figyeli a kettő közötti különbséget, avagy a hasonlóságokat, és nem von le semmiféle következtetést sem. Mármint a saját gondolatai, megnyilvánulásai, cselekedeti és a társadalmi elvárások között.
57. Mutáns Jane (válaszként erre: 53. - Panna.33)
2016. febr. 11. 21:53

Ja, igen, és nem tudom, ismered-e ezt a mondását a divattervező Vivien Westwoodnak:

"Már lemondtam arról, hogy támadjam a konvenciókat. Egyszerűen tudomást sem veszek róluk."

Ez azt jelenti, hogy onnantól kezdve, hogy ezt elhatározta, nem figyel többé kifelé, nem monitorozza magát abból a szempontból, hogy vajon mások milyennek láthatják őt. Szerintem ezzel a(z ez esetben éppen lázadó) szerepről (illetve annak az eljátszásáról) is lemondott, ez a mondata történetesen ezt örökíti meg.

56. Mutáns Jane (válaszként erre: 53. - Panna.33)
2016. febr. 11. 21:47
Én sem arra gondoltam, hogy nem őszinte valaki. Hanem arra, hogy képes elkülöníteni azt, aki ő maga + amit ő maga gondol és cselekszik attól, hogy mit vár tőle a társadalom, és képes a kettőt teljesen külön kezelni. Te egyébként a spontán megnyilvánulásaidat is szerepként éled meg??? :-O
55. syria (válaszként erre: 15. - Klarika5)
2016. febr. 11. 21:44

A félrelépéshez nem kell színpadi társulat. Bármikor, bármilyen munkahelyen kialakulhat bármilyen viszony.


A színészet pont olyan szakma, mint a többi, csak őket több ember ismeri, mint mondjuk egy varrodában a gép fölött görnyedő varrónőt, vagy a TMK lakatost, vagy bármelyik állami hivatal tisztviselőjét.

54. kisj (válaszként erre: 49. - Fincsi5)
2016. febr. 11. 21:02
Talán inkább Jakab Csaba. Neki igazán jó hangja van
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook