Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » TCA hámlasztás és TCA cross- hegekre, foltokra, öregedésre fórum

TCA hámlasztás és TCA cross- hegekre, foltokra, öregedésre (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
921. 993dda84ef (válaszként erre: 919. - Mistery90)
2014. máj. 21. 21:11

A biodermáról jó lenne, ha valaki referálnia itten, mert a krémmánián nincsenek elájulva tőle. Mondjuk az is igaz, hogy a fizikai szűrőkről sokan azt gondolják, hogy ugyanúgy működnek, mint a megszokott kémiai tezsvéreik, ahol az Avéne-t vettem, a gyógyszerész leányzó is erősen keverte a szezont a fazonnal, így tartottam egy ingyenes továbbképzést, tehát a Király utcában már felkészült szakemberek várják a látogatókat.:)

Na, oda akartam kilyukadni, hogy sokan ugyanazt az élményt várják, és haszontalannak minősítik, amikor kiderül, hogy ez azért egy masszívabb réteget képez, tehát megtévesztő lehet a negatív minősítés, mert nem lehet mindenki olyan felkészült és tájékozott, mint én. Meg olyan irritálóan tudálékos sem.:)

920. 993dda84ef (válaszként erre: 916. - Mistery90)
2014. máj. 21. 20:52

4500 pénzt fizettem érte. nem szeretnék megválni tőle, mert a kezekre, testre ok, sőt, ma újra felkentem a pofázmányomra, és nem akarom elkiabálni, de talán mégis jóban leszünk. Annyit változtattam, hogy bőkezűbben bántam az alapozásra használt shea vajjal, és azonnal felvittem az Avéne-t, de most a szemhéjakat kihagytam, vagyis csak a kezemen maradt cuccal ütögettem át, így egészen szép lett(na nem én, csak a borítás, mert azért csodákra még ez a krém sem képes:)). A szemkörnyéket úgyis védi a napszemüveg, még az illemhelyre is abban járok.:)



Szerintem nálad pszichésen generálódik a probléma, az állandó aggodalmad felnagyítja a valós helyzetet. Nyugalom, adj időt a bőrödnek, és ne foglalkozz vele többet, mint szükséges. Már össze vagyok zavarodva, te is ásványi szűrőt használsz, ugye? mi a pontos neve a La Roche krémnek, hogy utánaolvassak?

Szerintem nyugodtan válthatsz, de ha bevált a La Roche, és a költségvetésed korlátozott, akkor tényleg nem kellene újítanod, bár szerintem az Avéne-re lenne itt vevő, ha mégsem tetszene.

2014. máj. 21. 19:13

na most jöttem a városból - nekem nyáron tuti leég az összes bőr a képemről...és mindennek tetejében la roche fényvédőből se kaptam sehol olyat ami nem szinezett és 50 faktoros... muszáj vagyok mást venni. a gyógyszerész a biodermát javasolta, azt mondta azt szeretik nagyon.


használja valaki?

918. mistery90 (válaszként erre: 917. - Mistery90)
2014. máj. 21. 14:08
*réteget, nem lenne éles kontúr az arc, nyak és többi testrész között, hisz egyébként is fehér a bőröm. De már leírtam hogy mitől tartok, úgyhogy lehet mégsem, és maradok a La Roche-nál.
917. mistery90 (válaszként erre: 914. - 993dda84ef)
2014. máj. 21. 14:05

A válasz meg pont lemaradt :)

Nem képez vastag fehér réteget, ezáltal maszkszerű látványt sem. De Ez az én véleményem, egyrészt nincs viszonyítási alapom, másrészt lehet elvakít a gyönyör :-))))

Előfordult már hogy egy hosszabb séta után kipirosodtam, és éreztem hogy ég a bőröm. Fokozza a helyzet kezelhetetlenségét az, hogy tudom hogy mitől van az égő érzés, mivel csak a hámlasztott területet érzem melegnek, és keresve látom hogy ismét csak a hámlasztás mentén vagyok piros. emiatt képes vagyok úgy beparázni, mert miért nem jött már helyre... hogy az enyhén vörös bőrömet tűzvörösnek látom. Ilyenkor kell a józanész, ami nekem nincs, és megkérdezek valakit, hogy piros vagyok e. Általában meglepődök a válaszokon :D Főleg mikor olyanokat mondanak hogy inkább sápadt vagyok :DD De lehet a fényvédő alatt tényleg piros vagyok :)) Ettől függetlenül maszkszerű látványt akkor sem ad, ha igen, akkor biztos tudnék róla, akad olyan ember a környezetemben, aki sosem felejt el emlékeztetni a tökéletlenségeimről, gondolom ez is hozzátartozna.

Van még valaki aki használja a La roche – t rajtam kívül? Hátha ütközik vagy épp egyezik a véleményünk.

Az is lehet hogy a fényvédők úgy viselkednek a bőrön, mint az alapozók? Az is képes két különböző bőrön különbözőképpen viselkedni.


Szivesen kipróbálnék még vastagabb fehér r

916. mistery90 (válaszként erre: 914. - 993dda84ef)
2014. máj. 21. 13:31
Mennyibe került? Mert ha ennyire nem ragaszkodsz hozzá, akkor meggondolnám hogy átveszem :) De egyelőre csak hangosan gondolkozom :)mivel... mivel TCA óta tele vagyok mitesszerekkel, és nem tudom hogy a savnak mondjak ezért köszönetet, vagy a fényvédőnek. Ég és föld a mai bőröm, meg a tegnapi.... oké, napok kérdése és megjön, gondolom ezért húzódnak már vissza a mitesszerek is, de amikor aktívoskodnak, akkor nagyon nem kedvelik a fényvédőt. De a La roche - t talán meg így három hónap után már megszokta a bőröm. Lehet hogy minőségtől függetlenül trauma lenne neki ha most hirtelen egy másik termékkel kenném, főleg nyáron, amikor így is megvisel az izzadás, ami aztán szintén eltömíti a pórusokat... Másrészt úgy logikázom, hogy minél vastagabb réteget hagy egy krém, annál zsírosabb, jobban eltömíti a pórusokat - nyáron főleg, az én munkámban főleg -, bár nem tudom, hogy ennek van e valóságalapja, én teljesen kezdő vagyok fényvédők terén. Nem hozok haza nagy összegeket és most terhes lesz kiadni még fényvédőre is 4500 ft - ot, ezért nem szívesen kísérleteznék most újakkal, mert ha nem válik be, akkor muszáj leszek mégegyszer venni olyat, ami már bevált - La roche. és az plusz kiadás. Na most hogy ez bevált nem vált... nem tudom, lehet velem van a baj, érdekesen reagálnak a foltok hő hatására uv fény nélkül is képesek sötétebbek lenni és vállalhatatlanná tenni az arcomat pl egy zúzós koncert után, vagy egy sütős műszak után. Az tény hogy leégni nem égek le a La Roche mellett, és azért választottam ezt mert nem reprezentatív, de erről olvastam a legtöbb pozitív véleményt. Lehet hogy száraz a bőröm, irritált, és erősebb napsütés mellet kicsit kipirulok, ami számomra azért szembetűnő mert keresem, nézem hogy reagál a savazott képem, és tudom hogy ez a savnak köszönhető... de erre meg szerintem nem jó a fényvédő. Vagy igen? Szerintem ha ez ellen valami segít, az az idő, fel vagyok rá készülve hogy hónapok kérdése ha rendeződik is. Azt érzem hogy hónapról hónapra többet visel el a bőröm, viszont hónapról hónapra erősebb is a napsütés :-)) Mindenesetre már csak három hónap, ha addig nem égek szénné, akkor nagyon boldog leszek!
2014. máj. 21. 11:10

Megtaláltam a tökéletes védelmet, ami nem tömíti el a pórusokat, de biztos védelmet nyújt.


Írjátok be az e.bay keresőjébe a következőt:

"Brand New Columbia Camping Hiking Fishing Hat"


Hát nem bájos?:))))))))

914. 993dda84ef (válaszként erre: 913. - Mistery90)
2014. máj. 21. 10:55

Most használtam először, eddig csak vadásztam rá.

Ez is fehér, de vállalhatóan, bár ez mindenkinél mást jelent. Nekem is tetszett, hogy elfedi a bőrhibákat, egy közepes fedésű alapozónak bőven elmegy, gondolom, mert nincs velük tapasztalatom.


Ha szereted a fehér réteget, lehet, hogy ez is tetszene, mert maga a textúra kiváló. Nekem viszont nem bírja a bőröm, ha ráolvad egy markáns réteg, mert eltömíti a pórusokat, elnehezíti, és "megfárad", nem tudom másképpen leírni a helyzetet. Evvan. lehet, hogy még teszek egy próbát, de nem hiszem, csak ha rákényszerülök egy olyan helyen, ahol nem kivitelezhető a sapi viselése, de a napfény folyamatosan éri a képem.


Nálad nem lesz maszkszerű a látvány, és megviselt a bőröd a felvitt rétegektől?

913. mistery90 (válaszként erre: 911. - 993dda84ef)
2014. máj. 21. 10:41

Réka, ezaz Avéne nem ugyanaz, ami már eddig bevált? ez valami másik, vagy színezett, vagy mire ez a nagy kiábrándulás?:-))


mellesleg megjegyzem, én szintén tolerálom a fehér rétegeket, sőt, ami azt illeti szeretem, mert elfedi az egyenletlenségeket a fehér bőröm és a kialakult foltok között . lehet ez igy hülyén hangzik, de komolyan :) bár a la roche nem hagy olyan oriási réteget maga után, a neogranormon erősebb. de abba nincs fényvédelem...

912. 993dda84ef (válaszként erre: 908. - Grizus)
2014. máj. 21. 09:31

Grizus, nekünk(Nikikének és Rékuskának) köll a cucc, de ezt már te is tudod, csak gondoltam nyilvánosan is jelzem mások számára, hogy le lehet szállni a témáról, van vevő!:)


Belemegy a szemedbe????Uram isten, ne menjen, ez egy sav. Még jó, hogy nem a TCA-t használod. Amit leírsz az a savak maró hatása, ami kínos, és néha nehezen tolerálható viszketés jellegű érzéssel jár. Ha ezt nem bírod, akkor tényleg nem kell erőltetni a savazást, marad a földművelés!:)


Szerintem nyáron is lehet szántani, ha következetesen tudod védeni a bőröd 24 órában(fényvédő, vagy kalap, esetleg 4 fal, vagy inkább 5), ha nem biztos, akkor inkább hanyagold.

2014. máj. 21. 09:25

Szevasztok!:)


Tegnap leteszteltem a nehezen megszerzett zsákmányt(Avéne Very High Protection Mineral Cream), de sajnos amilyen nagy szerelemnek indult, olyan gyorsan ki is futotta magát, az én elkorcsosult borításom ezzel sem tud mit kezdeni. Nekem kimondottan tetszik a sokak által kevésbé tolerált vakolat hatás, végre egy olyan cucc, ami világosabb a bőrömnél, nekem ezzel nem volt gondom, szépen kenhető, elsőre nem is nagyon ül meg az egyenetlenségekben, pórusokban. Viszont egész napos viselés után sajnos nyilvánvalóvá vált, hogy ez sem űrlények számára készült. Kiszárított a bőröm, eltávolíthatatlanul belecsücsült a pórusokba, elnehezített a bőröm, mintha éveket öregedtem volna ez alatt az egy nap alatt, a szemkörnyék bőre teljesen „fellazult”. Nem, nem, és nem, marad a jól bevált kalap. A fényvédelem éppen a bőr állapotának a konzerválását tűzné ki célul, de ez a krém, ill. rajtam minden alapozó jellegű anyag, több kárt tesz 1 nap alatt a bőrömben, mint a közvetlen napfény 30 év távlatában.

A testre, esetleg nyakra, dekoltázsra alkalmazni fogom, talán, de az arcomra én nem kenek shea vajon kívül semmit. Úgy néz ki továbbra sincs egyetlen bizonyítékom sem arra nézve, hogy az emberi fajhoz tartozom. Egész életemben kettyósnak tartottak, megszoktam, de legalább külsőségekben mutatnék némi hasonlóságot az állítólagos „rokonsággal".:)


Nagy sóhaj…..még egy…..azt hiszem holnap szántok is egyet, mert megérdemlem!:))

910. grizus (válaszként erre: 909. - Peonia53)
2014. máj. 21. 03:25
Szeretem a rollert, nagy a kísértés, hogy nyáron is csináljam. Majd meglátom.
909. peonia53 (válaszként erre: 908. - Grizus)
2014. máj. 20. 23:18

szia!


Akkor inkább ne használd.

Ha a dermoroller jó volt akkor majd ősszel folytatod.

Addig esetleg próbálkozhatsz mással ami jó esik.

Nyáron azért óvatosan.

Én még most használom a gyengébb savas krémeket aztán jövő héttől már lehet hogy nem, mert tudod lesz egy nyaralás júniusba meg a nap is süt.

Most bátor voltam ebbe az esős időbe.

Dóra

908. grizus (válaszként erre: 906. - Peonia53)
2014. máj. 20. 22:44
Nem kellemes. Csíp, belemegy a szemembe, a számba és iszonyú büdös higítószaga van. Aztán mikor a semlegesítőt teszem fel, már viszket is meg utána is, jól meg kell vakarnom. Képtelen lennék naponta használni, de hetente is tortúra, ezért döntöttem úgy, hogy eladom. Fura, mert elvileg a mandula a legenyhébb sav, úgy látszik érzékeny a bőröm, nem bírja a savazást. Mindegy, kipróbáltam.
907. mistery90 (válaszként erre: 901. - 993dda84ef)
2014. máj. 20. 13:06
Köszi Réka, de most két hétig nem tudok pestre menni és küldeni se senkit, a la roche pedig napok kérdése és annyi, kifogytam az időből :( bár asszem nekem már ugyan mindegy, feleslegesen kemem magam fényvédővel, az egész képem bepigmentálódott egy az egyben a hámlasztás mentén, napsütésben meg folyton kipirosodik, nyáron meg még szerintem jol le is fog égni :( asszem zombit csináltam magamra egy életre, már 3 hónapja hogy lehámlot... :( azért köszi
906. peonia53 (válaszként erre: 905. - Grizus)
2014. máj. 20. 08:14

Szia!


Mit érzel mikor felkened, mert én semmit igaz nem használom rendszeresen csak alkalmanként.

Szerintem az a 30 ml elfogy apránként, ne használd sűrün.

Dóra

905. grizus
2014. máj. 20. 06:04
Helló. Megválnék 20 %-os srskincares mandulámtól. Nem vált be, kellemetlen számomra a használata. Képtelen vagyok akár csak hetente is kenni, úgyhogy szívesen eladom annak, akinek kell. Ecset, semlegesítő oldat van hozzá, kétszer használtam. Akit érdekel, írjon privit.
904. peonia53 (válaszként erre: 901. - 993dda84ef)
2014. máj. 19. 22:59

Szia Réka!


Én is ma rohangáltam Pesten, egyszer majd csak összfutunk.

Westend, fogdoki, utána ikea, árkád, vissza nyugat pu. utána haza. Jó kis aerobik volt, el is fáradtam.

Már Pesten laksz vagy csak kiruccanás volt?

Nekem nagyon jó a közlekedés.


Én is szeretnék valami naptejet venni.

Söt elárulom van amikor úgy vagyok a napon hogy nem kenem be magam, manapság gondolom felelőtlenség.

Dóra

2014. máj. 19. 22:53

Sziasztok! brrr... hogy miket tudtok...

egy ideje olvasgatlak benneteket..., mivel előbb-utóbb beneveznék egy hámlasztásra segítségetekkel:P

Kérdésem az lenne, amikor azt írjátok, hogy a mandulasavtól fehér lesz az ember arca, pontosan mire értitek? szerintem 25%-ost vennék. Szimplán lemegy az arcomról a "napbarnítottság" /nem mintha sok lenne rajta :)/ vagy olyan mintha lemeszeltek volna? fordítottja a TCA-nak? 4-5 napig lesz fehér, amíg le nem hámlik?

902. 993dda84ef (válaszként erre: 899. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 19. 22:42

Kb. 25 patikában jártam, másik 20-at hívtam, és semmi, a király utcai helyszínt is egy patikában ajánlottál amikor már éppen feladni készültem.


A gyógynövényüzlet pont hu már nem működő vállalkozás, sajnos.

2014. máj. 19. 22:19

Na figyeljetek csak idefele, hálátlan pösti fórumtársaim!


Megvan a cucc, jejeje! Megláttam, lelőttem, hazahoztam!!!!!!Az mellékes, hogy 6 és fél órás megállás nélküli bolyongás után(és nem ám egy Aston Martin volánjánál, még csak nem is BKV segítségével, hanem gyalogszerrel, hangsúlyozom gyalogosan, kis korcs lábaimon!!), de megvan a drága.


Szóval az aranybánya helyszíne: Erzsébet krt; a 4-6-os villamos Király utcai megállójával szemben lévő gyógyszertár.


Viszont ahelyett, hogy felhőtlenül örülhettem volna a méltán megérdemelt zsákmánynak, jött a hideg zuhany, a gyógyszerész hölgy jelezte, hogy a BIODERMA márkának is van kizárólag fizikai fényvédője, ami 2szer akkora, és közel ugyanannyiba kerül. Szórakozzatok a nénikétekkel. Az ellenségemnek nem kívánom azt a keserves 15 döntésképtelenségben eltöltött kínpercet.:))

Végül Avéne lett, hiszen olyan régóta kerestem már,adnom kellett egy esélyt a kapcsolatunknak.


Szóval csak jelzem, hogy ez is egy opció.

Avéne 50ml Mineral Protection 4,5 ropi

Bioderma mittóménhogyhívják Mineral 100 ml 5 ropi


Azóta gyorsan rákerestem a krémmánián, és kapott a Bioderma hideget, meleget, íme pár érdekes megjegyzés róla:


"Olyan, mintha radiátorzománcfestékkel elkevert csirízzel kenném be a bőröm. Az egy dolog, hogy olyan lesz a képem mint egy romos pantomimesnek..":)))


"Használtam egy darabig,de az Avéne terméke jobbnak bizonyult,abban van egy kis pigment is és legalább bőrszínű bevonatot képez.Ezt képtelenség eldolgozni anélkül,hogy egy munkából hazatérő szobafestő-mázoló hű képmásaként tetszelegnénk.":))


Zsuzsa, neked volt már viszonyod vele?


Lényeg a lényeg: Mistery, vágtázz a Király utca irányába, és vadászd le amit meghagytam.:)

900. mistery90 (válaszként erre: 899. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 19. 17:36
Szia Zsuzsa! Nem az ára miatt nem kapunk belőle,hanem mert mostanában készlethiányos volt az avene mineral. Én nem tudom hogy azóta kaptak e belőle. Pestiek, súgjatok :)))
899. zsuzsa spain (válaszként erre: 894. - 993dda84ef)
2014. máj. 19. 17:22

Szia Réka,

Az Avene minerál krém változat az arca van kifejlesztve a naptej pedig a testre.

Lehet, hogy nem jól értelmeztem, hogy olcsóbb áron szeretnél venni azért nem találsz akárhol vagy mert nem lehet otthon kapni....

Itt minden gyógyszertárban van , ha épp nincs akkor megrendelik, gondolom otthon is lehet rendelni dolgokat a patikákban.

A legolcsóbb az internetes oldalakon, példáúl a gyógynövényüzlet.hu is láttam 4764 ft-ért.

898. 993dda84ef (válaszként erre: 897. - 993dda84ef)
2014. máj. 18. 20:45
Aztpofátlantiszteletlenelkorcsosultmindenemethogyvinneelaszifilisz a Szia! lemaradt, elnézést!
897. 993dda84ef (válaszként erre: 896. - Peonia53)
2014. máj. 18. 20:43

Erről már többször értekeztem hosszasan(mily meglepő:)), a dermaroller fórumon írtam egy százoldalas "tanulmányt"a fényvédőkről anno.:)

Különbséget kell tenni fizikai és kémiai szűrők között.

A fizikai szűrők esetében az összetétel az nem nagyon variálható, ami magát a fényszűrésre alkalmazott anyagot jelenti (TiO2 vagy ZNO vagy mindkettő), ezeknél a termékeknél a fényszűrés hatékonysága ugyanolyan, vagy hasonló a drágább és óccsóbb cuccok között, nyilván az összetevők arányában értendő. A fizikai fényvédők esetében viszont a sarkalatos pont a hordhatóság kérdése, mert ez konkrét maszkként csücsül a képeden, tehát látványos, de nem mindegy, hogy mennyire vállalható a látvány. Itt számít a márka, szerintem. Az Avéne-re aszongyák, hogy hordható, míg a DM-es 1-2 ezres kolléga vastagon pantomim utánérzés.:)


A kémiai szűrőknél, amit te is használsz - ugye ezek elnyelik a fényt, nem visszaverik - ott már nagyobb a választék, ami a szűrésre alkalmas anyagokat jelenti, de nem mindegy, hogy az adott anyag hogyan reagál a bőröddel amikor elnyeli a fényt, miközben maga is átalakul. A fényszűrés képessége szerintem a megadott faktorszámokon belül ugyanaz kell legyen márkától függetlenül, a kenhetőség ugye itt is márkafüggő, de itt nem feltétlenül a drágább minőségibb elv működik.

Ami a faktorszámot illeti az is megtévesztő a kémiai szűrőknél, ugyanis beleégett a köztudatba, hogy minél magasabb, annál hatékonyabb, tehát felkenjük az 50+-os cuccot, és még egy atomtámadást is túlélünk, amíg hordjuk, pedig nem igazán, csupán egy értéket jelöl, ami adott fényviszonyok mellett, egy átlagosnak mondható bőrtípus estében a bőr saját védelmi idejének meghosszabbítását jelöli, hogy mennyivel tovább maradhatsz a napon, anélkül, hogy a legenyhébb bőrpír jelentkezne. Viszont ezek nem jelentenek védelmet folyamatosságban, míg fent vannak, mint a fizikai szűrők, hiába kened őket újra meg újra, ha kiszolgálták a megadott időt, a bőröd fényvédelem nélkül marad, ha 2 percenként kened 70-es faktorszámú krémmel akkor is. Ez a különbség.


A kérdésedre válaszolva( Csak eljutottam idáig, gyors voltam, igaz?:)): Sztem kémai és kémiai szűrő között nem nagyon van különbség fényvédelemben!, ha ugyanaz a védelmi érték van feltüntetve, a különbség a krém minőségében lehet, viszont lehet, hogy éppen a legkedvezőbb árú Tsco gazdaságos változat lesz a legviselhetőbb számodra.


Megyek, és kezelem az ínhüvelygyulladásom.

896. peonia53 (válaszként erre: 895. - 993dda84ef)
2014. máj. 18. 20:11

Szia!


Annó olvastam egy cikket, hogy az olcsóbb fényvédők is ugyanazt tudják mint a drágábbak azonos faktor számúakkal csinálták a felmérést.

Réka szerinted?

Az arcomra már megvettem az 50 faktoros színezett fényvédőt.

A testem többi részére, lehet hogy hogy valami dm vagy hasonló sajá tmárkás olcsót veszek a nyarlásomhoz.

Dóra

2014. máj. 18. 19:23

Sziasztok!


Hát nincs egyetlen hámlasz-társ(értitek?!:)), aki legalább 1 nyomorult helyet tudna ajánlani, ahol személyesen lehet Avéne ásványi fényvédőt vásárolni??? Miféle banda ez, eldobom az agyam, hogy nem szégyellitek magatokat!??!:))


A fórumbajtársiasság nektek smafu????

Bella, és a többi hallgatag érintett, kapcsolatunk értelmének azonnali felülbírálatát kezdeményezem!:)

894. 993dda84ef (válaszként erre: 893. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 14. 17:31

Akkor lehet, hogy nem is olyan rossz ötlet a keverék készítése, majd elválik.

A lotion-t(basszus, erre van normális magyar kifejezés, csak én nem beszélni magyar?) nem próbáltad arcra, kevés lenne?


Remélem hamarosan hazatérhetsz, ha ez a vágyad! Ugye tudod, hogy itthon még mindig ugyanazzal a csillaggal állunk szerződésben, itt is köll ám majd védeni a kis pofikád?!:))

893. zsuzsa spain (válaszként erre: 891. - 993dda84ef)
2014. máj. 14. 16:24

Köszönöm!

Minden vágyam a hazatelepedés és elöbb utóbb össze is fog jönni!


Amiket írsz igazságok nem közhelyek. Bár igaz sokan hangoztatják de kevesen gyakorolják. Számomra kortól független érettséget, bölcs életfelfogást jelez. Ha egyre többen képesek lennének nem megfeledkezni hanem igazán értékelni a természetesnek képzelt dolgokat akkor sokkal több elégedettebb ember mászkálna a világban!


Vissza az Avenére:)!Az 50ml-is krém az arcra a 100 ml-is lotion a testre, mivel nem fekszem ki a napra, annyira sokat nem fogyasztok és elég sokáig eltart. Az arccal az kicsit a gond, hogy a krém után megy az alapozó , utána a por púder, hogy ne legyen annyira fényes és így vagyok egésznap, ami megint nem túl jó az arcbörnek, nem lélegzik a vastag vakolat miatt, a fényvédöt sem tudom ujrakenni!

892. 993dda84ef (válaszként erre: 889. - Zsuzsa spain)
2014. máj. 14. 07:30

Én nyitott vagyok minden elképzelésre, még akkor is, ha nem feltétlenül hiszek bennük, minél több alternatíva van elmentve a merevlemezre, annál kerekebb a saját világod.


Rámegy a gatyód is a fényvédelemre, de megértem, a prioritásokat nem a külvilág határozza meg az életedben, hanem jobb esetben kizárólag te osztod a sorszámot.Ebből ne is engedj soha!:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook