Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 26. 22:03
Majd szombaton kiderül, hogy milyen oktatóm lesz. Eddig csak jót hallottam róla. Remélem én is csak jót mesélhetek majd... :)
2009. márc. 26. 21:36
Ne féljél nem fogsz bénázni. Ügyes lesz.
2009. márc. 26. 21:35

Szia.


Én októberben vizsgáztam le, és igaza van Tickygirlnek, hogy a legfontosabb a normális, türelmes oktató. Nekem nem volt jó oktatónk, én még levizsgáztam nála, de kolléganőmet nagyon szívatta, így oktatót váltott. Csak későn. És most lett még csak meg a vizsgája.

Egyébként én élveztem, pedig 30 elmúltam és azt nem tudom, hogy hagyhattam ki az életemből eddig a vezetést.

3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Ad338a2ba0)
2009. márc. 26. 21:13

Gratula, akkor te már túl vagy rajta. Én 1 hete csináltam meg a KRESZ-t, jövő héten elsősegély és életemben először szombaton megyek rutinra. Kicsit izgulok, kicsit nagyon. Még sosem ültem a volán mögött... Félek, hogy elbénázok mindent.

Neked hogy mentek az első órák? Te ültél előtte volán mögött, vezettél? És milyen forgalomban vezetni?

2009. márc. 26. 21:04
Szia!Egy türelmes oktató kell az nagyon fontos!! Nő oktató pedig az ellensége egy nőnek, azt nem ajánlom (saját tapasztalat!)!!Tegnap lett meg a jogsim!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))
2009. márc. 26. 20:45
Helló! Most csinálom a jogsit és kíváncsi vagyok, mások ezt hogyan élik meg, mennyire izgulnak, hogyan és miért vágtak neki a jogosítvány megszerzésének. Hogyan élik át a vezetés örömét, megpróbáltatásait, szóval egy kis csevegős topicot szeretnék, ahol megbeszélhetnénk mindent ami a vezetés tanulásával, illetve a nagy bötűs vezetéssel kapcsolatos! Ami napról napra történik Veled, velem, velünk az oktató mellett, vagy akár a friss jogosítvánnyal az utakon...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook