Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


96. moncsicsi83 (válaszként erre: 95. - Lipike)
2009. ápr. 10. 11:54
Holnap elutazunk 5 napra, így csak jövőhéten kezdem. Majd ha hazaértünk, szerdán vagy csütörtökön keresem az oktatót. Ha minden összejön, jövő héten hétvégén már megyek forgalomba. Addig összeszedem magam, hogy ne pánikoljak és ne kapjak "hisztis rohamot" :DDDDD
95. lipike
2009. ápr. 10. 11:48

Gratulálok,nagyon ügyi vagy!:)

Mikor mész vezetni?

Olyan jó neked,h ilyen gyorsan halad a jogsi...!

2009. ápr. 10. 11:30

Köszi, köszi mindenkinek a pozitív energiákat!


Jelentem SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!! Megvan a rutin vizsga. Tényleg nem volt olyan nehéz! :) Most jön majd a neheze!

Az oktatóm szeretné, ha május közepére legkésőbb tudnék menni vizsgázni. Na majd most ugrik a majom a vízbe! :)

93. lipike (válaszként erre: 91. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 10. 09:37

Minden rendben lesz,nagyon szorítok érted!Éppen itt vagyok Szegeden,így gyorsan eljutnak hozzád a pozitív energiák!:)

Írj ha végeztél!!!!

2009. ápr. 10. 09:31

Moncsicsi küldöm feléd a pozitív energiáimat. SIKERÜLNI FOG!!!!!

írj ám ha végeztél!

91. moncsicsi83 (válaszként erre: 90. - Ad338a2ba0)
2009. ápr. 10. 07:43

Köszi, nagyon izgulok! Egyébként én egy kicsivel több, mint 1.5 hét alatt vettem fel a kötelező 9 órát rutinból. Remélem ma menni fog. Totál ideges vagyok, az előbb már majdnem hánytam!

Basszus nem szabad idegeskedni.


SIKERÜLNI FOG!

2009. ápr. 10. 07:00

Vezettem a volt oktatómnál vagy 10 órát, de az első 5 óra után azt képzelte úgy vezetek, mint ő 30 év után, tehát egy másfél hét alatt vezetttem nála 10 órát és utána volt a rutin vizsga, ami akkor nem sikerült, ott is hagytam rögtön!!


LÉNYEG SIKERÜLT, ÉS MINDENKINEK SIKERÜLNI FOG!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))

Szorítok moncsicsi!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))

89. moncsicsi83 (válaszként erre: 88. - Kishoresz)
2009. ápr. 9. 21:19

Megnyugtat a vezetés? Ezt oly sok helyről, oly sok embertől hallottam már. Sőt, páromon is látom, hogy amikor vezet, lenyugszik nagyon. Sokszor volt, hogy ha felhúzták nap közben, akkor este kocsikáztunk. Lehet rám is ilyen jó hatással lesz?


Köszike, hogy szorítasz nekem! Küldjétek a pozitív energiákat. Remélem sikerül a vizsga!


:)

2009. ápr. 9. 21:05

Sziasztok!


Hát Tickygirl nem semmi a történet. Jól tetted, hogy ott hagytad és gratulálok túlléptél a dolgon és megszerezted a jogsit.

Az én oktatóm egy köcsög volt. Nem kiabált, nem bántott, de olyan hangsúlyban tudott szólni, hogy inkább nem szólaltam meg mellette. Nem kritizált, nem mondta el a hibáimat - ez engem zavart is. Ha valaki felhúzta, akkor az útvonalon kívül semmit nem mondott. Igaz én meg olyan természet vagyok, hogy ha nem szól én sem szólok. Vezetés közben mindig megnyugodtam, mai napig is. Na mindegy. Hosszú.

Moncsicsi83 nagyon szorítok neked! Ügyes leszel.

87. moncsicsi83 (válaszként erre: 85. - Lipike)
2009. ápr. 9. 20:29

Ohh, akkor én nagyon mögötted kullogok valahol! :) Sebaj, majd belejövök. Biztosan azért volt ez, mert én nagyon féltem az autóban és hát eléggé hidegzuhanyként érintett, hogy irány ki a forgalomba. Menni fog az is, de előtte sikerüljön a rutin!

Nagyon izgulok, remélem menni fog. Holnap 10:50-től vért izzadok! :)

86. moncsicsi83 (válaszként erre: 84. - Ad338a2ba0)
2009. ápr. 9. 20:28

Ha ilyen kiabálós oktatód volt, miért nem hagytad ott rögtön? Úgy tudom ha nem válik be, lehet választani másikat!

A jogsidhoz meg gratula.


Egyébként az én oktatóm tök nyugodt, nem szokott kiabálni, sőt még lehet vele hülyéskedni is. Ha valamit elrontok, megmutatja, elmagyarázza mit és hogyan kellene, hogy jobban menjen, meg hagyja sokszor, hogy én jöjjek rá a hibámra. Szeretem az oktatót, vele nincs gond! A vezetés is menni fog, most már lelkileg is készülök a forgalomra!

85. lipike (válaszként erre: 83. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 9. 15:06

Nagyon szorítok neked a holnapi vizsgához.

Már a 2.rutin órától én vittem le, meg hoztam a kocsit a tanpályáról,nem volt vészes.

Sokkal jobb a forgalomban vezetni,az idő is gyorsabban eltelik.

2009. ápr. 9. 10:02

Sziasztok!!


Én elég nehezen indítottam, mivel egy szarházi nő oktatónál voltam, KRESZ elsőre sikerült, ehhez te kellesz, meg kell tanulni és kész!De a vezetés, amikor ordítanak veled, meg ilyen szöveget, hogy "az akkor két és fél éves unokája is jobban vezet, mint én!!" Tehát fizettem és még sértegetett, megutáltatta velem az egészet, rutinból meg is buktam nála, tiszta ideg voltam, ordítozva semmit nem tanulsz meg szerintem!!Én velem együtt egyszerre 3-an hagytuk ott, és persze szerinte nem ő volt a hibás, de egyszerrre 3 ember nem lehet bolond!!


Volt egy nő(aki pánik beteg volt, és 78 órába sikerült a rutinja és azon csodálkozott a szpirtyó, hogy miért újjult ki a pánik betegsége, persze, hogy azért mert ordítozott vele is!!!!Én nem hagytam volna, hogy 78 órába sikerüljön a rutin, igazi pénzéhes dög az az oktató!!!!


Tehát másfél évig nem néztem a vezetés felé, de sose hittem el, hogy nem tudom megtanulni, de egy oktatóban sem bíztam!!

Utána találkoztam egy oktatóval ismerősön keresztül, és ő vissza adta a kedvem hozzá és levizsgáztam rutinból!!:)))))))))))))))))))))))))))))))))


Tehát fontos ne félj mert akkor ronthatsz!!

Tehát utána eltelt másfél év, nem volt pénzem folytatni, de közben lejárt volna a két év és hosszabbítottam és most februárban vezettem újból és márciusban vizsgáztam le egy napon a forgalomból és elsősegélyből!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))Aki először vizsgáztatott rutinból és megbuktam, az a vizsgabiztos volt a forgalmi vizsgámon és "nagy mumusnak" tartják felénk, és igazi nagy elismerés volt, hogy elismerte, hogy tudok vezetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))

Tehát megtanulható, figyelj oda, és nyugodt legyél, de ehhez kell nyugodt jó oktató is!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))Tehát 3 és fél év kellett, hogy befejezzem, de SIKERÜLT!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))

Én 2500-ért jártam vezetni most, 3 éve 2600-ért és mondanom sem kell milyen sipirtyóhoz!!!!!!!!!!!


Ezt a példát senki ne kövese, hogy elhúzza, hanem egyből csináld végig és figyelj oda, hogy jó nyugodt oktatód legyen, mert NAGYON FONTOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))

Ezt azért írtam le, hogy tanulságul szolgáljon!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))

83. moncsicsi83 (válaszként erre: 82. - Kishoresz)
2009. ápr. 8. 22:28

Oké, igyekszek. Fél tábla csoki, egy mozi és fogjuk rá lenyugodtam. Holnap bocsánatot kérek az oktatótól a kis hisztimért :) aztán ügyesen vezetek ki a rutin pályára. Megcsinálom és kész!

Egyébként azért is paráztam be, mert én nagyon féltem a kocsiban. Párom mellett kezdtem biztonságban érezni magam és 8 év után szántam rá magam arra, hogy megcsináljam a jogsit. Most meg ugye hirtelen érintett és beparáztam, de nagyon...


Másnál is volt ilyen?

82. kishoresz (válaszként erre: 80. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 8. 21:49

Nem tojunk a gatyába. Így volt jó, mármint, hogy felkészületlenül ért a dolog. Meddig vártál volna a forgalommal. Rutinvizsga végéig? Én is azt mondtam, hogy nekem hiába mondja, hogy menjek ki a forgalomba én kiszállok. Aztán rá kellett jönnöm, hogy vagy bátor leszek, vagy miért is csinálom? Mondanom se kell, hogy izzadt a tenyerem, a szívem majdnem kiugrott. És persze jópárszor bele kellett segítenie a kormányzásba is, de azért jó érzés volt, hogy megcsináltam. Ne féljél, ott ül melletted az oktató, akinek az a dolga, hogy figyeljen rád és amit kell segítsen, tanítson. Ügyes vagy hiszen megcsináltad egyszer - és ezek után már nem lesz gond. No Para!

Ügyes legyél! A vizsgán meg ott szorítok majd neked a munkahelyemen. :)

81. kishoresz (válaszként erre: 78. - Lipike)
2009. ápr. 8. 21:44
Meg tudlak érteni. Én éppen ugyanígy éreztem. Alig vártam a végét. Komolyan mondom a második vizsga után akkor kő esett le a szívemről, hogy többet nem kell menni. Nehezemre esett menni vezetni és koncentrálni, mert vizsga lesz. És ráadásul a bunkó oktató... De gondolj arra, hogy most sikerülnie kell! Mert végezni szeretnél. És hidd el sikerülni fog. :)
80. moncsicsi83 (válaszként erre: 77. - Kishoresz)
2009. ápr. 8. 19:26
Pénteken vizsga van. Hát ma megcsináltam a necces dolgokat, aztán meg a sík idegség határán voltam. Bejelentés nélkül az oktatóm egyszer csak kijelentette, hogy irány a forgalom. Sík ideg voltam, és mire hazaértünk elbőgtem magam. Teljesen felkészületlenül ért a dolog és....... Uhh, túléltem és ez a lényeg. A holnapi órán már nekem kell a pályára kivezetni. FÉLEK!!!!!!
79. lipike
2009. ápr. 8. 18:24
Kell valakinek iwiwre meghívó?
78. lipike
2009. ápr. 8. 09:58

Sziasztok!

Ááá nincs még időpont,szerintem legjobb esetben 2 héten belül lesz.

Tudod az oktatóm csak a hétfői napokon ér rá vizsgáztatni,mert a többi napon máshol dolgozik.Így elég necces a dolog és ezért is húzódik el így a jogsi.

Amúgy október 20-án vizsgáztam elméletből,utána több mint egy hónapot vártam az oktatóra,aztán ugye ott voltak az ünnepek...,már annyira unom,olyan jó lenne már túl lenni rajta!

2009. ápr. 8. 09:41

Sziasztok.



Lipike még nincs új időpontod?

Moncsicsi83 hogy állsz a felkészüléssel? Holnapután vizsga? Majd szorítok!

Ducky78 veled mi újság?

76. moncsicsi83 (válaszként erre: 74. - Kishoresz)
2009. ápr. 6. 22:32

Igen, a kötelező ellenőrzéseket el kell mondani, vagyis úgy tudom. Majd a héten vesszük át vizsga előtt ezeket az elméleti dolgokat. Én úgy tudom műszakiból ez kötelező, és van amit még kérdeznek tőlem.

A kézifékes elindulást én is imádom. Az volt az egyetlen, amit pöccre megcsináltam. Az oktató ki is volt akadva, hogy emelkedőn hogy a fenébe tudok ilyen szépen elindulni, sík terepen meg nem :D Na mostanra már ez is megy... Kopogjam le :)

2009. ápr. 6. 20:43
elindulás=elindulást
74. kishoresz (válaszként erre: 73. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 6. 20:42

Igen ilyen görény volt. Az a b..om oktatóm meg mikor meglátta neki állt ecsetelni, hogy én pont nála akartam vizsgázni. Azt hittem elájulok: egy köcsög, nyalós oktató - meg egy fölényesen vigyorgó vizsgabiztos. Amikor kihúztam az útvonalat tudtam, hogy ezt buktam.

Ügyes vagy. Az y-t imádtam, meg a kézifékes elindulás. Én a forgalmi vizsgánál már nem tudtam parkolni. Egész addig ment, a vizsga előtti időszaktól pedig egy nagy nulla lett a tudásom. Azért még most sem tudok mindig elsőre parkolni, sőt addig-addig korrigálok, amíg mindkét vonaltól egyforma távolságra nem leszek... :)

A rutinvizsga előtt el kell mondani a kötelező ellenőrzéseket?

2009. ápr. 6. 20:20
Na de most jövök én... :) Ma volt ismét rutin órám. Tök jó volt. Izgultam, hiszen ma vettük a kapubeállást előre és tolatva és ugye ezt még nem igazán gyakoroltuk. Az előre beállást lazán vettem, a hátrabeállást már kicsit többször, de az is sikerült. És ami még szupi, hogy tényleg megy most már a szlalom, na meg az y is! Úgy örülök. Na de ennek ellenére félek a pénteki vizsgától!
72. moncsicsi83 (válaszként erre: 68. - Kishoresz)
2009. ápr. 6. 20:19
Ilyen szemét volt a vizsgabiztos? Az szép....
71. moncsicsi83 (válaszként erre: 65. - Lipike)
2009. ápr. 6. 20:18
:( Sajnálom, hogy nem sikerült, pedig izgultam érted, 1 körül már legszívesebben jöttem volna fel a netre, hátha van hír. Dehát a munka... Ha másra nem, tényleg arra jó volt, hogy legalább tudod hogyan zajlik a vizsga, és legközelebb simán veszed az akadályokat! ÉS akkor már nem is izgulsz annyira!
70. moncsicsi83 (válaszként erre: 64. - ALLICS)
2009. ápr. 6. 20:16
Sok sikert hozzá így előre is!
69. moncsicsi83 (válaszként erre: 61. - 36bb1d921a)
2009. ápr. 6. 20:15
Tényleg nem kell izgulni. Nagyon sok múlik az oktatón. A régit, a rossz oktatót felejtsd el, és gondolj arra, hogy ez az oktató jobb, kedvesebb, ráadásul tetszett is nála az első óra. Ügyes vagy, megtudod csinálni, nem szabad stresszelni és ne légy pesszimista. Az én oktatóm azt mondja, sok sok önbizalom kell hozzá és menni fog. Bízz magadban. Meg tudod csinálni!!!!!!!!
68. kishoresz (válaszként erre: 67. - Lipike)
2009. ápr. 6. 20:12

Ne boncolgasd magad - nézd a jó oldalát - tovább "gyakorolhatsz". Én egy kicsit féltem, amikor már nem volt oktató mellettem. Elindulok egyedül is most már, de szeretem, ha a férjem mellettem ül.

Egyébként az első vizsgámnál a vizsgabiztos mondta, hogy előttem már 4 embert húzott meg. Egyik emberkéje például azért bukott meg, mert a vizsgabiztos mondta, hogy kanyarodjon jobbra a tanuló pedig be is kanyarodott, holott kint volt a behajtani tilos tábla. Szóval ennyire görény volt a pasi. Velem mondjuk nem - én alkotási kedvemben voltam! :)

Fel a fejjel!

67. lipike
2009. ápr. 6. 19:33

Nem tudom mennyit kell még vennem,mert az oktató mondta,hogy majd hív,ha van vizsgaidőpont és akkor előtte héten vezetek.Nem akarok sok órát venni,így is olyan sokba van már.

Az a vicces,hogy gyakorlás közben jártunk már arra 1x és akkor meg szépen észre vettem,h elsőbbséget kell adni a jobbról érkezőknek.

Majd legközelebb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook