Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


36. lipike (válaszként erre: 34. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 2. 10:13

Kedden beszéltem egy ismerősömmel,hogy ismer egy vizsgabiztost és ő mondta neki,h megvan egy napi keret,h x embert engedhetnek át.Csak én benne lennék az x emberben!

Az oktatóm meg mondta,h kb 10emberből 4 megy át!Azért "jó" arány nem?!

35. lipike (válaszként erre: 32. - Anya82)
2009. ápr. 2. 10:10
Gratulálok!
34. moncsicsi83 (válaszként erre: 32. - Anya82)
2009. ápr. 1. 23:46

Gratulálok a jogsihoz! Gondolom nemsokára megkapod a bizonyítékot is :)

Az meg tényleg sajnálatos, hogy szedik a pénzt és sokszor ok nélkül buktatják meg az embert. Felénk is hallottam ilyet, de szerencsére mostanában nem mondták, hogy lenne efféle eset...

33. moncsicsi83 (válaszként erre: 29. - Lipike)
2009. ápr. 1. 23:44
Még nincs meg a vizsgaidőpont, ma nem tudott bemenni kiíratni a vizsgát, de szerintem ami késik az nem múlik... Tegnap előtt azt beszéltük, hogy vagy 10.-e, vagy 17.-e lenne jó vizsgára. Ugye kirándulás előtti nap, vagy kirándulás után, 1 gyakorló órát még megcsinálva. Na majd látjuk mikorra sikerül!
32. anya82
2009. ápr. 1. 23:32
Egy hete lett meg a jogsim, már csak arra várok, hogy kiküldjék! A forgalom negyedjére sikerült, az elsőt elbénáztam, a második-harmadik alkalommal viszont ok nélkül húztak el. Elképesztő módon szedik a pénzt, nálunk négy héten keresztül senki nem ment át, balhé is volt belőle, az oktatók is teljesen ki voltak készülve. A végére teljesen elvették a kedvemet az egésztől, szerencsére már túl vagyok rajta!
31. lipike (válaszként erre: 29. - Lipike)
2009. ápr. 1. 23:18
a magam szó kimaradt,látszik már a fáradtság!
30. lipike (válaszként erre: 27. - Kishoresz)
2009. ápr. 1. 23:16

De jó neked,hogy már túl vagy rajta.Köszi,h szorítassz,aranyos vagy!:)

3300Ft nagyon sok szerintem,én még a 2800-at is sokallom.

29. lipike (válaszként erre: 28. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 1. 23:15

Gratulálok,nagyon ügyi vagy!:)

Szerencsére nem egyedül kellett vezetni,bár én voltam a második és így már sötétben vezettem.Fél 10után értem haza.Sikerült mára egy kicsit összekapni,nem bénáztam sokat.

Holnap is,meg vasárnap is fogok vezetni.Jaj csak lennék már túl rajta.

Mondta az oktatód,h mikor vizsgázol?

2009. ápr. 1. 21:12

Szia Kishoresz!

Örülök, hogy ismét benéztél hozzánk... Megoszthatod ám velünk a tapasztalatokat, élményeket a vezetéssel kapcsolatban nyugodtan!

Köszi a gratulációt. Nagyon örülök neki, hogy ez is megvan, nagyon féltem tőle! Ha belegondolok, szinte most kezdtem el ezt az egészet és már 2 vizsgán túl vagyok... Gyorsan lehet haladni nagyon :)

A vizsgasztoridon jót mosolyogtam, elhiszem, hogy elnevettétek magatokat a garázskapus dolgon :) Jó fej lehetett a vizsgabiztos! :)


3300 ft/óra felétek egy vezetés? Nem mondom... Sok iskola van felétek is, vagy csak ez az egy? Csak azért, mert nálunk is egyik iskolába ennyi, másikban annyi... -én pont a legdrágábbat fogtam ki. Mondjuk igaz, ha nem nyerek huszonx ezer ft-ot a tanfolyamból, akkor nem ide jövök.

2009. ápr. 1. 21:01
Én szombathelyi vagyok és itt szeptember óta 3300.- Ft egy óra vezetés.
2009. ápr. 1. 21:00

Sziasztok!


Ha nem baj benéztem a fórumra, látom már nagyon sokat írtatok.

Ügyesek vagytok.

Lipike 6-án majd szorítok, gondolok rád.

Én örülök, hogy már túl vagyok rajta - mint már írtam egy ökör volt az oktatóm. Nagyon élvezem a vezetést, megnyugtat.

De azért jó volt tanulni is, soha nem gondoltam, hogy egyszer egy autót én fogok "irányítani".

Moncsicsi83 gratulálok az elsősegély vizsgádhoz.

A rutin vizsgán a jobbra előre beállást kellett megcsinálnom. Úgy álltam be, hogy a vizsgabiztos megszólalt hátul, hogy "Még nem tudom becsukni a garázskaput!" - Hát mind a hárman felnyerítettünk, igaz nekem kellet néhány másodperc mire megértettem, hogy mit akar ez?!!!!!

A tolatásnál "elfelejtettem" hátranézni, csak a tükröket használtam - erre meg azt mondta, hogy "Szerencse, hogy nem a Tesco parkolójában tolatott így, mert lehet, hogy sikogatást is hallottunk volna."

2009. ápr. 1. 20:34
Neked hogy ment az órád? Gondolom még nem értél haza...
2009. ápr. 1. 20:34
Túl vagyok az 5. rutinomon is... Ma átvettük az y-t, nem is olyan nehéz. Nem tudom mit paráztam tőle ennyire :) Megmutatta az oktató a bejáróhoz (vagy mihez, két rúd közé kell beállni) beállást is orral is meg tolatva is. Az orral beállást már meg is csináltam, nem is olyan nehéz. Majdnem sikerült :)
23. moncsicsi83 (válaszként erre: 22. - Lipike)
2009. ápr. 1. 15:23

Átmentem! :) Nem is volt olyan nehéz, mint amilyennek gondoltuk. Rendes volt a vizsgabiztos, amit nem úgy magyarázott el az oktató, ahogy kellett volna és emiatt nem tudtuk pontosan, azt is elmagyarázta!

Nah, ezen is túl vagyok. Délután vezetés... :)

22. lipike (válaszként erre: 21. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 1. 12:15
Én már régen voltam,még 2006-ban.Aránylag normálisak voltak.Sok embertől hallom,h nem sikerül nekik elsőre az elsősegély,amit én nem értek,mert a jogsinak szerintem ez a legegyszerűbb része.Minimális tanulással át lehet menni szerintem.
21. moncsicsi83 (válaszként erre: 20. - Lipike)
2009. ápr. 1. 11:06

Igen, igen a lejtőn való elindulást értem azalatt :)

Az oktatóm jó fej, nagyon bírom. Türelmes, érthetően elmagyaráz mindent, szóval jó oktató! És idősebb. Kicsivel fiatalabb -azt hiszem- lánya van, mint én.

Na akkor majd gondolok Rád, amikor én rutinozok, Te a városban császkálsz :)


Köszi a szorítást, rám fér... Tényleg segítőkészek az elsősegély vizsgán?

20. lipike
2009. ápr. 1. 11:02

A lejtőn való elindulást érted kézifékes elindulás alatt?Ha igen akkor az ment nekem.

Én maximum egy héten 3* vezetek,vezettem.Mondjuk nem bántam volna ha sűrűbben megyek,de az oktatóm délelőtt más helyen dolgozik,meg sok tanuló van nála!

Az oktatód jó fej?Idősebb vagy fiatalabb?

Én is este 6-kor megyek vezetni,be Szegedre,utána Szegeden vezetés,majd haza.Remélem az oktatóm szervezett be mellém valakit,mert a 3óra egyben nekem kicsit fárasztó,főleg ha be is fog sötétedni!Mondjuk nagyrészt az óráimnak,sötétben + sajna esőben vezettem.

Sok sikert a vizsgához!!!!!Szurkolok!

19. moncsicsi83 (válaszként erre: 17. - Lipike)
2009. ápr. 1. 09:19
Jaja, én is örülök neki. Amikor megcsináltam a topicot, azt hittem többen leszünk, de már ez is jó, hogy egy valakivel el lehet ilyenekről beszélgetni! Tök jó, tökre örülök Neked :)
2009. ápr. 1. 09:19

Én szombat óta minden nap megyek. Ugye szombaton kezdtem. A hétvégén jól ment minden, hétfőn meló után (10 órát lenyomtam melóba) egy kicsit elbaltáztam a dolgokat, így az y-t nem vettük. Tegnap elég jól ment minden, kopogjam le, de az y-t még mindig nem vettük, a saroktolatást sem gyakoroltuk. A lényeg, hogy a szlalomozás lényegére rájöttem és tegnap megcsináltam! :) Igaz a hátra oldalra tolatással még bajaim vannak, de legalább a szlalomozás már megy. Hát mit akarok én a negyedik órámon? Már ez is tök jó, hogy így megcsinálom :) A kézifékes indulás megy gyönyörűen, pedig állítólag az nehéz feladat... Hát nem tudom... Neked az hogy ment?

Az oktató már jövő hétre, legkésőbb utána hétre ki akar íratni vizsgára. Kicsit parázok, mert szerintem ez túl gyors tempó, de azt mondja, ő látja, akkor nem vitatkozok :D


Ma 1-től elsősegély vizsgán vagyok, 6-tól vezetek, majd gondolj rám...


Te mikor mész vezetni? Majd szorítok!!!!!!!!!

17. lipike
2009. ápr. 1. 09:16
Olyan jó,h tudok beszélgetni egy sorstárssal!:)
16. lipike
2009. ápr. 1. 09:13

Szia!

Az oktatómat én is mindig kiakasztom,de még mindig türelmes hozzám!:)

Rutinnál én mindig azt éreztem,hogy soha nem lesz jogsim,aztán szerencsére elsőre sikerült a vizsga,no de utána jött a forgalom,hát szerinted mit érzek?!

Nekem a saroktolatással gyűlt meg a bajom,azt gyakoroltuk a legtöbbet és a vizsgán is azt kellett csinálnom!Mondjuk nekem mind1 volt,h melyik feladatot kapom,mert begyakoroltuk mindet.Így utólag visszagondolva megérte plussz órákat venni,mert legalább megtanultam normálisan a dolgokat.

Ma is megyek vezetni este,szurkolj,h jól menjen minden!

Te mikor mész?

2009. márc. 30. 19:28
Na milyen volt a vezetés? Én is voltam ma, igaz rutinon. Kiakasztottam szegény oktatómat :D A lejtőn elindulás simán megy, sík telepen meg csak másodikra sikerül :D Na meg nekem a szlalomozás lesz kemény dió :$
14. lipike
2009. márc. 30. 11:00

Ford Fiesta és én is 2800ft-ért veszem az órákat!Hát mit mondjak nem kevés,drága mulatság egy jogsi megszerzése.

Egy hetem van a vizsgáig,össze kell szednem magam.11-re jön az oktatóm és megyünk vezetni.Egy kis feszültség azért most is van bennem.

2009. márc. 29. 15:19

Skoda Fábiával vezetek és 2800 ft/óra. Nem a legolcsóbb, de mivel az elsősegély tanfolyamot meg az összes vizsgadíjat megnyertem, még mindig jobban járok, mert még így is kevesebbe jön ki a tanfolyam. Persze ha nem bukok, na meg nem kell olyan sok órát felvennem :D


Te milyen autón vezetsz/vezettél és mennyiért?

12. lipike (válaszként erre: 11. - Moncsicsi83)
2009. márc. 29. 11:03
Milyen autóval vezetsz és mennyi egy óra?
11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - Lipike)
2009. márc. 29. 10:38

Akkor én előnyben vagyok, mert szegedi vagyok és nincsenek is messze a pályák, illetve a forgalom is itt lesz :)

Egyébként én ismerek jó pár embert, aki elsőre átment a forgalmin, na de van ellenpélda is. Azt meg nekem is alátámasztották már páran, hogy sokszor jogtalanul buktatják az embert, hogy fizessen még be párszor vizsgadíjat.. :(

10. lipike (válaszként erre: 8. - Moncsicsi83)
2009. márc. 28. 20:28

Előtte nem vezettem egyáltalán!

Kb 20 órát vehettem még pluszba,nekem az a rossz,hogy Szegeden van a vizsga és ugye ott is kell gyakorolni.Makói vagyok így mindig be kell vezetni Szegedre,van amikor vissza is és így ezzel elmegy 2óra.Nagy előny ha valaki szegedi.

Nem sok olyan embert hallottam,aki először átment forgalomból,tudod vannak "jó fej" vizsgabiztosok,akik szívatják az embert és jogtalanul buktatnak,mert kell a pénz.Ezt az oktatóm is alátámasztotta!

2009. márc. 28. 18:12
Túl vagyok az első rutin órán.Amennyire féltem tőle, annyira élveztem az egészet. Tök szuper volt, főleg amikor már ment is... :)
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Lipike)
2009. márc. 27. 23:26

Szia!


Majd szorítok Neked. Tök jó, hogy már ennyire a végén vagy. Biztosan sikerülni fog. Én még csak az elsősegélyt csinálom -bolondok napján vizsga-, holnap kezdem a rutint.

Az biztos, hogy aki már ült volánnál és valamennyire tud vezetni, előnyben van. Én biztosan fogok még pót órákat venni. Te hányat vettél fel? Előtte tudtál már valamennyire vezetni?

2009. márc. 27. 13:42

Sziasztok!

Én április 6-án vizsgázok forgalomból,szurkoljatok!:)

Az oktatóm szerencsére nagyon jó.Plussz órákat kellett venni,de nem is bánom,mert legalább jobban tudok majd vezetni.

Szerintem az alap óraszám az annak elég aki nagyon nagyon ügyes vagy annak aki már vezetett autót.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook