Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 76-os születésűek, gyertek csevegni fórum

76-os születésűek, gyertek csevegni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
313. Vilma15
2011. ápr. 12. 15:46
Sziasztok! Lehet még csatlakozni?
312. jooeva (válaszként erre: 311. - Eduso1)
2011. márc. 12. 14:13

De jó örülök!

Mi holnap délutántól hétfő estig leszünk kettecskén, remélem, ogy lesz benne minden földi jó :-))!

Mi jól vagyunk, végre az idő is kezd tavaszias lenni, hurrá!


Hosszú hétvégére kinek mi a terve?

311. eduso1
2011. márc. 11. 10:07

:-))

igen sikerült,de Kapunk még támogatást tőlük!!Nagyon jó volt az étteremben,jó zene,étel!!

Mennyit jelent ha egy kicsit kikapcsolódhatsz!!Sokat beszélgettünk,nevettünk,olyan volt mint régen:-))

Nagyon eltüntetek!!

Mindenkivel minden rendben van??

310. jooeva (válaszként erre: 307. - Eduso1)
2011. márc. 11. 06:26

Hali!


Jut eszembe a vacsiról?

TEgnap voltatok, ugye?

Sikerült valami előrelépés?

309. jooeva (válaszként erre: 308. - Ee7835cc73)
2011. márc. 11. 06:25

Hali!


Kissé megkésve,de boldog szülinapot kívánok én is, szuperek a fotók!


Sajnos kevés az időm, a héten már dolgoztam és mire hazaérünk, van mit csinálnom, nem beszélve, hogy ott a 2 csemete.

Egyébként egész jól vette mindenki az akadályt, ők is, én is, a férjem is. Mindenki segít mindenkinek :-).

Azért örülök a hosszú hétvégének, leszt 4 napunk együtt, abból remélem, hogy sikerül 1 napot kettőnknek ellopni.

2011. márc. 10. 17:29

Helló csajok!

Ki merre?

Sajnos én sem jutok túl sűrűn géphez,most meg hogy jön a jó idő inkább sétálunk nagyokat.Este meg nem nagyon akarnak elaludni a gyerkőcök így mire elaltatom a bandát én is elálmosodok.

307. eduso1
2011. márc. 6. 16:08
Boldog szülinapot kívánunk!!Szép lett a torta megnéztem a képeket!!Azért voltatok bőven!!Olyan jó mikor a gyereked arcán látod milyen boldog!!Minden pénzt megér!!
2011. márc. 6. 16:02

Sziasztok!

Na megvolt a buli és nagyon szupi lett!!!:)))Nem voltunk sokan, de így talán még jobb is volt. Evelin rengeteg ajándékot kapott és fincsi lett a torta is:)))

Képek és beszámoló a naplómban!

305. ee7835cc73 (válaszként erre: 301. - Eduso1)
2011. márc. 4. 09:51
Csak annyit tudok tanácsolni,hogy ne erőltesd a bilizést erre meg kell hogy érjen magától.De ettől még ráültetheted ha neki is tetszik és lehet hogy egyszer véletlenül megy is bele valami,de ha fél tőle akkor inkább hagyd és visszatértek rá 1-2 hónap múlva.
304. ee7835cc73 (válaszként erre: 299. - Jooeva)
2011. márc. 4. 09:46
Áronnak is folyton visszatapad pedig 1 évesen már elég szépen vissza lehetett húzni neki.Most kezdhetem neki kenegetni nehogy a doki rántsa vissza.
303. ee7835cc73 (válaszként erre: 297. - Jooeva)
2011. márc. 4. 09:44

Hát nagy buli már nem lesz mert alig jön el valaki,de remélem emlékezetes lesz.

Sok ajándékot fog kapni:ruhaféléket,ágynemű huzatot,párnát,könyvet,barbie ruhát és a legnagyobb ajándék egy Aquabeads gyöngy készlet lesz amire már régóta vágyik,de kicsit piszok leszek mert utoljára fogja megkapni amikor már nem is várja hogy kap még ajándékot:)))

302. ee7835cc73 (válaszként erre: 296. - Eduso1)
2011. márc. 4. 09:40

Áron is nagyon anyás bár ő még pici és cicizik is úgyhogy érthető ez a kötődés,de a kisebbik lányom a Hanna viszont nagyon anyás.Ennek ellenére nem volt gond az ovikezdéssel csak a 2. héten volt 1-2 nap amikor kicsit nyűgibb volt,de ezen is túlestünk és most meg akkor van baj ha beteg mert akkor nem mehet oviba,pedig ő nagyon szereti:)


Most szombaton lesz a buli és már a sütik egy részét megsütöttük meg a torta lapokat is.Március 7-én lesz 6 éves a nagylány:)))

Úgyvolt hogy leszünk majd jó sokan,de tegnap lemondta a Hanna keresztanyja mert vendégek jönnek hozzájuk.Aztán meg a tesóm is hívott hogy ő meg dolgozik,de ááá nem is bosszantom tovább magam mert tele van vele a hócipőm.Ha érdekel valakit hogy mi a bajom vele akkor olvassátok el a naplómat abban benne van minden.Úgyhogy végül csak anyuék lesznek meg anyós és a párom két húga.Ők ebédre jönnek.Aztán délután meg jön a barátnőm a fiaival meg Evelin 2 csoporttársa.Remélem más nem mondja le a meghívást mert szegény Evelint sajnálom,hogy annyira izgul hogy eljöjjön mindenki erre már 2 család lemondta és ez + 9 személy lett volna.

301. eduso1
2011. márc. 4. 07:45

Jó reggelt minden kedves 76-os születésűnek:-)))


Jövőhét csütörtökön lesz,még 1 hét sajna!!

Tudtok nekem tanácsot adni,hogy szoktassam le a pelusról!!Tapasztalatokat kérek!!!


Remélem minden rendben lesz!!!

300. jooeva (válaszként erre: 296. - Eduso1)
2011. márc. 4. 06:30
Hogy sikerült a tegnapi vacsi?
299. jooeva
2011. márc. 4. 06:29

Szorítsatok, mert ma megyünk vissza Tomimmal az urológiára kontrollra.

Sajnos volt letapadása a kukiján és felszedték neki 3 hete, ma mutatjuk meg a végeredményt....szerintem jó lett....

298. jooeva (válaszként erre: 296. - Eduso1)
2011. márc. 4. 06:28

Nekem is, barátnőmnek is jó volt ez a kis kikapcsolódás. Neki másfél éves a kisfia, ritkán jut el ilyen helyre.

Szomorkodik is, mert ugye hétfőtől melózom és nem tudunk délelőttönként összejárni, mint eddig.

De remélem, hogy jön a jóidő (bár itt tegnap este is esett a hó!) és majd a játszón talizunk.


Az én lánykám is borzasztó anyás még mindig, de ahogy nőnek, úgy nyílnak a világ felé és akkor már nemcsak anya fog létezni.

297. jooeva (válaszként erre: 286. - Ee7835cc73)
2011. márc. 4. 06:22

Jó reggelt!


Nagy buli lesz?


Mi is mindig tartunk a gyerekeknek bulit, mostanában csak a család van ott.


Milyen ajit kap?

296. eduso1
2011. márc. 3. 20:39

Milyen jók ezek a feltöltődések,imádom!!Persze ha van rá lehetőség!!Remélem Zsombi is szeretni fogja az ovit,vagy ki tudja lehet,hogy még a bölcsit!!Nagyon sokat van velem,egyre Anyásabb!


Mikor is lesz a buli,és hányadik szülinapját tölti a kislányod??Csak család vagy a barátok,rokonok is jönnek??

295. jooeva
2011. márc. 3. 19:35

Halihó!


Itt most is esik a hó, de olvad is, csupa latyak minden....

Jobbulást a kicsiknek, hátha nem lesz belőle komolyabb!


Az én lánykám szépen meggyógyult, van még némi köhögés, de alakul.

Jár oviba lelkesen, tegnap már 3-ig voltak, de egyik sem aludt.

Ma már Noémi aludt, Tomi nem, de egy 6 évestől nem is várható már el.


Ma végre eljutottunk a barátnőmmel az oriflame-es arckezelésre, jól megmasszíroztak minket, utána meg beültünk sütizni egy cukiba! De jó volt!

294. ee7835cc73 (válaszként erre: 293. - Eduso1)
2011. márc. 3. 15:18

Persze majd megírom,de anyukámban bízok mert ő segít elkészíteni és eddig csak finomakat készített:)

Áronnak is folyik az orra,de már múlóban van meg köhög is egy kicsit,de adom neki a Stodalt és úgy néz ki hatásos.

Itt is sok hó esett,de olvadt is közben úgyhogy nem kellett takarítanunk a járdát.

293. eduso1
2011. márc. 3. 14:41

sziasztok!!


Azért majd írd meg,hogy milyen lett a tiramisu!ha bármi kérdés van és tudom rá a választ szívesen segítek !!!

Nálatok is esett a hó,nem hittem a szememnek!!Zsombinak folyik az orra,de nem lázas,jó kedvű!Lehet,hogy a foga,de nem nagyon merem levinni,inkább várok még egy napot,hogy alakul!!


Ti hogy vagytok??Gondolom sok a dolgotok,de ha van egy kis időtök akkor gyertek!!

292. ee7835cc73 (válaszként erre: 291. - Eduso1)
2011. márc. 2. 16:29
Megköszönném ha leírnád mert ma néztem a Tescoban a szarvasit és 900 ft akciósan a fél kilós úgyhogy van másféle olcsóbb inkább olyat veszek.Előre is köszi!:)
291. eduso1 (válaszként erre: 290. - Ee7835cc73)
2011. márc. 2. 13:05
Leírom én neked a receptet ha gondolod és akkor nem kell megvenned a drágát!!Múltkor sikerült 600ft-ért vennem 500g-os szarvasit!!
2011. márc. 1. 21:43

Hát én lehet,hogy nem szarvasit veszek mert az drága a Lidlben olcsóbb szokott lenni,de majd megnézem hogy melyik mennyibe kerül.Végül lehet,hogy megveszem a szarvasit már a recept miatt is:)Na majd megálmodom még holnapig:)

Azért köszi az infót!:)

289. eduso1
2011. márc. 1. 21:20
Szarvasiban a tetejét ha leveszed és megfordítod!!Én a likőrt kiszoktam hagyni,mert nem mindenki szereti nálunk az alkohol ízét,de finom bárhogy is legyen!!
288. ee7835cc73 (válaszként erre: 287. - Eduso1)
2011. márc. 1. 21:16

A mascarponés dobozon van recept,melyiken?lehet hogy mi is kakaóval csináljuk majd.

Köszi:)Majd 7-én lesz,de 5-én tartjuk.

287. eduso1
2011. márc. 1. 21:11

Én itthon a szokásos tiramisut szoktam csinálni,ami a sajt hátoldalán van44A szállodában sajna olyan alapanyagok vannak amiket nem lehet beszerezni!!tesóm nem szereti a kávét,így neki kakaót keverek a tejbe!!Nagyon fincsi!!

Boldog szülinapot a Nagylányodnak!!

2011. márc. 1. 20:35

Bocsi hogy nem voltam eddig de el vagyok havazva tennivalókkal.Szombaton tartjuk a nagylányom szülinapját és szervezem a bulit:)))

Tényleg,tudtok esetleg jó kis fincsi tiramisu torta receptet?

285. jooeva
2011. márc. 1. 14:51

Ó, akkor már tudom, hová forduljak jó kis recikért!

ÉDesszájú is vagy?

Én imádok sütni (család szerint egész jól is megy), de annira nem vagyok érte, főleg a krémes cuccokért.


ÉS mi a gond veletek, ha szabad kérdezni?


Nálunk a támogatás oda-vissza megy minden téren. Ők is számíthatnak ránk, mi is rájuk!

Anyuék tanyán laknak, 1 hónapig nem tudtak kijönni autóval a tanyából a nagy sár miatt, így mi hordtunk nekik mindent!


Isten éltesse őket együtt még sokáig!

284. eduso1
2011. márc. 1. 14:28

Egy szállodában voltam 20évig cukrász!!Minden ünnep nap meló és ilyenekre soha sem jutottam el!!Nem szoktak támogatni,de most azt mondták,hogy látják rajtunk,hogy van mit megbeszélni és ki Kapcsolódni!!

Nyugdíjasok,így már nekem kéne őket támogatni,olyan rossz mikor ezt nem tudom megtenni!ma van a 36.házassági évfordulójuk!!Zsombi fiam egy virágot adott nekik a skypon keresztül-olyan édes!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook