Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 17. 10:12

Jaj Moncsicsi!

És ha lefulladsz???? Más 20 év rutin után is lefullad. Ez nem főben járó bűn. Azon kívül még az autót is meg kell szoknod, más a forgalom, mint a rutinpálya - de ezt már tapasztaltad.

Meséltem már szerintem, hogy egyszer sem fullasztottam le az autót, csak a vizsgán!!!! És??? Nem vertek meg, nem történt semmi. A bunkó sofőrökkel meg nem kell foglalkozni.

Az oktató meg vigyáz rád. Ja és ha elfelejtesz valamit, hát most tanulod az oktató meg melletted ül! Szorítok nagyon neked!!!!! Persze parázhatsz csak arra gondolj, hogy nem segítesz magadon.

Majd 6-kor az jusson eszedbe, hogy innen messziről gondolok rád, az ujjaim meg begörcsölnek a szorítástól, vegyél mély levegőt, nyugi és indulás. :) De ügyes leszel meglátod.

125. moncsicsi83 (válaszként erre: 123. - Kishoresz)
2009. ápr. 16. 21:44
Legyen igazad. Azért még is félek, mert mi van ha valamit rosszul csinálok, elfelejtek, lefulladok az út közepén, vagy valami.... Ahh, megy a para ezerrel. Na majd azért szorítsatok értem este 6-tól. Ha a hírekben tanulóvezetős balesetről tudósítanak, az én leszek :D
124. kishoresz (válaszként erre: 116. - Ittik86)
2009. ápr. 16. 21:35
Gratulálok!
2009. ápr. 16. 21:35

Sziasztok.


Moncsicsi akkor se parázz, az oktatód csinálja jól, hogy bele a forgalomba, a legnagyobba. Hidd el nem lesz gond, az oktató is vigyázz rád, meg a többi autós sem lesz bunkó!

Lipike ügyes leszel, meglátod!!!

122. moncsicsi83 (válaszként erre: 119. - Lipike)
2009. ápr. 16. 19:06
Sopron környékén voltunk 5 napot. Igaz átjártunk Ausztriába, de arra voltunk. Imádom Ausztriát, imádom azt a környéket. Kellett már ez a kis kikapcsolódás :)
121. moncsicsi83 (válaszként erre: 118. - Lipike)
2009. ápr. 16. 18:58
Ma beszéltem az oktatómmal. Keresett már ő is meló alatt, csak lemerültem, most alig 20 perce felhívtam, miután a telót feltöltöttem. Holnap este 6-tól irány ki a forgalomba. Jaj, de nagyon félek tőle. Próbáltam vele alkudozni, hogy kis forgalomba menjünk ki, de nem engedett. Rajta van, hogy minél hamarabb menjek. Te is Szegeden vezettél.. Pénteken este 6-kor nagy forgalom van? Jaj, de félek!
120. lipike (válaszként erre: 113. - K.né)
2009. ápr. 16. 09:09
Gratulálok a vizsgához!
119. lipike
2009. ápr. 16. 09:07
Merre voltatok kirándulni ha megkérdezhetem?
118. lipike (válaszként erre: 117. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 16. 09:06

Nem véletlenül van arra az autóra kirakva,hogy tanuló.Én azt vettem észre például sáv váltáskor,hogy hamar beengednek,meg normálisan viszonyulnak a tanulóhoz,de van aki tök szabálytalanul bevág eléd és csak nézel,hogy ez most mit akart.

Az oktató még mindig nem hívott,állítólag kötelező sikertelen vizsga után 4órát venni,többet nem szeretnék venni,mert már csak odafigyelés kérdése minden.

Szerintem minél hamarabb hívd fel az oktatódat,hamar túl leszel rajta!:)

117. moncsicsi83 (válaszként erre: 115. - Kishoresz)
2009. ápr. 15. 22:09
Kishoresz, jó hogy parázok az elsőtől. Egyszer ugye már kivitt, akkor sokkot kaptam. Ezért is parázok még jobban a dologtól. Igaz most már felkészülök, hogy ki kell mennem, de mégis. Azért akkor nagyon beparáztam, amikor hirtelen kivitt... Na meg olyan sok "hülye" sofőr van. Most kirándulás alatt is kifogtunk párat. Páromnak meg azért már van egy kis rutinja, de még őt is meglepik. Akkor velem mi lesz, kis tanulóval????? :D
116. ittik86
2009. ápr. 15. 21:24
Engem elsőre forgalmin meghúztak. De mondta az oktatóm, hogy nehezebb lesz egy kicsit, mert nem egy ember ül mögém, hanem kettő. A másik pasi a vizsgabiztost ellenőrizte :-DDD Meg is buktattak azzal a dumával, hogy "bizonytalan vagyok" :-DD Aztán persze lehet az oktatóm csak nyugtatni akart, de azt mondta, hogy ez csak szöveg :-DD Aztán mikor másodszor vizsgáztam, akkor meg kikaptam a legnehezebb vizsgabiztost, annál meg sikerült :-DDD Vicces nem :-DDD
2009. ápr. 15. 21:19

Sziasztok!



Moncsicsi nem ám halasztassz!!!! Elsőtől biztos parázol, aztán az lesz a természetes.

K.né gratulálok a rutinhoz!

2009. ápr. 15. 21:14

Sziasztok, visszatértem!


lipike, tényleg ne idegeskedj, minden jó jönni fog hamarosan. Az újabb vizsga előtt nem kell venned pár plusz órát? Vagy nem akartok?


K.né, gratula a rutinhoz. Én a múlt héten pénteken rutinoztam, én az orral beállást kaptam a kapubeállóba... Nekem is elsőre sikerült. Én még nem tudom mikor megyek forgalomba, majd talán holnap felhívom az oktatót. Nagyon parázok tőle, fontolgatom, hogy egy kicsit halasszak, habár tudom, nem szabadna...

113. K.né
2009. ápr. 14. 21:52

Sziasztok!

Múlt héten kedden voltam rutinból vizsgázni; a saroktolatást kaptam. Sikerült elsőre.

Holnap megyek forgalomba vezetni...

Na már kivitt máskor is az oktatóm, de ez másabb lesz: új fejezet :-)

Az első váratlanul ért: hányingerem volt, izzadt a tenyerem, minden bajom volt, féltem az autóban. Az járt a fejemben, hogy jönnek szemből, hátul is, elvesztem az uralmat a kocsi fölött. De nem ez történt. A többi alkalmat már nagyon élveztem.

Ki hogy áll?

2009. ápr. 14. 21:03
Nyugodj meg. Csak pozitívan. Tudom könnyen beszélek, de úgy gondolom, hogy mindig csak jobb lehet, jobb jöhet. Az idegeskedés meg nem segít, csak árt neked. Mosolyogj! Sokat! És hidd el megoldódik hamarosan minden!!!!!!
111. lipike
2009. ápr. 14. 19:34
Idegeskedek állandóan a munka miatt,szeretnék már egy kis pénzt gyűjteni és a párommal összeköltözni,de hát nem jön össze.Erre jön még a jogsi miatti idegeskedés.:(
110. lipike
2009. ápr. 14. 19:30
Szerintem a jogsi hamarabb megoldódik.Itt ebben a megyében,ebben a gazdasági helyzetben,pályakezdőként ismerősök nélkül lehetetlen munkát találni.
109. kishoresz (válaszként erre: 108. - Lipike)
2009. ápr. 14. 18:33
Nagyon szorítok neked, hogy hamar legyen új vizsgaidőpontod és most már te is megkönnyebbülhess! És remélem, hogy a munkahelykeresés is megoldódik!!!!
108. lipike
2009. ápr. 14. 14:08

Szia!

Nincs semmi különös,várok türelmesen,hogy szóljon az oktatóm,hogy mehetek vizsgázni,de attól tartok,hogy ebben a hónapban már nem szól.:(

Olyan jó lenne már lezárni a jogsi fejezetet az életemben,hátha munkát is "könnyebben"találnék,amit lassan már 1 éve keresek.

2009. ápr. 14. 13:52

Sziasztok!

Mi újság van lányok? Írjatok ám mi történt!

Szép hetet mindenkinek!

2009. ápr. 12. 06:24
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!!!!!!:))))))))))))))))))))
105. lipike
2009. ápr. 11. 20:47
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!:)
2009. ápr. 11. 07:53

Kellemes húsvéti ünnepeket nektek! A lányoknak sok locsolót, a fiúknak sok hímes tojást!

Jövő héten szerdán jövök!

103. moncsicsi83 (válaszként erre: 102. - Ad338a2ba0)
2009. ápr. 10. 20:43
Okés, igyekezni fogok! Most 1 hét pihi, aztán belevágok :)
2009. ápr. 10. 20:33
GRATULÁLOK Moncsicsi!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))A forgalom is menni fog!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))NE FÉLJ, ÉS NE IDEGESKEDJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))
101. moncsicsi83 (válaszként erre: 100. - 5f3b9a27bc)
2009. ápr. 10. 18:09
:) Ezt látom nem lehetett kihagyni :D
2009. ápr. 10. 17:29
1oo. :)
99. moncsicsi83 (válaszként erre: 97. - Kishoresz)
2009. ápr. 10. 17:07

Persze, hogy szárnyalok! Nagyon örülök neki, tényleg nem volt nehéz.

A májusi dologra nem is merek gondolni, az basszus, olyan közel van....

2009. ápr. 10. 15:26
Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok. Sok piros tojást, locsolót, finom sonkát és nagy pihenéseket mindannyiotoknak.
97. kishoresz (válaszként erre: 94. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 10. 15:25

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon ügyes vagy! Ugye-ugye!!! Örülök nagyon, gondolom te meg szárnyalsz!


Meg lesz a május közepén lévő vizsga is. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook