Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
22492. persona13 (válaszként erre: 22491. - RedRidingHood)
máj. 21. 15:17

Szia!

Remélem jól ment. Csak az a lényeg, hogy ne izgulj, tudom, hogy nehéz, de ne izgulj hanem nyugodtan, gondolkodva. Sajnos nekem ez a rész nagyon nem ment és megbuktam :(

máj. 21. 08:35

Sziasztok!

Ma délután (a mai nap utolsójaként 😬) lesz az első forgalmi vizsgám. Van esetleg valami tipp, trükk, jótanács? :)

Egyelőre nem érzem,hogy izgulnèk, de az idő előrehaladtával ez biztos változni fog.

22490. Minka (válaszként erre: 22486. - Pasionella)
máj. 17. 13:20

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat.

Megfogadom és már van is új "választottam", de sajnos egészségügyi problémáim lettek, ami miatt most pihenésre vagyok ítélve, és néhány nap múlva kórházba megyek, ezért néhány hétig nem vezetek. A poszt kiírása óta nem voltam.

22489. Pasionella (válaszként erre: 22487. - Kiscica3)
máj. 15. 09:41

De mivel indokolta, hogy belenyúlt? Valamit csak mondott.

Az új oktató milyen?

22488. lynella (válaszként erre: 22487. - Kiscica3)
máj. 14. 17:42
De valami oka csak volt, hogy bele nyúlt, nem?
22487. Kiscica3 (válaszként erre: 22486. - Pasionella)
máj. 14. 07:49
Szia én oktatót váltottam mert 2hete kb hogy vizsgátam,és tenleg semmit nem rontottam, mindent szepen megcsinaltam parkolást is,erre viszafele tartottam már az oktatóm benyult a kormanyba de ep hogy csak hat persze hogy bukas lett ,en össze is vesztem vele .
22486. Pasionella (válaszként erre: 22480. - Kiscica3)
máj. 13. 13:58
Mi újság van nálad?
22485. vica66 (válaszként erre: 22481. - Minka)
máj. 10. 03:36

Szia, Minka!

Gyorsan keress másik oktatót. Ha eleve így áll hozzá, akkor csak lehúzni akar, nem tanítani.

Én 50 évesen csináltam meg a jogsit, elsőre a kreszt és a forgalmit is, 40 óra vezetéssel. Szóval nem gáz, és nem lehetetlen. A fiatalabbak is bénáznak az elején, ugyanazokat a hibákat követik el többnyire (legfeljebb magabiztosabban). Ültem eleget mások mögött az oktató kocsiban, láttam.

Ha meg akarod csinálni, és elhiszed, hogy meg tudod csinálni, akkor sikerülni is fog. Sok sikert!

máj. 8. 07:51

Sziasztok!

Nah először is gratula, akik azóta levizsgàztak, hogy belèptem. Tök jók vagytok.

Az első óràmon ìrtam, most tartunk a 21-22.-nèl.

Nagyon ügyesnek tart, de èn mèg nem vagyok magabiztos. Egy 40 óràra szàmolok èn.

Itt Pècsen sokat buktatnak. Nagyon szogoruak. De a vàros is nehèz.

A technika kezelès nagyjàból màr megy. Mèg mindig a sok bejövő infó feldolgozàsàval van a bajom :)

Nèha összefolynak a teendők.

A parkolàst keveset vettük, de mèg gondolom fogjuk.

Èn pl ha oktató lennèk minden nap parkolnèk egyet a tanulóval út közben.

Voltunk 2 orszàgútin is màr.

Szerintem menni fog ez de ha belegondolok mennyire izgulós vagyok, akkor szerintem min egy bukàs lesz. :)

Ti min csúsztatok el?

22483. Pasionella (válaszként erre: 22481. - Minka)
máj. 7. 11:57

Azonnal valts oktatot!!! Hidd el vegig csinaltam hasonlot es banta nagyon sok oram...kb 80al mentem vizsgazni es masodjara sikerul egy 3. oktatoval. Ne varj, nem kell a lelkivilagukkal sem foglalkozni, en 34vagyok, nem gondolnam h 6ev a javadra akkora hatrany. Megszereztem, vezetek, minden ok. Az elso nalam azzal kezdte h nem vagyok egy ostehetseg...akkor vezettem eloszor...az ilyen parasztokat mar az elejen valtani kell, en ezt elcsesztem, raadasul sajat karomra tanultam belole mert a penzen idon kivhl teljesen leepitette az onbizalmam is.

Vannak normalis oktatok is, nekem a 3.volt az akivel 10ora utan elso alkalommal atmentem.

Valts!!!!

22482. gabbbicica (válaszként erre: 22481. - Minka)
máj. 7. 09:15
Válts oktatót inkább most, mint 80 óra után :)
22481. Minka
máj. 7. 09:03

Sziasztok!

Későn érő tipus vagyok, így 40 évesen vágtam bele a jogosítvány megszerzésébe.A kresz elsőre sikerült, nagyon motivált voltam. Az első " vezetésen" annyit beszélt az oktató, hogy csak arra maradt idő, hogy egy kb. 10 méteres szakaszon mentem egyet oda- vissza. Sokat nem mondott a vezetéstechnikáról...

( még sosem vezettem ezelőtt )

A következő alkalommal már a forgalomban voltunk.

Azóta volt még négy alkalom és előfordul, hogy bénázom, de szerintem ez talán természetes.

Az oktató viszont kedvesen közölte, hogy szerinte a reménytelen kategóriába tartozom és 70 - 80 óra sem lesz elég, hogy jogsit szerezzek.(Megjegyzem már az első alkalommal közölte, hogy 40 év felett már gáz elkezdeni).

Kissé kiborultam és nem tudom mihez kezdjek...

22480. Kiscica3 (válaszként erre: 22479. - Meer)
ápr. 12. 17:57
Köszi a szégélyhez kellett beálnom 2 kocsi közé hátra mentebe ,te neked hanyadikra sikerült?
22479. meer (válaszként erre: 22478. - Kiscica3)
ápr. 12. 17:53
A férjem mondása...nem vezetni a művészet... hanem helyet találni, s ott megállni.. teljesen igaza van. Engem is kivágtak egy párszor.. de nem szabad feladni! Amúgy jobbra hátra beállni.. azért nem a legnehezebb valljuk be.. gyakorolj még sokat és ne add fel! Amúgy a vizsgán az oktató nem segíthet.. egyszer engem 500 m után dobtak ki az első balra nagyívű kanyarban... az hittem sirva fakadok.. de nem feladni!
22478. Kiscica3 (válaszként erre: 22477. - Pasionella)
ápr. 12. 17:35
Pont azta parkolást kellett csi álnom amit nagyon de nagyon nem gyakoroltul nagyon reg csináltam es meg a régi oktatómal.annon de hat ez nem.kifogás de mindegy is már 3 dikra sikerülni fog mert ithon gyakorilni fogom a parkolast ,mert szertem megtudnam.csinal i ha mi.denel tizstaba lettem volna a varosba a kocsikázás már nem.gond ,a parkolás többi része is megyen addig megyek meg meg nem lesz
22477. Pasionella (válaszként erre: 22475. - Kiscica3)
ápr. 12. 17:07

Vizsgan az oktatod sajnos nen segithet mert O huzza a rovidebbet. Hogy erted nem segit? Oran nem oktatja a parkolast?

A vizsgabiztos sajnos korrektul jart el, ot is szabalyozzak, ha nem sikerul elsore igazithatod de ha ketszer futsz neki es nem csak igazitas megegyszer nem engedhet.

Nem tudom milyen az oktatod, ezek szerint lehet ez sem valt be. Nem tudom mi biztatot mondhatnek :-( nem lehet konnyu ennyi sikertelen vizsga utan. Sajnalom!

22476. Kiscica3
ápr. 12. 15:57
Bocsi hogy itt lekizek neketek
22475. Kiscica3
ápr. 12. 15:57
Nem tududm miért tötrténik ez velem minel jobbam akkarom annal jobban nem megy ,peddig olyan szépen ment minden addig amig ez a hülye parkolás nem jött a szivem anyira dobogott azt hittem kiugrik,de belől nem szeretném feladni csak nem tudum érdemes tenleg enyi bukás utan folytatni a vizsga biztos azt mondta ha mar ennyi penzt belőltem akkor ne hadjam abbade egy szemét volt mert 3 dikra már nem.engedte hogy beáljak,igazan megengedhete volna,de hat mindegy most már a oktatóm peddug semmit nem segit ,hiaba mindtam neki legalább a parkolasba segitsen de a valasza ő nem
22474. Kiscica3 (válaszként erre: 22473. - Pasionella)
ápr. 12. 15:29
Semmit nem mond csak ennyit ez mért volt?ennyi
22473. Pasionella (válaszként erre: 22472. - Kiscica3)
ápr. 12. 15:25
Nagyon sajnalom :-( az oktatod mit mond?
22472. Kiscica3
ápr. 12. 15:10
Megint nem sikerult azert buktam meg mert nem tudtam 2 alakalomra hátra menetbe beállni 2 kocsi közé jarda szegélyhez,én telejesen kibuktam lassan elekell fogadnom hogy nekem nem lesz jogsim
22471. fzsuzska
ápr. 9. 22:30
Sok sok kellemes vezetést🌷
22470. micimacko62 (válaszként erre: 22469. - Pasionella)
ápr. 9. 21:45

én is kiraktam a t betüt 4 honapos jogsim van,de ugy vettem észre hogy ha meglátják a t betüt igyekeznek minél hamarabb kikerülni.Ovatosan megyek én is ,nehogy valamibe bele szaladjak.

Szerintem nem árt de a vélemények biztosan megoszlanak erről a dologról.

22469. Pasionella
ápr. 9. 20:06

Sziasztok. Multhet ota sajat autoval jarok vezetni :-) elvezem csak mindig izgulok, remelem idovel elmulik es kicsiy termeszetesebbe valik. Megszokott utvonalakon kozlekedek egyelore, illetve aprankent szoktatom magam :-)

Ugy alakult hogy az elso vezeteseim egyedul zajlottak mert parom akkor korhazban volt de azt mondjak ez nem baj. Csinaltam mar 1-2 hulyeseget de ebbol lehet tanulni... ovatos vagyok.

Szerintetek a T betu hasznos vagy meg turelmetlenebbek az enberek? Egyebkent tartom varosban azz 50-et meg igyekszem lenduletesnek lenni de nyilvan kezdo vagyok meg, nem tudom kiragasszam-e...

Csutortokon lesz egy Szeged-Szolnok utam, kivsncsi leszek :-)

Tok jo h eljutok ahova akarok es bevasarolni is tudok menni egyedul, valoban onallosagot ad a jogsi :-)

22468. Pasionella (válaszként erre: 22466. - Kiscica3)
ápr. 9. 19:55
Nem tudom, ezt neked kell erezned. Eleg sok orat vezettel mar, nem az szamit vizsga elott mennyiy vezettel hanem ugyis latjak az osszeset.
22467. fzsuzska (válaszként erre: 22466. - Kiscica3)
ápr. 8. 20:25
Szia. Reméljük elég lesz. Sok sikert.
22466. Kiscica3
ápr. 8. 17:04
Sziasztok szerintetek eleg ha csak pont vizsga napon veszek 2 óra pluszot mert sajnos ugy jöttek össze a dolgok hogy nem tudok többet venni?Arra gondolok higy a vizsga biz.nem fog azert meg buktatni e mert csak 2 órá vetttem?
márc. 24. 08:54
Az én útvonalam Cegléd, Nagykőrös, Kecskemét lesz. Ezt fixre tudom.
22464. Epresturmix (válaszként erre: 22463. - Fzsuzska)
márc. 24. 08:52
Nagyjából képben vagyok. Olvaslak titeket egy ideje. Én múlt héten végeztem a kresz vizsgámmal. Harmadjára mentem. 68 pont. Az első kettőnél ha tanulok, átmegyek elsőre is. Lusta voltam és figyelmetlen. Most ott tartok, hogy végre felfogtam amit tanultam. Párommal sokat megyek, igaz ő vezet. De fejben megyek vele, figyelem az utat, táblákat, mikor hol, hogyan csinál. Megfigyelem. :)
22463. fzsuzska (válaszként erre: 22462. - Epresturmix)
márc. 24. 08:22
Remélem én folytathatom, de kicsi az esély rá...történet hosszú, nem mesélem el mégegyszer.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook