Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
22461. Kiscica3 (válaszként erre: 22460. - Pasionella)
tegnap 12:31
Köszi szépen!😍igen megcsinalom!!!!!!!😉
22460. Pasionella (válaszként erre: 22459. - Kiscica3)
tegnap 07:45

Gratulálok a baba miatt :-)

Menni fog Neked csak össze kell szedni magad, sajnos úgy tűnik rád rossz hatással van a vizsgadrukk, ezt kellene valahogy leküzdened. Én "szerencsés" vagyok mert valahogy rám a stressz helyzet jól hat mert első vizsgánál is jobb volt mint órán csak akkor még nagyon bizonytalan voltam meg a seggfej oktató sem könnyítettem meg a dolgom...

Most a második vizsgánál is azt éreztem, hogy jobban megy ha hagynak békén érvényesülni :-) és csak mondják, hogy merre menjek. A vizsgám felénél néztem az oktatómra meg hátra pillantottam a vizsgabiztosra és arra gondoltam jól van fiuk... elviszlek titeket a boltba :-D csak furikázom őket, ezt képzeltem :-) bevált. Akkor már tudtam sikerülni fog. Még mindig nem hiszem el :-) és nagyon örülök, hogy második nekifutásnak sikerült.

Ne keseredj el, ne add fel, te is megjártad az oktatókkal. Próbálj lazítani, csak arra gondolni, hogy sikerülni fog. Kérdezz amiben bizonytalan vagy, esetleg családtaggal menjetek el azokra a helyekre amelyektől tartasz és kérd meg őket is, hogy magyarázzák el. Én csináltam ilyet, illetve google térképen is nézegettem az útvonalakat :-)

Hajrá, menni fog, csináld meg minél hamarabb a baba miatt is :-)

22459. Kiscica3 (válaszként erre: 22456. - Pasionella)
tegnapelőtt 20:01
Gratulálok tiszta szivből remélem jővő honapba énis 8lyen jót fogok nektek irni,ráadásul tegnap tudtam meg hogy babám lesz!
22458. fzsuzska (válaszként erre: 22456. - Pasionella)
tegnapelőtt 15:40
Gratulálok:)
22457. gabbbicica (válaszként erre: 22456. - Pasionella)
tegnapelőtt 13:57
Gratulalok 😁😁😁
22456. Pasionella
tegnapelőtt 12:36

SIKERÜLT!!!! :-D

Hál Istennek vége van ennek a rögös nehéz útnak. Nincs több ideg, nem kerül még több pénzbe és vége van :-D

Vizsga előtt vezettünk egy órát, okés volt bár ült velünk még egy csajszi is aki 10-től ment vizsgázni, ugyan nem zavart de az oktató valahogy mintha feszültebb lenne, nem tudom. Lényeg, hogy párhuzamos parkolásnál morgott rám egyet mert hátra párhuzamosnál sorry de én továbbra sem érzem azt a nyamvadt 45 fokot, ez van :-D hülye voltam matekból, most mit csináljak... :-D

Tök jó vizsgaútvonalat húztam, egyívű megfordulást kellett csinálnom mert előre balra parkolni egy parkolóban.

Úgy a fele vizsgánál éreztem azt, hogy jól van, meglesz ez :-D

Igyekeztem élvezni és arra gondolni, hogy csak furikázom őket valahova :-D az oktatóm azt mondta a vizsgabiztos tök normális, így is volt.

A vizsgabiztos annyit mondott a végén miután kimondta, hogy gratulál sikeres vizsgát tettem... gyerekek, cseng még a fülembe minden szava hogy milyen jó volt hallani :-D szóval annyit mondott, hogy csupán 2 vezetéstechnikai észrevétele van.

Az okatóm azt mondta nagyon szépen vezettem, mindenre figyeltem, örült, hogy ennyire jól össze tudom magam szedni, nem gondolta volna hogy nem hat rám rosszul az izgalom :-) igaz, előtte adott egy magne B6-ot :-)

Elbőgtem magam örömömben és megkérdeztem megölelhetem-e, meglepődött de kit érdekel, megöleltem és megköszöntem, hogy rá találtam és vállalt és ennyi rossz után így zárul le ez a korszak :-)

Hétfőn mehetek legkorábban okmányirodába megigényelni a jogsit, utána kb 8 munkanap, nem adnak ki semmilyen ideiglenes papírt így mondta az oktató, hogy ezt a pár napot bírjam ki vezetés nélkül :-)

Elmondani sem tudom mekkora boldogság, megkönnyebbülés és öröm, hogy vége és nincs több ideg, nem megy el több pénz, egyszerűen csak vége, a többi meg eztán kezdődik :-D

22455. Pasionella
márc. 19. 21:46
Koszonom. Remelem sikerul ma elaludnom, gorcsbe van a gyomrom. Sikerulnie kell holnap!
22454. Kiscica3 (válaszként erre: 22451. - Pasionella)
márc. 18. 14:56
Sok sikert!
22453. Gemmafortuna (válaszként erre: 22451. - Pasionella)
márc. 17. 21:55
Sok sikert a vizsgádhoz!
22452. Gemmafortuna (válaszként erre: 22424. - Pasionella)
márc. 17. 21:55

Szia!

Nem jeleztem, hogy elhagyom a főútvonalat. Nem tudok vizsgázni, mindent elrontok, hiába vezettem sokszor végig azt az útvonalat is.

22451. Pasionella
márc. 15. 16:23

Tul vagyok az utolso vezetesemen, azaz szerdan vizsga elott meg picit vezetunk de en pozitivan gondolkodok hogy most vezettunk utoljara es szerdan elbucsuzunk, nagyon remenykedeknem benne. Szerencsere aldott jo ember es ezek az orak mar nyugalomban teltek, elveztem a vezetest es tanultam is tole. Nem kellett mondanom hogy ne beszeljen mert minimalisra csokkentette. Azt mondta hogy mar mindent tudok ami elegendo a sikeres vizsgahoz es hogy nagyon remeli nem hat ram rosszul a vizsgadrukk es h nem vmi pici dolgon fog mulni. Annyit mondott hibamnak hogy helyenkent hezitalok amivel nincs nagy gond ha pl megallok de pl korforgalomban O batrabban menne mint ahogy en "elkepzelem" nyilvan O konnyebben felmeri a masikz szandekat vagy a tavolsagot, en meg inkabb kivarnam hogy lassam egyertelmuen a szandekat. Azt mondta nem baj ha varok csak ne guruljak hanem alljak meg, neha mikor lassan gurulok eskuszom szinte azt erzem allok. Na mindegy, tobbnyire az elso szandekom a jo es ne habozzak.

Nagyon bizom benne h sikerulni fog mert en magam is azt erzem tudok mar vezetni csak figyeljek oda es legyek magabiztos. Sikerulnie kell!

22450. Frittata (válaszként erre: 22448. - Pasionella)
márc. 14. 20:55
Neked kell tudni, mi a célravezető. Én szeretem a bizonyosságot és tisztában lenni a tényekkel, erre pont jó egy próbavizsga. Egyébként ha szorult némi pszichológiai érzék és tanári véna az oktatódba, ezt sem úgy kivitelezi, hogy még jobban stresszeljen vele. Gyakorlásnak mindenképp jó lehet, de majd eldöntöd, mi válik a javadra. :)
22449. fzsuzska (válaszként erre: 22447. - Kiscica3)
márc. 14. 19:22
Én meg már lassan elfelejtem, hogy kell vezetni....hozzátok képest.Irtam privit majd olvasd el.
22448. Pasionella (válaszként erre: 22446. - Frittata)
márc. 14. 18:45
Igen ez nekem is eszembe jutott csak tartok attol hogy ha esetleg megbukok a probavizsgan akkor jobban beparazok a vizsga elott h ott is megbukok, ha ez ugy kivan mondva. Na meg megalmodom... egyebkent fokent a parkolasoknal jo lenne ha hallgatna mar, a tobbit mar szinte meg se hallom mert alapbol csinalom.
22447. Kiscica3 (válaszként erre: 22441. - Frittata)
márc. 14. 16:49
Köszi a biztatást😘
22446. Frittata (válaszként erre: 22444. - Pasionella)
márc. 14. 16:45
Egyszerűen kérdezd meg, nem csinálhatnátok-e egy "próbavizsgát", mert úgy érzed, fontos lenne. Ebben nincs okoskodás, sőt, bevett szokás. Lehet hogy nem is gondol erre, annyira megszokta már hogy magyarázzon. :) Nagyon hasznos egyébként, ő csak azt mondja merre menj, de közben figyeli is a hibákat.
22445. Frittata (válaszként erre: 22443. - Pasionella)
márc. 14. 16:40
Tipikus vizsgadrukk, annyi mindenre kell figyelni, banális dolgokon csúszik meg sokszor.
22444. Pasionella
márc. 14. 15:25

Én jövőhét szerdán vizsgázok, még holnap vezetek és közvetlenül vizsga előtt 1 órát.

Hogy mondjam az oktatómnak anélkül, hogy okoskodónak gondolna vagy bunkónak h megmondom neki, hogy oktasson... hogy mostmár ne beszéljen? Mármint csak mondja merre mint vizsgán...

Csinálom magamtól egyébként is de valahogy mindig mondja ilyen tolbamondás szerűen, én már tudom mit kell csinálni mégis mindig mondja, mire kimondja már rég azt csinálom :-D viszont jó lenne ha legalább egyszer előtte hallgatna, hogy ne ott legyen tök fura, hogy már nem szól egy szót se. Ezt valahogy finoman szeretném neki jelezni, még véletlenül se gondolja azt, hogy én jobban tudom mit kell tennie mint Ő, de mostmár én magam is szeretném "látni", hogy nélküle is megy, így pedig csak sejtem :-D

22443. Pasionella (válaszként erre: 22442. - Pasionella)
márc. 14. 15:21
Jobban mondva kicsin múlott, így talán érhetőbb :-)
22442. Pasionella (válaszként erre: 22439. - Frittata)
márc. 14. 15:19
Úgy értettem a picit, hogy valószínűleg pusztán figyelmetlenségből meg izgulásból adódó hiba...
22441. Frittata (válaszként erre: 22440. - Kiscica3)
márc. 14. 15:13
Ezt a hibát már soha az életben nem fogod többet elkövetni, az tuti. :) Legközelebb meglesz!
22440. Kiscica3
márc. 14. 14:31
Meglepődtek ők is,a vizsga bizos mondta hogy jó vagyok és leg közelebb biztos hogy sikerült még ilyen marhasagot sose csinaltam de sose nem tudum mért alltam meg olyan sokam alltak ott hogy csak őket figyetem es lampát nem vettem eszre és tudum ez életveszelyes volt mert haturól belem is jöhetek volna teljes jogosnak tartom az első vizsgam volt az új oktatóval .Nagyon hibaztattom.magam nem akkrom abba hagyni és leg közelebb remelme sikerül nagyon saokan csak sokadszora mennek at itt a környezetemben is nagxon sok van egyszer csak meg lesz
22439. Frittata (válaszként erre: 22437. - Pasionella)
márc. 14. 14:21

Sajnos nem pici hiba, ugyanis ha az autósnak zöld a lámpa, haladnia kell, kivéve persze néhány esetet. A mögötte közlekedő nem számit rá, hogy valaki előtte befékez zöld jelzésnél. A másik, ami a fő baj, hogy Kiscica megvalósította a gyalogos-csalogatást, az pedig főbűn, mert életveszélyes.

Nyilván hatalmas a stressz, a vizsga pedig nehéz, de mi lesz saját autóban, egyedül?

Én is arra lennék kíváncsi, mit mond az oktató?

22438. Pasionella (válaszként erre: 22435. - Szivszabina)
márc. 14. 14:14
Szia, majd ahogy telnek az órák egyre több mindenre tudsz majd odafigyelni, eleinte a legnehezebb.
22437. Pasionella (válaszként erre: 22433. - Kiscica3)
márc. 14. 14:13
Sajnálom, hogy nem sikerült, szerintem már túlontúl görcsölsz rajta, az oktató mit mondott? Jó kis pici hibán múlott, neked zöld lett és mégis átengedted a gyalogost? Ha neki volt lámpája akkor gondolom neked is.
22436. gabbbicica (válaszként erre: 22431. - Kiscica3)
márc. 14. 11:20
Sajnalom 😐😐😐
márc. 14. 09:40

Hali! Most kezdem az első vezetés órát majd a napokban. Nekem a sok infóval lesz gondom amire egyszerre kell figyelni. Meg nagyon izgulós vagyok.

😂😂

22434. Kiscica3 (válaszként erre: 22432. - Fzsuzska)
márc. 13. 17:23
É s te hogy allsz már?
22433. Kiscica3 (válaszként erre: 22432. - Fzsuzska)
márc. 13. 17:23
Hat en mar nagyon gindolkozok rajra mindenki hülyének nezz higy 6odjára sem mentem at na de ez ténleg az én hibám volt nagyon elkeseredtem
22432. fzsuzska
márc. 13. 17:14
Csajok. Ne adjátok fel☺🌷
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook