Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


66. kishoresz (válaszként erre: 65. - Lipike)
2009. ápr. 6. 15:27

:(

Nagyon izgultam már érted. De ne bánkódj, legközelebb majd sikerül. És azt a jobb kezes utcád soha nem felejted el!!!

Hány órát kell még venned? Nekem 3 volt a kötelező.

Következő vizsgádra is rendes vizsgabiztost kívánok, mert az is nagyon fontos! De tudod - ne bánkódj!

65. lipike
2009. ápr. 6. 15:10

Sziasztok!

Sajna nem sikerült a vizsga,pedig nem sok volt már hátra az útvonalból.Egy jobb kéz szabályt későn vettem észre.Amúgy a vizsgabiztos rendes volt,az útvonal se volt rossz,csak hát ideges az ember.Na majd másodikra sikerül.Mostmár legalább tudom,hogy zajlik egy vizsga,meg mire kell nagyon de nagyon figyelni.

64. ALLICS
2009. ápr. 6. 14:39

Sziasztok!

Én is most járok jogsira.Már csak a forgalom vizsga van hátra az ápr.16-án lesz.Izgulok rendesen:)

63. 36bb1d921a (válaszként erre: 62. - Kishoresz)
2009. ápr. 6. 13:43
Nagyon sokat segítenek a szavaid. Köszönöm. Megpróbálok kicsit pozitívabban hozzáállni:)
62. kishoresz (válaszként erre: 61. - 36bb1d921a)
2009. ápr. 6. 11:53

Csak pozitívan! :) Nem szabad így neki indulni.

Kolléganőmnek harmadjára sikerült 37 évesen, de a 17 éves is harmadjára csinálta meg. Na és. Nekem is másodjára sikerült. Ez sajnos nem tehetségtől függ, hanem jó adag szerencse is kell hozzá. Na meg ne stresszelj!

Megcsinálod!

61. 36bb1d921a (válaszként erre: 59. - Kishoresz)
2009. ápr. 6. 09:32
Köszönöm a bíztatást, nagyon kedves tőled. Remélem így lesz, de folyton arra gondolok, mi lesz ha nem sikerül sem elsőre, sem másodikra sem harmadikra... és beleöltem a sok pénzt. Elég pesszimista vagyok:(
60. kishoresz (válaszként erre: 57. - Lipike)
2009. ápr. 6. 09:26
Minden pozitív energiám feléd áramlik Lipike! Nagy kalappal!
59. kishoresz (válaszként erre: 58. - 36bb1d921a)
2009. ápr. 6. 09:25

Szia ducky78!


Persze, hogy képes leszel rá. Tényleg oktató kérdése. Én a végén úgy mentem, hogy már legyen vége, pedig nem hülyézett le az oktató, de bunkó volt.

Gondolj arra, hogy milyen jó lesz a végeredmény - a jogsi.

2009. ápr. 6. 09:15

Sziasztok!

Nekem tavaly májusban lett meg a kresszvizsgám, szerencsére elsőre sikerült, azután köv. a rutin, egy akkora barom oktatót sikerült kifognom, folyton hülyézett, meg hasonlók. Úgy elvette az egésztől a kedvem, hogy rettegve mentem a köv. órára. A rutinvizsgára akkor nem került sor, mert családi okok miatt abba kellett hagynom a vezetést (na meg anyagiak is közre játszottak), viszont a család unszol, hogy az idén meg kell szereznem. Már máshol élek, és új oktatót talált nekem a párom, akiről nagyon jó véleménnyel van, viszont én már a gondolattól is rettegek, pedig az első órán annyira élveztem. Szerintetek hogy tudnám rászedni magam a dologra? Képes leszek rá egyáltalán?

57. lipike
2009. ápr. 6. 08:22

Köszönöm szépen,aranyosak vagytok!:)

Nemsoká indulok összeszorult gyomorral!:(Előttem meg utánam is vizsgázik 2 csajszi,ők már 2.alkalommal vizsgáznak!

Össze kell szednem magam,sikerülnie kell,na de majd kiderül!

2009. ápr. 6. 07:25
Hajrá Lipike, megcsinálod! Az erő legyen veled :)
55. klenca (válaszként erre: 54. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 5. 22:21

Kényelmes ruha, kényelmes cipő, s mindig csak arra az egy forgalmi helyzetre koncentrálj, amiben benne vagy. Ügyes leszel LIPIKE!

:))

2009. ápr. 5. 21:59
Lipike, holnapra egy kalappal. 11:30-tól szorítok nagyon!
2009. ápr. 5. 12:50

Sziasztok.

Igen nagyon rendes volt a második vizsgabiztos. Az elején a kötelező ellenőrzéseknél is segített. Mondta: Üljek be, a lámpát nézi ő elől, hátul meg az oktató.

Egyébként nagyon hosszúnak tűnt a vizsga, szerintem legalább fél óra volt. Azt hittem sose lesz vége, de vége lett!

Továbbra is pozitív energia Lipikének. Ügyes legyél!

52. moncsicsi83 (válaszként erre: 49. - Lipike)
2009. ápr. 3. 21:44
Én is küldöm a pozitív energiákat és hétfőn 11:30-kor szorítani fogok. Biztosan sikerülni fog!!!!! Csak no para és sok sikert!
51. moncsicsi83 (válaszként erre: 47. - Kishoresz)
2009. ápr. 3. 21:43

A második vizsgabiztosod rendes volt. Na de a vizsga nem lehetett egyszerű... A lényeg, hogy megvan.

A rutinpályán tényleg nem szabad kapkodni, ezt már én is észrevettem. Ma a saroktolatást meg az y-t gyakoroltuk és tényleg ha nem kapkodok, sikerül. Na majd csak túl leszek rajta. Egyébként pénteken 10:50-kor vizsgázok...

50. kishoresz (válaszként erre: 49. - Lipike)
2009. ápr. 3. 21:32

Szia. Küldöm a pozitív energiáimat feléd.

Sokan fulladnak le piros lámpánál például. Képzeld el, ha ezért buktatnának. 2x fullasztottam le az autót, mind a 2x vizsgán... :)

Pihenj, ne izgulj, majd mi izgulunk helyetted.

49. lipike
2009. ápr. 3. 10:01

Hétfőn lesz a nagy nap, 11:30-kor!Küldjétek a pozitív energiákat.:)Próbálom majd úgy csinálni,mintha ott se lenne a vizsgabiztos(jaj csak az is jó fej lenne).Vasárnap vezetek még 2 órát.

Ha vizsgán lefullad az ember,akkor elméletileg nem bukhat meg???

Mind1 lenne milyen útvonalat húzok a 30-ból,úgyis tiszta ideg leszek.

Olyan jó lenne túl lenni rajta,már most éjszaka se tudtam aludni a feszültség miatt.Mi lesz akkor vnap este?!

2009. ápr. 3. 09:21
Lipike te hogy állsz? Izgulsz már? Van olyan vizsgaútvonal, amit szívesen kihúznál?
2009. ápr. 3. 09:20

Sziasztok!


Remélem mindenki jól van.

Moncsicsi83 képzeld el én annyira izgultam a forgalmi vizsgán, hogy elindultunk és az első lámpánál lefullasztottam az autót. Egyébként feltétlenül vizsgabiztos-függő a vizsga - legalábbis itt Szhelyen. Másodjára egy annyira rendes hapsit fogtam ki - annyit mondott, hogy ne okozzak balesetveszélyes helyzetet, és akkor nem lesz semmi gond. Minden volt a vizsgán, a gyalogosok keresztül-kasul szaladgáltak át az autó előtt, a kamion kikanyarodott elém, a körforgalomba bevágtak elém stb. De minden rendben ment. A rutinpályán meg szerintem arra figyelj, hogy nem kell kapkodni, van korrigálási lehetőség (legalábbis nálunk volt) és próbáld meg, hogy nem izgulsz. :) Könnyen mondom ugye. De hidd el úgyis lesz jogsid!!!!

46. moncsicsi83 (válaszként erre: 45. - Kishoresz)
2009. ápr. 2. 22:25
Tényleg érdekes mutatvány lehetett :) Na majd kiderül mi lészen velem. Mindenesetre most így kezdek nagyon izgulni... Akkor még mi lesz ha forgalomba megyünk? Így is kicsit paráztam a gyorsulásnál rutin pályán.. Na de maradjunk a földön... Még 4 órán keresztül tuti, hogy a rutin pályán leszek. Vagyis remélem :)
2009. ápr. 2. 22:10

Pedig biztos élvezni fogod a vezetést, főleg önmagad. :) Engem megnyugtat. Szeretek vezetni, nem is tudom, hogy hagyhattam ki eddig.

De azért én sem kentem-vágtam. Nehogy azt hidd. Tudtam alkotni. Volt egy időszakom, amikor váltásnál nem a váltóval akartam váltani, hanem az index-szel. :) Döbbenet volt számomra. :) Elmúlt. És erre a vizsgán körforgalomba be, kettőbe akartam rakni és erre az indexkart nyomtam felfele. Majdnem felnyerítettem. :) De szerencsére nem volt balesetveszélyes a mutatvány, így a vizsgabiztos meg sem jegyezte. De nekem érdekes volt. És azóta sem csináltam. :)

44. moncsicsi83 (válaszként erre: 42. - Kishoresz)
2009. ápr. 2. 20:47
Huhh, akkor Te kened vágod, basszus alig 2.5 hónap alatt meg volt a jogsid. Akkor nekem nem is olyan gyors. Február 12.-én kezdődött a tanfolyam, március 16.-án KRESZ vizsga, tegnap elsősegély vizsga, és jövő héten megyek rutinra. Hm... Szerintem nekem olyan május közepén, legkésőbb júniusban lesz meg a forgalmi, feltéve ha nem bukok. Annyira nem akarom én siettetni :)
2009. ápr. 2. 20:35
Kolléganőmmel kezdtem együtt többek között. Ő kb. 3 hete vizsgázott le forgalomból - harmadjára. Július óta 7 hónap tellett el.
42. kishoresz (válaszként erre: 41. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 2. 20:33
Gyorsan meglesem, azaz csak lesném, mert sehova sem írtam fel időpontokat. Azt tudom, hogy július 28-án kezdtük a tanfolyamot, augusztus közepére megvolt a kresz és elsősegélyvizsga. Aztán a köcsög oktató nem jelentkezett 2 hétig. Már akkor nem hozzá kellett volna mennünk... Szeptember elsején kezdtem a vezetést és 9-én már vizsgáztam rutinból, aztán 29-én forgalmiból - de ott megbuktam és végül is október 16-án mentem át másodjára. Ez szerintem nagyon hosszú idő, hugomnak 1 hónap alatt meg volt a jogsija. És én is szerettem volna már hamarabb jogsit. De így is meg lett és ez a lényeg.
41. moncsicsi83 (válaszként erre: 40. - Kishoresz)
2009. ápr. 2. 20:20

Fejlődni érzem, hogy fejlődtem, de nekem ez olyan gyorsnak tűnik. Még csak szinte most vettem az első órát és még van hátra 4, azt már vizsgázni leszek kiírva?

Nálad is ilyen gyorsan pörögtek az események?

40. kishoresz (válaszként erre: 39. - Moncsicsi83)
2009. ápr. 2. 20:08
Ne parázz! Addig még sok idő van és figyeld meg napról-napra többet fejlődik az ember! És önbizalom!!!!! :)
2009. ápr. 2. 19:41
Jah, ma elmaradt az órám, de az oktató már azt rebesgeti, hogy jövőhét pénteken visz rutin vizsgára. Holnap pontosítunk. Most beparáztam :D
38. moncsicsi83 (válaszként erre: 36. - Lipike)
2009. ápr. 2. 19:39
Azért az jó arány, de lehet ez a nap, amikor Te vizsgázol még jobb lesz :) Minden esetre sok sikert. Mikor is lesz a nagy nap, óra? :)
2009. ápr. 2. 11:22

Sziasztok!


Több autósiskola is van Szhelyen, de azért ez a legjobb. Szerintem itt mindenhol 3300.- Ft egy óra. 3000.- Ft volt amikor beiratkoztam, közben megemelték. Szerencsére 3 plussz órát kellett csak vennem. Egyébként hárman idunltunk neki együtt, 26 éves barátnőm, én 30 évesen és a kolléganőm 37 (!!) évesen. Most már mind a hárman végeztünk. Itt is meghúznak ha kell ha nem, milyen napja van a vizsgabiztosnak...

De azért mindig előre kell nézni.

Lipike biztos ügyes leszel, meg lesz elsőre.

Nem estem kétségbe, hogy elsőre meghúztak, azt mondtam magamnak majd legközelebb... :) Úgy lett.

Moncsicsi83 te is ügyi leszel figyeld csak meg.

Anya82 gratula a jogsidhoz. Majd írd meg az első önálló vezetésed élményét! :)

Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook