Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szomszéd kutya gond fórum

Szomszéd kutya gond (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
78. andi6020 (válaszként erre: 77. - Jaina)
2011. máj. 14. 12:10
Nem hát. Szegény....
77. Jaina (válaszként erre: 72. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:49
Te tényleg nem is érted amit írok, mi?
2011. máj. 14. 11:44
Mindegyik kutyánkban volt chip ha eltünne ha ellopnák.
75. 9e32886f4a (válaszként erre: 70. - Andi6020)
2011. máj. 14. 11:40

Én meg remélem hogy megtanulsz szöveget értelmezni. Nem ismersz nem tdsuz rólam semmit, de szived joga azt gondolni vélni amit akarsz. Hidegen hagy egy vadidegentől.

Akik ismernek tudják milyen vagyok és milyenek a szüleim. A legutolsó állatot is befogadjuk akit kidobnak és keresünk egy normális helyet neki.

2011. máj. 14. 11:38

Gina!

Maximálisan megértem a fájdalmadat,nem is értem,ebben hogy lehet kérdése bárkinek is.

Tudom miről írsz...hozzánk is bejött egy kutya,és a perzsa macskámat tépte szét az ajtónk előtt....

Onnantól vadásztunk rá,sikerrel.Nem érdekel ki kutyája,hogy neveli,mennyit ér neki!Ha hagyja az ilyen kutyatartó hogy az utcán vadásszon,kóboroljon,veszélyeztessen másokat,vagy azoknak a vagyonát,akkor azzal sem szabad foglalkozni,hogy kivégzed.

Nálunk megszűnt az éjszakai kutyakóborlás,volt egy kedves ember,aki eltüntette minden olyan tulajdonos ebét,aki nem törődöm és felelőtlen volt.

Ennyi,és nem több.Most lehet nekem esni.

73. 9e32886f4a (válaszként erre: 71. - Jaina)
2011. máj. 14. 11:37
Édes istenem ennyire ne nézzetek már hülyének. Olvasd a köv hsz.-t és kész
72. 9e32886f4a (válaszként erre: 69. - 02db590b2c)
2011. máj. 14. 11:36

Könyörgöm ennyire ne legyetek már...

Egy szóval nem írtam hogy ha több lett volna akkor megöltük volna vagy nem lett volna helyük.

Soha nem adtunk menhelyre kutyát soha nem dobtunk ki kutyát, mindig mindegyiknek volt előre gazdája gondosan kiválasztott. Soha nem árúsítottunk vagy húztunk hasznot belőlük. Sohan nem tenyéztettünk nem ellett nyakra főre egyik kutyánk sem.

71. Jaina (válaszként erre: 68. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:35

Ebben az esetben vagy felkerestek egy tenyésztőt vagy egy menhelyet két kiskutyáért.

De ezt...egy kutya nem kettőt ellik, mit csináltatok volna a maradékkal? Mehetnek a vízbe úszni? Vagy az utcára? Vagy valakihez, aki mondjuk két év múlva kirakja?


Nesze neked felelős állattartás.


Figyi...neked nagyon nem való kutya.

70. andi6020 (válaszként erre: 68. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:30
Remélem soha többet nem lesz kutyád.
69. 02db590b2c (válaszként erre: 68. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:28

Es ha nem pont kettot fial?hanem monjuk negyet-otot?A maradekkal mi lett volna?


Ne haragudj,de egyre nagyobb butasagokat irsz!

68. 9e32886f4a (válaszként erre: 64. - Jaina)
2011. máj. 14. 11:25
Értem, tehát szerinted mert kinéztünk neki egy fajta belit és szerettünk volna még 2 kiskutyát öncélra akkor hülyék vagyunk .Öncélra nem eladni árusítani hasznot húzni belöle. No comment..
67. 02db590b2c (válaszként erre: 63. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:25

"Persze hogy fröcsög már nekem is..."


Csak neked frocsog,mindenki mas csak leirta a velemenyet a temarol.Ennyi hasonlo velemenyen en mar elgondolkoznek a helyedben!

66. 9e32886f4a (válaszként erre: 62. - Andi6020)
2011. máj. 14. 11:23
Köszönöm!
65. 9e32886f4a (válaszként erre: 59. - 02db590b2c)
2011. máj. 14. 11:23

Igaz? :) ha másképp nem értitek meg muszáj. Amúgy nem vagyok híve az ilyennek sőt. De ha ugyan azt irom és nem tudjátok megérteni amit írok !

Nem nem azzal van bajom amit írtatok, hanem ahogy, vagy azt hogy nem vagytok hajlandóak megérteni értelmezni amit irtam. Ennyi.

64. Jaina (válaszként erre: 61. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:22
Komolyan mondom és még csodálkoznak egyesek, hogy mennyi állat van a menhelyen...hurrá, még egy idióta szaporító nulla hozzáértéssel, ki tudja milyen hibás kutyával, szűrések nélkül. Gratulálok...
63. 9e32886f4a (válaszként erre: 57. - 6db355b442)
2011. máj. 14. 11:21
Persze hogy fröcsög már nekem is, és félre teszem a jómodort mikor kiforgatjátok a szavam...
62. andi6020 (válaszként erre: 54. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:21

"húzzatok a jó büdös fenébe, mert nem vagyok kíváncsi arra hogy fröcsög a szar a szátokból"



Közönséges vagy, ostoba, és egyszerű, mint egy raklap.

További jó fórumozást!

61. 9e32886f4a (válaszként erre: 58. - Jaina)
2011. máj. 14. 11:20
Azért nem ivartalanított mert saját célra szerettünk volna még magunknak és nővéremék kiskutyát idővel.Ahogy a mostaninál is.
60. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:20
Rövidre zárnám a dolgot,mindkét kutyát elpusztítanám.
59. 02db590b2c (válaszként erre: 53. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:19

Na ez aztan a kultura kerem!:)))

Szerintem itt te vagy az egyetlen akinek gondjai vannak a szovegertessel.Arra hogy megvedjetek a sajat kutyatokat,tobb lehetoseg is lett volna,foleg a korulmenyeket ismerve(szomszed kutya).Ismetlem onmagam:kennel,hazban tartas,felugyelet,meg amit masok is irtak neveles.Ha egy kutya be van tanitva,a gazdaja engedelye nelkul nem lephet ki a kapun,meg tuzeles idoszakaban sem.A masik ha nem tenyeszkutya volt,esszeru lett volna ivartalanitani.


Attol,hogy nem latod be,hogy a tobbszoros tragedia a ti hibatokbol is tortent,attol meg sajnos igy van/volt.A jovore nezve meg inkabb gondolkozz el az itt irtakon,es tedd felre a sertettsegedet a kutyad erdekeben!Vagy duzzogj,nekem nyolc,de azzal nem leszel elorebb.

58. Jaina (válaszként erre: 56. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:16

Ha nincs törzskönyve magának a kutyának, akkor csak vélelmezhető, hogy fajtatiszta, tök mindegy, hogy te épp konkrétan tudod hogy mik voltak a szülei.

Ha csak hobbi célra tartok kutyát, ami ugye nem vonható tenyésztésbe, akkor az a minimum, hogy ivartalanítom.

57. 6db355b442 (válaszként erre: 53. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:10

:) huu, az utolsó pár mondatodba benne van minden.

És te beszélsz arról, hogy valaki milyen stílusban ír neked.

Már bocsánat, de én egy csúnya vagy sértő szót sem írtam le neked,

de ez amit írtál... hát bocsi, de neked fröcsög a szar a szádból! :))))


Természetesen szíved joga, hogy neveled, gondoskodsz a kutyádról.


Azt sem értem, hogy minek indítottad ezt a fórumot, ha nem a véleményekre vagy kíváncsi, hanem csak a lelkivilágodat akarod megnyugtatni, hogy te nem tehetsz semmiről.


Ha téged ez boldoggá tesz, akkor ... :)

56. 9e32886f4a (válaszként erre: 55. - Jaina)
2011. máj. 14. 11:10

Nem soha egyetlen kutyánkat sem törzskönyveztettük még ha fajta tiszta is volt és a szülei törzskönyvezettek voltak.

Soha nem vettünk pénzért kutyát mert mindig azon voltunk hogy otthona legyen egy állatnak szeretetben.

55. Jaina (válaszként erre: 54. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 11:07
Törzskönyves tenyészszuka volt?
54. 9e32886f4a (válaszként erre: 52. - Jaina)
2011. máj. 14. 11:07
Ehhez csak annyit tudok mondani hogy tűzelési időszak volt lány kutya volt, ezért ment ki. Máskülönben mindegyik kutyánk szófogadó nevelve van.Ennyi
2011. máj. 14. 11:01

Az első kutyánk amit a szomszéd kutya ölt meg a vendégek kifelé igyekezve a kapun figyelmetlenül kiengedték! Fél napig kerestem mire megtalálam addigra már holtan.

A mostani ebünk 3 éves lett volna még egyszer leírom gyengébbek kedvéért a mi kerítésünk normálisan meg van csinálva, a kutyáink rendesen vannak tartva nagy szeretetben sokat van velük foglalkozva normálisan vannak etetve, oltva tisztán tartva sétáltatva. tehát mindent megkapnak amit egy normális gazdi csak tehet értük.

2 házzal odébb a szomszédnak van egy pitbull keveréke és egy husky keveréke. Mindkét kutya rendszeresen kint van éjszakántként minimum.A kerítésük nincs rendesen megcsinálva ha egy lukat be is foltoznak lesz helyette 2.

A szomszéd kutya nálunk ásott lukat kivülről amin kiment a kutyánk. A kutyánkat az urcán ölte meg de a szomszéd udvarában feküdt , éjjel történt, tehát csak reggelre vettük észre a dolgot.

Megölte a kutyánkat 2 kutyánkat a szomszéd kutya amiért nem a szomszéd kutya a hibás mert ő csak egy állat, de én őt nem szeretem. És ha ezt valaki nem tudja felfogni hogy nem azért mert már 2 kutyánk is elpusztult miatta hanem mert már nem egyszer majdnem megharapott a nyilt utcán akkor sajnálom!

Én elöbb vagyok a normális hangnemnek a híve mint a verekedésnek. És amúgyis azzal mit oldanánk meg?Semmit.

Nem egyszer lettek feljelentve ha kaptak is birságot utána nem voltak hajlandóak foglalkozni a hivatalban a dologgal.

Miért vannak jóban szüleim a szomszéddal?Mert talán együtt nöttek fel. Hibásak a szomszédok igen! HOgy én- mi hibáztunk volna ? Nem hinném de szive joga bárkinek ezt hinni.

Apám felajánlotta nem egyszer a segítséget a kerítésük ügyében, nem kellett.

A kutyáink soha nem lettek vásárolva soha nem adtunk pénzt értük még ha fajta tiszta is volt. Mindig azon voltunk hogy segítsünk egy kutyán boldogan élni, jó helyen.

És ha ezek után se érti meg egyikötök akkor húzzatok a jó büdös fenébe, mert nem vagyok kíváncsi arra hogy fröcsög a szar a szátokból mert nem tudtok szöveget értelmezni és normálisan elolvasni amit írok, helyette kiforgatni a szavam.

Elpusztult a kutyám akit imádtam, és csak ezt szerettem volna megosztani veletek, nem pedig nyafogni és verni a nyálam.

52. Jaina
2011. máj. 14. 10:53

Nem olvastam végig az összes hszt, de:


1. a szomszéd kutyáinak elsősorban lemozgatásra és nevelésre van szüksége. Egy husky-t nem lehet csak úgy dísznek tartani, mert szétszedi az udvart. Ez a szomszédotok felelőssége egyértelműen.

2. Neked azonnal át kellett volna menned szólni, hogy a kutyáddal mi lett. Ha nem szóltok nekik ilyenkor, akkor lehet hogy azt sem tudják, hogy ennyire gázosak a kutyák.

3. "Az első kutyánkat kiengedték véletlenül a kapun a vendéket, így történt az első halálozás. Tehát ismét nem önhibánkból." Ez a mondat nagyon megütötte a szemem. Mi az, hogy a kutyát kiengedik a kapun a vendégek? Nevelés? Tárva nyitott kapunál sem szabadna a kutyának kitennie a lábát a kapun kívülre, ha a gazda nem ad rá engedélyt. Ez egy tök alapvető nevelési kérdés, tehát itt látszik, hogy nem csak a szomszéd xarik bele a kutyatartásba, hanem ti is.


Ebből kifolyólag szerintem hagyjátok ezt a kutyatartás témát...

2011. máj. 14. 10:47

Na az ebédet feltettem.

Menjünk szépen sorba mert látom itt nagyon sok az érthetetlen szöveget nem tud értelmezni ember!

2011. máj. 14. 10:44
Azt még megkérdezném, hogy annak tudatában, hogy egy kutyátokat már kinyírt a szomszéd eb, a kerítést meg nem akarjátok megcsinálni, mondván, hogy drága, meg nem a ti dolgotok, minek vettetek másikat? Vagy ha vettetek, miért hagytad felügyelet nélkül. Te is legalább annyira tehetsz a történtekről, mint a szomszéd. És most lehet sipítozni.
49. ujlany (válaszként erre: 43. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 10:35

nem szeretnek nagyon genyozni, meg persze a kutya nem tehet semmirol, es lehet ezt hajtogatni, amig valakire komolyan ra nem tamad.

Nem tudom maradt-e meg kiskutyad, ha neked mar nincs, akkor en nem szaroznek a keritessel, kiraknek egy dog chasert, ha a kutya nagyon kozel jon a keriteshez, akkor bekapcsol, hidd e nekem, sose jut el odaig, hogy kapargassa a keritest. Sot egy het utan megtanulja, hogy a budos eletben meg a kozelebe sem megy...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook