Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szomszéd kutya gond fórum

Szomszéd kutya gond (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
18. 02db590b2c (válaszként erre: 15. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 09:45
Szerinted mi lenne a megoldas erre a helyzetre?
17. 9f98008a3b (válaszként erre: 13. - 02db590b2c)
2011. máj. 14. 09:44

Aláírást "hiába" gyűjtenének, mert max az utca meg néhány ember.

Helyi törvényekkel nemigazán tudják ezt rendezni.

Talán az állatvédelmi szervezet, de ugye ők is mit csinálnak?

Ha a "rossz" kutyu jól elvan, miért vennék el?

Nem hinném, hogy ott maradna bárki is pl. egy háromnapos megfigyelésre.

16. 9e32886f4a (válaszként erre: 6. - 9f98008a3b)
2011. máj. 14. 09:44
Mivel a jegyzőnk a polgármester segét nyalja..így igen is a polgitól függenek ezek a dolgok is. Hiába nem az a menete hogy apolgi intézze a dolgot a feljelentést stb. Ez van.
2011. máj. 14. 09:42

Tudjátok az a baj hogy a szomszéd lány 20 éves kicsit hülye szegény. Imádja a kutyákat de tényleg csak dísznek. Neki abból áll a kutyatartás hogy megsimogatja azt ennyi. Az anyukája reggeltől estig melozik hogy legyen pénzük, az apja meg egy alkoholista link ember akinek mondhatsz akármit... Ha nincs pénzem rendesen nem tartok 3 kutyát... ill. most már csak 2 van nekik mert a 3.t egy kis pudlit is megölte a másik.

Oltásnál is az állatorvos lohol utánuk hogy mikor hajlandóak végre beoltatni a kutyáikat...

Nem a kutya a hibás, ezt aláírom 100%-ban, és nem is őt okolom igazán hanem a gazdát. De! Már annyi gondot problémát okozott a szomszéd kutya és hiába imádom az állatokat, őt sajnos vérből gyülölöm ami ellen nem tudok tenni. Egy igazi hamis kutya akinek soha nem fordítanék hátat.

14. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - 9f98008a3b)
2011. máj. 14. 09:41
hát h ő kinozná a szomszéd kutyályát akkor még őt ültetnék le
13. 02db590b2c (válaszként erre: 9. - 9f98008a3b)
2011. máj. 14. 09:37

Nem mondtam,hogy kutyaellenes vagy,csak ez nem hosszutavu megoldas,mert kesobb hoz masik olyan kutyat.

En meg nem vagyok ember ellenes,ettol fuggetlenul szivfajdalom nelkul megvernem,vagy veretnem,ez meg ugye megint szivas,mert engem vonnanak felelossegre utana.Sajnos az ilyenekkel nem lehet beszleni,de ha az o kutyajat szedne szet egy megnagyobb pittbull vagy akarmi,akkor meg o rinyalna a legjobban.Nem is ertem az ilyennek minek kutya?

Ossze kell fogni.Alairast gyujteni vagy valamit,elobb utobb tortennie kell valaminek.Addig meg nem vennek uj kutyat magamhoz.Minek,hogy azt is kinyirja?

12. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 10. - Fa8f3f5c02)
2011. máj. 14. 09:34
Nincs megfelelő nevelés, nem a kutya a hibás e téren. Ő nem egy dísz, vele foglalkozni kell, ahogy a többi kedvenccel is. Szóval én állatvédelmi szervezetet hívnám fel ebben az esetben.
2011. máj. 14. 09:33
A masik,hogy ha az en szomszedom lenne,akkor en megcsinalnam a keritest.Oke,hogy nem az en dolgom mert az az o keritese,de inkabb,mint,hogy kinyirja a kutyamat.Ha tudom,hogy ilyen es nincs mas megoldas,akkor megprobalnam sajat erobol megvedeni a kutyamat.Tudom nem olcso,de akkor is.
10. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 09:33
Tehát nem a kutyákkal van a gond hanem a gazdikkal, ugyanis nem foglalkoznak a kutyákkal...
9. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - 02db590b2c)
2011. máj. 14. 09:32

Bocs!

Nem kutyaellenes vagyok, csak engem is akartak már megtámadni kutyák, és a tisztelt gazdával meg nem lehet beszélni, mert neki természetes ha a kutya éjjel őrjáratokzik.

Én meg akkor értem haza, mert nem mindenki dolgozik 8-16-ig.

Mert szerinted mi a megoldás?

8. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - Nemmondod)
2011. máj. 14. 09:29

Mert hiába kötelezi a törvény, az ilyenek rinyálnak, hogy nincs rá pénzük, meg hogy nekik ez így is jó!

Pfff!

Sajnos ismerem ezt a fajtát!

2011. máj. 14. 09:28

Ha az ne kutyamat nyirna ki a szomszed kutyaja,ugy megvernem a szomszedot,hogy egy eletre nyoma maradna.A kutyat nem bantanam,az nem tehet rola,hogy ilyen idiotara neveltek,vagyis nem neveltek,nott mint a gaz.Nem szoktam ilyet irni,de az en agyam ettol ugy elborulna,hogy meg a kovetkezmenyeket se neznem.A kutyat hiaba lovetitek ki vagy hasonlok,abbol nem tanul,es kesobb hozat meg 3 hasnol kutyat,az ilyen dolgokat sajnos mashogy kell elintezni.Ez van.Ilyen ez a ku vilag.

Amugy fu de rohadtul utalom az ilyen mebereket,a holdig fel tudnam rugni oket!Egyreszt mert nem foglalkozik a sajta kutyajaval,masreszt mert a maseval se.Nem tisztel semmit senkit,de ot tiszteljek.Ja es ha mar igy bebrenkoztam,akko meg ezt is leirom.Beraknam a kedves polgarmester udvara egy ejszakara a kedves pitt kevereket,es egye ot meg vacsorara!Utana lehet sirva alairna a vegzest,ha meg lenne keze.

6. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 09:28

Polgármester valszeg. szarik rá, mert bocs, de ez nem az ő szaros feladata.

először is a jegyzőhöz kell menni, kiküldenek valakit helyszíni szemlére, de ha pont akkor mondjuk semmi gond, netán még kötve is van, akkor ezt veszik fel a jegyzőkönyvbe, ügy lezárva, neked lesz kellemetlen utána.

Én még mindig azt mondom, kutya túlvilágra, azt kapja be.

Bocs, de más logikus megoldás hirtelen nincs, mert szomszédod nem fog megváltozni, és előbb utóbb az ilyen kutyák igenis kinyírnak valakit.

Akkor meg utána már halottnak a csók...

2011. máj. 14. 09:25

Nálunk a sok kóbor kutya a gond,akik nagytestűek,és a kocsim után is utánaszaladnak,a két kincsemet(havanese)alig merem kiengedni az udvarra is.


Egyébként az lenne a kérdésem ezzel a kerítésgonddal,hogy miért nem csinálta meg akkor az illetékes szomszéd szomszédja?

Mert akkor talán nem lett volna még egy tragédia.

Tudom,ez az ő feladata,DE tuti én már akkor rendeztem volna a dolgot.


A kutya sosem hibás,a gazdája neveli olyanná,amilyen lesz.

4. 9e32886f4a (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2011. máj. 14. 09:21
Pontosan is hogy a szomszéd a hibás legjobban :( A kutya az kutya nem ő a hibás. A gazda felelősége nevelni eltartani rendesen, és a tartáshoz való körülményeket megteremteni. Ők erre nem hajlandóak. Hiába jelentette már fel a másik szomszédunk őket a polgármester nem csinál semmit. Talán majd ha egy gyereket támad meg akkor....de akkor már késő lesz.
3. Re87 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. máj. 14. 09:20
A szomszéd kutyák kb. 4macskánkat ölték meg.Évekig ment a huzavona,amíg el nem költöztek.Nagyon xar helyzet:(.
2011. máj. 14. 09:18

Na én hamar elintézném!

Kilövetném, kifizetném a díjat, azt kapja be!

Ne haragudj, de itt a szomszéd is hibás!

Fafejű elég rendesen!

Bocs a keménységért!

2011. máj. 14. 09:16

Tegnap éjjel a szomszéd kutyája (mint ahogy minden éjjel ) kint volt, lukat ásott a kerítésünkön. A kis palotapincsink kiszökött a lukon és a szomszéd kutyája megölte.Ez már a második kis kutyánk volt amit megöltek a szomszéd kutyák.

Már évek óta gond van a szomszéd kutyákkal. A szomszéddal nincs bajom, se szüleimnek mert jó barátságban vagyunk velük, de a kutya gond már évek óta fent áll, és hába mondja nekik az ember szépen, jelentik fel őket a többi szomszéd ahol kis gyerekek is vannak és félnek az utcára kilépni, hogy cisnáljanak már valamit mert előbb utóbb nagyobb baj lesz.

Se megkötni nem hajlandóak a kutyákat sem pedig a kerítést nem hajlandóak rendesen megcsinálni. Egy Pitbull keverék és egy Husky keverékük van. Mindenki tart a pitbull keveréktől hiába mondja a szomszéd hogy : Jaj de hisz nem bánt senkit! nem egyszer harapot már meg majdnem, sőt volt mikor tűzeléskor a saját udvarunkban morgott meg. A kutyák nincsenek rendesen nevelve se foglalkozva velük csak dísznek vannak...

Tudom hogy nem a kutya a hibás hisz természetéből fakadóan olyan amilyen, és nagy állat barát vagyok de már nem egyszer kívántam és kívánom most is hogy végre pusztuljon el!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook