Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szigorúan- diéta+ mozgás fórum

Szigorúan- diéta+ mozgás (beszélgetős fórum)


2009. okt. 22. 19:15

Sziasztok!

CSatlakoznék hozzátok:)

66. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 58. - K171)
2009. okt. 22. 19:14

Tudom, hogy kaja nelkul nem megyek semmire. Te miket szoktal vacsorazni, ami feherje? Igyekszem 6-7ig enni, utanna nagyokat nyelek, mint most. Nagyon ehez vagyok, sutottem hurkat es nagyon jo az illata, de majd reggel eszek egy kicsit.:)

En 57-58ig szeretnek lemenni, de minnel jobban kozelitem az eppen kituzott hatart, annal lejebb teszem. Az eredeti cel 60 volt, Most irtam eloszor 57-et:)). Nekem nem is a kilo a lenyeg,m vagyik legyek 60 alatt, oly csunya az a 6os elol:)) Inkabb azt szeretnem, hogy feszesebb legyek. Fo gondok: comb, popsi, has es vallak. Mellekkel nincs gond, mert mar elfogyott:(.

2009. okt. 22. 19:10

Nekem is RR a legjobb!Én a 4est szeretem a legjobban:)A hasat egyikről sem szoktam csinálni(na,nem mintha olyan szép hasam lenne...)Az én"erősségem"a fenék,és a comb...

Alexandra nem igazán jött be...

Az ivással úgy vagyok,h.ha itthon vagyok elfelejtem...Bár ma megittam már 1,5 l teát(cukor nélkül term.)

Ma valahogy mindennel jól állok:)(Esti evés,torna,folyadék)Biztos tudat alatt így kerülöm el,h."leszúrjon"valaki a topicon...:D

64. c229098973 (válaszként erre: 63. - K171)
2009. okt. 22. 19:09

Nagyon hasonlókat írsz,ahogy én eszem-iszom:))

Én sok gyümit-zöldséget eszem,húst nem nagyon,max halféléket.A sajtokat imádom:))

Én a mostani súlyomat szeretném tartani,max 53-ig "engedem"fel,de jobb ez az 52kg.Én 170cm vagyok,heti 5x tornázom otthon,de írok naplót kukk bele ha érdekel:))

A kiképzés megvan csak még nem próbáltam,de ezt mihamarabb bepótolom akkor:)

63. K171 (válaszként erre: 60. - C229098973)
2009. okt. 22. 18:54

Norbitól a Kiképzést szeretem, ha fáradtabb vagyok, Rékától a RR1, RR2, RR4 a fenekrész kivételével mindegyik, RR5 has kivételével mindegyik. Ami nekem abszolút nem jött be az a 3as rész, de ne kérdzd miért, fogalmam sincs, de az avlahogy nagyon nem.

Neked mi a programod? Étkezes/ mozgás? Meg ha nem titok, akkor a paraméterek és a cél is! Ezt egyébként mindenki leírhatná, aki még nem tette meg!

A vacsim végül egy alma lesz, aztán megyek zuhanyozni, csak annyira kíváncsi voltam miket írtatok, hogy torna után egyből lehuppantam ide. :)

62. K171 (válaszként erre: 44. - Khatif)
2009. okt. 22. 18:49
Folyadék téma: ez az én egyik vesszőparipám, INNI KELL! 15 testsúlykg-onként 1 liter a minimum és ebben nincs benne a leves, gyümölcs, kávé, hanem csak a tiszta víz vagy tea! Nekem ez simán megvan, nyáron 5 liter körül van a napi adag, ilyenkor azért 3-4 liternél megállok. De nagyon nagyon fontos!
61. K171
2009. okt. 22. 18:46

Na és akkor magamról is egy kicsit: megcsináltam a 90 percet!!! De nem is a hossza miatt brutál, hanem hogy ebből 50 perc Jilian No more trouble zones volt és az elmondhatatlanul kikészítő! Tornázik még rá valaki?

Ki mit vacsorázik/vacsorázott? Nekem még van egész pontosan 17 percem, hogy egyek valamit, de nem vagyok éhes és nem is kívánok semmit. Na, hát ez elég ritka pillanat... :) De azért nem akarok átesni a ló túlsó oldalára sem -pedig hajlamos vagyok rá- de majd Ti kontrolláltok, hogy ne essek egyik végletből a másikba!

60. c229098973 (válaszként erre: 55. - K171)
2009. okt. 22. 18:44
Meg is előztél:))Köszi:))Akkor már el is felejtettem,nem kell ha gyenge.RR a kedvenc,ebből:RR1,RR3 és a RR4-ből a steppados,meg még az Aerobzóna is jó.Neked?
59. K171 (válaszként erre: 57. - C229098973)
2009. okt. 22. 18:41
Az 55-ös hsz-ban válaszoltam már! :) De akkor röviden: ne vedd meg!! Tuti csalódás, mert feleannyira sem kemény, mint pl Réka. De ha adhatok egy tippet: Jilian Michaels tornái überbrutálok, na az, tényleg megdolgoztat!
58. K171 (válaszként erre: 54. - 8fe4afaa5f)
2009. okt. 22. 18:39

Ügyes vagy Te is a mai adaggal! És nagyon szépen csökken a súlyod, mikor kezdted a -hmmm... minek nevezzem- az életmódváltást? Mi a cél?

Nekem a felsőtestem elég vékony/szálkás, ezt nagyon könnyen tudom formálni, de a has-láb-fenék- mesterhármassal adódnak gondjaim...

Te a hasprést miért csinálod? Csak hogy ne tűnjön nagyon idiótának akérdés, megmagyarázom: én ha ráállok a délután csak fehérjére és este 7 után nem evésre, akkor teljesen lapos lesz a hasam, de akkor még korántsem izmos. Viszont ha scak hasazok, d emellette nem figyelek az étkezésre, akkor semmi, de semmi változás nincs, hiszen a háj alatt fejlődik az izom. Szóval nálam a nyerő kombináció: kajaprojekt betartása+ imádom Réka 20 perces hasprogramját, na ez a kettő együtt tuti hatásos! :)

57. c229098973 (válaszként erre: 53. - K171)
2009. okt. 22. 18:38
Jaj,hát a Réka nekem totál példakép,minden szempontból.Én is úgy látom,h.az a fontos,h.jól érezzük magunkat a bőrünkben.Alexandra dvd-i milyenek?Az új megvan már?Szerinted érdemes beruházni rá?A Rékához viszonyíts,légyszi mert nekem az nagyon bejön..
56. K171 (válaszként erre: 51. - Wecuska)
2009. okt. 22. 18:34
Jó, hogy itt vagy! :) Mit sportoltál?
55. K171 (válaszként erre: 49. - C229098973)
2009. okt. 22. 18:33

Örülök, hogy tetszik a fórum és nem riasztó! :)

Béres Alexandrától az új dvd még nincs meg és én nem is tervezem a beszerzését, nekem egyetlen tornája jön be: az Új Kihívás, de ezt sem vetetm elő hónapok óta. Én szeretem az erős tornákat, ezért nekem nem kielégítő az ő edzésprogramja, de a kezdők vagy idősebbek vagy csak akik szimplán egy könnyebb tornára vágynak, azoknak biztos tetszik.

Neked mi a kedvenced? RReka nálam is a favoritok között van. :)

54. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 53. - K171)
2009. okt. 22. 18:32
Tetszik ez a megkozleites. En is szeretnek szalkas testet, hisz sosem volt nekem olyasmi....:)
53. K171 (válaszként erre: 48. - Krisztacska28)
2009. okt. 22. 18:29

Ezen a héten nagyon ügyes vagy és ez így lesz jövő héten is, meg utána is! :)

Nem számít ki hány kiló, én is azért enm azzal indítottam, mert mások szempontjából totál lényegtelen. Én soknak érzem, de persze normális énképem van, nem kövérnek érzem magam, hanem csak egy nagyon izmos, szálkás testet szeretnék kifaragni magamból, nekem nagyon tetszik RReka alakja.

2009. okt. 22. 17:59

Megvolt a mozgas:RR Add onmaggad2+ 410 haspres + 4 perc taposas(nem esett jol, abbahagytam) igy lett 62 perc osszesen.


Hat Vicus83-on sincs semmi zsir, de na:)), ki hogy erzi jol magat.



En 167/61,4 vagyok, vagyis remelem mar kevesebb, ez egy hete volt merve. Kovetkezo meretkezes szombaton lesz. 67 volt a legnagyobb sulyom.

2009. okt. 22. 17:37
sziasztok.visszajöttem.megvolt a mai mozgás.
50. krisztacska28 (válaszként erre: 47. - K171)
2009. okt. 22. 17:14

??????171 cm és 58 kg???Tulajdonképpen minek diétázol???Elfogysz teljessen!!!Ehhez a magassághoz még az 58 kgy is tök kevés,és akkor még nem is említettük az 55 kgot....???Hát,most teljes kérdőjel lettem ezektől az adatoktól....

Én így le se merem írni hogy hány cm és hány kg vagyok....

2009. okt. 22. 17:13
Sziasztok!Tetszik a fórum nagyon:)Én Rékára tornázom,és Norbira.Alexandrára lennék kiváncsi,főleg az új dvd-re,meg van már valakinek?milyen?
48. krisztacska28 (válaszként erre: 43. - K171)
2009. okt. 22. 16:52
Még a kezdeti lelkesedés bennem van,úgyh.hétfőn megvolt a 40 perc kicbox,aznap este 90 perc hastánc;kedden mivel dolgoztam este csak 20 perc combformálás volt;tegnap ismét el tudtam menni hastáncra(1,5h),ma pedig 40 perc kicbox.Tehát ha úgy vesszük megvolt a 4xeri mozgás,de mint írtam ez csak a kezdeti lelkesedés,lesz ez még úgy is,h.örülni fogok,ha elérem a heti 4et...Na,akkor lesz szükségem a szigorra....
47. K171 (válaszként erre: 42. - Khatif)
2009. okt. 22. 16:45

Na, még erre muszáj reagálnom. :)

Nem kevés a dolgod és pont a hozzád hasonló helyzetben lévők miatt írtam azt, hogy van akinek a heti 2 mozgást is nehéz időben beiktatnia és nem várható el mindenkitől egyforma aktivitás, mert nem vagyunk egyformák, egyforma teendőkkel, de amit vállalunk azt tartani kell! Te mit sportolsz a biciklin kívül?

Recepteket írni fogok, ha van rá igény, kezdésnek talán a legeslegkedvencebb salireceptemet fogom bepötyögni, estére amúgy is azt terveztem.

Konkrétan 2 éve nem eszek semmilyen húst, de már gyerekkoromban sem szerettem és nagyon keveset ettem mindig is, maximum 1-2szer havonta, úgyhogy enm annyira nagy a váltás, főleg ah az ember tudja mivel pótolni a fehérjét és akár a megszokott ízeket is! A párom eszik húst, de akár hetekig el van nélküle és egyáltalán nem hiányzik neki.

A súlyom most 58-59 kiló körül mozog (holnap reggel majd lemérem pontosan), de az 55-öt szoktam tartani. 59-nél szólal meg az a bizonyos vészcsengő, ennél feljebb még sosem kúsztam, a magasságom meg 171 cm.

Te hány centi és kiló vagy? Mi a cél?

Na most már tényleg tornaaaaaaa! :)))))

46. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 44. - Khatif)
2009. okt. 22. 16:41
Hetkoznap 2-ot legalabb, hetvegen eszembe sem jut.
2009. okt. 22. 16:41

Hazaertem, megettem 2 muffint az 2 pont es egy kis spagettit:-s. A pontszamban meg benne vagyok. A sutotokot kikeverem holnapra es azt eszem, bebipapinak:). En is este szoktam elcsabulni, nagyon kivanok mindent.Torna, heti 5, de pihinapon is akarok 300 hasprest.

Megyek en is tornazni.

44. Khatif
2009. okt. 22. 16:39

Ti mennyi folyadekot isztok?


Ugy tudom napi 2 es fel liter kellene. Nekem alig megy le egy masfel :(

43. K171 (válaszként erre: 41. - Krisztacska28)
2009. okt. 22. 16:37

Oké, megjegyeztem! :)))

Nekem is az esték a nehezebbek, de most hogy már tudom, h itt be kell számolnom mindenről tutira nem csábulok el semmire! Nekem egyébként a teázás segít leküzdeni az esti ehetnéket! Mert éhes nem vagyok, csak úgy ennék valamit...

A másik a mozgás: a mai hányadik is volt a héten?

Én meg már teljes harci díszben, azaz tornaszerkóban vagyok, úh most tényleg lelépek, de este még szerintem jövök!

42. Khatif (válaszként erre: 39. - K171)
2009. okt. 22. 16:34

A második szakaszban vagyunk.


Rendben akkor majd leirom,hogy mit eszünk es mennyit mozgok.

Igen, johet a lecseszes, ha nem tartjuk be. Szerintem is ez kell. Egymasban ugz lehet a lelket tartani, ha nem csalunk.


Na igen en is fazom a biciklin, de igy sokkal egyszerubb az elet :)


En heti ketszer probalok mozogni, mert dolgozom, van a kicsi es heti harom estet suliban vagyok.


A recepteket, pedig varom toled is. Mi a leheto legtobb esetben husmentesen etkezunk, mert en sajnalom az allatokat, de meg nincs eleg erom valltani.


Te mióta vagy vegetarianus? Mennyi kilot akarsz ledobni?

2009. okt. 22. 16:33

Én leírnám mire szeretném,ha figyelmeztetnétek...

Gyengém,h.estére vagyok mindig a legéhessebb...Elhatároztam,h.nem eszek 18h után(ezt kb 2 napja tartom,de ma még nem tudom mi lesz...)

És a sport...régen nagyon szerettem,de aztán valamiért ellustultam...Szereteném betartani,h.legalább heti 4x mozogjak valamit....

40. K171 (válaszként erre: 39. - K171)
2009. okt. 22. 16:27
Lassan nekiállok én is a napi sportadagomnak, annak amit már leírtam, az nettó 90 perc lesz. Nem szoktam egyben ennyit lenyomni, de a hétre nem állok túl fényesen (ezért is jött a topiknyitás ötlete), én heti ötször szoktam 40-80 perc között edzeni. Na, ehhez képest eddig van kétszer fél órám és már csütörtök van... szóval muszáj valamennyit behoznom!
39. K171 (válaszként erre: 37. - Khatif)
2009. okt. 22. 16:24

A súlykontroll is nagyon jó, az végre egy ésszerű diéta, jól választottatok! Melyik szakaszban vagytok?

Én is biciklivel jártam eddig mindenhova, de most már odafagynék a bringámhoz sajnos.

Megnéztem a picúrt, tündéri, gratulálok, tényleg nagyon szép baba! :)

A topik lényegét már nagyjából összefoglaltam, én örülnék ha leírnánk az aznapi mozgást és az étrendünket is. Aztán írhatunk receptötleteket is, ösztönözhetjük egymást, meg úgyis kialakul majd és végül kb mindenféléről eszmecserézünk itt. :)

Csak egy a lényeg: bűnözés és tornaellógás alól nincs feloldozás és persze őszintén be kell számolni mindenről, nincs sumákolás! :) De ez azért nem vasfegyelem, ha valaki heti 2 alkalommal tud időt szánni a sportra, akkor tőle azt várjuk el, de ha másnak heti 5 van előirányozva, akkor neki muszáj tartani azt az ötöt!

38. K171 (válaszként erre: 36. - Krisztacska28)
2009. okt. 22. 16:15

Eltűnés ilyen indokkal maximálisan megbocsátva! :)

De a 90 naposról továbbra is lebeszélnélek, egyáltalán nem egészséges és szerintem pont az az egyoldalú!! Ja és a diéta nem egyenlő a hús sok zöldséggel, márcsak azért sem mert én pl egyáltalán nem eszek húst, halat. Azt azért beismerem, hogy kell fantázia és idő, hogy nap mint nap változatos, finom és egészséges ételt tudj az asztalra varázsolni, de ha az ember elszánja magát, simán menni fog!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook