Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szigorúan- diéta+ mozgás fórum

Szigorúan- diéta+ mozgás (beszélgetős fórum)


7. Khatif (válaszként erre: 5. - K171)
2009. okt. 22. 15:08
te milyen diétára gondoltál?
2009. okt. 22. 15:08
164 cm vagyok.futok ,bringázok.nemrég épültem fel egy műtétből és még azért nem akarok elkezdeni koplalni.
5. K171 (válaszként erre: 3. - Krisztacska28)
2009. okt. 22. 15:06
Az a gond, hogy a 90 napos diétát csinálod!!! Gondolj bele, a 4 napos periódusban 3 napig szénhidrátot eszel! Nagyon- nagyon nem jó! Sportolni meg muszáj, ha szép feszes alakot és jó közérzetet szeretnél! Ha itt maradsz, kőkeményen kihajtom belőled! :)
4. K171 (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2009. okt. 22. 15:02

Naná, hogy csatlakozhatsz, feltéve ha vállalod a szigort, ami majd itt lesz (remélhetőleg)! :))) Nagyon örülök neked!

Miért nem diétázol még? Hány centi vagy? És mit sportolsz?

2009. okt. 22. 15:01

Szia!

Szívesen csatlakozom!Én 90 napos diétát csinálom egy hónapja...Eddig még nem vétkeztem(minőségileg),viszont nem sokat fogytam eddig...Tudom,h.mi a gond...Nehezzen állom meg,h.este ne egyek,és sajnos a mennyiségekkel is gondjaim vannak...Ja,és a sport még amire nehezzen szánom el magam...Azt hiszem nem ártana,ha néha rám lenne szólva,ha valamit nem jól csinálok...

2. Wecuska (válaszként erre: 1. - K171)
2009. okt. 22. 14:57
szia.csatlakozhatok?én még nem diétázok,de sportolok két hete minden nap.69 kg vagyok és 54-57 kg -ra szeretnék visszaállni.4 éve ez volt az állandó súlyom.
1. K171
2009. okt. 22. 14:52

Sziasztok!

Szeretnék egy olyan fórumot létrehozni, ahol tényleg komolyan vesszük a fogyást és az alakformálást. Ha bármelyiünk vétkezik azért nem virtuális ölelés, meg vigasztalás jár, hanem lecseszés!! Hiszen ez az, amivel saját magunkat távolítjuk el a céltól! Én olyan vagyok, hogy ha egyszer megszegem a szabályaimat, akkor kell pár nap mire visszatalálok a helyes útra, de ezt most nem engedem meg magamnak. Nem kell sokat fogynom, úgyhogy nem is az álomsúlyt lesz nehéz elérnem, hanem azt megtartani! Az étkezés mellett ugyanolyan fontos a sport is! Sok hasonló topik van, tudom én is, de egy sem olyan, ahol tényleg kőkeményen tartja magát mindenki. Szóval itt nincs lustálkodás, elgyengülés, sírás- rívás, hanem SPORT+ DIÉTA!! Hajrá Csajok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook