Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szigorúan- diéta+ mozgás fórum

Szigorúan- diéta+ mozgás (beszélgetős fórum)


157. c229098973 (válaszként erre: 154. - K171)
2009. okt. 26. 15:35

Köszi,ezt dícséretnek veszem:)

Én egyáltalán nem érzem kevésnek mert nem kis adagokat eszem,rosszul vagyok attól,ha valaki pl.egy répát meg egy kis salit eszik..Nekem mennyiség kell,persze minimális kalóriával:)És így legalább ehetek..

A fehérjedús kajálástól pl.hús 1napig nem tudok wc-re menni,valahogy a szervezetemnek nemesik jól.A sajttal,proteinporral mondjuk nincs ez ha 1xeszem belőle naponta,megpróbálok napi 1x legalább enni valamelyiket.Csak ha nem kívánom nem akarom erőltetni sem.

Azért vagyok ilyen szigorú(nem hittem volna,h.ezt fogod amúgy mondani:)),mert nagyon nagyon félek a visszahízástól..Nem akarom soha többet azt az érzést..Annyira de annyira belém vésődött..Volt hogy azt hitték terhes vagyok,pedig csak szimplán dagadt voltam..

Bocsi,h.így belefeledkezdtem...

Te mennyit tornázol hetente?Szerinted érdemes számolni a napi kcal bevitelt?Én picit macerásnak tartom..

156. K171 (válaszként erre: 153. - Anci-panci)
2009. okt. 26. 15:26

Hol szoktál futni? És mennyit? Idő/km? A Pörgesd fel dvd-ét én bevallom, nem annyira szeretem. Amúgy ha szeretsz otthon tornázni, érdemes 1-2 kazit beszerezni, a régebbieket már 1000 Ft-ért is megveheted,az egy konditermi aerobik ára, csak éppen akár ezerszer is előveheted!


Vicus! Elfelejtettem válaszolni a dvd-és kérdésedre: nekem nincsenek meg ezek, most már kialakult, hogy mire szeretek edzeni és az a kb 10 dvd nem kevés, egyelőre el vagyok azokkal! De az Amarillás dvd-ről én is azt hallottam hogy egész jó, bár nem tudom téged kielégít-e, nem biztos hogy ilyen terminátoroknak tervezték! :)

155. K171 (válaszként erre: 150. - Krisztacska28)
2009. okt. 26. 15:22
Futás közben hogy lehet bénának lenni? :)) Ne hülyéskedj már, futni mindenki tud, maximum bele kell sétálni, de nem hiszem hogy ezért megbámulnának. De nem kell erőltetni a futást, ha a tánc és a torna örömet okoz és látod a fejlődést! Amúgy még nem árultad el a paramétereidet, meg hogy hány éves vagy!
154. K171 (válaszként erre: 149. - C229098973)
2009. okt. 26. 15:19
Szóhoz sem jutok, extrém az egész edzésed és a diétád is! Írtad már, hogy Te is a végletek embere vagy (én is), de azért mégis aggódom, beleolvastam a naplódba is és nagyon nagyon kevés tápanyagot viszel be. :( A fehérjeadagot meg kellene emelni, mert így a test nem tud miből izmot építeni! Zsír meg már amúgy sincs rajtad gondolom... :) szóval nem indokolja semmi, hogy ennyire szigorú legyél magadhoz!
153. Anci-panci (válaszként erre: 147. - K171)
2009. okt. 26. 15:10
Most csináltam meg a pörgesd fel dvd-nek az első körét..most nem ment több. este még futok egyet úgyis nagyon jó idő van :D (csak ez az egy torna dvd-m van :(
2009. okt. 26. 14:41

Sziasztok!


Szeretnénk összehozni egy fogyi-csapatot Budapesten, ehhez keresek vállalkozó szellemű egyéneket! Szegeden nagyon jól működött. Úgy csináltuk, hogy, akik a legjobb eredményeket érték el a végére még ajándékot is kaptak, így még nagyobb volt a motiváció.


Nem szeretném, hogy kimoderáljanak hirdetés ürügyén, úgyhogy, akit érdekel, írjon privit és megadom a számot, ahol lehet érdeklődni.


Sok sikert mindenkinek!

2009. okt. 26. 14:29
Ja!A kicbox1re szoktam tornázni.Valahogy az sokkal jobban felpörgeti a szíverésem,mint a 2.rész
2009. okt. 26. 14:27

Igen tényleg a gyengém volt mostanában a mozgás:)nyár eleje óta nem tudtam rávenni magam arra,h.tornázzak...Mindig van egy pont amikor"elegem lesz,nincs rá időm"stb kifogások előjönnek és akkor egy dbig nem"bírok"tornázni(ilyenkor szoktam a kaját megszorítani)

A futást nem szeretem,mert tök bénának érzem közben magam,és azt hiszem mindenki engem néz és röhög rajtam...

2009. okt. 26. 14:24

Halihó!Én lenyomtam már 90perc taposást és 30-30perc popsit+hasat(bokasúllyal) Rékával,ma kicsit belehúztam:)

Én tegnap gyümölcsnapoztam olyan jól esett.Olvastam itt a fórumon,h.egy müzlihez adnak ajándék dvd-t,holnap meg akarom venni,(2féle is van),kiváncsi leszek rá,valaki próbálta már közületek?

148. K171 (válaszként erre: 144. - Krisztacska28)
2009. okt. 26. 14:12

Nagyon király vagy, pláne ahhoz képest, hogy a bemutatkozásnál azt írtad, hogy a torna a gyenge pontod! :) Melyik részre edzel, az elsőre vagy a másodikra?

Én is nagyon érzem, hogy melyik torna mire hat! Pl a Réka es a Jilian-es tornák után másnap sokkal tónusosabbak az izmaim, a Norbi tornái (Kiképzés, Kickbox2) meg a Capoeirák után meg valahogy vékonyabbnak tűnök. Ez így viccesen hangzik, de tényleg szemmel latható, hogy meyik, milyen valtozást idéz elő. :) De ami a legeslegjobb, az a futás, csak nekem az a legnehezebb... de heti háromszor azt is nyomom!

147. K171 (válaszként erre: 143. - Anci-panci)
2009. okt. 26. 14:03
Hajrá, hajrá, azért vagyunk itt, hogy biztassuk egymást és néha észheztérítsuk egymást! :) Melyik Alexaandrás dvd-re tornázol?
146. K171 (válaszként erre: 141. - 8fe4afaa5f)
2009. okt. 26. 14:01
Acska, ez nagyon nem hangzik jól, dolgozol ma? Pihenned kellene, aludni egy jó nagyot. Meg nagyon- nagyon sokat inni!
145. K171
2009. okt. 26. 13:59
Nekem ma fogytak ki a tartalékaim, olyan éhes és kívánós is vagyok, borzasztó! Többet is eszek, de ez meg nem vészes, csak egy kis zsírszegény túró és alma csúszott le pluszban. De lehet így ma is tornázok mégis valamit vagy futok egyet... na most rám is rámfér a biztatás!
2009. okt. 26. 13:52
Végeztem a tornával:)Nagyon jól esett:)És már a 1.5lnél vagyok:)Ja!40 perc kickbox volt:)Valahogy az izzaszt meg legjobban:)
2009. okt. 26. 13:51

K171! köszönöm ..köszönöm köszönöm...

Már többször újraolvastam és igazad van! Hálás vagyok igazán...neki is állok szandizni egyet!

köszönöm mégegyszer! :) Azt hiszem ki lesz nyomtatva pár hozzászólás innen h ha nem itthon vagyok és bűnözni akarok akkor ezekre gondolok!

Köszi csajok! :D

2009. okt. 26. 12:32

Megvolt a 2l tegnap,és ma már az 1lnél tartok:)


Acska!lehet elkaptál valami vírust...Menj el dokihoz mielőbb!


Most értem haza,mindjárt neki is állok tornázni(még nem tudom mit),aztán főzés ezerrel,h.elkészüljek mire hazaér a férjem...

141. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 139. - K171)
2009. okt. 26. 09:56
Mar a kombinacio elott rosszul voltam, az az alma volt pluszba, masra nem is tudtam ranezni. Ma viszon reggel jobban voltam, azotta egyre rosszabbul. Most mar szedulok, alig tudok jarni, huz a fejem jobbra balra. Eddig ettem egy csomag kekszet. Mostmar hanyingerem is van...ujra.
140. K171 (válaszként erre: 134. - Krisztacska28)
2009. okt. 26. 09:50
Teljesítve a tegnapi 2 liter? :) Én is kevesebbet iszok, mint általában szoktam, kb csak 3 litert, de megérzem a különbséget, úgyhogy ma én is erőltetem egy kicsit a több ivást, mindjárt csinálok is egy kis teát.
139. K171 (válaszként erre: 135. - 8fe4afaa5f)
2009. okt. 26. 09:47
Jajj, te szegény!! Ma már jobban vagy? Szerintem nem a szombat következménye miatt vagy ennyire rosszul, hanem a tej+sütőtök+ alma kombináció bánt el így veled, nem? Mindenesetre jól kitisztulsz, nézd a pozitív oldalát a dolognak, bár tudom hogy egyáltalán nem kellemes. :(
138. K171
2009. okt. 26. 09:45

Jó reggelt!

Ki mit tervez mára?

Nekem a vádlimban van durva izomlázam, valószínűleg még a túra miat, amúgy nem szokott lenni, mindig jól lenyújtom edzés után. Lehet, hogy ma pihinapot tartok, mert már 5 napja folyamatosan mozgok valamit, pedig fontos a pihenő is.

137. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 136. - Krisztacska28)
2009. okt. 26. 07:30
Visszaolvastam. En vasarnap megbunhodtem a szombati kilengesert. :)) Eddig nem volt gondom a pezsgovel, de szerintem nem az keszitett ki, hanem a kesoi vacsoraval eroltettem meg a gyomrom, hiaba keson lett kesz.:(
2009. okt. 26. 07:21

Sziasztok!

Az a fránya pezsgő...:(Tudok szenvedni tőle én is:((

Azért remélem mostanra már kipihented,meggyógyultál.

Itt tényleg "zajlott"pár esemény....Megvolt az első leszidás...Nekem hatásos volt...:)

2009. okt. 26. 07:12

Hello csajok, bocsi de nem nagyon volt hetvegen idom netezni. Tegnap el voltam foglalva azzal, hogy a wc-re jarjak percenkent, ugy uljek, hogy ne legyen annyira hanyingerem. Meg inni se mertem, nehogy az is megartson. Ugy kavargott a gyomrom...fujjj. Szornyen voltam tegnap. Ittam regegl egy csupor tejet, delben egy kis sutotokot aztan 3almat(na ezt nem kellett volna) es kesobb egy csomag kekszet, remenykedve, hogy jobban leszek tole, de nem.

Szombaton kicsit sokat ettem, jol belaktam, este pedig bepezsgoztunk, meg kellett unnepelni, hogy nyertem romibne:)).

Mindjart visszaolvasok, latom van mit.

2009. okt. 25. 18:33

Ma nem bűnöztem,csupán a folyadék fogyasztással álltam hadilábon...De.elfelejtettem inni,ugyh most próbálom behozni,de simán meglesz,mert már a 1,5lnél tartok és elalvásig tuti megiszok még fél lert:)

Holnap csak de.dolgozok,ugyh.újult erővel vettem bele magam a tornázásba,és este még hastánc is lesz(1.5h)

Köszi a mai leszúrást sokat segített,szerintem még sokszor el fogom olvasni:)

Pussz nektek!

133. K171 (válaszként erre: 132. - K171)
2009. okt. 25. 12:06
Még csak annyit, hogy bocsánat az elütésekért, siettem!
132. K171 (válaszként erre: 131. - Krisztacska28)
2009. okt. 25. 12:05

Szuper!! Ez volt a cél, hogy elgondolkozzatok! :) Én is milliószor gondolok arra, hogy vagy megeszem ezt a valamit és kb 2 perc örömet és pár órás/napos bűntudatot, plusz a kedvenc farmerom szarabbul állását választom vagy ellenállok és örülök az akaraterőmnek és anélkül sétálhatok lapos hassal, hogy be kellene húznom... Persze ez most erősen le van egyszerűsítve, de tényleg nem ér annyit az a pillanatnyi "élvezet".

De ne gondoljátok, hogy én nem szeretek enni! Imádok!! Csak éppen olyanokat vásárolok/főzök/sütök, amik egészségesek, táplálóak és nem üres kalóriák... És ezekből sem repetázok, hiszen már jóllaktam és ha csak a szemem kívánja, megbeszélem magammal, hogy az előbbi adagnak is éppen olyan volt az íze, nem maradok le semmiről! :)

Na, nem osztom tovább az észt, spurizok vissza konyhába és befejezem az ebédfőzést.

2009. okt. 25. 11:52
Hát ez odavágott...Így még sosem gondoltam bele,de nagyon igazad van K171...Ezentúl így gondolok a dologra,ha bűnözni akarok...Ez tuti megállít a bűn útján...
130. K171 (válaszként erre: 124. - Anci-panci)
2009. okt. 25. 11:46

A léböjt és a káposzta kúra nem a fogyásról szól, hanem a méregtelenítésről! Ha így állsz hozzá, hajrá, én támogatlak maximálisan! De a fogyás önámítás lenne, elmagyarázom miért! Először is, kiürül a teljes bélrendszered, ami cirka 2 kiló mínusz. Minden gramm szénhidrát, négyszeres vizet köt meg, azaz ha pl a beleidben pangott kb 1 kiló szénhidrát és az ugye kiürült, az "magával" vitt négyszer annyi vizet is, azaz kb 4 kilót! Eddig akkor -6 kg!! Ezek után a szervezeted bont egy kis izmot is, ugyanis ha nincs elegendő bevitt tápérték, akkor a test valahonnan "megszerzi" és a legegyszerűbb az izomhoz nyúlnia!! Ha mozogsz valamennyit a kúra alatt, akkor van esély, hogy a zsírraktárhoz is hozzányúl, úgyhogy talán fogysz egy kicsit zsírból is. Szóval könnyű mínusz kilókat elérni, de hát így érdemes?? És szerinted hosszútávú? A beleid újra megtelnek és a szénhidrátok ismét megkötik majd a vizet. Ha a kúra után nem kezdesz el újra habzsolni és talán a szénhidrát beviteledet is csökkented, akkor nyilvánvalóan kevesebb jön vissza, mint amennyi lement, de ez a játszma csak a beleidben zajlik, nem a combod lesz pl vékonyabb! Az izomveszteségért meg nagyon nagy kár, ugyanis 1 kg tiszta izom önmagában 24 óra alatt +300 kalóriát eléget. Tehát ha meg sem mozdulsz akkor is 300 kalóriát igényel! Tényleg szeretnél ettől megszabadulni??

Végezetül, ha még ezek után is hiszel abban, hogy 1-1 hetes kúrákkal örökre búcsút lehet inteni a plusz kilóknak, akkor miért nem csinálja ezt minden túlsúlyos?? A legegyszerűűbb dolog, 1 hétig megcsinálni egy ilyen programot, ennyi időt mindenki rászánna és végig is tudná csinálni! 2 hét és hiphopp eltűnik 10 kg örökre? Hát kinek nem érné meg az a 2 hét! Ugye most már nagyon viccesnek tűnik ez az elgondolás? Évek alatt felszedett kilóktól enm tudsz kb századannyi idő alatt megszabadulni! Szépen rá kell állni az életmódváltásra: minőségi+ mennyiségileg valamelyest korlátozott étrend, plusz mozgás!

129. K171
2009. okt. 25. 11:33

Bűnözések: senki nem fogyhat le helyettetek, ha Ti nem csináljátok és enm tartjátok be a saját magatok állította szabályokat akkor senki!!

Anci-pnaci, azt hiszem nálad olvastam, hogy már ezer éve le akarsz fogyni... most komolyan, nem egyszerűbb lenne, EGYSZER VÉGIGCSINÁLNI EREDMÉNYESEN?? Annak mi értelme van, hogy évek óta elkezded-abbahagyod- elkezded-abbahgyod? Már évek óta szép karcsú lehetnél, ha már legelőször kitartasz az elhatározásod mellett! Csak pár hónap lefogyni és utána tartani kell az álomsúlyt, ehelyett évek óta toporogsz... NEKED KELL MEGCSINÁLNOD és miért fontosabb egy pizza?? Hány percig okozott örömet?? 5 perc? És ez tényleg megéri, hogy eltántorítson a célodtól? :((( Krisztácska ez rád is vonatkozik ám, gyüminapon NINCS sajt!! Ehettél volna bármennyi és bármilyen gyümölsöt, nem hiszem el, hogy éhes maradtál volna!

128. K171
2009. okt. 25. 11:26

Sziasztok!

Látom mindenki el van tűnve, de nem baj, a hétvégéket jól ki kell használni. :) Én is inkább csak hétköznap érek rá, amúgy meg természetesen a Párommal akarok lenni.

Tegnap mi egész napos túrára mentünk Dobogókőre, 18 km és nem túlzok, kb 3 km volt vízszintes szakasz, amúgy durva lejtők és emelkedők, természetesen a Rám szakadékkal megspékelve. Kb 5 órát mentünk és csak fényképezni álltunk meg, -mondanom sem kell, gyönyörű volt a táj-, de elképesztően fárasztó volt, pedig edzésben vagyunk, meg nyárom voltunk 40 km-es túrán is, de a rengeteg szintkülönbség miatt, ez sokkal jobban kikészített.

A diétával nagyon jól állok, tegnap sem ettem be este, amikor hazaértünk, pedig farkaséhes voltam... Szóval semmi kihágás, kőkeményen nyomom! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook