Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
483. 74f8c12b8e (válaszként erre: 478. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 12:00

Igen,az lenne a korrekt,ha előre megmondanák..csak hát,van realitásérzékük:gondolom,előtted már 20 nő küldte el őket a fenébe ezzel a szövegükkel,és mostmár célra akarnak futni:(


Akinek meg nincs türelme 3 hétig sem,az úgyis kuka,az iylet számontartani sem érdemes,mint esetet,és gondolkozni sem rajta,egyszerűen nem ugyanazt akartátok..Olyan,mint az átvonuló felhőzet.

482. 74f8c12b8e (válaszként erre: 477. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 11:56

Igen,igazad van,valószínű látszott rajtad már a fotókon,hogy te nem ez a típus vagy.

Viszont valószínű tetszettél neki,és adni akart egy esélyt a találkozásnak,és talán még utána is vívódott,mire végül "leszakadt rólad",habár nem épp illendő módszerrel.

Megint csak azt mondom:legalább 3-4 találkozó után érdemes egyáltalán beleélni magunkat bármibe is..ha mindegyik együöntetűen nagyon jól sikerült.

481. Miss Angel (válaszként erre: 480. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 11:42
Ja nem tettem hozzá,hogy ha jelzem,észrevettem bizonyos dolgokat,h szédít stb,tagad mint az állat....akkor már minek tagad????mikor nyilvánvaló minden....+sokszor még neki áll feljebb,rosszabb esetben még meg is fenyeget,szó szerint dühöng,mert nem jött össze....az ilyen meg végképp jellemtelen,nem tudom más jelzővel illetni...és aztán meg vgy szó szót követ,mert én leírom róla a vélemyényemet,kicsit keményebben, és csúnyán ér véget vagy figyelmen kívül hagyom és hagyom,legyen övé az utolsó szó,így hamarabb szabadulok.Sztem a többség,főleg azok a lányok akik még nem jártak társkereső oldalon,el nem tudják képzelni egy "felsült"szoknyavadász hogy tud viselkedni,miután észlelte,hogy "felsült"....
480. Miss Angel (válaszként erre: 475. - Antigonia)
2012. nov. 7. 11:35
szépen hangzik!!így kell lennie biztosan,de vedd figyelembe hogy te ismered ezt az érzést/ennek szívből örülök!/én pedig nem.nem tudom,hogy ez milyen....de elgondolkodtató a hozzászólásod és egy igazi szerelembiztos ilyen..az hogy elmegy vagy ép csúf szóval élve:kirúgom,már a legelején,persze hogy menjen,de ismét azt tudom irni amit eddig/jesszus ezt hányszor leirtam már:))/,engem a legjobban az őszinteség hiánya zavar meg a hazudozás.Ja és amikor azt képzelik,hülyébb vok mint ők,nem látok tovább az orromnál és hülyének néznek.Na ilyenkor tényleg "kiverem a hisztit",bár nem nevezném ezt igazából hisztinek mert fáj és sose bánom meg mert az illető mindig megérdemli.Ok nélkül nem tolom le egyiket se csak ha komolyan rászolgál...nem gondolja hogy 30 évesen azért érzek dolgokat,tapasztaltam bizonyos dolgokat,és utánaszaglászok dolgoknak,azért hogy védjem magamat,nekik ez eszükbe se jut,hogy az értelmi szintem felér odáig...://
479. Miss Angel (válaszként erre: 474. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 7. 11:26
Ezzel tökéletesen egyet tudok érteni látod,nagyon jól írod!!!!!!
478. Miss Angel (válaszként erre: 472. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 7. 11:24

Csak azt a 3 hetet egyiknek sincs türelme kivárni:D

sajna

látod xy-al randizgattam kb másfél hetet v talán kettőt,írtam még korábbban,és lelépett mert nem voltam hajlandó kimenni hozzá.persze vágó hogy mit akart ,de ez eleinte nem volt enyire vágo,nem így viselkedett,és az adott idő alatt találkoztunk nem 3x,többször....ott is majdnem elhittem a szép,hitegető szavakat,ott minden erővel próbált volna az ujja köré csavarni csakhogy legyen 1 numera...

és annak se volt annyi vér a pucájában hogy kimondja:kislány szexkapcsolatot akarok,te akarod v nem?és akkor lehet erre válaszolni igent v nemet.volt ilyen is,harag nélkül váltunk el/mondjuk nem mondom h jól esett/,nem ilyen csúful mint ezekkel...hitegetnek inkább mert érzik hogy többségében nem lenne a válasz.Vágják ők azt hogy én elsősorban érzelmi kötődést akarok .

477. Miss Angel (válaszként erre: 470. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 7. 11:18

Júlia én értem amit írsz,de ez utúlag merült fel benne?hogy nem ilyen nő kell mint én?elváláskor megkérdezi akarok e még vele találkozni....egyenesebb lett volna ha simán elválunk egymástól és kész.ÉS aztán se irkál rám és hagyja azt,h reménykedjek,érted....meg miért kellett HAZUDNI,ezen kaptam fel a vizet 1ébként:ő lejött az oldalról,letörölte magát.Látod én ezt nem mondtam neki,mert nem igaz.Ez az én bajom hogy nem volt őszinte és HAZUDOTT,ezért az egyért joggal haragudhatok rá.

Fennvan azon az oldalon....és??vannak ismijeim akiknek a regisztrációja,profilja kitöltve a mai napig ott virítanak,és kapcsiban vannak...ha már valaki az elején hazudik,régen rossz....

476. 1dc16653d6 (válaszként erre: 471. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 7. 10:49

Nagyon egyetértek veled.Nekem a legutóbbi "kapcsolatom",ahol 4 randi volt,a srác mind a négyszer ugyabban a ruhában jött.És nem azért mert nem lenne rá pénze...egyszerűen ahogy írod nem tesz bele energiát,figyelmet.Egyszerű megoldások.

Lusták...csak akarnak kapcsolatot,de nem tudják mivel jár.

2012. nov. 7. 07:42

Lányok!

"Nem kell túlkomplikálni. Ha egy fiú látni akar,ő keres. Ha veled akar lenni,megteszi. Nem egy nőnek kell őrült módjára,tíz körömmel belekapaszkodva mindent feláldozni. Csak ésszel. Egyébként is, akinek a figyelméért harcolni kell, az már rég nem jó. A legjobb dolgok maguktól jönnek. Erőlködés, játszmák, és buta hisztériák nélkül, tisztán, csak úgy belehuppannak az öledbe, amikor nem is számítasz

rá. De ha elmegy, hagyd. Ha megteszi, fogadd el. Aki elmegy, az nem a tiéd. Aki elmegy, az sosem ért ide igazán. Majd jön olyan, aki fél percet sem tud lélegezni nélküled, mert annyira kellesz neki. Levegőt fog kapni, de csak igazán akkor él, ha mellette vagy - és ezzel te sem leszel másképp. Feltöltöd és feltölt téged.Támogat és melletted áll. Harcoltok mindennel, együtt, és erőt merítetek egymásból. Mert ami jó, az valami ilyesmi. Ott aztán nem lesz megalázkodás, vagy épp önfeladás. Csak az van, hogy hisztek egymásban, és húztok előre. Az összes többi csak gyerekes és szükségtelen játszma..."

474. 74f8c12b8e (válaszként erre: 468. - My new life)
2012. nov. 7. 07:42
de várj..ezek nem csalók:mindkettő már az elején megmondta,hogy csak szexet akar.Sokkal görényebb volna,ha pár hét alatt magába bolondítana szép hazugságokkal,és utána már csak a tested kéne neki,neked meg jó nehéz volna elszakadnod tőle,mert a szép emlékek kötnek hozzá
473. 74f8c12b8e (válaszként erre: 468. - My new life)
2012. nov. 7. 07:40

El vannak gyengülve-gyávulva az emberek,és egyre több probléma van az élet egyéb területein is,a legtöbbeknek-szerintem sokakat ez gyengít le.

.Egy szerelmi csalódás le tud nullázni teljesen agyilag,és ezt sokan nem engedhetik meg maguknak amegélhetésért folytatott küzdelemben.Valahol megértem,hogy kerülik az emberek a nehézségeket,meg a csalódás lenhetőségét.

Persze azzal együtt,hogy érthető,még nagyon szomorú.

472. 74f8c12b8e (válaszként erre: 467. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 07:37
Csak akkor szabad elhinni(valamennyire) ezeket a szép szövegeket,ha legalább háromszor elismétli az idők folyamán,,és rendszeresen keres,és többször találkoztok legalább 3 hétig!Ez után is lehet bukta persze,de ha ezt észben tartjátok,sokkal kisebb a csalódás esélye.
471. 74f8c12b8e (válaszként erre: 464. - My new life)
2012. nov. 7. 07:34

Ezt mért nem mondta el már találkozás előtt,skype-n? az iylesmiket érdemes előzetes beszélgetésben letisztázni.Nem volt rajtaa társkerin az adatlapján?mert oda illik beírni,hogy mit akar az em

Amúgy meg sokan nem képesek,vagy lusták tenni annyit testileg-lelkileg-anyagilag,ami egy kapcsoalt fenntartásához kell.

Beérik akár azzal,hogy sokadik szeretők legyenek,csak ne kelljen udvarolni,okosakat mondani,rendesen felöltözni egy randira,meghallgatni a másikat..Egyre kevesebb energia van sok emberben,egyre egyszerűbb megoldásokra törekszenek sokan.

470. 74f8c12b8e (válaszként erre: 463. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 07:30

Angel..felesleges ezen ennyire felkapni a vizet.Ami nehézség lehet még,hogy egy jobb karban levő nőből nem nézik ki azt,hogy tud háztartást vezetni,gyerekekkel bánni(én is jártam így,nagyon könynen skatulyáznak az emberek ránézésre),márpedig neki van kettő.Valószínű,hogy egy nálad egyszerűbb,szolidabb nőt akar,hogy ne mondjam:igénytelenebbet,mert talán a 2 gyerek felneveléével már belefáradt abba,hogy ő tegyen egy kapcsolatért,hogy rendszeresen ápolja a testét-lelkét..lehet,hogy neki oylan nő kell,aki melett akár minden nap el lehet feküdni a tv előtt,mackógatyában,és ennyi az élet.Te meg gondolom,nem ez vagy.Nem benned van a hiba,valószínű neki kell másmilyen nő.

Az az egy gáz,h azt hazudta,lejött a társkeresőről(1 találkozás után tök felesleges lejönni onnan,és felesleges ezt hazudni is,meg elvárni a másiktól),egyébként meg csak a saját igényei szerint keresgél,ezért nem érdemes gyűlölni senkit,a többieket sem,akikkel nem jött össze.

469. 74f8c12b8e (válaszként erre: 460. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 07:23

Az anyagi különbségek általában problémát jelentenek,és aki már tapasztalta ezt,az joban látja,hogy ez nagy akadály lehet.nem feltétlenül arról van szó,hogy neki kéne téged pénzelni,hanem mondjuk ha felesben mennétek,és őa felét sem tudja kivfizetni mondjuk egy hétvégi wellnessnek..

Azzal tudod ezt kicsit áthidalni,ha ismerkedéskor beszélsz a hobbijaidról,vágyaidról,és akkor a másik látja,hogy valójában képes-e ezekkel anyagliag lépést tartani.Pl.hogy te szeretsz heti 1szer étterembe,mmoziba járni,vagy wellnessezni..síelni..cipőgyűjtő vagy..ebből a másik tud előre gondolkozni.

2012. nov. 6. 18:34
Hogyan szűrhetnénk ki a csalókat? :( Tegnap egy régi komoly udvarlóm közölte, találkozna szívesen és járjunk össze......na ninc smit mondanom...ez 2012-ben a divat?? Senkinek nem kell az érzés??
467. Miss Angel (válaszként erre: 466. - 1dc16653d6)
2012. nov. 6. 15:30

Nemcsak hogy feljár oda,miután megírtam neki ezt a levelet és kapcsolt hogy hoppá,ez a csaj rájött milyen vagyok,letitkosította a belépési idejét és semmilyen válasz magyarázat,egyáltalán,SEMMI.....

Ugyanúgy folytatja a kis játékát mint eddig tette,a többiekkel.....és igen :tényleg undorodom.mert az A s*ggnyalás amit lecsavart ez is,ha visszagondolok arra,hogyan adta elő magát és mindent milyen hihetően akkor tényleg az undor fog el....kedves szép okos szimpatikus nővel találkoztam végre és van e kedved velem újra találkozni...komolynak hangzott de ezek már úgy kitanulták sztem mit hogy kell írni vagy mondani,hogy a legtöbb,társra vágyó nő bedől nekik,beleélik magukat az egészbe ,h több is lehet belőle,aztán zuhannak egy hatalmasat.Nekem mázlim annyi csak hogy utánaszaglászgatok az adott pasinak és már a legelején menesztem...az esetek többségében,de mélyen sajnálom azokata lányokat,akik nem vesznek észre jeleket,vagy nem akarják észrevenni őket és kihasználhatóvá válnak:(

466. 1dc16653d6 (válaszként erre: 463. - Miss Angel)
2012. nov. 6. 14:01

Az még önmagában nem lenne gáz,hogy felnéz oda.Az viszont igen,ha téged nem keres és úgy nézelődik oda fent.


Nekem volt netről komoly kapcsolatom 2és fél évig tartott,és nem azért lett vége,mert a neten ismerkedtünk meg.


Viszont,ha ennyire undorodsz az egésztől és elment a kedved,jobb ha rápihensz.

465. 1dc16653d6 (válaszként erre: 464. - My new life)
2012. nov. 6. 13:59

Ezt nem értem,mohgy miért nem lehet előre megmondani.


Igen ez most nagyon divat.Sajnos azért is mert,sok nő keres párt,és úgy érzik most inkább kihasználnák a helyzet adta lehetőségeket.Eleve írnak több lánynak is és úgy érzik mindegyiket megkaphtanák.Kicsit becsapja az ember pszichikáját,és ha valaki nem határozottan tudja mit keres,mire vágyik az szerintem csapódik egyik ágyból a másikba.


Nekem volt olyan srác, aki a harmadik randin mondta neki csak a testi része kéne,a többi nem.Neki macerás,hogy van gyerekem...blabla..stb:))

2012. nov. 6. 00:47
Na ma megint csalódtam...randiztam valakivel, aki közölte testi kapcsolatot keres...mi van ez a divat??? Szépnek okosnak tart de neki mindenki sexre kell.......................hát köszönöm...nagyon elegem van :(
463. Miss Angel (válaszként erre: 462. - 1dc16653d6)
2012. nov. 5. 23:59

igazad lett,becsapott....

felnéztem az oldalra ahol megismertem,nemcsak,hogy nem jött le onnan,ahogy hazudta,hanem ma is belépett.szépen nézelődik ,flörtölget,meg kitudja már hánnyal találkozott azóta én meg a csodára várok,kész....megkapta a beosztását,megírtam neki:kár volt x ezer ft-ot rámköltenie akkor délben,abból már simán kijött volna egy hivatásos tarifája,kapott volna érte egy órányi élvezetet:D

szánalmas tetű.....nemtok márt erre az "emberre".

mindenesetre akkor nekem itt véget ért,mert az ember hiába társas lény,én innentől képtelen vok megbizni bármelyikben,arról nem beszélve,ezek mind egyformák,mintha egy anya szülte volna őket,társkereső oldalak,pffffffffffff-az emberiség selejtjét,mocskát összegyűjtő helyek,nekem ez többet nem kell,bárki bármit mond ezután ez a véleményem.Más ismerkedési lehetőségek kizárva úgyhogy egyedül maradtam.Még csak meg se rendít inkább gyűlöletet érzek mint elkeseredettséget,az egyedülléthez,hogy mindig mindenre magamra vagyok hagyva,ahhoz hozzá vagyok szokva kicsi korom óta,úgyhogy önmagában a magány már nem is okoz fájdalmat...ez vhol lehet szerencse,sőt,BIZTOS!

462. 1dc16653d6 (válaszként erre: 461. - Miss Angel)
2012. nov. 5. 20:52

Ahol már agyalnom kellett és várni...azokból soha nem lett semmi.És te sem olyan párt akarsz,aki problémás és variálós.


Ne vedd magadra ezeket,Rengeteg más tényező is számít.Hidd el.Lesz olyan aki értékelni fog.

461. Miss Angel (válaszként erre: 458. - 1dc16653d6)
2012. nov. 5. 16:03
a pihenést tuti megfogadom ,ha ez is úszott mert tényleg be vok sokallva,picit még reménykedem,hátha csak a család,gyerekek az ok és velük kellett foglalkoznia,azért nem keresett,de ez majd kiderül és leírom a fejleményeket:)
460. Miss Angel (válaszként erre: 459. - Miss Angel)
2012. nov. 5. 16:01
ja bocsi kimaradt.a srácnak világosan érthetően elmondtam ,nem kell a pénze se anyagi segítség,mégis félt...aztán később ugy hónapokkkal,összejött egy áplónővel,aki abszolut nem csúnya,sőt!!!de talán azért kellett neki mert őt szolidabbnak láttta,mert neki meg pont az a zsánere,nem úgy,mint a férfiak többségének....szóval itt a bizonyíték arra,hogy ő nem kapcsit nem akart,engem nem akart:(
459. Miss Angel (válaszként erre: 457. - 3d0696d927)
2012. nov. 5. 15:57

Vonzó...hát nézd,én bnőmtől kaptam azt a tanácsot,h első randin ne legyen túl kihívó az öltözet se a smink,nem voltam igénytelen,mert szép,élénk színű,szűk felső volt rajtam+szűk volt a farmer is magassarkú cszmával,annyi csak,hogy nem volt a felső kivágott és a smink is szolid volt és finom.Sokszor panaszkodtam már arra ugye,hogy egyből azt akarná mind,ha nem adja elő a randin,akkor előadja majd utána otthonról,a monitor mögül....az öltözetem és kinézetem mindig fiatalos én nőies.na,ennyit a kinézetről.:)

AZT H feladom azért írom mert ez már nemhogy sokadik eset,MILLIOMODIK,és ez oda kezd vezetni hogy kezdem magam semmibe venni.Van olyan pillanat hogy csak magamat okolom a történtekért és sokat töprengek rajta vajon elrontrottam vmit?visszaidézem az egész jelenetet,beszélgetésünket és mindig oda lyukadok ki hogy mit????

legalább a sokból az egyik megmondaná mi a gond velem,ha 1általán van,komolyan ezzel segítene a legtöbbet,ugye volt is 1 ilyen eset mikor rákérdeztem egy srácnál.erre azt felelte hogy nincs veled semmi baj,a baj vele van mert csóró mert őneki most nem való kapcsi stb stb,lásd korábbi beszámolomat.....ekkor meg az jutott eszembe,talán látta mennyire igényes vagyok magamra,szépen öltözködöm,csinosan,aztán gondolta ez egy olyan lány akit hosszu távon pénzelni kell,ami meg neki nem menne....hogy ebből mennyi igaz,vagy mennyit képzeltem hozzá,azt nem tudom..

458. 1dc16653d6 (válaszként erre: 455. - Miss Angel)
2012. nov. 5. 14:29

Ne keseredj el. Egyetrétek az előző hozzászólókkal,ne add fel.Pihenni lehet,ha nagyon besokallatál,de ne add fel.


Nekem is a legutóbb hasonló volt.5 napig nem keresett, majd 5 nap után számonkérve felhívott,hogy én miért nem vagyok a skypon.Utána meg a végén még azt is számonkérte,hogy mennyire erkölcstelen vagyok,hogy közben még fent vagyok a társkeresőn.Csak egy baj van én rohadtul nem vettem észre,hogy kapcsolatban állnék:D:D (szerinte abban voltunk)Illetve elfelejtett udvarolni,csak számonkérni tudott.

457. 3d0696d927 (válaszként erre: 455. - Miss Angel)
2012. nov. 5. 13:29

Persze, nem kell kipakolni, de igenis vonzónak lenni érdemes, mert ebben az esetben verseny van, konkurencia van, aki pedig ki fogja pakolni!


Ilyen dolog meg aztán végképp nincs, hoggy "feladom".


Az ember sosem adja fel.


Feledod?! És mi lesz?! Az ember társas lény, a legtöbb öröm a párkapcsolatból származik.


Nem tehetsz fel mindent egy lapra! Tessék nézelődni!!!

456. 5847448901 (válaszként erre: 455. - Miss Angel)
2012. nov. 5. 11:26

Az ilyet felejtsd el,ha elsőre nem talált benned semmi megkapót akkor később sem fog.

Én is egy társkeresőn ismertem meg a feleségem,nagyon sok találkozás volt meddő de lám csak sikerült!Szerintem ne add fel mert kudarcok mindig vannak és az igazit megtalálni olyan mit a tűt a szénakazalba keresni:))

Ha könnyebb volna akkor nem is lenn olyan jó érzés mikor megtalálod!

2012. nov. 5. 10:38

Sziasztok,jó rég jártam itt,de hálistennek ,látom pörög a fórum...:)

Sajna megint nincsenek jó "híreim"...múlt hét csütörtökön ismét volt egy randim egy társkeresőn megismert úriemberrel.Nem igazán akartam venni a közeledését eleinte,de aztán lejött az oldalról,megkeresett egy közösségi oldalon/megismerte a fotómat/ és elkezdtünk beszélgetni,kb egy hétig leveleztünk...aztán múlt héten meghívott ebédelni,úgy éreztem,jól érzi magát velem,kellemesen elbeszélgettünk.Ez a férfi 38 éves,elvált,van két tinédzser korú gyermeke,szóval komoly érett gondolkodású embernek gondolná a többség szerintem mindezek alapján.Annak is tűnt végig....

Én is jól éreztem magam,és vhogy úgy éreztem sínen van a dolog mert a végén megkérdezte,lenne-e kedvem további ismerkedéshez és találkozáshoz,ha lehet már szombaton látni szeretne...mondom persze részemről rendben,meg fogjuk beszélni....na aztán ebből semmi nem lett,állítólag a gyerekeivel volt a 7végén,ezt én tökéletesen meg tudom érteni,hisz persze hogy az embernek a gyerekei a legfontosabbak.....de eltelt azóta közel négy nap és azóta gy rövid,néhány perces beszélgetésen kívül semmi.....most ezt hogy vegyem szerintetek?legyek türelmesebb és van remény vagy ez már halott????

mert sztem azért ha nagyon akarja akkor tudott volna irni két sort hogy figyi nem érek rá,mert ez meg ez van....és megint ott tartok hogy nem tudom magamat okolni elvileg,mert úgy érzem,nem rontottam el semmit,beszédes voltam,vidám,kedves,nem egy kuka aki csak hallgat és akivel semmiről nem lehet beszélgetni,nem voltam sem feszült sem ideges,inkább ő volt az elején kissé görcsös éreztem.

Öltözetem csinosan ,de SZOLIDAN nőies volt,egy szűk farmer csizmával,zárt felső,szép kötött kardigán,nem "pakoltam ki"semmmimet.Vagy pont azt kellett volna????:D

mert ahogy észreveszem azok a csajok a "menők " a pasiknál,akik mindenüket kipakolják már elejétől fogva,akik kihívóan viselkednek,akik teszik-veszik magukat és már azt sem tudják mit csináljanak,csak hogy felhívják magukra a figyelmet.Nekem is ilyennek kellene lennem,csak hogy "pasit fogjak?":D.Mert ha igen,akkor ez úszott,ugyanis szeretek szexis,nőies lenni,ill kinézetre teljes mértékben,de a kihívó,ugymond K*rvás viselkedés az teljes mértékben hiányzik,az ember önmagából nem tud kifordulni és ha az ember nem önmagát adja,akkor az úgyis halott,mert előbb utóbb levágják.1ébként ez a verzió nem is jutott eszembe soha,meg nem is vagyok jó színésznő.....

Szóval száz szónak is egy a vége megint nem értem mi van,de ha ő nem fog keresni ennyiben maradt,mert hogy én nem keresem őt és nem fogok neki nyalni és teperni az tuti,mint ahogy sosem tettem egyiknek sem.Meg jön majd megint az érzés hogy mennyire nem érek egy fabatkát sem,mert hiába nézek ki jól,meg hiába vannak belső értékek is hozzá,tudom magamról,mégse kellek.Ez az érzés meg olyan szinten el tud hatalmasodni,hogy teljesen aláássa egy nő önbecsülését,ha ez sorozatosan ismétlődik.Sztem ezzel más is így lenne,más nő sem érezne másként....

ez volt az utolsó próbálkozásom,ha ez se jött össze feladom és megpróbálom az élet más szépségeit megtalálni ill más dolgokban keresni a boldogságot,mert ezek szerint lehetetlen megfelelni a férfiak elvárásainak,legalábbis számomra az.bármit csinálok,bárhogyan viselkedek,semmi se jó,ez már vhol kezd nemcsak unalmas és önromboló lenni,hanem már röhejes is,olyan mintha elátkozott lennék,komolyan,vicc......

ja azt meg külön nem értem,miért tette fel a kérdést hogy akarok e még vele találkozni,azért hogy az egóját fényezhesse,v miért???????meg miért írt rám még aznap este hogy ő milyen szuperül érezte magát velem?????

nem tudok elmenni rajta és nem értek semmit,,ISMÉT!

454. 657cb515d9 (válaszként erre: 453. - 1dc16653d6)
2012. nov. 1. 11:15
Hát igen, azt hagyni is kell...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook