Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. nov. 10. 11:53

Ja még annyit megjegyeznék:nem csodálom már vhol azt sem,hogy a csajok iszonyat féltkékenyek ha párjuk van,pláne akkor ha egy csajban látnak riválist....

elmondom röviden a történetet bár ez nem igazán idevág,erre a fórumra, de mindegy.....

most történt velem egy olyan balszerencse hogy alig tudom elhinni,egyik sulis csoporttársam kapcsán.

ez a lány már az első alkalmakkor furán nézegetett/mondjuk nem ő az egyetlen:s/de nála volt ez a legfeltűnőbb.éreztem rajta hogy iszonyat irigy rám,a kinézetemre,bár nem igazán értem a dolgot,mert igencsak igényes és szép csaj,meg megvan mindene:szép ruhák,műköröm műszempilla varrott haj,hat vaklat smink az arcán,tehát mindent megtesz azért h minél mutatósabb legyen.d

Próbáltam neki kedveskedni hogy ne legyen szar Kapcsolat köztünk.fbookon a többi csop társammal együtt bejelöltem isminek,váltottunk is pár szót ,kedves voltam vele meg minden.aztán ugyanott bejelöl engem a párja...gondolkodtam mi legyen,jelöljem vissza,vagy ne,de ha nem teszem,akkor majd leírnak egy nagyképű bunkónak/sanos volt már hasonló eset/,így visszajelöltem,gondoltam mindegy már h egy ismerőssel több v kevesebb....

kb két perc elteltével irja nekem a pali hogy jesszus a csaja milyen iszonyat féltékeny lett ,letöröl bocsi.....mondom oké de áruld már el h mire???mert én semmit nem akarok tőled,nem is fogok,meg úgy vettem észre te jelöltél engem,nem én téged,ha az utóbbi eset állna fenn megérteném tökéletesen hogy így érez....de hogy ő minden csajra féltékeny pláne aki olyan vonzó mint én!

na itt már levágtam miért jelölt a pasas,meg azt is levágtam a csaj miért olyan amilyen...gondolom mert a pasi adott már okot arra egynéhányszor h féltékeny legyen.....

mindenesetre nagyon megbántam h visszajelöltem,nem lett volna szabad,de korábbi tapasztalataimra támaszkodva tetem amit tettem.

ami legszarabb ebben az egészben,hogy úgy veszem észre a csaj a bosszuhadjáratot elinditotta ellenem,mert már vannak olyan csoporttársaim,akik furán néznek rám és hozzám se szólnak,ki tudja milyen mesét adott elő nekik,biztos előadta h le akartam nyúlni az ő párját:D

a csaj maga már nem érdekelne,messzire elkerülöm,én úgy érzem mindent megtettem azért h jóban legyünk.de az ku...ra tud fájni mikor bemegyek suliba és érzékelem a rám irányuló rosszindulatú tekinteteket.....eddig legalább betudtam az irigységnek ha vki igy nézett,azzal meg ugye nincs mit kezdeni.sokakat szebbnek látok magamnál mégsem utálom egyiket sem CSAK EZÉRT....viszont rohadtul rossz érzés azt,h teljesen ártatlanul le vagyok írva,holott semmit nem csináltam,és két teljes évet lehúzni velük ilyen légkörben borzasztó rossz lesz:(

ezt a tulajdonságot gyűlölöm az emberekben,hogy hallott ostoba elmondások és pletykák alapján ítélik meg a másikat,de arra már nem veszik a fáradtságot hogy megismerjék,sőt,meg sem akarják ismerni,mindig könnyebb és jobb érzés/ezek szerint/elhinni a rosszat az illetöröl,mintsem beszélgetni vele,megismerni és az alapján itélkezni....

ez kicsit hosszabbra sikerült mint terveztem ,bocsi érte,és nem is teljesen idevág,de irtó kiv vagyok ti mindezt hogy látjátok,hogy cselekedtetek volna a helyemben és mit tennétek ezután,hogyan viselkednétek???

sok értelmes,segítő hozzászólást kaptam már itt ,köszönöm az eddigieket és az ez utániakat is:)<3

512. Miss Angel (válaszként erre: 509. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 11:23

Én se hónapokig v évekig halogattatnám hidd el,csak néhány hétig.:)

bocs ha esetleg összevontam dolgokat a hozzászólásomban és nem te írtál ezt-azt,amire kifejtettem a válaszomat....

a sexre visszatérve,nem vagyunk a múlt század elején,mikor még az volt a divat,hogy sex csak esküvő után...:D

de most gondold el ha egy nő akinek sokan udvarolnak aki randizgat és próbálkozik és akivel hamar ágyba szeretnének bújni a férfiak,most feküdjön le minddel az első héten????

akkor már lassan az x századiknál tarthatnék::OO

bocsi ezt nem nagyképűségből írtam,de ez az igazság.meg sztem a csajok többsége aki társkerizik az x századiknál tarthatna ha mind abban bízna,hogy meglesz a sex aztán vagy kellek neki vagy nem....

volt idő,mikor én is kalandozgattam,sztem mindenki életében van egy ilyen időszak,és sztem aki azt állitja,neki sosem volt 1 éjszakás kapcsolata,az hazudik.de én beleuntam,most másra vágyom.és mindig reménykedek mikor nálam idősebbb pasikkal kezdek ismerkedni,hogy komolyabbak talán mint az eddigiek voltak hisz a koruk miatt is,meg soknak már gyereke is van elvált stb,35 fölött,tehát már nem egy kis takonypóc tini aki élni akar,mármint olyan értelemben hogy "próbálgatni a csajokat".mégis mndig az ellenkezője derül ki mindről....:/

511. Miss Angel (válaszként erre: 508. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 11:12
Tutira,pláne hogy pénzes,és sok csajnak ez elég,mindent megkaphatok amit akarok,és ugrik neki....
510. Miss Angel (válaszként erre: 503. - 1dc16653d6)
2012. nov. 10. 11:11

Na hát ez meg külön égő,nem kell neki olyan nő akinek gyereke van..pfffffff.Jó családapa lesz majd egykor:ddd

meg igazad van,tudta h van gyereked vagyis gondolom nem titkoltad el,tehát itt se arra ment ki a játék hogy csládot alapítson vled ha esetleg bejössz neki és jól meglesztek ,vagy elvegyen feleségül.xD

most ezen mosolygok,de amugy sajnálom hogy így alakult,ez külön pocsék dolog egy férfitól,nem kell a gyerek....a gyerek hozzád tartozik,és gondolom Ő NEKED a legfontosabb a világon,ezt mindenki megértheti,de ha feláll nem nem tud disztingválni meg gondolkodni egyik se:S

509. 74f8c12b8e (válaszként erre: 507. - Miss Angel)
2012. nov. 10. 11:09

Szerintem én voltam,aki arra szavazott,h ne túl sokáig halogassuk a szexet.

1. ha flegmáskodik,ki kell dobni,és előtte az arcába mondani,hogy gyakorolhatna kicsit otthon magában,mielőtt újra emberek közé merészkedik.

2.ezt is lehet tudni már az első együttlét után,hogy keres-e utána beszélgetni,randizni.Nyilván ha nem keres,akkor a többi papsajt,le kell rázni.Bizos ,hogy sok iylen van,-légyszarok a papíron-,nem kell gondolkozni rajtuk,hogy mit miért hogyan akarnak,csak kuka.

508. 74f8c12b8e (válaszként erre: 505. - Miss Angel)
2012. nov. 10. 11:04

Na,hát így mindjárt más:( Nem olvastam korábban ezt így egészben.

Sajnálom,ez elég rozoga történet.Valószínű vannak nők,akiknek ez elég,és mennek,ha hívják őket.

507. Miss Angel (válaszként erre: 499. - My new life)
2012. nov. 10. 11:03

jól mondod,sok ezret hagyott ott egy egy vacsoráért,bár ő megtehette,mert gazdag mint az állat,tehát őt az nem ütötte agyon,gondolta megéri hogy szexelhessen egyet végre.

Azt is írta vmelyikőtök,miért baj az ha a pasi sexel akarja indítani a dolgot,először én is igy éreztem ,nem baj az.hisz ha jó lesz neki akkor nem vágyik majd másra....

na most ebből mi lett?

1.némely esetekben a pasi elkezd flegmán viselkedni utána amiből érzed hogy nem akar tőled kapcsolatot,az mikor őszintén k is mondja,irtó ritka,ezt te vágod le mert nem merik kimondani/legalábbis a legtöbb nem/.

2.ami a leggyakoribb eset volt:felkeres az 1üttlét után ujra és ujra mikor ki van éhezve hogy bébi kívánlak,meg igaz nem akarok járni veled de az ágyba nagyon akarlak.baj van velem,ha nekem ez se kell????ht ne használjon már engem csúnyán mondva"sexuális segédeszköznek",csak mert tetszik neki a testem és kíván,miaz hogy mikor füttyent én ugorjak és elégitsem ki a vágyait.....velem van a baj????????????

506. 74f8c12b8e (válaszként erre: 503. - 1dc16653d6)
2012. nov. 10. 11:02

Nem védeni akarom a srácot,de lehet,hogy lassan esett le nekia tantusz,és 2 hete még azt hitte:egy iylen nőért,mint te,megpróbálja az apaszerepet is.Csak az idő múlásával elbizonytalanodott,vagy telebeszélték a fejét.De te tetszettél neki,és úgy gondolta,megerőlteti magát,és ha a szex is isteni lesz veled,vagyis nagyon jól összepasszoltok,,akkor megpróbálja mégiscsak szokni az apaszerep lehetőségét.

Nem tartod elképzelhetőnek,hogy így alakult benne a gondolkodás foylamata?

505. Miss Angel (válaszként erre: 497. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 10:57

A problémám csak annyi vele,hogy lelép eddig oké...nem emléxem már arra leirtam e az egész sztorit akkkor ezek szerint nem.....x hét múlva megkeres ujra ,nem találok magam mellé normális nőt de már 4 hónapja nem sexeltem és vki kellett,de jó lenne veled azért újra kezdeni és találkozni.Én erre nemet mondtam,gondoltam magamban,ha elsőre nem fogtam meg,akkor ennek értelme nincs,úgy éreztem nemet kell mondjak, megtettem,elbúcsúztam békével,ő is tőlem,további sok szerencsét a társkereséshez.

Aztán társkerire felkerült rólam egy új kép,egy szolidabb fürdőruhás,megint xhónap múlva.

és akkor megint felkeres....

szia látom van már szexi fürdőrucid,meg látom szép barna vagy akkor ezek szerint jársz ki úszni,gyere hozzám szobira szabad bejárásod lehetne és írja a következőt:meg mindent megkaphatsz tőlem amit csak akarsz,van itt minden....

erre gurultam be....milyen véletlen hogy pont akkor ír mikor meglátja azt a képet.amúgy meg eszébe se voltam jó sokáig,mert télen randizgattunk,ez meg már a nyáron volt.

meg kérdezem én,hányszor kell egy pasinak nemet mondani?háyszor kell elmondani,bocs de ÉN MÉG NEM AKAROM!!!!meg őszintén,te kimentél volna hozzá úgy hogy tudod róla:kiéhezett,alig ismered,sokkal erősebb nálad,bármit megtehet veled amit csak akar,szabad ennyire megbízni vkiben???

a fészkiírás meg ezután történt.

hogy mit akart ezzel "üzenni"?

hogy egy buta nőnek tart hisz az okos nő mosolyogva elsimitja a dolgokat ugyebár:D.még ha tudja is az igazat:vagyis egy jó kis numerára vágyott ismét...ennyi

504. 74f8c12b8e (válaszként erre: 503. - 1dc16653d6)
2012. nov. 10. 10:56

Már vhol leírtam,de leírom még egyszer:ha az a szex jó volt,akkor a pasi nem fog lelépni,mert nem kap a következő napon-héten..-(hónapban) szexet egy másik nőtől.Ha kapna, akkor csak szexért nem gyúrna ennyit,csak ha extrajó nők (úgy értem,címlaplányok) vagytok.Akkor viszont megint nem lépne le az első alkalom után.

Ha nem volt jó,akkor a nőnek sem érdeke,hogy tovább folytatódjon a kapcsolat..vagy nem jól gondolom?


Az utolsó mondatod hogy jön ide?vagyis mit akartál vele mondani?

503. 1dc16653d6 (válaszként erre: 502. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 09:40

Én úgy értelmeztem,hogy azt írták a lányok,hogy nem a szex a baj és nem az hogy kívánja a férfi.Inkább avval a részével lehet bajuk,hogy a fickó amint megkapja a szexet,lelép...ami azért valljuk be elég önbizalom romboló.Főleg,ha nem egyszer történik meg valakivel.Ráadásul és én is ezt tapasztaltam, hogy mikora fickó 100%-ig tudja,hogy nem akar a nőtől kapcsolatot...egyéb okok miatt, akkor is a szexről azért nem mond le és legalább addig tartja a színjátékot..sms-k, mozi, vacsi, napi többszöri telefon.,Nekem volt olyan aki miután megtörtént az együttlét,közölte,hogy ő tulajdonképpen nem akar olyan nőt akinek már van gyereke, mert ő nem kész az apai szerepre.Gondolom ezt előtte két héttel is tudta:)


Én értem mit mond az ismerősöd.Viszont egy nőnek ez mást jelent.Egy nőnek sokan udvarolnak,főleg netes ismerkedésnél.

502. 74f8c12b8e (válaszként erre: 499. - My new life)
2012. nov. 10. 06:39

Nem tudom..az lenne a jó,ha hetekig nem is céloznának rá,hogy szexelnének már?

Szerintem egy felnőtt kapcsolatban így hihető az egész,hogy pár tali után szeretne szexelni MIND2 fél.

Leglábbis én nem szeretnék oylan emberrel túl sokat találkozni,és érzelmeket kialakítani,akiről később derül ki,hogy nem jó vele az ágyban..aztán meg rossz lesz lapátra tenni,ha ez az alapdolog nem működik elég jól.


Egy ismerősömnek van egy alapelve:aki nő 3 tali vagy 3 hét után még nem akar vele szexelni,az lapát..mert ez később sem fog változni.

Tapasztalata szerint az iylen nők valójában nem szeretnek szexelni,szívességnek érzik a férfi felé,és sokszor játszmázásra használják csak.Vagy elég nekik a havi 1,és elvárják,hogy a ffi is így gondolkozzon.

Tényleg nem látom be,hogy mi a tragédia abban,ha egy ffi viszonylag hamar szexelni akar.Ha Mindkettőnek tényleg jó lenne az a szex,és egyébként is jól érezték magukat együtt,akkor abból folytatás lenne.

501. 782fb70168 (válaszként erre: 498. - Antigonia)
2012. nov. 9. 23:17
En meg jol ätbasznäm a pasit;)... Hehehe
2012. nov. 9. 23:16
Merz csak à farkuk Utan mennek. Mint a kutya
2012. nov. 9. 23:14
Pedig az ilyen pasik a sexért mindenre képesek, akár egy vacsora, vagy mozi is belefér, csak a csajt levegyék a lábukról..aztán mikor már nagyon frusztrálja őket, hogy a nő nem ment bele a szexbe, előjönnek a dologgal...
498. Antigonia (válaszként erre: 497. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 16:01

Mert igazából csak a sex miatt pedálozott addig!

Én is lapátra tenném az ilyet!

497. 74f8c12b8e (válaszként erre: 496. - Miss Angel)
2012. nov. 8. 12:20

Háromszor újraolvastam az első részt,a tetováltfiúról.Nem látom,hogy mi a problémáda viselkedésével.Hacsak nem az,hogy nem tudott tovább várni a szexre,és lelépett?


Ezt a fészkiírást meg tényleg nem értem..mit akart ezzel mondani neked?

megállt a tudományom:)

496. Miss Angel (válaszként erre: 494. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 11:59

Csak sajna elképesztően kitanulta egynémelyik,hogy legyen "profi".A majdnem kéthetes folyamatos randizgatás során egy kétértelmű szava nincs,persze hogy utána az ember bizakodik.Pedig-megmondom öszintén-a pasas nem igen volt zsánerem,főleg külsőre,kissé túlsúlyos,olyan félig izmos félig hájas,nagydarab férfi,tele tetoválással,hát először iszonyom volt mikor megláttam a képeit,mégis rávettem magam h találkozzunk.És nem úgy viselkedett mint 1 izomagyú bunkó,kifejezetten előzékeny udvarias volt,ott ugrott ki a nyúl a bokorból,mikor előadta x db randi után,menjek ki hozzá,mert ideje már olyan formában is "együtt lennünk".A nem válaszra se volt durva v ilyesmi egyszerűen csak lelépett majd x hét után megkeresett meg újra meg újra meg újra.....aztán már elegem lett és én lettem durva,ezt is elmeséltem már.....

szoval ezzel csak arra akarok rávilágítani,hogy még több tökéletesnek tűnő randi sem jelent olykor semmit,mert van egy bizonyos fajta AMELYIK sose változik meg és amelyik egész életében alkalmatlan lesz egy tartós kapcsolatra....+tökéletes színész és egy numera megszerzéséért olyan istenien meg tudja magát játszani,hogy az ember lánya nem vesz észre semmit:)))))))))

ja ez a csávó is elvált,gyerekes,40 felé közeledő....az meg külön nevetséges volt hogy mikor elküldtem erélyesen még a fészfalára Ő ÍRJA KI,hogy egy okos nő ha tudja is AZ IGAZAT,nem háborog hanem mosolyogva elsimítja a dolgokat v vmi hasonlót:DDDD.kész....akkor már nevettem egy hatalmasat,azt mondtam,ilyen nincs:D

495. Miss Angel (válaszként erre: 490. - Antigonia)
2012. nov. 8. 11:09
:)
494. 74f8c12b8e (válaszként erre: 492. - My new life)
2012. nov. 8. 06:34

Jaaa,értem,így más a helyzet.

Viszont az alapelv áll:pár tökéletes randi,és egyértelműen komoly szándékra utaló viselkedés után után érdemes csak elgondolkodni azon,amit mond.

493. 74f8c12b8e (válaszként erre: 490. - Antigonia)
2012. nov. 8. 06:32
:D
492. My new life (válaszként erre: 471. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 00:01
Én nem társkeresőn ismertem meg az illetőt, hanem egy régi melóhelyen és ...bookon jelölt be , majd írt rám. Azzal jött, komoly kapcsolatot akar és össze-vissza hantázott :S
491. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 490. - Antigonia)
2012. nov. 7. 23:54
:-)))))
2012. nov. 7. 21:05

Lehet a férfiak valami ilyesmit keresnek?!:)


A Nő a reklámok szerint: „Korunk hősnője vékony, mint a cérna, tekintve, hogy nulla százalékos joghurton és műanyag müzlin él, bár igaz, ami igaz, szereti a bonbonokat is. Tizenkilenc évesen már vannak ősz hajszálai, de sebaj, mert így legalább naponta tudja váltogatni a hajszínét. Soha nem fakul ki a pulóvere, és nincs az a folt, amit ő ki ne tudna venni a munkásruhából. Esténként négykézláb mászik a bárpulton - hol egy üveg sör, hol az azt kortyolgató jóképű férfi után. Ha hazamegy, mindent szanaszét dobál, még sincs soha rendetlenség nála. Nem vízköves sem a fürdőszobája, sem a mosógépe, és ha vacsorát készít, azt hozzávetőlegesen másfél perc alatt teszi, ami annál is könnyebben megy neki, mert például a retkek maguktól ugranak a tálcájára. Imádók sorakoznak az erkélye alatt, és vetik magukat az autója elé. Ha van gyereke, az gyönyörű, és rendszerint a vécé közelében játszik. Elképesztő gyakorisággal zuhanyozik, mégsem száraz a bőre. Gyakran fáj a feje, a gyomra, a lába, de olyankor bekap valami pirulát, és a baj fél perc alatt megszűnik. Csak kétféle időjárás létezik körülötte: vagy ragyog a nap, vagy zuhog az eső. Az előbbiben boldog, de az utóbbiban sem fázik meg, és nem megy tönkre a frizurája...”

2012. nov. 7. 19:49

Én is azt gondolom,hogy 4-5 randi után,amiben nincs hiba lehet komolyabban foglalkozni az illetővel.

Ami nehéz,hogy mégis jönnek a vágyak, fantáziák...,amit nehéz időnként leállítani.

488. 74f8c12b8e (válaszként erre: 487. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 19:25

Hát perszehogy nagyon különbözik:) már az alapvető célokban is.Egy ffi pl.nem írhatja,hogy komyol kapcsolatot keres,ha aztán meg kiderül,h nem akar házasodni,meg gyereket(mert a nőnél főleg eza komyol kapcsolat velejárója)..akkor a nő azt mondja:ez nem is kapcsolat,nem vezet sehová.Egyszerűbb,sőt ész szerűbb,ha csak ismerkedést írnak,és lesz,ami lesz belőle..

Ha meg egy nő azt írja,h ismerkedni,vagy csak szexet szeretne,na akkor dőlnek a levelek,mindenféle ajánlattal,meg otrombasággal.Ez meg kinek kell..Jó idegzet kell hozzá:)

Szerintem a férfiak nagyobb része is vágyik érzelmi kötődésre,csak az elköteleződésre,meg a családalapításra nem annyira,amit meg viszont a nők szeretnének általában,és minél előbb..

487. Miss Angel (válaszként erre: 483. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 7. 19:07

Hm....azért olyan fura ez,hogy ennyire különbözhet két nem???

elnézem pl a társkerin,ki milyen céllal van ott.

a pasik többségénél vagy ki van írva hogy ismerkedés céljából,vagy nyíltan kiirja hogy szexet keres.Aki komoly kapcsit keres vagyis ezt az opciót választja,az olyan pasi kevés....én ezt mindig figyelem de már ez sem jelent semmit mert félrevezetésképp is kiteheti.

Aztán végignézem a lányokat,ott minimum 80 százalék/!/azt írja,hogy komoly kapcs céljából regisztrált.Ezt mostanában figyelgettem meg....még sok 20 év körüli kiscsaj is így van fent:)))

Jó,most erre mondhatjuk azt hogy írni bármit lehet ill választani muszáj vmit.de akkor is vágni lehet hogy a csajok mennyivel erősebben és többen vágynak az érzelmi kötődésre mint a pasik.

486. Miss Angel (válaszként erre: 484. - Antigonia)
2012. nov. 7. 19:01
:(
485. Miss Angel (válaszként erre: 482. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 7. 19:00
Megfogadom eztán mindenképp....
484. Antigonia (válaszként erre: 480. - Miss Angel)
2012. nov. 7. 15:49
Megértelek. A férfiak néha teljesen hétköznapi dolgoktól is pánikba tudnak esni. Lehet valami hasonló történhetett a te esetedben is. Csak a jó ég tudja mitől rezelhetett be!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook