Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? fórum

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy nőtől a pasik tartósan CSAK szexet akarnak és nem kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
543. missbunny (válaszként erre: 542. - 7796ae808e)
2012. nov. 12. 15:19
Sajnos nagy igazság van abban amit mondasz. A környezetemben jóformán csak válást látok, vagy szomorú belenyugvást a megváltoztathatatlanba. És egyre többen vannak olyanok, mint én, akik máshol próbálkoznak. A gond ilyenkor kezdődik, mikor, mint nálam is, kiderül, hogy csöbörből vödörbe kerül az ember. Mondjuk díjaznám, ha ilyen esetben, mint az enyém, lenne annyi a másik félben, hogy közli, bocs, csak a szex érdekel. Nem fájóbb ezt hallani, mint mikor magától jön rá az ember lánya az igazságra. :S
542. 7796ae808e (válaszként erre: 541. - Missbunny)
2012. nov. 12. 15:09

Elmentek a tankok, jöttek a bankok.

Melyek annyi család életét romba döntötték már "kamatjaikkal" A hitel a fegyver, és a kamat a muníció.

Sajnálatos dolog, de megértem, mindenki ott keresi a boldogságot, ahol tudja.

2012. nov. 12. 15:02
Sziasztok. Hasonló sztorim van nekem is, bár előre látom, hogy sokaknál ki fogja verni a biztosítékot. Nekem a férjem mellett volt egy kapcsolatom, ami, mint a végére kiderült, csak a szexről szólt. Röviden a férjemmel már jó ideje nagyon vacak a kapcsolatunk, nyakunkon a hitel, szocpol, gyerekek, válás esélytelen. 30 évesen fiatalnak éreztem magam ahhoz, hogy végleg elássam magam a boldogtalanságban, és a barátnőim tippje az volt, hogy akkor keressem a boldogságot másnál. 2 évig voltunk együtt a barátommal, tudta, hogy házas vagyok, és eleinte úgy tűnt, hogy nagyon nagy a szerelem. aztán volt egy se veled se nélküled időszak, közben egy szakítással. Idén nyáron jött a kibékülés, menet közben derült ki, hogy elfelejtett szólni, hogy összejött egy 18 éves kislánnyal. Persze mire rájöttem, szakítottak, én meg a hülye fejemmel azt hittem, hogy rendbe tudjuk hozni a kapcsolatunkat. 5 hónapig nem voltam hajlandó észrevenni a "jeleket". Közölte, hogy nem tud velem "smúzolni", mert megbántottam, mikor szakítottunk, de majd megint normális lesz velem, csak adjak neki időt. Én meg fejet hajtottam, 2 naponta találkoztunk, de durván érezhető volt, hogy a szexen kívül én már nem érdeklem. Ha szóvá tettem, hogy nekem ez nem jó így, akkor le lettem oltva, hogy rosszul látom a dolgokat, ő nem közömbös irántam, igaz arra már nem volt ideje, hogy beszéljen velem, vagy néha írjon egy sms-t, de ha van időm, menjek fel, mert ő kanos (szó szerint ezt mondta). Nem tudom miben reménykedtem, de most már látom, hogy úgy viselkedtem, mint egy tipikus kihasználható nő, és persze mikor megmondtam neki, hogy ez így nem megy tovább, akkor szinte annyi volt, hogy vállat vont, nem hatotta meg túlzottan. Csak én kerültem padlóra. :(
540. 7796ae808e (válaszként erre: 539. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 12. 14:54
Az még mindig talán jobb, mint bele taposni másba.
539. 74f8c12b8e (válaszként erre: 538. - 7796ae808e)
2012. nov. 12. 14:06

Nem ezt mondtam neki..csak leegyszerűsítettem,mert nem tartotam lényegesnek a hsz-ben..Egész pontosan az volt,hogy elmondtam neki:van egy srác,aki nagyon fontossá vált számomra,és így már nem tudom művelni mással a bármiféle szexet,nem esik jól..Kérdezte,h nem lehetne -e még 1 búcsúkörünk,de nem-et mondtam,erre rágott be,és nem köszönt el.

Amúgy a nők sokszor még ezt a "köszi van jobb,szia"-szöveget sem kapják meg-legalábbis itt a hoxán sokan elpanaszolták már-,hanem szó nélkül tűnnek el a pasik-persze biztos nők is csinálnak iylet.

538. 7796ae808e (válaszként erre: 537. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 12. 14:00

Én nem tudom, hogy egy nőnek hogy esne egy ilyen duma " köszi,van jobb,szia."

Nem bunkóság lenne? Mégis hogyan reagálná le ezt bárki? Ha ffi mondaná ezt így nőnek, akkor mindenféle szemétládának el lenne hordva. Vagy a pasiknak gondolod úgy sincs lelkük, velük akárhogy lehet beszélni? Miért nem tudtad kicsit tapintatosabban közölni ezt vele? És még ő volt a flegma...

537. 74f8c12b8e (válaszként erre: 532. - Miss Angel)
2012. nov. 12. 13:54

Nem tudom,mit mondjak:nekem más a tapasztalatom:35 -37évesen volt ez az időszak az életemben 30 körüli férfiakkal,és csak 2 fő "flegmázott" velem:az egyik szerelmes lett(belém),de mondtam,h mi nem illünk ösze,erre letiltott mindenhonan egy szia nélkül..aztán 2 hét múlva újra rámírt..Csikó volt,10évvel fiatalabb.A másik meg nem volt valami nagy ész,de minden más állatul ment(ő volt a kivétel az alkalmi kapcsolataimban,akivel alig beszéltem-viszont bármikor ugrott,ha szólam neki) őneki egyszerűen elszakadt a cérna,mikor mondtam,hogy köszi,van jobb,szia.És annyi volt a flegmázás,hogy nem köszönt vissza az utolsó skype beszélgetésünkkor,búcsúzáskor:D így lett vége.

A többi mind tök normális volt,akivel találkoztam,és szex is volt.


Arra meg fütyülj,hogy ő újra és újra jönne,és elvárná,hogy folytassátok.Meg hogy hova áll neki feljebb:D :D

Az az ő dolga,eméssze meg,még csak gondolni sem kell rá 1 percet sem.Tovább,előre:)

536. Miss Angel (válaszként erre: 535. - 1dc16653d6)
2012. nov. 11. 20:25
:S
535. 1dc16653d6 (válaszként erre: 532. - Miss Angel)
2012. nov. 11. 17:00
Persze,arról ódákat zeng,hogy milyen jó lenne az ágyban újra....és én miért nem akarom hisz nem élveztem???:O De ő annyira őszinte és ezt értékelhetném.De mint férfi sehol nincs.A kis eszével,ha átgondolná,hogy egy kis plusz figyelem és megkaphatná amit akar akár addig amíg nekem se lesz tartós kapcsolatom,de ehhez sincs eszünk vagy ingyen cirkuszt akarnak,minnél kevesebb erőbefektetéssel szexet.
534. 1dc16653d6 (válaszként erre: 530. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 11. 16:54

Igen,azt hiszem nem mindig vártam el a színvonalat,Elvitt sokszor más, vágyakozás, érzelmek..stb.És ebben igazad van,ha nem várjuk el akkor utána baromira rosszul tudja magát érezni egy nő.

Végül is csak mi választunk vagy mi fene:))

533. 1dc16653d6 (válaszként erre: 527. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 11. 16:50

Igen,ezt eltudom gondolni,hogy vannak így nők sokan.Én nem közéjük tartozom.Én szeretem a szexet és fontos része nekem egy kapcsolatban.

Bár mostanság eléggé alább hagy e téren a lelkesedésem,mert még a férfiak elvárják,hogy a nők a női szerepükben 100%-ak legyenek,ők nem igen adják a Férfi szerepet.Nagyon lehangoló mikor már második randin vagy hozzám vagy hozzá akar menni, egy vacsi egy mozi egy kirándulás...stb bármi helyett.És itt ugye a második randi számítható elsőnek,mert az első csak az a találkozás mikor megnézitek egymást.

De már tudom,hogy ilyenkor kell más irányba fordulni:)

532. Miss Angel (válaszként erre: 530. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 11. 13:17

És tedd hozzá,a flegmázás ellenére még várja hogy újra és újra együtt légy vele:D.Ha nem teszed/mert egy nő,aki becsüli magát vmire,nem teszi/még neki áll feljebb!

És ezek az esetek vannak többségben,nem az,mikor a jó sex után téged megbecsülnek....

531. Antigonia (válaszként erre: 526. - 1dc16653d6)
2012. nov. 11. 08:39

Én sem örülnék egy ilyen mondatnak.

Ajánlatos megismerni előtte a férfi gondolatvilágát, mielőtt belemegy a nő egy hasonló helyzetbe.

Messzire el is kerülöm az ilyen férfiakat.:)

De, hogy valami pozitívumot is írjak, történt velem az ismerkedési fázis után olyan eset is, amikor a férfi várt volna az örökkévalóságig, csak azért, hogy örökre az övé lehessek. Milyen szép dolog a szerelem! Cserében ezért, én csak a tiszteletemet adhattam neki, ami szerintem nagyon kevésnek bizonyul ilyen mély érzésekkel szemben!

530. 74f8c12b8e (válaszként erre: 523. - 1dc16653d6)
2012. nov. 11. 06:40

:D nem a jó szextől fog megbecsülni.

Eleve csak olyannal voltna érdemes szexelni,akitől azt érzed,megbecsül.Ismeretlenül mondjuk azért,mert általában megbecsüli a nőket.És aki lefekszik vele,azt nem kezdi el kapcarongynak nézni,meg nem kezd el flegmázni,hanem megköszöni az együtt töltött időt,és minden jót kíván.

Egy normális,intelligens férfi így viselkedik 1 éjszaka után is,ezt a színvonalat nyugodtan várjátok el tőlük.

A jó szex egy fontos kiegészítő.

529. 74f8c12b8e (válaszként erre: 519. - 1dc16653d6)
2012. nov. 11. 06:37
Erről írtam az 514-ben,hogy korántsem arról van szó,hogy mindegyikkel le kell feküdni,aki megkeres,és/vagy aki megtetszik.
528. 74f8c12b8e (válaszként erre: 518. - 1dc16653d6)
2012. nov. 11. 06:35
Igazad van.
527. 74f8c12b8e (válaszként erre: 517. - 1dc16653d6)
2012. nov. 11. 06:34

"nem feltétlenül alakul ki belőle az amire egy nő vágyik..így könnyen éli meg a nő,hogy arra kell. "

igen,itt a lényeg:a nő ÉLI MEG úgy,hogy csak arra kell.

Holott arról van szó,hogy egyszerűen csak ketten 2 félét akarnak.


Háátt.én kb 3 éve 30 körüli ffiakkal ismerkedtem,nem kapcsoalt céljából,tehát nyugodtan mertek őszinték lenni:egészen jókülsejű,izmos,humoros srácoknak alig akadt nőjük,és mivel párral egy jó haveri viszony is kialakult,még hónapokkal később is rám írtak,hogy miféle zátonyokra futottak.Ők mesélték,hogya nők többsége nagyon nem akar szexelni..aki meg igen,annak már 200 pasija volt,és azért ők,a ffiak is elgondolkodnak,hogy akarnak-e 201.ek lenni.

Mondjuk ezek nem megrögzött nőcsábászok voltak(vagyis nem tűntek annak),csak azt mondták-és hihetően hangzott-hogy most még nem akarnak kapcsolatot,friss csalódás után,vagy egy bizonytalan egzisztenciás helyzetben,vagy rengeteg munka /utazgatós munka melett úgyse menne.

526. 1dc16653d6 (válaszként erre: 525. - Antigonia)
2012. nov. 10. 19:38

Jól teszed.

Nekem az utóbbi van gyereked,nem kellesz,de a szex jó volt...kicsit odavágott.Nem azért mert nem élveztem,mert tényleg jó volt,inkább az hogy nem tudtam ebben döntést hozni,nem szeretem,ha "megvezetnek" ,de ezt be kell nyelni ilyen volt és még tuti lesz is:)

525. Antigonia (válaszként erre: 523. - 1dc16653d6)
2012. nov. 10. 18:59

Én nem hiszek a gyors és elkapkodott viszonyok pozitív kimenetelében.

Talán ahhoz nagyon is tisztelem magam, hogy ilyen fajta bűnt merjek elkövetni saját személyemmel szemben.:))

Szerintem pár alkalomnál több időre van szükség egy személy megismeréséhez, a kapcsolat elmélyüléséhez.

Inkább tanulok más baklövéseiből, ha tapasztalatszerzésről van szó.:)

524. Miss Angel (válaszként erre: 523. - 1dc16653d6)
2012. nov. 10. 18:58
teljesen igaz,akkor már ketten gondolkodunk így:)
2012. nov. 10. 18:41
Én se vagyok szent én is bonyolódtam egyéjszkás kalandokba, vagy az első randin szexuális kapcsoltaba,de ahogy Angel írja, ezekből ahogy az ember szerez tapasztalatot tudja mennyit érnek és mit várhatunk ettől.Ha egy nő abban bízik,hogy jó volt a szex és pasi ezért megbecsül és akar majd minket az könnyen a férfiak lábtörlőjévé válhat.De ezt csak én gondolom így.
522. Antigonia (válaszként erre: 521. - 1dc16653d6)
2012. nov. 10. 18:37
Na igen!:) Kis naivak!:) Azt hiszik mindenki egyforma!:)
521. 1dc16653d6 (válaszként erre: 520. - Antigonia)
2012. nov. 10. 18:34
Lehetőleg az első randin:))
520. Antigonia (válaszként erre: 501. - 782fb70168)
2012. nov. 10. 18:27
:) Elég nagy átvágás a férfiaknak az is, ha nem áll kötélnek a csaj!:)
519. 1dc16653d6 (válaszként erre: 504. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 17:49

Az utolsó mondat, hogy ahhoz túl sok a jelentkező és randiguru,hogy 3 héten belül lefeküdjek mindegyikkel....aztán vagy jó volt vagy nem alapon folyt. köv... tovább:D:D


Erre írtam,hogy ez egy nőnek más.

518. 1dc16653d6 (válaszként erre: 506. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 17:42

Nem,mert utólag bevallotta, hogy csak a nő érdekelte bennem.Nem számolt első perctől kapcsolattal a gyerek miatt, de ezt nem a szex előtt mondta el,hanem utána.A szex tuti jó volt neki,a mai napig ácsingozna vissza csak azért...,hogy legyünk együtt úgy.

Két hét nem nagy idő:D:D nem lehet azért annyira telebeszélni a fejét. Én mindig kiírtam,van gyermekem.

Nincs bajom,ha valaki csak szexet akar,de ezt vállalja első perctől,mert van benne döntési lehetőségem és magamat sem csapom be.

517. 1dc16653d6 (válaszként erre: 504. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 17:37

Nem is lépnek le.Szex kapcsolatot akarnak fenn tartani,mindenféle kötöttség nélkül.Ami jó azt kivenni ami már macerásabb azt nem.


Egyébként azt lehet érezni,hogy egy szex jó volt vagy sem.Vagyis bizonyos tapasztalat után már bőven.Akivel én is úgy éreztem jó,azokkal volt több alkalom is,de nem feltétlenül alakul ki belőle az amire egy nő vágyik..így könnyen éli meg a nő,hogy arra kell.


Szerintem a netes ismerkedés világgában igen kap 1 hét után mástól is szexet.

516. Miss Angel (válaszként erre: 515. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 10. 16:41

Hát,így legyen,mindenesetre nagyon bánt:(

mondjuk én kedves vagyok mindegyikkel,de ha egynémelyik nem akar majd velem szóba állni,hogyan bizonyítsak?:(

erőszakolni meg nem szoktam semmit,ha nem akarja a másik....

mindegy remélem ez előbb utóbb jóra fordul....

515. 74f8c12b8e (válaszként erre: 513. - Miss Angel)
2012. nov. 10. 16:02

Szerintem belefért a témába,és van elég hely itt a papíron:).

valóban,a szép emberek felé van egy előítélet,hogy emberileg nem ép csúcsok.Nekik-nektek ezzel kell megköüzdenetek,-ha fontosnak tartjátok-másnak meg mással.

A csaj szerintem azért féltékeny,mert ha leteszi a műkörmöt,műhajat,szempillát,stb,akkor csak egy átlagos csaj néz vissza rá a tükörből,szóval valószínűleg ő nap mint nap megküzd ezért a divatos külsőért,és irigyli,akinek meg természetes szépsége van.És tudja,hogy a pasija is észre fogja venni reggel,egy átbulizott éjszaka után,hogy miből volt összerakva a nője...


Ha normálisan viselkedsz mindenkivel,el fogják feljteni,bármit is beszélt be nekik a csaj.Meg aztán őt is meg fogják ismerni idővel,hogy mennyire szavahihető,ill.hogy neki szokása a mások piszkolása a hátuk mögött.

514. 74f8c12b8e (válaszként erre: 512. - Miss Angel)
2012. nov. 10. 15:56

Én is társkeresőztem egy bő évig,nekem is rengetegen írtak,de én már az első találkozás előtt komoylan megszűrtem a népet.

Alap:egy érdekes nyitólevél tőle(vagy egy udvarias,igényes válasz),utána pár ,hasonlóan színvonalas levél,ami már személyesebb:ír magáról,és rólam is kérdez.Utána skype,szövegelés több napig-ebből nagyon sok kiderül,csak figyelni kell,és jó kérdéseket feltenni.Utána tali,ha ez mind jól sikerült.Első tali után további skype,teló,aztán ha ugyanakkora,vagy nagyobb a lendülete,és még mindig érdekel a szövege,akkor következő tali.Közben vagy utána már kikérdezem skype-on az előző kapcsolatáról,általában a nőkről,hmi az,ami irritálja őt általában a nőkben.Ennyi dumából már ki szokott derülni,hogy merre akar lavírozni,hogy szán-e energiát az összes hülye kérdésem rendes megválaszolására..Azt is mondhatnám,hogy kicsit arra megyek,hogy próbára tegyem a türelmét,kitartását,de észszerű dolgokkal,fontos kérdésekkel.aztán ha minden oké,jöhet a következő tali,és akár az egymáshoznyúlás.

Szóval végülis a rengeteg megkeresés 10-15 %ából lesz találkozó,még kevesebből meg szex.


Amúgy aki elvált,az sokszor újra akarja élni a fiatalságát,vagya házasság miatt kihagyott lehetőségeket pótolni,főleg,ha már gyereke is van:kiszakadni a nyűgökből,és csak a tejszínhabot kapni az élettől,szóval az életkor nem biztosítéka szándékra.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook