Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire lenne értelme belekezdeni egy kapcsolatba, ha látom, hogy talán csak szexet akar? fórum

Mennyire lenne értelme belekezdeni egy kapcsolatba, ha látom, hogy talán csak szexet akar? (beszélgetős fórum)


1 2
40. 346490ec7b (válaszként erre: 34. - Scherlock)
2021. febr. 1. 12:08

"Aztán mi van, ha szexelsz vele egy jót? Vagy többet?"



elkopik a nuni...


ja, meg hpv gpv hiv herpesz etc ktc.

2021. jan. 31. 13:12
Ha bejön és nem akarsz tőle mást, miért is ne ?
38. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 13:08

szarkavaró komolytalan és szélhámos,kb aki bármit megtenne egy kóbor numeráért

ha csak szexet akarnék én is,komolyat nem,akkor se ilyen embert választanék rá,normálisabbat,akitől kapok egy kis gyengédséget meg odafigyelést,vagy legalabb csak az utobbit.

37. ariana
2021. jan. 31. 12:28
Ha úgy gondolod, hogy neked megfelel az, hogy csak szexet akar, akkor vágj bele.Vagy akkor, ha semmiképpen nem tudsz neki ellenállni, és el tudod majd viselni a helyzetet, hogy csak szeretője vagy, és nem vállal fel nyilvánosan.
36. Channa* (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 10:13
Hát ha neked van időd és kedved ilyen beszélgetésekhez, akkor végképp nem értem a kérdéseidet...
35. Natasa🌸 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 09:55

Szia!

Hány éves vagy ha szabad kérdeznem?

Ha látod mit posztol az interneten,akkor nincs kérdés.

Azt mondja amit hallani akarsz...

34. Scherlock (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 09:38

Biztos sose hallottál olyan pasiról, aki azt mondja, amit hallani szeretnél.


Aztán mi van, ha szexelsz vele egy jót? Vagy többet?

33. vivo44 (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2021. jan. 31. 09:21
Éééééés bejött a képbe a FB..:D:D:D
32. f.frezia (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 09:12

És hogy lesz valaki barátnő?

Nem úgy, hogy beszélgettek, randiztok, találkozgattok, szexeltek, elkezdtek kötődni és ha minden passzol, barát/barátnő lesztek?


Ezt előre nem lehet tudni.

31. tuskoledi (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 09:09
Nem tudom elképzelni azt a szituációt, hogy egy bekamerázott boltban a vásárló és az alkalmazott egy pasin marakodnak.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - D8cdc21100)
2021. jan. 31. 08:16
Említettem neki többször is, amire az volt a válasza, hogyha ő csak szexet akarna valakitől, akkor ismer ő olyan nőket, akik vevők az ilyesmire, nem foglalkozna akkor velem. Ő többet akar, mégis az interneten a posztok nagy része, amiket küld, ilyen szexuális beállítottságú.
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Channa*)
2021. jan. 31. 08:14
Valahogy folyamatosan felhozza őt témának, amikor beugrok valamiért. Mivel nem túl forgalmas az üzlet, és ahogy én elnéztem a csajnak nem is igazán vannak úgy komolyabb barátnői mindenáron nyúz, hogy maradj már egy kicsit beszélgetni, tudom hogy úgyis ráérsz. A helyzet az, hogy tényleg ráérek munka után, mivel se család, se gyerek, ezért arra van időm, amire szeretném.
28. d8cdc21100 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 22:54
Pasi tudja hogy nem szexkapcsolatot akarsz? Ő mit akar?
2021. jan. 30. 22:53

Lehet a csaj is kamuzik, mert ő akar vele kufircot csak nem kap.


Mindenesetre hagyd a fenébe mindkettőt. Már nem tiszta lapok vannak, ott a csaj. Minek ugat bele? Te minek foglalkozol vele? A pasi mit foglalkozik vele? Ki ez a csaj a pasi exe?


Itt valami kamu sztoriban vagy.

Hiába írunk bármit úgyis azt teszed amit akarsz ami lehet nem lesz a helyes út de a saját bőrödön megtapasztalod amikor már kihasznált és összetörte a szíved.

26. Channa* (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 21:52

Nem hiszem, hogy kell vele beszélgetned. Ha már mindenképp abba a boltban van dolgod, akkor köszönsz, megveszed, ami kell, elköszönsz és kivonulsz. Mintha egy idegen lenne...


Ráadásul milyen dolog már az, hogy a csajjal kibeszéled a pasit, a pasival meg a csajt?

Tényleg ennyi lenne a téma két ember között?

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Channa*)
2021. jan. 30. 21:33

Azért beszélgetek néha vele, mert elég sokszor járok be a drogériába, ahol dolgozik és olyankor rendszerint alig tudok elszabadulni tőle.

Azért kellene felvállalnia, mert speciel engem az ilyen barátság extrákkal nem vonz, nem szerető akarok lenni, hanem barátnő.

2021. jan. 30. 21:16
Az érdekes lehet még, hogy likeolják-e egymás képeit a fbookon? És kinek van fent több fotója?
23. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 20:12

Akkor menj vele ide és oda, szexelj vele, ha úgy alakul és ne foglalkozz senkivel.

Nem értem, hogy ezzel a csajjal miért beszélgetsz? Ő a barátnőd?


És miért kellene felvállalnia, ha csak szórakozás és szex van? Mondja azt, hogy a csaja vagy, amikor csak szex van meg némi ide-oda járkálás?

Vagy?

22. e60897a118 (válaszként erre: 21. - Andi6020)
2021. jan. 30. 20:10
Mondd el brit tudósoknak ,hátha hasznos lesz nekik az infó.
2021. jan. 30. 19:51
Érdekes, amúgy szinte senki nem használ ÉS helyett S-t, csak az Anonimok 98%-a.
2021. jan. 30. 19:50

Szerintem, ne foglalkozz a pasival, elég birtokló, hogy ha kezdenél vele minden lépésedet ellenőrizni akarná ,nem " kapnál tőle levegőt"

.

De neked kell tudni hogy mit akarsz vagy mit nem akarsz tőle .

2021. jan. 30. 19:13
Ebben a szituációban az lenne a legüdvösebb, ha lenne benne egy jó szex. A többi első olvasásra is csak egy vergődés.
18. Guruljka (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 19:04

Nem kelleldöntened, melyiknek hiszel.

A csajjal nem fogsz szexelni (alapesetben), de a pasassal se akarj, ne menj bele egy ilyen birtokló és hazudozó fazonnal való kapcsolatba.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2021. jan. 30. 19:01

Nekem azzal semmi bajom nem lenne, hogy megvan a szex s együtt töltjük az időt, ide-oda megyünk s felvállal. Viszont a szóban forgó hölgyemény szerint még csak ne is álmodjak olyasmiről, hogy nyilvánosan megfogja a kezemet vagy bármi ehhez hasonló.

A másik probléma az, hogy nem tudom, hogy kinek higgyek, mivel mindketten hazudtak már nekem, azzal a különbséggel, hogy míg a srác inkább saját magát fényezi s akarja többnek mutatni, mint ami, a csaj rosszindulatú s mindennek lehordja az egész családjával.

16. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 18:54

Inkább csak a címre....

Ha tudod,"talán" hogy csak szexet szeretne, hogy jön ide a kapcsolat?

Azért remélem legalább te érted a kérdésedet....

Ha elég jó a farka, akkor "legyél túl rajta" aztán keress egy olyan pasit, aki nem csak szexet akar talán, hanem téged úgy ahogy vagy.

A rivalizálásodat nem nagyon értem a történetben és a játszmákat, de azt hiszem, hogy lényegtelen is. Te magad sem tudod mit szeretnél, akkor mi honnan tudjuk ismeretlenül?

15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
2021. jan. 30. 18:41
Ugyan, semmi baj nincs benne a nyelvtannal, csak értelmetlen.
14. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2021. jan. 30. 18:36
Az a mondat csemege a nyelvtannáciknak:D
13. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 18:25
Menekülj amíg lehet...
2021. jan. 30. 18:24
50%
11. Bless the child (válaszként erre: 10. - Gyöngy:))
2021. jan. 30. 18:20
Abban az egy mondatban 4x szerepel a csaj szó😂
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook