Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mennyi lelki fájdalmat, érzelmi sérülést bir ki egy ember? fórum

Szerintetek mennyi lelki fájdalmat, érzelmi sérülést bir ki egy ember? (tudásbázis kérdés)


1 2
26. cc6a0cd7c8 (válaszként erre: 17. - Timuszika)
2012. ápr. 26. 15:17
miért nem kérdezted meg az ovonénit hogy Ő helyetted a gyámügyet választotta volna?mert ha igen nem való gyerekek mellé.Nagyon jó döntést hoztál ami azt mutatja nagyon erős ember vagy hatamas szívvel.Gratulálok a te korosztályodba már nem egy csitrinek számítasz hanem egy megfontolt felnőttnek.
25. cslsz
2012. ápr. 26. 15:17
a pici mit fog fel ebből az egészből? te tanulsz még?
24. timuszika (válaszként erre: 22. - Ágio8405)
2012. ápr. 26. 15:17

igazad van, tényleg...basszus, nehogymár más véleménye miatt legyek depis...pff:)

lehet picit szabadságra kellene menni, ugyis jön a hosszu hétvége, eltününk Jocival valahová ketten:)) ahol senki nem ismer minket:))

köszi:)

23. Kimora
2012. ápr. 26. 15:16

Sokat kibír az ember és mégtöbbet ki fogsz...egy dologra figyelj oda nagyon ne ess abba a hibába mint Én, (kicsit hasonló a sorsunk ezért írom)soha de soha ne a külvilágnak akarj megfelelni gyereknevelés és más egyéb terén.

Kitartást és sok erőt Nektek :)

2012. ápr. 26. 15:14

természetes hogy szarul esett és menjen a fenébe az az ovónö. Hogy mondhat valaki ilyet.... felháboritó, még ha igy is lenne akkor sem lenne szabad.

Ezeket ereszd el a füled mellett. Majd ugyis bebizonyitod hogy nem volt igaza.

21. timuszika (válaszként erre: 19. - Mothertiger)
2012. ápr. 26. 15:11

gondolom itt ugysem lenne semmilyen következménye, hiába mondanék bármit is...

majd lesznek még ilyen beszólások gondolom, és megszokom őket:)csak ez volt az első, picit szarul esett:)

20. timuszika (válaszként erre: 16. - Anatita81)
2012. ápr. 26. 15:09

igen, igazad van- én akartam igy, és ha ma is ugyanez a helyzet állna elő igy döntenék ismét:)


túl élek mindent:) csak kiváncsi voltam, hogy mégis mennyi lesz még:) de ezt senki sem tudhatja:)

19. mothertiger (válaszként erre: 17. - Timuszika)
2012. ápr. 26. 15:09

Egy óvónőnek nincs joga ilyet mondani. A véleményéért én erősen megszívatnám. Elmondanám az óvodavezetőnek, és igenis ráncigálják meg.


Amilyen meg én vagyok, simán meg is fejeltem volna. Hogy merészel ilyen véleményt formálni?!

18. timuszika (válaszként erre: 15. - Reménylány)
2012. ápr. 26. 15:07

köszönöm szépen, és igazad van-én sem tartom magam felnőttnek.

sajnos az én rokonaim közül senki sem él, vagy ha él, akkor nem tudok róla

az apa családja pedig, jómagával együtt lemondott a gyerekről

de vannak szomszédaim, akik segitenek, pl: ,,kedvenc gyerek,, kaját csinálni,ilyesmi

17. timuszika (válaszként erre: 13. - Ágio8405)
2012. ápr. 26. 15:05

köszönöm:)

igaz, ma reggel amikor beléptem az oviba már nem gondoltam azt, hogy helyesen döntöttem-mert ugyebár a drága ovónéni szemrehányást tett nekem, hogy hogy mertem elvállani ezt a feladatot, szerinte 100% jobb lett volna Jocinak, ha a gyámügyesek elviszik...kérdeztem tőle, hogy miért is?..erre csak annyi volt a válasza, hogy csak nézzek mélyen magamba..

,,belenéztem magamba,, de nem látok semmit...vagyis semmi arra utaló jelet, hogy valamit elszurtam, lehet ez majd a későbbiek folyamán megváltozik, de remélem nem fog, s a döntésemben 100 %ig biztos vagyok, és ha ma kerülnék ebbe a szituba, ugyanigy döntenék!

16. Anatita81 (válaszként erre: 8. - Timuszika)
2012. ápr. 26. 15:03

Az alapvető kérdésre válaszolva: gyakorlatilag bármennyit.

Én úgy gondolom, a keresztet nem csak úgy kapjuk, magunk vállaljuk.

"Lelki lények vagyunk, akik azért jöttek a Földre, hogy emberi tapasztalatokat szerezzünk." Így nézve más.

Neked tényleg kijut, de vsz. Te akartad így...

15. reménylány (válaszként erre: 12. - Timuszika)
2012. ápr. 26. 15:03

Atyaég! Fogadd őszinte részvétemet a szeretteid elvesztése végett :( olvastam a soraidat, és kifolyt a könnyem. Nagyon erős és bátor vagy,hogy felvállaltad a kicsit. Remélem találsz a környezetedben olyat, aki tud segíteni...nagyszülőők, keresztszülők..hiszen még - ne értsd félre nem sértésnek szánom,de még te magad is gyerek vagy.

Őszintén kívánom,hogy ne roppanj össze, és sikerüljön megoldást találni mindenre

2012. ápr. 26. 15:02
Én nagyon sokat kibírok, de ha betelik a pohár akkor régen rossz.
2012. ápr. 26. 15:01
Én meg pont ilyenekre mondtam hogy szerintem annyit amennyit elbir az ember... Ahogy eddig is nagyon jo döntéseket hoztál. ezután is biztos igy lesz. Biztos nem véletlenül pont Te kerültél ilyen helyzetbe. Gondolj bele hány veled koru vagy nálad idösebb van aki a sajnát életére nem tud "vigyázni" nem tud magárol gondoskodni csak a bulin a szorakozáson jár az esze vagy nem késpes megmaradni aegy munkahelyen ilyesmi.... Látod ök biztos nem birnák ezt. Te azért kaptad ezt mert ez a feladatod hogy felneveld az unokaöcsédet és hidd el most már csak jó dolgok fognak jönni... Kivánom neked hogy letudjad egy életre a gondokat és innen már csak felfelé vezessen az utad.
12. timuszika (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 26. 14:54

huuu hát sorolom a lényegesebb dolgokat:

-pár hónap különbséggel vesztettem el az anyukámat, és a nővéremet..

-egyedül vagyok, 21 éves, és hivatalos gyámja vagyok a nővérem gyerekének, mert az apja lemondott róla, de mivel van ház, munkahely, megfelelő körülmény megkaptam a gyereket.

6 éves.

és emelett még sok apróságnak mondható dolog van..ami fáj..:S:S

és ezért kérdeztem..hogy mennyit lehet kibirni..

11. aeb0378846 (válaszként erre: 8. - Timuszika)
2012. ápr. 26. 14:53
Csak annyit amit elbírsz, nézöpont kérdése:) sok sikert a továbbiakhoz, és kis lélegzethez jutást neked.
2012. ápr. 26. 14:52
Nagyon sokat,de ha betelik a pohár abból nagy baj lehet....
2012. ápr. 26. 14:51
tapasztalatból:nagyon sokat sőt szinte mindent de csak ha tudja irányitani ezeket az érzelmeket valami pozitív gondolattal.Van aki összeroppan van aki minden ilyen fájdalmat legyür és továbblép.
2012. ápr. 26. 14:49
:) én tanulok a hibáimból, nem is ez a gond...hanem az összes többi, ami önhibámon kivül jön... kicsit tul nehéz keresztet kaptam, azt hiszem...
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Timuszika)
2012. ápr. 26. 14:48
Esetleg ha publikus, írd ki magadból Neked mit osztott le a sors.
2012. ápr. 26. 14:47
Én nem is gondoltam, hogy milyen sokat, amíg át nem éli valaki sorozatban, fogalma sincs róla, hogy ezt is, és ezt is még ki lehet bírni.
2012. ápr. 26. 14:45

Azt mondják az ember akkora keresztet kap amit el is bir viselni. Én hiszek ebben még ha van akinek nagyon nehéz teher jut akkor is. Biztos meg van az oka. Valamilyért neki ezken kell átesnie.

Mondjuk vannak olyanok amiket az ember magának generál és mondjuk ujra beleesik ugyanabba a hibába. Na az a saját hibájuk és meg is érdemlik ha ilyen hülyék. Sok ember nem tud tanulni még a saját hibájábol sem.

2012. ápr. 26. 14:44
Rengeteget :)
2012. ápr. 26. 14:44
Én,rohadt sokat.Hogy más mennyit,az az ő dolga.
2012. ápr. 26. 14:42
Sokat.
2012. ápr. 26. 14:42
Szerintetek mennyi lelki fájdalmat, érzelmi sérülést bir ki egy ember?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook