Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek lehet csak az étkezés odafigyelésével fogyni? fórum

Szerintetek lehet csak az étkezés odafigyelésével fogyni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
29. nyau82
2008. okt. 8. 14:12
igen,én is így fogytam 10 kg-ot,persze ha van időm,tornázom is,de nem olyan szigorúan.és nem igaz,hogy lógni fog a bőröd,ha nem tornázol.lassan kell fogyni,ez a lényege.és kitartás!!!!
28. Welker Melinda (válaszként erre: 26. - NOA)
2008. okt. 8. 13:52
Szia a könyvnek nagyon örülnék. Megadod a címét?
27. szimba
2008. okt. 8. 13:49
Nekem majdnem mindig így sikerült.
26. NOA (válaszként erre: 23. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 12:57

Az antidepi mellett nagyon nehéz dolgod lesz.

Esetleg tudok ajállani egy könyvet ami szerintem szuper.Egy életre megtanulod és hasznosítani tudod az ott leírtakat.

25. timcsa73 (válaszként erre: 22. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 12:02
Vegyél sport melltartót.Abban könnyebb tornásznod
24. timcsa73 (válaszként erre: 8. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 12:01

Szia

én is 155 cm vagyok és pár hónapja még 74 kiló voltam.(Februárba szültem)én először úgy kezdtem ,hogy elmentem egy akupunktúrás dokihoz ,ő azt mondta,hogy elöbb állítsam be a napi kalóriámat 1000kalóriára.kellett vezetnem egy naplót.Ez 1 hétig volt macerás,mert mire kinéztem,hogy minek mennyi a kalóriája meg leméricskéltem elment a kedvem mindentől.Aztán indultak lefelé a kilók,persze nagyon lassan.aztán igazán akkor indult meg amikor elmentem heti 3 alkalommal tornászni.Aztán most megállt ,de a testem mégis átalakult.sokan mondják ,hogy mennyit fogytam ,pedig amióta tornászok azóta szinte alig.Átalakult a testem.Most 67 kiló vagyok és júliusban kezdtem el,a tornát meg augusztusba.Ahogy megy lefelé a mérleg mutatója úgy lesz nagyobb akaratod,hogy igenis szakítok időt a tornára.

2008. okt. 8. 11:51

Elnézést még meg sem köszöntem a segítségeteket.

Köszönöm.

22. Welker Melinda (válaszként erre: 20. - E30b94a9b6)
2008. okt. 8. 11:49

Igen a futás:) Hát képzeljétek egyszer az történt hogy még fizettem a boltban az egyik bevásárló központban és a vonatom egy perc múlva jött volna, na a kolléganőm aki 40 kg vasággyal együtt futott mint az őrül próbáltam lépést tartani vele annyira futottam, hogy a melleim nem bírták a lépés iramot.

Na tuti okoztam pár vicces percet a biztonsági őröknek. (95E)De halljátok én is fuldokoltam a nevetéstől.

21. ALLICS (válaszként erre: 18. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:46
Azért hetente megehetsz pár kocka csokit,mert kifejezetten ajánlják.
20. e30b94a9b6 (válaszként erre: 17. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:45
A futás a leghatásosabb.
19. ALLICS (válaszként erre: 17. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:45
Szerintem kezd a ducival,mert azt mondtad könnyen kifáradsz.Ha belejössz és azt érzed azt már könnyűszerrel megtudod csinálni és a végére annyira nem is fáradsz el,akkor válasz másikat valami nehezebbet.
2008. okt. 8. 11:44

Igen nincsen édesség, amin meg is lepődtem mert viszonylag édesszájú vagyok és mégsem hiányzik.

Rengetek zöldség, gyümi. És nem vagyok oda a halért mégis hétvégén olyan élvezettel ettem nagyon bejött.

17. Welker Melinda (válaszként erre: 14. - ALLICS)
2008. okt. 8. 11:43

De régen abszolút arra fogtam. Sőt mindig volt valami "fontosabb" amit marha gyorsan meg kellett csinálnom, de elhatároztam ennek vége csinos fiatal nő akarok lenni végre!!!!

Melyik a leghatásosabb dvd szerintetek?

Van Callanetic, Norbi duci, Sinkó Andrea, Zsírégető hastánc, azt hiszem ennyit szerváltam meg most.

16. 2577cdcc12 (válaszként erre: 13. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:41
Ne elhagyd a kajákat, hanem változtass az étkezéseden. A koplalással hosszútávon semmit sem érsz el...
15. ALLICS (válaszként erre: 13. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:41
Igen amit leírtál jó...én még hozzáteszem,hogy no édesség,cukros lötyik,sok ásványvíz,gyümölcs,zöldség fehér husi.
14. ALLICS (válaszként erre: 11. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:39

75 kiló nem számít annyira soknak,hogy ne tornázzál,nem lehet,hogy inkább csak arra fogod,hogy nincs időd?

Bocs ha nem így van.

2008. okt. 8. 11:39

Már be is szereztem egy pár torna dvd-t.

És beiktatom a napirendembe. De akkor ezen kaják elhagyása is segít ugye?

12. ALLICS (válaszként erre: 5. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:38
Ez mind szép és jó,de ahhoz,hogy a bőröd is visszahúzódjon muszáj valamit sportolnod.
2008. okt. 8. 11:38

Hát nem szeretnék lógni sem a bőrömben sem máshol:)

Szóval hiába lakunk Pest megyében itt nincsen fittnes terem Érden nagyon sok van, de este 8-ig egyedül vagyok a Mátéval és nincsen senkim aki vigyázna rá amíg én tornázom.

Itthon szeretnék tornázni de a jelenlegi súlyom nagyon sok és túl hamar kifáradok. (arról nem is beszélve hogy a gyerek tuti akkor éhes, szomjas, pisi, kaki...)

Na de mint mondtam kőkemény vagyok ilyent már rég nem éreztem és ez is doppingol a célom elérésében.

10. ALLICS (válaszként erre: 8. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:36
Én amikor elhatároztam,hogy lefogyok 95 kg voltam.Ezzel a nagy súllyal járok a kezdetektől futni és kézizni.
9. 2577cdcc12 (válaszként erre: 8. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:35
Azért ekkora súllyal nyugodtan tornázhatnál. Persze nem a futást, de elég sok más lehetőség is van.
8. Welker Melinda (válaszként erre: 4. - ALLICS)
2008. okt. 8. 11:34

Igen nagyon szeretnék tornázni mert hiányzik, de ahhoz legalább egy pár kilót le kéne dobnom, hogy ne fulladjak meg két perc alatt.

Egyébként 155 cm magas vagyok és 75 kg.

7. 2577cdcc12 (válaszként erre: 5. - Welker Melinda)
2008. okt. 8. 11:34
Lesz. Leginkább az, hogy lógini fogsz a bőrödben...
6. a7baea197d (válaszként erre: 4. - ALLICS)
2008. okt. 8. 11:33
Igen szerintem is kell a mozgás, sokkal nagyobb erdményben éred el a kínánt súlyt.
2008. okt. 8. 11:33

Szóval két éve szültem meg a második kisfiamat, antidepresszánsokat szedek már vagy 8 éve és az utóbbi három hónapban látványosabban elkezdtem hízni. Már régebb óta gondolkozom a fogyókúrán de mindig megálltam a gondolatnál. Mindenkitől kérdezgettem milyen az az érzés amikor a fejben dől el? Mindenki mondta- majd érzed azt.

Egyszer elkezdtem a nyáron a 90 napos diétát de két három nap után feladtam mert nem igazán bírtam.

Na múlt héten erősödött a gondolat míg egyik nap végre!!!!! megéreztem a fejben dől-elt.

Szerda óta csinálom kőkemény az elhatározás azóta nem eszem fehér kenyér, liszt, krumpli, tészta és hat óra után semmit.

Szerintetek lesz ennek kb egy hónap múlva legalább egy kicsi látszata?

2008. okt. 8. 11:32
Lehet,de eredményesebb ha sportolsz is mellette.
2008. okt. 8. 11:29
igen
2008. okt. 8. 11:28
Írom hosszabban.
2008. okt. 8. 11:28
Szerintetek lehet csak az étkezés odafigyelésével fogyni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook