Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? fórum

Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2007. szept. 1. 19:40
Szerintem jól gondold meg, hogy vállalsz-e még egyet. Nekem három van, és négyet akartunk, de már nem akarok. Alig várom,hogy nagyobbak legyenek és legyen egy nyeletnyi szabadidőm. De persze ez a te döntésed.
2007. szept. 1. 19:18
Sziasztok! Én is két szülés, és egy vetélés után még mindig szeretnék egy kisbabát. De sajnos valami oknál fogva nem akar összejönni, több éve már.
2007. szept. 1. 18:02

Ez teljesen normális dolog.

Az hogy vállalsz-e mégegyet,én csak jó tanácsként mondom,alapos vizsgálat után dönts.

És elötte nem árt ha vitaminokkal belövöd magad.

Állítólag van egy csoda szer ami a beágyazódást is segíti,plusz a vetélés ellen is jó.

A neve ovaria comp,a neten meg lehet rendelni.2700ft körül van.

Persze ha az ember hisz a gyógynövényes dolgokban,én hiszek.

2007. szept. 1. 17:37

Szia!


Én nagyon is gyerekpárti vagyok, én azt hiszem belevágnék. Nekem is két vetélésem volt,igaz még csak egy gyermekem van, most dolgozunk a következőn, de ha az anyagiak engedik és az egészségem is olyan lesz 3-4 gyereket szeretnék.


Hajrá!

2007. szept. 1. 17:13

SZia

Az én véleményem ,ha már van 3 egézszéges gyereked ,és 2 veszitésed volt ,jobb ha megmaradsz a hárommal...

Biztosan lehetne segiteni a terhesség megmaradásán ,de mindig ott van az a kérdés ,kitudja megmarad-e?És nem lehet nyugodtan kihordani...


De végül is a te döntésed ,és ha nagyon kell a negyedik baba hát én csak sok sikert tudok ,és minden jót kivánni....

2007. szept. 1. 17:10
Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook