Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés terhesség alatt, de egészségesen megszületett! Pozitív történetek gyüjtése fórum

Vérzés terhesség alatt, de egészségesen megszületett! Pozitív történetek gyüjtése (beszélgetős fórum)

1 2 3
85. Rebecca0511 (válaszként erre: 84. - Bolka121)
febr. 20. 08:07
Nagyon sajnálom..... Erre nincsenek szavak.... 😪😪
84. bolka121 (válaszként erre: 83. - Rebecca0511)
febr. 18. 15:26
Missed ab.😢
83. Rebecca0511 (válaszként erre: 82. - Bolka121)
febr. 17. 07:46

Tudom, hogy pokoli a várakozás, de csak pozitívan 😊😇

Ha vannak tüneteid, az jó jel.

Majd írj ultrahang után.

Szorítok értetek 😊

82. bolka121 (válaszként erre: 81. - Rebecca0511)
febr. 16. 19:59
Köszönöm. Igazából tüneteim vannak. A mellem fájnak,émelygés,állandóan tudnék aludni, így próbálok reménykedni.
81. Rebecca0511 (válaszként erre: 80. - Bolka121)
febr. 15. 20:52

Szia

Szerintem van remény. 6 hét 5 napos terhes voltam mikor kiengedtek a kórházból, szivhang nem volt. Egy hét múlva kellett kontrollra menni, akkor már volt szivhang 😇

Egy 23 hetes kismama

febr. 12. 20:31
Sziasztok! 38 éves vagyok,7+1hetes kismama. 4+6hetesen voltam elöször dokinál mert barnáztam. Kaptam Rutascorbint.Azóta is szedem. Akkor 8 mm petezsák látszódott.Tegnap voltam újra. 10mm petezsák benne szikhólyag,crl 2mm. Szívhang még nem látható. Jövő kedden kell újra mennem. Szerintetek van még miben reménykednem?
jan. 30. 11:36
Persze ez igazándiból Anyu sztorija.
78. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - B.Timke)
jan. 30. 11:34
Pozitív történetnek ott az öcsém: kB 8 hetes lehet, mikor annyira elkezdett vérezgetni, hogy biztos volt benne, hogy elvetélt. Viszont a szülész ismerōs, akivel véletlenül találkozott, ragaszkodott hozzá, hogy megvizsgálja ( ez még az UH elōtti történet) és rögtön hazazavarta pihenni, mert kiderült, Hogy még ott van a tesóm. A következõ hónapokban még trükközött néhányszor az öcsém, de aztán végül majdnem kivárta a kiírt idõt. Egészséges lett és ma már maga is apuka.🙂
jan. 30. 10:26
2016 novemberében úgy indult a terhességem a nemvárt napján, hogy pozitívat teszteltem digitális CB-vel aznap reggel, majd délelőtt "megjött". Rendes, normális mennyiségű vérzés lépett fel. Tartott kb. 2 napig. Aztán 5-6-8-12-18 hetesen szintén vérzés lépett fel, nem kevés. 12 hetesen konkrétan egy menszinél is erősebb és nagy alvadt vér darabok távoztak. 18 hetesen kórházba kerültem 1 hétre. Progeszteron pótláson kívül semmit nem kaptam. Végül 18 hét után nem jött elő. 2017 júliusában egészséges kislányunk született.
jan. 29. 21:19

Sziasztok!

Én most jol vagyok ☺️ A verzes is elmult

jan. 27. 07:10

2009-ben az első terhességemnél én is görcsöltem és véreztem a pozitív teszt után pár nappal. Uh-on látta a doki, hogy még nincs is rendesen beágyazódva. Kaptam gyógyszert és szednem kellett nos-pat és magne B6-ot és feküdni kellett.Akkor jobban lettem, vérzés elmúlt. Utána 9 hetesen újra véreztem, akkor kórházba fektettek.Megállapították, hogy haematóma. 11 napot feküdtem bent, mire felszívódott, és utána már a 39 ig hétig minden rendben volt. Akkor toxémia miatt császárral lett meg a kislányom egészségesen, most már 10 éves nagylány.

2010-ben második terhességemnél semmi baj nem volt, mégcsak reggeli rosszullétek sem. 39-ik héten természetes úton született egészségesen a kislányom, viszont még a szülőágyon atóniás vérzés lépett fel, ezt nem részletezem, nem akarok senkit megijeszteni, de ügyesek voltak, rendbe hoztak, szép nagylányom már 9 éves lesz.

2018-ban a harmadik terhességnél már tényleg minden rendben ment, se vérzés, se görcs, se reggeli rosszullét. 40-ik héten az előző szülések miatt és mivel magas vérnyomásos vagyok,császárral megszületett a kisfiam, ő most 14 hónapos.

Most 24-én pozitívat teszteltem.A clearblu digitális 2-3 hetet írt, pedig 3-án volt az utolsó mensi.25-én vérezni és görcsölgetni kezdtem,másnapra elmúlt. Remélem maradt a baba. 30-án kéne megjönnie, bízom benne,hogy nem jön🙂, utána jelentkezek orvoshoz.Nagyon örülnénk a negyedik picurnak🤗

Hát röviden ennyi az én történetem.

jan. 27. 06:36
Mi újság azóta veletek Kunigunda85 és Boldoguje?
jan. 8. 11:34
Én újra elkezdtem vérezni. Voltam ma dokinál, megvizsgált és a méhlepény a ludas. Elég bizarr.
dec. 13. 06:32
Terhesség 41. hetèben mêhlepèny leválás, császár és minden rendben lett 😊
71. boldogujevet (válaszként erre: 70. - Kunigunda85)
dec. 13. 04:12
Én is későbbre voltam írva... csak a vérzés miatt előbb mentem. Ami egy méhszáj seb.
70. Kunigunda85 (válaszként erre: 69. - Boldogujevet)
dec. 12. 07:46
Ilyen korán egyik gyerekkel sem voltam dokinál,mert nem véreztem. Mind a kettő gyerekkel 6-7 hetesen mentem dokihoz,amikor már volt szívhang is. Én a vérzés miatt írtam ide,hogy hátha valakinek volt ilyen és mégis megmaradt a baba.Köszönöm.
69. boldogujevet (válaszként erre: 68. - Kunigunda85)
dec. 11. 20:06
Akkor nem is ertem miert kerdezed ekkora tapasztalattal hiszen itt en is csak hitetlenkedem, hogy de miert de akkor te tudod a valaszt. Meg itt csak tippmix es sejtes van. En nagyon szurkolok neked 😍 meg hogy vegre latszodjon !!!
68. Kunigunda85 (válaszként erre: 67. - Boldogujevet)
dec. 11. 20:00
Nem latszodott. Tudom mit kell nezni, 3.baba lesz 😊. Lehet kesobb fogant, hetfon ujra nezi a doki, hatha...
67. boldogujevet (válaszként erre: 66. - Kunigunda85)
dec. 11. 16:35
De hüvelyin kell latszodnia. Amit en lattam ez egy hatalmas kor alaku buboreknak hivom mert egy kis zsakocska de teljesen kiveheto a nagy űrben.
66. Kunigunda85 (válaszként erre: 65. - Boldogujevet)
dec. 11. 13:42
Én hétfőn voltam uh-h,akkor voltam elvileg 4 hetes 6 napos.Én is láttam az uh-t és tényleg semmi nem volt ott. A mensim elvileg múlt héten hétfőn kellett volna,hogy megjöjjön. Akkor már egyértelmű pozitív volt a teszt,azóta meg erősödik.
65. boldogujevet (válaszként erre: 64. - Kunigunda85)
dec. 11. 13:34
Szia. Én pont 5 hetes vagyok. Ma voltam dokinal mert verezgettem, rozsaszin barna is minden arnyalata. Csinalt uh t huvelyit es latszik a nagy petezsak 😊 a verzes pedig egy pici mehszaj seb miatt van. De azert kaptam a seb huvely tabletta melle egy kis progeszteront is. Szoval nem ertem mi az hogy nem latott semmit a dokid. Hiszen amikor mar elvileg kimarad akkor min 2-3 hetes terhes az ember lanya. En a nem vart mensim elso napjan teszteltem egy brutal egyertelmut.
dec. 11. 13:25
Sziasztok!Érdekelne,hátha volt valaki hasonló helyzetben. Múlt hét előtti héten pénteken volt valószínűleg beágyazódás,pici vérrel,majd szombaton teszteltem nagyon nagyon halvány pozitívat. Hétfőn elkezdtem icipicit vérezni,majd csütörtökön nagyon vérezni. Azóta kb 2 naponta csinálok teszteket és erősödik a teszt csík. Görcseim nem voltam. Voltam dokinál de nem látott még semmit,hogy is látott volna 4-5 hetesen :(. Jövő héten hétfőn kell mennem újra uh-ra. Nem tudom,hogy most mi a helyzet,van-e baba vagy nincs. Szokott hányingerem lenni,de félek ezt csak beképzelem vagy ilyesmi.Ma reggel is teszteltem,majdnem 1 héttel az erős vérzés után is erős pozitív a tesztem.Aki esetleg járt így,ott végül lett baba?
nov. 28. 17:30
Ikerterhesség, természetes úton jött össze. Hetedik héten erős vérzés , egyik baba elment. 12. Héten újra nagyon erős vérzés , majd 20. Héttől nyitott mehszaj, és fekvés 39. Héten egy gyönyörű okos egészséges kislány született
62. ttittike (válaszként erre: 61. - A.nyuszi)
máj. 27. 16:42

Szia.

Én is hasonlóan vagyok most. Ivf ikerterhesség, 6.hét barnázás. Szivhangunk már van. Remélem nem lesz baj.

máj. 23. 22:37

Sziasztok! Hátha valakinek segít:

IVF baba, ikerterhesség.

Hat hetesen vérzés először. Nem kevés, nagyon sok... mire a kórházba értünk, a betét sem bírta el. Egyik baba nem maradt velünk.

Aztán 12. héten, 16. héten ismét nagyon sok vér. 18 héttől ujjnyira nyitott méhszáj, nemcsak a külső hanem végig. Három adag tüdőérlelő (26. hét, 30. hét, 32. hét), háromszor leállított koraszülés. Végig fekvés. 35. hétre szülés. Lányom jövőre érettségizik és az orvosira készül.

60. Mozsi7
máj. 22. 10:07

Sziasztok!

Talán valakit megnyugtatok a történetemmel.Bocs ha hosszú és nem mindig szép.

Az első terhességet rendben volt. A második sok év után jött. 10 hetesen vérzés, nincs szívhang. Nem szép vég. 1 év mire meglepetésként a mensi előtt 1 héttel véreztem 1 napig. A párom poénból mondta, hogy jön a baba. Hát igaza volt.

Végtelen boldogság és aggodalom.

Folyamatos hasfájás, rózsaszínezés, majd a 12 uh után vérzés és kórház. Azóta, (21 hetes vagyok) hol barnázok, hol kicsi vércsepp, vagy csak zsemle színű váladék, fájások vannak.

De a legényke jól van. Sokat fekszem, igyekszem nem aggódni(na ezt nehéz) de a sok nehézség ellenére hiszem, hogy rendben leszünk. Magyarázat nincs a tüneteimre. Találgatnak. Pl:hematóma kiürült ezért vérzek, polipom lehetett, elmozdult a méhlepény....

A méhlepény 1 - 1.5 cm-re van a méhszájtól.

Szóval, ha bármi van akkor írj az orvosodnak, menj a kórházba, ne legyen senki szégyenlős. A kórházban többször kértem uh-ot. Nem örültek, de engem megnyugatatott. Mentem más orvoshoz is. Több szem többet lát alapon.

Szóval van remény. 😊

59. Elliana (válaszként erre: 1. - B.Timke)
2018. szept. 19. 14:43

Kedves Timi!

2 évet vártunk mire sikerült teherbe esnem pco+ ir mellett. Az első terhességem alatt 10 vérzésem ( alul nem tapadt a lepény rendesen) 3 bélgyulladásom végén toxémiám volt. Alacsony súlyhatár értékkel ugyan de egészséges kislányom született 2015-ben.

Második terhességem alatt 5 vérzésem 2 cm hematoma 2 bélgyulladás kezdődő toxémiám volt. Ismét egészséges kislányom született most 7 hónapja. Az már mellékes, hogy első császár szövődménye kép mindenem összenőtt ..

Pihenj, ne emelj, semmi megterhelő séta vagy állás.

Tudom nehéz, de ha kell ragadj a kanapéra - én is ezt tettem az elsőnél, másodiknál már nem tudtam annyit pihenni egy 2 éves mellett. Sok erőt kitartást egészséget kívánok és boldog baba várás. Tudom iszonyat közhely, de az a baba ami egészséges és jönni akar jönni fog és marad is minden nehézség ellenére is.

2018. szept. 19. 11:38
Sziasztok! Több év küzdelem után lett pozitiv a terhességi tesztem. Voltam HCG vérvételen is 2x, a HCG jó és növekszik. A doki mégsem látott semmit még az ultrahangon. Elvileg 5 hetes vagyok. 1 hét múlva kell újra visszamennem. Az rengeteg idő ... Lehetséges h később termékenyült meg és azért nem látszik még ? Volt valaki hasonló helyzetben?
57. ntimo
2018. szept. 2. 10:05
Elírtam, 2 nap múlva (mostmár csak 1 nap) leszek 14 hetes, nem 2 hét múlva..:)
56. ntimo
2018. szept. 1. 12:07

Sziasztok. Van még itt valaki? Kicsit én is kétségbe vagyok esve, akinek van még pozitív története szívesen olvasnám :)

Ugyan én már túl vagyok a 12. héten, de sajnos nem nyugodhatok meg :( 11 hetesen hajnalban elkezdtem vérezni, mintha gyengén megjött volna. Azonnal mentünk a kórházba, megnézték a babócát, aki jól van, viszont hematómát is láttak, ezért be kellett feküdnöm. Rutascorbint, progesterone exesltist és magne b6ot kell szednem. 5 nap múlva hazaengedtek, mert panaszmenetes voltam és a hematóma is kisebb lett. Ahogy hazaengedtek, másnap mehettünk újra a kórházba, mert (sajnos a migréntől) egész nap hánytam, még a vizet is, utána elkezdtem görcsölni és pecsételni. Mindent rendben találtak, hazaengedtek és kaptam quarelint 2x1-et mondott az orvos, hogy migrénre szedhetem, de egy félnél többet nem mertem bevenni belőle. Hematóma még lászódott, azt mondták 1-2 hét barnázás még lehet, attól ne ijedjek meg. Egy hét múlva újabb pecsételő piros vérzés, újra kórház. Minden rendben, baba jól van, hematóma már nincs. Pihenjek és szedjem a gyógyszert. Másnap újra kórház akkor már erős vérzéssel indultunk el, de mire vizsgáltak már csak pecsételés volt. Nem tudják miért vérzek, méhszáj zárt, baba jól van, megfelel a méreteinek, én meg már 3 hete szedem lassan a gyógyszereket, mellette csak fekszek de a barnázás még mindig nem múlik.. kisebb darabkák is jöttek már.. 14 hetes leszek 2 hét múlva, eddig sajnos nem sok változás. Néha több, néha kevesebb barnázás..

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook