Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés terhesség alatt, de egészségesen megszületett! Pozitív történetek gyüjtése fórum

Vérzés terhesség alatt, de egészségesen megszületett! Pozitív történetek gyüjtése (beszélgetős fórum)

1 2
2010. nov. 4. 11:57

Sziasztok.most találtam ezt a fórumot,és gondoltam gyors leirom a pozitív történetemet.Elözmények:2vetélés és egy ikerterhesség,ahol csak az egy maradt meg,ő már 4éves,terhes lettem.a 11ik héten jártam,mikor egyszercsak elöntött a vér,de ugy mintha megjött volna,Mire a kórházba értünk,már a cipőmbe folyt,borzasztó volt.Én már elkönyveltem hogy ezt a babót is elvesztem,sírva feküdtem fel az uh.hoz az ágyra,ahol jó 5perc után motyogta el a doki hogy baba él,szép fejlett,szivhang oké,és ki is hangositotta :).A méhlepény közel tapadt meg a méhszájhoz,és ez okozta a vérzést,ami kisebb nagyobb formába a 24ik hétig megmaradt.Gondolhatjátok mennyire féltem.

De hálisten a 38hétig birta és megszületett 5óra alatt ,4100grammal és 56centivel.

Ugyhogy mindenkinek kiratást,és sok pozitív energiát!

2010. okt. 13. 15:50
Most voltam UH-n és kiderült,hogy ikreim voltak és az egyiket elvesztettük,de a másik baba teljesen jól van.8 hetes és minden rendben vele.Az üres petezsák még ott van,gondolom annak fel kell szívódnia.Két hét múlva kontroll.Köszönöm mindenkinek,aki szorított.Végig sírtam az utat hazáig a kórházból.Annyira örülök!
49. Kittycat2 (válaszként erre: 47. - Nikoletta2007)
2010. okt. 5. 13:50
nyugi, én 12 hétig véreztem, és mégis lett egy gyönyörű kisfiam. minden rendben lesz, remélem, szorítok! :)
48. pteri (válaszként erre: 47. - Nikoletta2007)
2010. szept. 29. 13:21
Szorítok!
2010. szept. 28. 14:29
Az ultrahangon szépen látszott a petezsák.Kissé szabálytalan az alakja,de nincs rajta sérülés,egyenletes a széle.A magzat 5-6 hetesnek megfelelő méretű.A doki azt mondta,hogy egyenlőre nincs semmi gond.A vérzés talán csak beágyazódási vérzés lehetett,mert most nincs.Tegnap már alig volt,talán csak este egy kicsi.Ma még semmi.Remélem eláll teljesen és akkor talán megnyugodhatok.
2010. szept. 27. 21:19
Holnap megyek ultrahangra.Majd megírom,mi volt.
2010. szept. 27. 09:17

Olyan aranyosak vagytok!!Köszönöm!

Még semmi.MAradt a vérzés,sajnos még fogalmam sincs,hogy mi zajlik a testemben.Ma felhívom az orvosom és megpróbálok kierőszakolni egy ultrahangot.Jó lenne tudni,hogy mi történt.Előzőleg annyit mondott a dokim,hogy várjak,ha nagyon erősen véreznék,akkor menjek be a kórházba,ha nem,akkor várjak pár napot és csináljak újabb terhes tesztet,hátha már nem leszek terhes.Nos,szombaton és ma reggel is csináltam,de a teszt nem is gondolkodott,azonnal pozitív lett.Olyan nagyon sötét barna vérzésem volt és voltak benne darabok is(fehéres),olyan mintha menstruálnék,nem túl erős.Szerintetek van még esélyem,hogy él?

44. Kittycat2 (válaszként erre: 42. - Nikoletta2007)
2010. szept. 26. 14:09
Szia, nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen!
43. pteri (válaszként erre: 42. - Nikoletta2007)
2010. szept. 22. 14:44
Sok szerencsét és egészséget kívánok nektek.
2010. szept. 21. 21:46
Sziasztok,megint én vagyok.Eltelt 5 hónap és én újra terhes vagyok.Most vagyok 5 és fél hetes.Nagyon örültem , mikor megtudtam,de félek is.Félek,hogy megint megtörténik.Ma egy kicsit véreztem.Teljesen kész vagyok.A doki,azt mondta,nem kell még aggódni,ez bármitől lehet.Ez igaz,de szeretném tudni,hogy nem attól,hogy megint elveszítek egy babát.Már írtam,hogy nem Magyarországon élek,és itt nem nézegetik a kismamákat.A természetre bízzák a dolgokat.Azért én erre a vérzésre önhatalmúlag elkezdtem szedni az utrogestant.Maradt az előzőből.Szedek még sok magnéziumot és bízom Istenben és a kisbabámban,hogy nagyon akar élni.Mert mi nagyon szeretnénk,hogy éljen!!
2010. ápr. 3. 20:00
Tévedtem.Tegnap iszonyatos görcsök jöttek és ahogy a kórházba értem,eltávozott a babám.Szerencsére minden kiürült,úgyhogy nem kellett műszeresen befejezni.Most jöttem haza a kórházból,sok vért vesztettem,alig akartak hazaengedni,de most már jobban vagyok.Az volt a szörnyű,hogy olyan volt,mint egy szülés.Fájás-egy löket vér-fájás-és jött a baba is mindenestül.Sajnos ez nem egy pozitív sztori,sajnálom,hogy rontottam az összképet.
2010. ápr. 1. 08:29
Én is úgy gondolom,hogy ez nem túl jó dolog,mert ha kicsit tévedek is,legalább 2 hete halott.De sajnos nem Magyarországon élek,nem tudok máshova menni.Muszály megvárnom,itt nem nyúlnak hozzám előbb.Arra játszik a doki,hogy hátha magától kiürül,mert akkor nem kell csinálni velem semmit.De szerintem,ha eddig nem tette,most már nem fog.
39. Vercsaszy (válaszként erre: 38. - Nikoletta2007)
2010. márc. 31. 21:54

Ááá sajnálom!Nem mész el másik dokihoz is?Nem tudom,csak már én féltelek,nem tudom én úgy gondolom,hogy nem jó az,ha ilyen sokáig bent marad.

Már csak a későbbi terhességre nézve is!Nagyon sajnálom!:(

2010. márc. 30. 16:32
Ma voltam újabb ultrahangon,ahol szintén 6 hetesnek megfelelő méretű magzatot találtak.Szívhang nincs,de ha tényleg 6 hetes,akkor ez még nem baj.Egy hete is ekkora volt.Még mindig nem nyúlnak hozzám,újabb egy hét múlva megnézik mégegyszer.Rettenetes ez a várakozás!Továbbra is vérzek.Tudom,hogy ez a pozitív történetek gyűjtésére szolgáló topik,de egyenlőre nem tudom,mi lesz a végeredmény.Most a 11. héten vagyok és ez a 6 hetes méret szerintem túl nagy különbség.Egy hét múlva újabb ultrahang,hacsak addig nem történik valami magától.
37. Vercsaszy (válaszként erre: 35. - Nikoletta2007)
2010. márc. 27. 21:44
Várni fogom majd az írásodat!Vigyázz magadra!
2010. márc. 27. 08:21

Csak azt szeretném mondani, hogy ha esetleg valakivel előfordult, hogy szeretkezés után pár csepp vértől nagyon megijedt, nyugodjon meg! :) én így jártam anno, de a doki megnyugtatott, hogy ez a vérbő altest miatt normális, ilyenkor figyeljük milyen pózban történik, és azt a továbbiakban csak nagyon óvatosan. A babának nem lesz baja, csak ránk hozza a frászt :)

Bocs, ha ez off volt, hiszen itt más jellegű vérzésekről vannak történetek, de hátha valaki ezért kattint a fórumra :) minden jót!!!

35. Nikoletta2007 (válaszként erre: 34. - Vercsaszy)
2010. márc. 27. 08:14
Nagyon aranyos vagy,köszönöm!Én sem bízom semmi jóban,csak szeretnék túl lenni rajta már.Abban reménykedek,hogy a következő próbálkozásra majd összejön.Megírom,mi lesz majd.
34. Vercsaszy (válaszként erre: 33. - Nikoletta2007)
2010. márc. 26. 22:03

Szia!

Nagyon sajnálom...Én nem biztatnálak.Bár nem vagyok szakember,és csodák igenis léteznek!De hazug sem vagyok,így nem akarlak áltatni!Készülj fel a legrosszabbra,de közben próbálj meg hinni,bízni a kismanóba!És pihenj,amennyit csak tudsz!

És ha van erőd,írd meg majd az ultrahang eredményét!

Azért én gondolok Rád,és nagyon drukkolok Nektek!!!

2010. márc. 26. 13:45
Örülök,hogy szép történetet is olvashatok.Most a számítások szerint 10 hetes vagyok,de UH szerint a magzat csak 6 hetesnek felel meg.Vérzek,de nem ömlik,csak olyan,mintha megjött volna.Barna,néha darabos.A petezsák kissé szabálytalan,a baba 7 mm,de szívhang nem észlelhető.Nem mertek beutalni kaparásra,mert nem biztosak benne,hogy elhalt.4 doki is megnézett,az UH papíromra azt írták hogy missed ab???grav s 6.Nagyon félek most,már nem is reménykedek.Egy hét múlva megint UH,akkor kiderül,hogy nő-e a baba,vagy tényleg elhalt.Kaptam utrogestant,de eddig nem segített,továbbra is vérzek.Biztassatok,hogy még lehet jó vége is.Van már egy 14 éves fiam és 7 éve már volt egy missed ab-m.Nem tudom,hogy remélhetek-e még??
2010. márc. 22. 01:56
Sziasztok! A terhessegem 6. heteben jarok, gyakran verzek ami nagyon eros gorcsolessel, fajdalommal jar. Ez lehet veszelyes a babara nezve? a valaszokat elore is koszonom!
31. B.Timke (válaszként erre: 30. - Timcsi82)
2010. jan. 18. 18:12
köszönjük :)
2010. jan. 18. 18:05

Sziasztok!

Én is véreztem a kislányommal kb. az 5. hónapig. Valószínű attól volt,hogy nekem a placenta fedte a méhszájat. Most várom a második babómat,vele szintén így jártam. Mondjuk én nem csak pecsételtem... A kislányom mégis gyönyörű szép egészséges 2 éves csajszi!

Kitartás lányok,nem lesz semmi gond! :-)

2010. jan. 18. 16:04
Légyszives írjatok még sikertörténeteket, olyan jó olvasni :)
28. Vercsaszy (válaszként erre: 27. - B.Timke)
2010. jan. 14. 09:02

Értettem:)

Azóta semmi:)Most már remélem ez így is marad!

27. B.Timke (válaszként erre: 26. - Vercsaszy)
2010. jan. 13. 11:24
Tessék pihenni. vizszintesen!!
2010. jan. 13. 09:01
Már megint egy pici rózsaszínes...
2010. jan. 11. 20:44
Köszi!
24. misz (válaszként erre: 22. - Vercsaszy)
2010. jan. 11. 17:43
Nyugodtan lehet akár egyszerre is bevenni a 3-at.
2010. jan. 11. 17:27
Hát szerintem lehet. Bár én hüvelyen keresztül használom az utro-t.
2010. jan. 11. 08:47
Nem tudja valaki véletlenül,hogy a magnéziumot,és az utrogestant lehet együtt szedni?Úgy értem egymás után bevenni?Mert olyan híg az agyam,hogy elfelejtem,hogy melyiket is vettem be,és jobb lenne letudni egyszerre mind a kettőt!És még a terhes vitamint is be kell szedni valamikor!
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook