Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? fórum

Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
216. kobagabi (válaszként erre: 215. - B4fbf8b286)
2008. jún. 29. 20:20

Szió!


Majd mindennap néztem, írtál-e, alig vártam hogy tájékoztass magatokról:)

Tudod nekem is volt már hasonló, hogy jött a szülinap, és nem volt pénz. Akkor az én gyerekeim is vártak. Vagy pl. a két kicsinek októberben van, egyiknek közepe, másiknak vége. Na én tudom, hogy a végefelé már nincs pénz, így összevonom a két szülinapot, és tartjuk a közepén:)


Készül az új ház, szerencsére, bár még a lakás ára mindig nem érkezett meg a számlára:(

Elmentünk megvettük a laminált padlót, és a sütőt, meg a főzőlapot, páraelszívót. Jó kis summát hagytunk ott:( Az utolsót adtuk oda, dehát a háznak ugye haladni kell:)

A konyhám is sokat haladt előre, majd teszek fel róla képet nemsokára, és szólok. Tényleg szupi. Még cső is van hozzá. Viccesen mondtam is a férjemnek, hogy majd akörül táncolok neki:P hihi


Sajna azért idegeskedek is sokat. Egyre rosszabb, sokszor robbanok. Már azon gondolkozom visszaszokok a cigire (7 évvel ezelőtt szoktam le), hogy le tudjam vezetni az idegem. Sokszor a gyerekeim isszák a levét. Nagyon rosszak:(


Holnap a lányom indul táborozni 5 napra, most megyek is mert az ő haját fonom be estére, az meg jó sok idő, de megéri, mert így nem lesz melege, meg szép is, jól áll neki.

Majd írok még puszi

215. b4fbf8b286 (válaszként erre: 214. - Kobagabi)
2008. jún. 29. 08:02

Szióka!!


Na már rég irtam ide.. Ricsivel minden oksi még mindig olyan aranyos mint volt..eszik alszik és ritkán fent van. Egyre többet mosolyog és jol hizik.

Lilim az apjánál van de már most nagyon hiányzik és elöre félek mennyi bajom lesz vele mikor haza jön. Rikimnek most volt a szülinapja kapott egy szép tortát. Sajnos az ajándék az késöbb lesz neki mert nem jött meg az átutalás. igy nagyon kevés a pénzünk. El kellett magyarázni neki hogy most nincs de ahogy lesz akkor bepotolom. Ugyhogy csak kedden kapja meg az ajándékját. Nehezen de megértette bár azt mondta el fogom felejteni. Mondtam neki nem fogom söt elviszem magammal egy játékboltba és ö választhatja ki mit akar, sőt kettöt is választhat mert azt is megigértem neki hogy azért is kap ajándékot amiért példásan kitűnő volt a tanulmányi eredménye. Ezért oklevelet is kapott az igazgatotól. Persze a többiek lestek hogy ő mért kap ezért ajándékot én meg mondtam mert nagyon jól tanul és ha a többi is ilyen bizit hoz akkor ők is kapnak.

Ugyhogy Rikim most nagyon büszke hogy dicséretként kapni fog valamit.

Öcsi még mindég elemébe van, nagyon rossz gyerek és még 3 hétig nincs bölcsi. Valamelyik nap addig ugrált a lépcsön hogy leesett rola igy van egy jó nagy dudor a fején ami már minden szinbe pompázik.

Eszméletlen egy gyerek. Kikészit de mikor valami rosszat csinál akkor mond egy kedves szot és avval rögtön le vesz a lábamrol.

Na majd irok még

Pusz

Csilla

214. kobagabi (válaszként erre: 213. - B4fbf8b286)
2008. jún. 19. 21:32

Na pusza!


Hát akkor jól kifogtuk mindketten anyósilag:(


Remélem Ricsikével minden rendben lesz a vizsgálaton.


Hát igen, költözünk. Hétfőn megkapjuk a pénzt a régi házért, végre!!! Július 31-ig kell kiköltözni. Már csomagolok, de nem nagyon látszik. Már most látom legalább 2-300 doboznyi cucc lesz:(

Jövőhéten még parkettázunk az újban meg lámpákat szerelünk, konektorokat. Remélem időben elkészülünk. Ráadásul a munkahely miatt mennem kellene táboroztatni a gyerekeket július 28-aug 03-ig. Zánka. Nekem teljesen ingyen lenne, dehát épp a költözés kellős közepére esik:(


Ma a munkahelyen aláírtam az új papírjaimat. Átsorolás (vezetői pótlékkal növelt), megbízási szerződés, meg ilyenek.


Na majd jelentkezem még, most gépelnem kell még egy félévi beszámolót, mert kedden öszdolgozói értekezlet lesz:)

Pusza

213. b4fbf8b286 (válaszként erre: 212. - Kobagabi)
2008. jún. 18. 19:26

Szia!!


Hát az hogy anyossal rendezödik a dolog az tulzás mert nem fogja elfogadni a dolgot csak az unokája miatt viselt el, de ez mindegy is.Nem nagyon foglalkozok vele...

Megvolt az egy hónapos vizsgálat és elvileg minden rendben van bár mivel a doki szivzörejt hallott igy el kell menni egy kardiologiai vizsgálatra is...remélem nem mondanak rossz hirt. Juli 10 re kaptunk idöpontot, addig meg izgulhatok....

Bár mikor bejelentkeztem rögtön azt kérdezték hogy fejlödik a gyerek , én meg mondtam hogy jol mert rendesen hizott egy honap alatt.(1,2kg)


Na majd megirom mi volt.

Látom költözködtök....nem irigyellek a pakolás miatt, bár a végeredmény számit:))

Azért piheny is közbe valamit:))

Pusz

Csilla

2008. jún. 12. 09:58

Szió!


Csak gyors bekukk, mert már elkezdtem dobozolni, és dolizni is megyek délre.


Szóval: irigykedem, hogy anyósoddal megoldódik a helyzet. Tudod az enyém egy köcsög állat. És ráadásnak védőnő is!:( Nem érdekeljük, kijelentette. Hát ennyi, ezt nem részletezem, de volna mit mesélni róla.


A kocsink elromlott, most azt javíttatom. Elég gáz, mert nekem munkaeszköz, és nem nagyon tudom nélkülözni:( Pedig most ez lesz sajna egy darabig, mert műszakizik is, és a zöldkártya is lejár.

Ráadásul ugye költözünk, így nagyon fontos lenne a kocsi!!! Na remélem megoldódik:)


A család egyébként jól van, lázban égünk. Milyen is lesz az új házban lakni. Én kicsit a téli rezsijétől félek. Főleg a gáztól. Mert ugye azt most emelték, és azt hallani még fogják. Ráadásul a támogatás is megszűnik. Na majd lesz valahogy.


Most rohanok, puszi


(nem fogok tudni gyakran jönni a költözés, pakolás miatt)

2008. jún. 8. 07:38

Szia!!


Na mi se voltunk tegnap, anyoslátogatásra mentünk. Ez volt az első látogatás miota a férjemmel együtt vagyunk. Kerti partit csinált bár az idö egy kicsit közbeszolt de jó volt. Remélem mostmár rájön hogy nem behuzom a fiát hanem normálisan élünk együtt.

Tetszett az unoka is neki kapott is töle egy pár db kombidreszt és egy együttest na meg az áhyra szerelhető zenélö forgo játékot.

Alapjából jó volt és elvileg megyünk legközelebb is.

Na majd irok még

Pusz

2008. jún. 7. 21:16

Szia!


Egyenlőre még nincs időm a képeket felpakolni, de hétfőn leszek, akkor felrakom őket. Köszi a tippet, nekem is van már egy oldalam! Ott is sok minden szupit lehet a képekkel csinálni!:)


Örülök a hízásnak, kis buci macika!:)


Mi ma a kománém szülinapi bulijára voltunk hivatalosak. Igazi meglepetés buli volt. A férje szervezte. Nekik 2 kisfiuk van. A mi három gyerkőcünkkel jól elszórakoztak.

Ráadásul ott volt egy házaspár, akiknek meg tavaly születtek 3-as ikreik! De a kicsiket nem hozták:( Pedig megnéztem volna őket. Két lány, 1 fiú.

A komámékkal szoktunk menni együtt nyaralni is. 2-szer voltunk a Balcsin. Megbeszéltük, hogy jövőre megint megyünk. Biztos szupi lesz:)


Most sietek vacsizni.

Puszi

2008. jún. 5. 10:16

Szia!!


Na Ricsi bébym 26 dkg ot hizott, mostmár 3,97 kg.:) Most is édesen alszik:)

Ird meg hova teszel fel képet.


[link]


Itt vannak a kicsikröl képek fent. Reggelj be ide szerintem nem rossz és sok képet fel lehet tenni.

Na majd irok még mert most mosok meg takaritok mig a bébym alszik és hagy:)

na pusz

2008. jún. 4. 21:12

Ja!

A Lillafüredi kirándulás szupi volt:)

Majd rakok fel képeket, ha nem ide, egy külső oldalra, ahol megnézheted:)

2008. jún. 4. 21:11

Szió!


Kíváncsi vagyok a fiacskád mennyit is hízott?! Örülök a csonk leesésének is! Látod-látod:)


Jajj, nálunk minden héten ezt csinálják a kuka kirakás után is a c..., és a hajléktalanok. Förtelem. Így már csak akkor visszük ki a kukát, ha tudjuk, mindjárt itt a Kukás kocsi.

A lomtalanítás egy külön kabaré itt is :(

Szinte harcolnak a cuccokért az emberek:(

Sajnos ez van Magyarországon sok helyen.


Vevőnkkel beszéltem, a héten már közjegyzőit írnak, és valószínű jövőhétre, vagy utána itt a pénz. És utána intézkedhetünk.

Pusza

206. b4fbf8b286 (válaszként erre: 205. - Kobagabi)
2008. jún. 4. 05:55

Szia Gabi!!


Hát igen a költözés az nagy melo, de a végeredmény számit mikor már minden rendben lesz...gondolj erre...

Amugy tegnap délelött leesett a Ricsi köldöke és hál istennek nagyon szép lett. Az éjjel is csak egyszer kelt fel cicizni na meg most fél hat elött. Ma megyünk méretni kiváncsi vagyok mennyit hizott egy hét alatt.15-20 dkg-ra számitok.

Nálunk meg lomtalanitás van ugyhogy itt is van mit csinálni. Az este kipakoltak a fiuk, ne tudd meg mi lett reggel a ház elött... A csövesek olyan kupit csináltak hogyazt el se lehet mondani.

Remélem hamar sikerül a netet is intézni.

Na majd irok mennyit hiztunk:)

Pusz

205. kobagabi (válaszként erre: 204. - B4fbf8b286)
2008. jún. 3. 15:44

Jajj Csilla!


Az ember mindig hülyeségre talál azzal kapcsolatban, ami épp foglalkoztatja! Én rendszerint így vagyok ezzel!!! Ne is törődj vele. A te kisfiadnak hamarosan leesik az a csonk, meglátod. Én is a legkisebbel mindig aggódtam valamin!:( Az anyák márcsak ilyenek. És ez az aggódás elkísér nagyon sokáíg minket:(


Ma egész nap szaladgáltam. Olyan fáradt vagyok. És este még dolizni is megyek. Ott meg most festünk. Teljesen kivagyok:(


Lassan költözünk is. Nem tudom net ott mikor lesz:( Így július elejétől nem tudom hogyan fogok jelentkezni. Ahogy meglesz ezért a házért a pénz, mindent intézni fogok! Közüzemi dolgok, papírok, ilyenek. Jó kis menet lesz:(

2008. jún. 3. 06:01

Hát igen ....Korai kelök vagyunk:) Fél 5 kor kel fel Ricsike kajolni aztán meg visszaalszik mint aki jól végezte dolgát:)

Nagyon fain...

Képzeld még a köldöke nem esett le bár már csak egy hajszál vékony valami tartja de csak kiesik már neki. Remélem nem lesz vele baj és rendesen kiesik neki. A többieknek mér ilyenkor nem volt és kezdtem aggodni igy utánnanéztem a netem meddig nem baj ha megvan a csonk. Hát nem kellett volna mert olyanokat irtak hogy tiszta depis lettem tölle. 2-3 honapos babáknak még megvolt a csonkja és olyan horror történeteket irtak le erröl hogy az nem igaz...De mostmár megnyugodtam hogy le fog esni hamarossan.

Na majd irok még

Pusz Csilla

2008. máj. 31. 09:50
Fúúú, most látom. Jó korán keltél:)
2008. máj. 31. 09:50

Szió!


Nagyon édi kisfiad van:) Jó volt látni, és kicsit irigykedek is! Mikor lesz nekem ilyen? Hm?

Vágyom rá, nagyon, de sajna most várnunk kell!?:(

A munkahely, és a pénz fontosabb most! De tudom eljön az én időm is:)


Jó volt beszélni Msn-en! Megtehetnénk ezt többször is.


Nálunk itt szupi idő van Borsodban. Holnap kirándulunk Lillafüredre a gyerkőcökkel. Remélem szupi lesz, és jól érzik majd magukat:)

Éjszakára megyek még dolgozni is:(


Na de holnap pihenünk. Vagy csak én gondolom? hihi


Na szia majd jelentkezem:)

201. b4fbf8b286 (válaszként erre: 200. - Kobagabi)
2008. máj. 31. 05:10

Szia!

Tényleg jó a kisfiu nincs vele gond...remélem ez nem is fog válltozni...Bár azt tudom hogy fog, de csak reménykedem hogy nem..:)

Amugy hizott 41 dkg-ot szerdán reggel viszem méretni. Bár mindenki mondja hogy hizik csak én nem látom rajta mert én minden nap látom, talán azért nem tünik fel.

Na irok még most megyek etetni

Pusz Csilla

2008. máj. 29. 08:36

Szióka!


Jajj nagyon jó gyerek lehet neked ez a picurka!:) Nekem a középső volt ilyen áldott jó! Nade kell is, hisz neked is pihenni kell, és azért ennyi gyerek mellett ez bizti nem könnyű.


Háát, és is büszke vagyok a lányomra, minden fellépés után mondják, nagyon a vérében van a tánc, olyan jól mozog. Lehet ebben valami, hisz a vérében van:)

A te fiacskád is nagyon ügyi! 600 gyerekből kiválasztottnak lenni az bizony nem semmi!!!:)

Nem is csoda ha büszke vagy rá! Én is az lennék:)


Örülök hogy ilyen gyorsan túljutottatok a betegségen. Valahogy ez a bárányhimlő nem az a fajta, mint ami a mi korunkban volt. A doki is mondta, hogy gyorsabb lefolyású, hál' istennek!


Biztos hízott a babád, olyan kis ducipofa!

Szívesen megnéznm kamerán keresztül. Msn-en gondoltad igaz? Majd figyuzlak ha fenn vagy! Én szinte mindig fenn vagyok, bár nem mindig vagyok gépnél:( Úgyhogy ha nem jelzek vissza esetleg, az nem azért van mert nem akarok.


Most megyek, de majd jelentkezem Puszi Gabi

2008. máj. 28. 06:36

Szia Gabi!!


Na ugy néz ki a bárányhimlőt hamar átvittük mert már nem jön ki a pötty:) Holnap viszem a gyereket dokihoz hogy adja ki hétföre az igazolást, remélem vihetem már öcsit bölcsibe mert már kikészit olyan rossz:):)

A Ricsikével minden rendben van eszik meg alszik, néha fent van de akkor is csak nézelödik. Az éjjel is nagyon jól tetlt nem akart felkelni de muszály volt megébresztenem mert a cici tele volt és meg kellett etetni:) Őt ma viszem méretni mennyit hizott egy hét alatt. Remélem nem lesz csalodás.

Jövöhéten (vagy utánna)valamikor mennem kell venni egy fotelágyat mert a lányomnak megigértem és azota is eszi a fejem hogy mikor lesz meg az ágya...

Megnéztem a videodat nagyon ari a gyermeked:))Büszke lehetsz rá:)

Amugy Robi fiam is táncol(néptánc) És elég jól megy neki bár jó helyen is van. Bihati táncegyüttesnél.

Multkot 600 gyerekből őt választották ki az egri csillagokhoz és nagyon bűszke voltam rá:)

Na egyenlőre ennyi majd megirom mennyit hiztunk:)

Amugy ha gondolod megmutathatom Ricsit kamin keresztűl:)

Na pusz:)

Csilla

198. kobagabi (válaszként erre: 197. - 8063d44440)
2008. máj. 27. 18:19
Köszike, ez nagyon jól esett:)
2008. máj. 26. 14:53
igen normális dolog baba után vágyni, ismerősöm két vetélés után két egészséges babát szült.Gyerek után vágyni mindig érdemes, sőt !
2008. máj. 26. 14:48
Na a lányom táncáról is tettem fel videót az adatlapomra, ha van kedved nézd meg:)
2008. máj. 26. 10:30
Az adatlapomra én is tettem fel a legkisebbről egy videót. Énekel a drágám kukk meg, puszi
194. kobagabi (válaszként erre: 193. - B4fbf8b286)
2008. máj. 25. 17:51

Szia!


Megnéztem az adatlapon a videókat, meg a Videa.hu-n is. Értékeltem, meg hozzászólást is írtam. Majd kukk meg:)


Nagyon aranyos a kisfiad ! Szuper, hogy jó gyerek. Az egy áldás, hogy el tudsz végződni tőle. Gondolom alapvetően a gyerekeid napközben oviban, suliban vannak. Ki hány éves? Olyan szuper kis családod van. Én is úgy szeretnék babát, de azt hiszem az anyagiak miatt nem lehetlesz majd.

Me most elő is léptettek, több a meló, és a pénz sem rossz:) Így azt hiszem a babáról már le kell mondjak. Pedig jó lenne:)


Sajnálom a bárányhimlős kisfiad. Mi május elején estünk át a legkisebbel rajta. 1,5 hét alatt ment át rajta. Viszont mikor a középsőm 5 hónapos volt, ő a nagylányomtól elkapta, pedgi én is szoptattam:( Ezzel nem akarlak elkeseríteni.

Pusza Gabi

193. b4fbf8b286 (válaszként erre: 191. - Kobagabi)
2008. máj. 25. 07:58

Szióka!!


Hát alapbol elég nyugottak a éjszakák nincs gond a gyerekkel. Öcsi elég félénken fogatta de naprol napra jobban és többször megy hozzá és simogatja a fejét. Nem sok külömbség van hogy eggyel többen vagyunk mert a picit szinte észre se vesszük mert állandoan alszik. Nem rossz egyáltalán és persze a pociját is nagyon szereti. Tettem fel egy pár videot az adatlapra nézd meg:))

Amugy Öcsinek most lesz ideje megszokni a picit mert 10 napig szobafogságon vagyunk ugyqanis pénteken bárányhimlövel hoztuk haza a bölcsiböl igy majd tuti kiidegel.

Rögtön hivtam a dokit nem e lesz baja a picinek de azt mondta nem ha én már voltam bárányhimlős mert a tejen keresztül megkapja a védetséget. ugyhogy ez van. Na majd irok még


Pusz Csilla

2008. máj. 23. 21:45
Ja: a legkisebb hogy fogadta?
2008. máj. 23. 21:44

Szia drága!


Jó gyorsan megérkezett ez a kis drága, aranyos "csöppség". Nagyon-nagyon szép baba, megnéztem iwiwen:)A többi képet is meglestem. Csodaszép gyerekeid vannak!:)

Bírod azért újra az éjszakázást?

Vagy alszik, jó gyerek?

És milyen hogy eggyel többen vagytok! Gondolom azért nehéz, és fárasztó. Pihenj azért amennyit tudsz.

Azért ha visszaolvasod ezt a fórumot, az elejétől végigolvashatod mit írtál. és milyen furcs így látni, hogy izgultál, vajon terhes vagy-e?

Háát nem?

Sokszor elgondolkozom azon, kár hogy ilyen messze vagyunk egymástól. Biztosan jól kijönnénk, és jókat dumálnánk:)


Vigyázz magadra, a picire és a szép családodra:)

Szió Gabi

190. b4fbf8b286 (válaszként erre: 189. - Kobagabi)
2008. máj. 23. 06:15

Na tegnap haza jöttünk:)) A szülés az hamar volt...Éjjel fél 3 kor arra keltm hogy görcsölök (10 perces)és mentem is be a korházba.. Mire beértünk 3 ra addig 5 perces "fájásokkal" irták meg a papirokat aztán beöntés és burokrepesztés... Igazábol csak akkor fájt igazán.. a burokrepesztés elött volt 2 tolofájásom és igy repesztettek meg 3.45 kor...pontban 4 kor meg megvolt a gyerek..

Sajna kapott a magzatvizöl egy kis fertözést igy antibiotikumot kelett kapjon és ezért csak tegnap engedtek ki. Ma papirintézés lesz. Van az iwiwen kép róla és ma a videot is megcsináljuk az is fent lesz. Na majd irok mert etetnem kell most

pusz Csilla

2008. máj. 17. 12:54

Na akkor itt is: Nagyon gratulálok a pici babádhoz. Sok erőt, egészséget kívánok hozzá:)

Remélem hamar hazajöttök és leírod, hogyan is volt, és milyen volt a szülés!


Képet is kérnék a grógúrról:)

Puszilom az egész családot:)

Gabi

188. b4fbf8b286 (válaszként erre: 187. - Kobagabi)
2008. máj. 15. 16:27

Nem fájt a vizsgálat mert ez a doki nagyon jó volt arany keze van:))

Ma is volt nst de semmi fájást nem mutatott. Mig odaértem feszült a hasam de az nst már nem...na de ahogy kijöttem ismét feszült. Igazán meggondolhatná már magát az a gyerek és kibujhatna mert már nagyon nem jó...

Na mindegy csak lesz már valami..

pusz

2008. máj. 14. 20:19

Na, akkor lassan de biztosan haladsz a cél felé:)

Már látod lassan a végét:)

Jó hogy tiszta a víz! Nem fájt a vizsgálat? Mert nekem a kicsivel nézték, de írtóra fájt. Mondjuk nekem közben már hatalmas fájásaim voltak. Nem is értettem miért is nézik:( Már nem mindegy, mindjárt kinn van! Mondjuk vele sokat szenvedtem!

Remélem neked egy gyors, és kevésbé fájdalmas szülésed lesz! Már alig várom, hogy hjírt adj: MOST SZÜLÖK!

Na puszi:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook