Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? fórum

Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
186. b4fbf8b286 (válaszként erre: 185. - Kobagabi)
2008. máj. 14. 16:18

Na ma is megvolt az nst és voltak fájások is söt most is vannak de még nem rendszeres.....ugyhogy lassan de biztosan hat a kola:) Na sikerült egy dokit elkapni és elmagyaráztam neki hogy miért akarok egy vizsgálatot és megértette és meg is vizsgált söt még a magzatvizet is megnézte hogy tiszta e. Ugyhogy azt mondta hogy nem lehet megjosolni mikor indul meg a baba mert lehet hogy még ma este de lehet csak 2 nap mulva. De az a lényeg hogy a gyerekkel semmi baj nincs és a viz is tiszta igy már tudom hogy rendesen kap oxigént. Szóval mostmár nyugottabb vagyok...

Holnap is megyek és ha tudok még irok

Pusz Csilla

185. kobagabi (válaszként erre: 184. - B4fbf8b286)
2008. máj. 14. 12:42

Nem semmi egy csajszi vagy! Kólától szülés! Hát ilyet még nem hallottam:) De hátha!

Csinálj egy pár gugolást! Meg tudod "az" is segíthet!:)hihi


Pusszanat:)

2008. máj. 13. 19:29

Na még ma sincs semmi....ma jó volt az nst de ma se vizsgáltak meg...igy ugy döntöttem leiszom magam:)) Vettem egy kis kolát hátha az meghozza a hatást....anno bejött most is feszülgetek csak nem eléggé......

Mostmár tényleg tul akarok lenni ezen:)

Na majd irok még..

Pusz

2008. máj. 12. 21:32
Bab= baba (már írni se tudok)
2008. máj. 12. 21:32

Szió!


Ne aggódj! Ki fog az a bab jönni onnan, előbb vagy utóbb:) De ki fog, ez a lényeg!

Engem inkább az idegesített fel, hogy egy doki, hogy nem néz meg, ha elvileg nem volt jó az első nst? Meg kellett volna néznie! Nekem is volt pár ilyen nődokis köröm! Utáltam. Túlleszel rajta meglátod, és akkor már csak a babára fogsz gondolni! Az ilyen hülyéket csakhamar elfelejti az ember:)

Puszillak

És köszi a gratu, a cégvezetés egy jó ötlet:) Van eszembe:) Pusza

2008. máj. 12. 19:21

Amugy gratulálok a kinevezésedhez:)Tudod a csoportvezetö után jöhet a cégvezetés is:):)

Puszi

2008. máj. 12. 19:19

Na voltam ma is nst-n, de ki is akadtam....Megcsinálták a vizsgálatot és azt mondták meg kell ismételni mert a pulzusa egyforma ha mozog vagy ha nem mozog...Erre én rákérdeztem hogy lassult akkor a szivhangja?? Válasz: Igen ugyhogy meg kell ismételni...Mondom jol van de szeretném ha megnézne egy orvos hogy nem e tágultam tovább vagy nincs e valami válltozás...

Megcsinálták a második nst-t és közölte a doki pontosabban üzente a növérrel mert arra se méltetott hogy megnézzen kinek ad véleményt...hogy jo az nst és nem indokolt a vizsgálat jöjjek holnap ujbol nst-re....

Na nem semmi...

Kezdek idegrohamot kapni sose lesz már meg ez a gyerek....

Na majd holnap elkapok valami másik orvost...

Nagyon utálom a nöi orvosokat(nögyogyászokat)

na pusz majd irok még

Csilla

2008. máj. 11. 21:35

Na írtam egy hosszút erre elszállt!:(


Röviden: nagyon várom már azt a babót, kíváncsi vagyok rá:)

Holnap minden kiderül:)


Jó hírem van: csoportvezető lettem pénteken kineveztek!:) Több pénz, több munka:(


De jó kihívás:)

Várom a híreidet puszzi Gabi

2008. máj. 11. 08:41

Még a helyzet mindig válltozatlan:( Holnap NST aztán kiderül hogy bent e tartanak vagy nem!! De már tényleg jó lenne ha történne valami mert ez a várakozás az idegeimre megy....Remélem mostmár mihamarabb tudom küldeni az smst és ahogy haza is érek a korházbol teszek fel képet a kicsiröl is.

Pusz Csilla

2008. máj. 8. 14:20

Megint eltelt egy nap! Majdcsak közelebb kerülsz már a picidhez.Tudom ez a vége a legnehezebb. Nekem is az volt:( Alid vártam, hogy beinduljon végre:(

De eljön az is meglátod. Ha máshogy nem a doki egyszer csak észbekap, hogy hopp ez magától nem megy!:)

Puszi Gabi


U.i.: Jó volt msn-en dumálni

176. b4fbf8b286 (válaszként erre: 175. - Kobagabi)
2008. máj. 6. 13:11

Na nem mond a doki semmit. Mondom neki nézzen meg mert ugy érzem lejjebb van a gyerek feje erre ö csak azt hajtja ha fájásom van mennyek be....hiába mondom neki hogy nem volt az 5 szülésemnél fájásom és mind beinditották. Nagy nehezen megvizsgált de nem mond semmit csak beirta a könyvembe hogy a hüvelyvizsgálat M6.csak azt nem közölte mit jelent hiába kérdeztem. Ugy csinált mint aki süket. A derekam fáj ülni nem tudok rendesen mert olyan érzés mintha a gyerek fején ülnék és nyomnám.. Hát majd lesz valami.

Felvettelek msnre.

Pusz Csilla

2008. máj. 4. 22:10

Fú, te szegény! Biztosan rossz lehetett az estéd!:( A dokinak meg mondd el mi is volt az előzőekkel! Nem ugyanannál szülsz, akinél eddig? Mert akkor viszont tudnia kellene veled mi a helyzet:(


Az meg nem baj, hogy nincs kiságy, az én lányomnak sem volt, ő is babakocsiban aludt:)

Jó sokáig kitartott. Mikor meg hazajöttünk, itthon ugyan volt kiságya, de nem akart abban aludni, így mindig velem aludt:) Így értem a helyzeted:)


Meghát tudod: sok jó ember kis helyen is elfér:)

Na puszó várom híreidet:)

Gabi

2008. máj. 4. 07:16

Hát az este nagyon szarul voltam...feszült a hasam és fájt a derekam. kezdtem remélni, hogy menni kell aztán elálmosodtam. Ha keddig nem jön magátol akkor én is kiváncsi leszek mit fog mondania doki, mert szerintem már jobban ki vagyok nyilva mint voltam, de mult héten se nézett meg a doki, mondván majd jön ha akar ugyis megérzem ha fáj. csak az a baj hogy egyik szülésemnél se volt fájás csak hasfeszülés és csak akkor jöttek fájások mikor repesztettek... na mindegy majd kiderül..

A babának minden be van már készitve mindene megvan csak a kiságy nincs, mert sajna nagyon kicsi a lakás igy nem fér el sehova. Igy kénytelen voltam nagy babakocsit venni hogy kényelmesen elférjen benne egy darabig, éjjel meg ugyis mellettem lesz..

Csak már jönne....

Egyre szarabbak az aesték mert addigra már a gyerekek is jol kifárasztanak.

Na majd jelentkezem.

Pusz Csilla

173. kobagabi (válaszként erre: 172. - B4fbf8b286)
2008. máj. 3. 22:26

Szióka!


Hát mi a Majálist itthon ágyban fekve töltöttük:(

De ma már mindenki jól van!:)


Az sms jöhet bármikor. A telómat sosem kapcsolom ki:) És a kicsi fiamhoz éjjel is fel szoktam kelni:)De jó lenne egy ilyen hírre is felkelni:)

Úgyhogy csak bátran küldd:)


Tudom a várakozás nem jó. De a babó tudja mikor kell jönnie. Minden oksi lesz, meglátod!

Gondolom már minden a helyén: kiságy, rucik. Márcsak a baba hiányzik. De jön ő is meglátod:)

Várlak 6-án a hírekkel. Mit is mond a doki. Ha addig meg történne bármi, akkor meg az sms-t várom:)

Na pusza Gabi

2008. máj. 3. 07:03

Szia!!


Hát még mindig semmi, majd 6-án megyek nst-re. Pedig még a gyerekeket is kivittem a majálisra hátha az a sok séta hatásos lesz:) De ez a gyerek lustálkodik és jobban érzi magát ha bent van:)

Az smst meg küldöm bármikor szülök ugyhogy lehet hogy az éjjel lesz:)

Ez a sok várakozás a legrosszabb.....utálok várni de ez van.

Na majd irok még:))

Pusz Csilla

171. kobagabi (válaszként erre: 170. - B4fbf8b286)
2008. máj. 2. 19:55

Szió!

Pedig én már azt hittem azért nem jelentkezel, mert megvan a baba!:)

Nade majdcsak eljön az ideje. Ha meg már nyitva vagy akkor még inkább. Deha csak a szülés kiírt idejekor jön, már az is igen közel van, ez tartsa benned a lelket!

Nekem is sokszor lustizott a legkisebb az Nst-n. Sokszor ismételni is kellett e miatt.


Velünk nem sok semmi van, csak betegek vagyunk:(

Legkisebbem bárányhimlős. Én a férjem, és a középsőm valami szörnyű vírust kaptunk el. Hányás, hasmenés, izomfájdalom.

A lányom egyenlőre jól van:)


Vároma híreket rólatok. Gyors szülést, egészséges babát:)

Pusza Gabi

2008. ápr. 28. 17:26

hát mióta irtam azota ujból eltelt egy pár nap és még mindig semmi....ma is voltam nst-n és 40 percig figyelték a gyereket mert a kis lusti bealudt, alig birtuk felkelteni. Azt mondta a doki hogy csodálkozik azon hogy nem indul be mivel már nyitva vagyok. Hát pedig már jó lenne ha lenne valami...

na majd jelentkezem

pusz

169. b4fbf8b286 (válaszként erre: 168. - Kobagabi)
2008. ápr. 19. 18:49

Egész pontosan május 12 re vagyok kiirva, de tartok attol hogy mivel a doki azt mondta hogy már bármikor megszülhetek igy a pici kivárja a májust:) Pedig már jo lenne ha kint lenne.

Amugy elvileg hétfön lépek a 37 hétbe:)

Pusz

Csilla

168. kobagabi (válaszként erre: 167. - B4fbf8b286)
2008. ápr. 19. 12:52

Nem semmi, hogy még több szülés után is hogy becsapódhat az ember. Ezért igaz, az hogy minden terhesség és szülés is más!

Majdcsak megszületik az a pici, és könnyebb lesz!


Egyébként pontosan mikorra vagy kiírva? 37 hetes vagy ugye? Mert azért addig jó ha a pociban marad:)

Jelezzd ha bármi van:)

2008. ápr. 18. 20:21

Hát még semmi nem akar történni:( Vannak ugyan feszülések hogy igy hogy ugy de ez még kevés.... Bementünk a korházba mert 5 percesek voltak a feszülések és ugy éreztem mintha szivárogna a viz, de nem... megnézett a főorvos és azt mondta hogy még magas a méhszáj és nehezen éri el a babát, de ez valoban beindulhat bármikor. Ugy engedett haza, hogy mondtam itt lakok a korház mellett és ha kell 5 perc alatt bent vagyok. Pedig már jó lenne ha ez a cseppség eldöntené hogy kijön mert már igen nagy teher és jo lenne már túl lenni rajta. Ezt a várakozást utálom a legjobban. Na majd irok hogy mi van:9

Pusz Csilla

166. kobagabi (válaszként erre: 165. - B4fbf8b286)
2008. ápr. 14. 21:13

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen, és várom az smst!!!

Puszi

165. b4fbf8b286 (válaszként erre: 164. - Kobagabi)
2008. ápr. 14. 12:07

Na ma voltam a dokinál....azt mondta hogy vasárnapig birjam ki és utánna szülhetek:) ugyhogy nem lesz 4 hét.. Jövöhéten hétfön kell visszamennem nstre de a doki azt mondta hogy szerinte nem megyek már akkor mert meglesz a gyerek:))amugy meg nyitva vagyok már ugyhogy bármikor jöhet:)) Majd küldöm az smst ha meglesz a Ricsi baba:))

Addig is pussz

Csilla

164. kobagabi (válaszként erre: 163. - B4fbf8b286)
2008. ápr. 10. 19:35

Úristen! Már csak 4 hét!!!! Még most derült ki, a baba, és már mindjárt

+ezedben is lesz:)

A fájdalmat sajnálom, nem sokára vége lesz! Ez legyen szem előtt! Meg az, hogy lesz egy édi-bédi kisbabád!:)


Ha írok pü-ben egy mobilszámot dobsz egy sms-t ha megszültél? Jó volna elsőkézből értesülni a nagy eseményről:) Meg remélem teszel majd fel a picurról képet! Várom nagyon!


Mi jól vagyunk, lassan befejezzük az építkezést, és mostmár azt is tudjuk, olyan július közepén költözünk be! Addigra lezajlik a lakáseladás (régi), már van normális vevő, a banki dolgok folynak!:)


A babatéma nálunk napolva, mert dolgozom ezerrel! Jó a fizum, így nem akarom egy darabig abbahagyni!

Puszillak benneteket! Gabi

2008. ápr. 10. 17:50

na szia!!

Már rég irtam, de nem is történt semmi különös. Tők szarul vagyok már nagyon várom hogy vége legyen...és még 4 hét......a hasam akkora mint egy hordó és mozogni is alig birok. Elmentünk megvenni a dolgokat a kicsinek, mostmár megvan mindene. Nekem is be van pakolva a korházra minden mert bármikor mehetek. Hétfön már mennem kell nst-re és valoszinü hogy meg is nézetem magam mert nincs kizárva hogy ki vagyok nyilva, a hasam egyfolytába görcsbe van és tök kemény.. Kiváncsi vagyok mit mondanak hétfön...na majd irok


pusz

Csilla

162. kobagabi (válaszként erre: 161. - Kobagabi)
2008. márc. 7. 13:19
Ja! És akkor nem is beszéltem a mellfájdalmaimról. Az is szörnyű emlék számomra!
161. kobagabi (válaszként erre: 158. - B4fbf8b286)
2008. márc. 7. 13:18

Fú, hát akkor ez alkati dolog nálatok! A szülés utáni dologról meg tudom milyen. A legkisebbel nekem is olyan méhgörcseim voltak, még sírtam is. Ráadásul adtak még injekciót is, hogy a méh gyorsabban összehúzódjon. És így az mindig fel*zta a fájdalmat. Rettenetes volt.


Remélem most te is és majd én is ha odakerülünk megússzuk ezt a részét a dolognak:)


Puszillak

160. kobagabi (válaszként erre: 159. - 53cc09e608)
2008. márc. 7. 13:16
Köszi a megnyugtatást, én is így gondolom!
2008. márc. 6. 16:35
Persze ,hogy normális ,ha szereted a gyerekeket akár többet is szülhetsz ! Tudod Te milyen jó érzés ,én most vagyok 50 éves és van egy 33 éves hugom ,akivel imádjuk egymást! :))) Persze van még másik 6 testvérem is akik egy kivételével nagyon fiatalok .
158. b4fbf8b286 (válaszként erre: 157. - Kobagabi)
2008. márc. 6. 12:36

Mindegyik gyereket simán és hamar is szültem evvel nem volt baj. Én egyikkel se szedtem semmilyen vitamint és jo sulyban volt mind. Sőt a Rikinél öszesen 6 kg-ot hiztam és 3.75kg-mal szültem. Még a szülésznövel veszekedtem is hogy nem lehet ekkora a gyerek mert nem hiztam szinte semmit. Nem akarok semmi vitamint szedni. A tesom a lányát 4.65 el szülte és ö se szedett semmit. Mondjuk nem is a szüléstöl tartok, inkább az utánna lévő pár órától, mert Öcsinél a csempét szedtem le a falról olyan görcseim voltak. De már nagyon túl lennék rajta.

Na majd jelentkezem.

Pusz

2008. márc. 6. 09:17
Ja még annyi: azt mondják a sok vitamin is fel*zza a babát. Lehet benne valami, mert a lányommal végig előírásszerűen szedtem! A többiekkel nem végig, és csak minden másnap. Így ők kisebbek lettek. Csak egy tipp!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook