Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? fórum

Szerintetek 2 vetélés után és 3 egészséges gyerek mellett normális dolog-e baba után vágyni? Lehet -e segíteni a terhesség megtartását? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
126. kobagabi (válaszként erre: 125. - B4fbf8b286)
2007. dec. 11. 18:30

Jajj, de jó, hogy kiderült, mi is lesz!!! Bár úgy láttam így is fiúuralom van nálatok, de gondolom azért nem bánod, csak egészséges legyen!

Majdcsak megérzed őt mozogni nemsokára szerintem! ne aggódj!


A pénzed miatt szerintem meg intézkedj! Én onnan mikor először telóztam kb. 2 nap alatt elintéztem! Biztosan tekintettel lennének arra, hogy jön a Karácsony! Lehet te is megkapnád soron kívül! Te most táppénzen vagy?

Meg is értelek, hogy szar így várni az ünnepeket!

Meghát azért csak ott az 5 gyermeked, nekik nem mondhatod, hogy a Jézuskának nincs pénze!

Mi sem visszük most túlzásba az ajándékozást! A gyerekek kapnak valamit, mi meg nem nagyon! Bár én most veszek magamnak egy telót, azt gondolom az az én ajándékom!


Ma voltunk az ügyvédnél adategyeztetésre, és holnap írjuk a szerződést! Így holnap eladjuk a házunkat! Március 31-ig kell kiköltöznünk!

Már várom, hogy az újba költözzünk, bizti jó lesz!

Most már kezd pofás lenni! Lassan burkoljuk, és szinezzük!

Puszi neked! Jelentkezz az újabb hírekkel!

125. b4fbf8b286 (válaszként erre: 124. - Kobagabi)
2007. dec. 11. 16:26

Nos ma voltam az Uh-n és kiderült hogy fiú lesz. A monitoron látszott hogy mozog de még minig nem érzem....

Én még mindig nem kaptam meg a pénzem az államkincstártól ugyhogy egy kicsit ideges is vagyok miatta, mert ha nem jön meg akkor nem tudom mi lesz karácsonykor...


Örülök hogy kezd alakulni a házatok sok erőt hozzá!!

124. kobagabi (válaszként erre: 123. - B4fbf8b286)
2007. dec. 8. 14:40

Szerintem minden rendben lesz!!! A 3. babát én is később éreztem meg, mint az előző kettőt!

Pocis képet nem akarsz felrakni? Szívesen megnéznélek!

Szorítok, hogy kedden minden okés legyen! Várom a híreket!


Képzeld! Nekünk meg lett vevő a házra! a jövőhéten papírozunk, és viszem is be a földhivatalba azon nyomban a papírokat!!!!


A fizu dolog is megoldódott! Felhívtam az Államkincstárt, és elintéztem, így megkaptam tegnap hóközi kifizetéssel!

De január 2-vel dolgozom, és az akorri béremet meg kellene emelniük, mert diplomás vagyok, és még nem aszerint kapom a bért! Remélem minden okés lesz azzal is!!!


Az új házba megvettük az ajtókat, ablakokat, épp ma állítják be őket! Már alakul!!!

A mostani házból március 31-ig kell kiköltöznünk! Remélem addig elkészülünk a másikkal! Januárban szerelik a gázt, és a vizet is!

Már nagyon várom, milyen is lesz ott lakni!!!

Biztos szupi! Csak jó sokat kell majd 20 évig nyögni miatta! De nem érdekel! Eddig is volt valahogy, eztán is lesz!


Puszikállak, és várom a híreidet!

123. b4fbf8b286 (válaszként erre: 122. - Kobagabi)
2007. dec. 7. 06:46

Szia!

Az AFP jó lett de valami van a vizeletembe amiröl csak annyit mondtak hogy valoszinü baj van a vesémmel, igy irtak antibiotikumot és azt kell szedjem. A derekam majd leszakad ugy fáj.

Most 17-08 hetes vagyok és nem érzem a baba mozgását pedig szerintem már kellene éreznem, mert a többieket már 15 hetesen éreztem. Ugyhogy ez idegesit, de a dokik nem mondanak semmit. Mostmár csak kibirom ezt a pár napot remélem kedden a saját szemeimmel látni fogom az uh-n hogy nincs baj a babával.


Hát nekem is akadt egy kis pénz gondom, én se kaptam meg a pénzem pedig már 3-án meg szokott jönni.Igy most egy fizuból vegetálunk ami nem tudom meddig fog kitartani bár ugy sporolok hogy az nem igaz. Dehát a mi drága kormányunk erre nagyivbe sz...ik.

Na mindegy csak lesz valahogy.....


Majd megirom mi volt az uh-n (kedden megyek)

Addig is pusz

122. kobagabi (válaszként erre: 121. - B4fbf8b286)
2007. nov. 30. 20:43

Majdcsak túl leszel rajta, és a baba kárpótol!!!


Szorítok, hogy az AFP jó legyen, meg minden!!!!

Biztosan jó lesz!!! Hány hetes vagy már? 16 körül? Vagy már 17? Úgy rohan az idő, nem is igaz!!!


Nekem most 27-én megjött!És nem fájt semmim! Úgyhogy valószínű a ciszta vagy felszívódott, vagy zsugorodott!!!


A házre sok jelentkező volt már, de még egy sem fix teljesen, és már csak 1 hónap van hátra!:(


Most meg még a munkahely miatt is eszem a kefét! Szabin vagyok ugyanis okt. 27-től, de még pénzt nem kaptam:( Itt a mikulás Karácsony, én meg nem kapok fizut!!! Jó mi? Valaki elfelejtette lejelenteni, hogy szabin vagyok!!! Most meg a családom szív miatta!!!

Így is nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk most az építkezés miatt!

Ja! Tettem fel képet a házról! Ha van kedved nézdd meg!


Puszi neked, és hébe -hóba azért jelentkezzél!!!!

Adj hírt magatokról!

121. b4fbf8b286 (válaszként erre: 120. - Kobagabi)
2007. nov. 30. 15:55

Hát igen...akkor jó ha mindent meg tudunk oldani!! Gondolj bele mi lenne ha nem lennének gondok...dög unalom lenne az élet.

Szoritok nektek hogy minnél hamarabb összejöjjön a dolog.


Gyogyszert nem szedek, mert azt mondta a doki hogy minden ok a gyerekkel, de attol függetlenül a hasam fáj:( Az AFP-t levették majd jövöhéten lesz kész és 11-én meg megyek az Uh-ra. Remélem akkor már tuti hogy megmondják mi a helyzet.

Amugy erősen gondolkodom arról hogy császárt fogok kérni, mert el akarom kötettni magam. Ha ezt a terhességet túlélem akkor már tuti nem akarok mégegy gyereket, mert ezt is nagyon nehezen viselem. És még hol van a május.......

120. kobagabi (válaszként erre: 119. - B4fbf8b286)
2007. nov. 22. 21:04

Annyira jó érzés, hogy mi azért így elbeszélgetünk egymással!!! Jó hogy megismertelek, belevaló stramm csajszinak tartalak téged! Na engem se kell félteni, mert eddig akármi gond akadt én mindig addig hajtottam, amíg meg nem oldottam!! Most is így lesz ez, csak amíg nem látom a végét, addig para van!

De van egy vevőnk, tegnap jött, és tetszik neki minden! Már csak az kell, hogy kölcsönt, és szocpolt is kapjanak!!! A papírokat az éven megírjuk, és a földhivatalhoz érkeztetni kell! Aztán a banki dolog meg majd intéződik januárban, az már nem lényeg!! Egyébként is januárban születik meg a második babájuk!


Veled is minden rendben lesz!! Gyógyszert nem szedhetsz a fájdalomra?

Most én kivárok, majd 8 nap múlva kell megjönnie, remélem fájdalommentesen!

119. b4fbf8b286 (válaszként erre: 118. - Kobagabi)
2007. nov. 21. 09:37

Hát ez a magyar kormány hogy finom szavakkal éljek egy nagy kalap sz.... se ér, mert csak a gazdagoknak kedvez a szegények meg le se vannak ejtve...De mi kisemberek ez ellen nem tudunk mit tenni..


Amugy nem mondták mitöl van de már a kisfiunál is volt végig. Remélem elmulik mert nem tul jó.

118. kobagabi (válaszként erre: 117. - B4fbf8b286)
2007. nov. 20. 19:53

Persze, hogy ki vagyok akadva!!!Hétfőn a drága kormányunk hozott egy olyan törvényt, amitől mi lehet hogy csődbe is megyünk!

2008.01.01-től nem lesz lakásszerzési kedvezmény!!! Mi most építkezünk, az építkezés kb. felénél tartunk! Van egy házunk ezen kívül, amit eladnánk, a pénz pedig az építkezés befejezésére menne!!! Igen ám, de ha ezen az éven nem adjuk el a lakást, akkor nem írhatjuk jóvá adó szempontjából, hogy építkezünk, és a teljes összeg után adózni kell, hiába lakáscélra fordítjuk az összeget!

Azt jelenti ez nekünk, hogy adó címén 2 milliót ki kellene fizetni, de akkor hogyan fejezzük be a házat????

Teljesen ki vagyok bukva, nem eszem, nem alszom, mert azt látom magam előtt, hogy itt vége mindennek! Félek, féltem a gyerekeimet, mi lesz velünk!!!


Hát nagyjából ennyi! Ráadásul volt vevőnk, de visszalépett, most lett másik, de annak nem szívesen adnám el! Ha nincs más, akkor eladom neki is! Csak sajnálom, mert azért dolgoztunk vele, ezek meg nem fognak törődni az egésszel!


Neked meg minden jót kívánok, a pocifájás, meg majdcsak múlik! nem mondták, mitől van?

117. b4fbf8b286 (válaszként erre: 116. - Kobagabi)
2007. nov. 20. 13:42

Hát igen de ez a hasfájás nem akar mulni....már az elözzö terhességnél is sok gondot okozott és ugy néz ki ez most is meglesz..

A tesommal nem volt semmi baj és a lányával se (azota lett neki mégegy lánya)

Ahogy a szavaidból kiveszem eléggé ki vagy akadva de nem tudok más tanácsot adni csak azt bizz benne és nagyon sok kitartást mindenhez neked!!! ÉN SZURKOLOK NEKED!!

116. kobagabi (válaszként erre: 114. - B4fbf8b286)
2007. nov. 18. 15:30

ÚÚÚ, már ennyi idős vagy? Hogy elszaladt az idő?

Már lassan szülni fogsz, azt veszem itt észre!!!!

Minden jót neked!

Fú a tesódnak akkor szörnyűbb volt, hogy terhesség alatt kellett műteni! De nem volt semmi baj, igaz?

Én most nem vagyok túl jól, a lelki világom ma elég szar! Sírni tudnék!

Történt egy-két dolog, és félek belebukunk!

Nem tudom mi lesz!

115. b4fbf8b286 (válaszként erre: 112. - Kobagabi)
2007. nov. 18. 11:30
Ne félj a hugomnak is volt ilyesmi baja mondjuk öt a terhesség alatt kellett müteni. Azota szült mégegyet ugyhogy kitartás menni fog neked is. Én szurkolok neked!!
114. b4fbf8b286 (válaszként erre: 113. - Kobagabi)
2007. nov. 18. 11:28
15 hetes, de állitolag ha olyan a képminöség és ugy fekszik akkor megállapitható, de az nem 100% os...majd a következönél biztos mutetje magát:))
113. kobagabi (válaszként erre: 111. - B4fbf8b286)
2007. nov. 11. 19:54
Mennyi idős is vagy most? Még nem hiszem, hogy ilyenkor látják a nemét, nem?
112. kobagabi (válaszként erre: 111. - B4fbf8b286)
2007. nov. 11. 19:53

Hát nagyon örülök, hogy a baba okés! De neked jobbulást, és kitartást!

Hááát én sem vagyok túl jól! Képzeld szeptember 29-én volt mensi, azóta semmi! okt. 27-én kellett volna! Késett, egészen 5 napig! Minden jel terhességre utalt! Magas hő, cicfájás, mensikésés, hányinger! De egyik estére szörnyű fájdalmaim lettek. Szülési fájdalmak, amik egyre erősödtek! Azt hittem megint elvetélek, azért! Reggel már nem bírtam tovább, elmentem dokihoz! És legnagyobb meglepetésemre nem terhességet, hanem egy hatalmas 4 cm-es baloldali petefészekcisztát talált! Ez olyan hormonokat termel, ami álterhességet idéz elő! Doki mondta, volt, hogy valakinek még a tesztje is pozitív lett!

Akkor mikor doki megvizsgált "megjött"! Vagyis két napig barnáztam, és annyi!

Most gyógyszeres kezelést kapok, aztán ha 2 hónapig nem múlik, műtét!!! Félek! Doki mondta, lehet már akkor is azért mentek el a babáim, mert ez ott volt! Dehát eddig nem okozott nekem panaszt! Nem értem hogyan lehet egyik hónapról a másikra, hogy ilyen tüneteket produkáljon!

Most ezt kell kikúrálni, úgyhogy babaprojekt tolódik! Csakhát fiatalabbak már nem leszünk! A férjem már 40 éves, én 32 lassan! Lehet ezzel vége a babaprojektnek is?!

Szomorú vagyok, és félek nagyon a jövőtől!

111. b4fbf8b286 (válaszként erre: 110. - Kobagabi)
2007. nov. 8. 12:20
Szia! bocs hogy régen irtam de még mindig nem vagyok tul jól. Voltunk Uh-n és azt mondta az orvos semmi baj nincs a kicsivel.77mm jó a szivverése, megvan a keze lába, még integetett is:) csak nem mutatta meg magát igy még mindig nem tudjuk a nemét. De az a lényeg hogy egyenlöre minden ok.Remélem a következö Uh-n már megmutatja magát. Szoritok nektek remélem összejön mihamarabb. puszi
110. kobagabi (válaszként erre: 107. - B4fbf8b286)
2007. okt. 12. 11:27
Hát talán mondani könnyebb, de állandóan ezen jár az agyam! Na meg automatikusan ki tudom szűrni az ilyen műsorokat, olvasnivalót...stb. Nagyon érzékeny vagyok a témára, és mintha mindig még a csappól is ez folyna! Vagy csak nagyon erre vagyok kiélezve? Hát próbálom azért megfogadni a tanácsod, és nem görcsölni rajra annyit!!! Végülis van már 3 szép gyermekem is, és ők erőt adnak!
109. kobagabi (válaszként erre: 108. - Cikicakk)
2007. okt. 12. 11:25

De olvastalak! És el is képedtem, hogyan lehet lelkileg kibírni 8 vetélést! Nem mondták az orvosok mi lett a baj? És a picid is magától lett? Szedtél esetleg valamit, hogy támogassa a szervezeted és a baba megmaradását?

Én sem adom fel, és szülnék akár még 41 évesen is ha besikerülne!!!

2007. okt. 12. 08:10
Én már írtam,egyszer,de lehet,hogy nem olvastad.Nekem a két fiam között 8 vetélésem volt,mégis egészslges gyermekem lett.Fel a fejjel,ma már sokkal fejlettebb az orvostudomány mint mikor én voltam fiatal.Első gyerek 1977. második gyerek 1996./ 41 évesen
107. b4fbf8b286 (válaszként erre: 106. - Kobagabi)
2007. okt. 12. 07:58
Hát ha elfogadsz egy tanácsot akkor ne erre gondolj hanem arra hogy lesz nem sokára egy baba a pocakodba (lányom szavával élve:pocókádba)és akkor könnyebb lesz....
106. kobagabi (válaszként erre: 105. - B4fbf8b286)
2007. okt. 11. 18:20
Akkor május 12 számodra a nagy nap! Remélem hamar nekem is lesz ilyen napom! Olyan hülye tegnap óta a hangulatom!!! Tegnap született volna meg az elvetélt gyermekem! Ez a szomorúság rajtam azóta is tart. Ebből a gödörből csak egy újabb baba tud kihozni!
105. b4fbf8b286 (válaszként erre: 104. - Kobagabi)
2007. okt. 11. 13:58
Elvileg május 12:)) de messze van még....
104. kobagabi (válaszként erre: 103. - B4fbf8b286)
2007. okt. 10. 13:58

Nem tudom miért, de mikor a legkisebbet vártam, én is mindig a szódavizet ittam. Az valahogy jó volt! Pedig előtte én sem nagyon csíptem! A mai napig iszom azóta, hol szódát, hol meg ásványvizet!

Köszi a drukkolást, ha lesz valami mindenképp írok!

Ja, akkor mikorra is vagy kiírva? Csakhogy képben legyek! Köszi

103. b4fbf8b286 (válaszként erre: 102. - Kobagabi)
2007. okt. 9. 19:16
Hát vagyogatok..a rokák még itt vannak bár már nem olyan erősen, de azért vannak még:) Nekem most az ásványviz jött be, pedig nem szeretem. Voltam a kötelező laborvizsgálaton és nov. 6-án megyek a uh-ra. A héten még kell menjek a körzetihez is. Szoritok nektek..hajrá!! Pusz majd irok ha lesz valami ujjab hir:))
2007. okt. 9. 18:29

Nyikhaj már két hete nem hallunk felőled! Minden oksi nálad? A rókák elmentek már a házad tájáról?

Mi is tervezzük a 4.et erősen. Teát iszom, és úgy néz ki ma, holnap pé van! Úgyhogy mindent beleadunk!!

2007. okt. 8. 14:53
Titkon én is kislányra vágyom a fiaim után! Igaz van egy lányom, de ő a férjemmel nem közös gyermek: Így mindketten várjuk, hogy a 4. gyermek lány legyen, na persze ha összejön. Most iszom a málnalevél teát, a lányok a másik fórumon tutira mondják segít! Hát majd meglátjuk!
100. HusiNyuszi (válaszként erre: 99. - A1a24a7504)
2007. okt. 8. 13:39
Köszi, Neked is! A kislányért egy icipicit azért irigyelhetlek, ugye? :-))) Nekem meg kell várnom, amíg a fiaim hoznak haza kislányokat :-)))
99. a1a24a7504 (válaszként erre: 85. - HusiNyuszi)
2007. okt. 7. 08:10
Gratula!Gyönyörű gyerekeid vannak!
98. kobagabi (válaszként erre: 95. - 25c0404375)
2007. okt. 4. 20:55
Szia Mese! Husinyuszi megelőzött! Igen nekem a harmadik fiam rögtön egy vetélés után fogant. Kb.3 hétre rá, ahogy a küret volt! És nem volt semmi bajom a terhesség alatt! Úgyhogy ne keseredj el! Tudom, most nehéz, de ezen csak akkor és csakis akkor fogsz túljutni, ha egy újabb baba megfogan! Addig sajnos sokszor eszedbe lesz, és ez nem baj, csak tudom fájdalmas. De az idő majd kiforrja meglátod. Látod nekem még a 3. gyerekem után most februárban is volt egy vetélésem, és azóta is tervben van még egy lurkó, azért is indítottam a topikot, mert reméltem, nem egyedül vagyok itt ezzel! Hát kitartást neked!!!! És reménykedj, mert a remény hal meg utoljára!!!! Én is azt teszem most, hátha összejöN!
97. 25c0404375 (válaszként erre: 96. - HusiNyuszi)
2007. okt. 4. 19:11
köszönöm...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook