Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1902. ht keksz (válaszként erre: 1893. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:57

Tudod hogy vagyok ezzel?

Nem bántam volna ha nem költözik ide talán..de ha otthon is van az,ami itt..na ezt ,meg azt ahogy elkezdte védeni a házasságát..na ezt nem tudtam elviselni..bárhogy szerettem. Ezzel ölt meg.

2017. ápr. 20. 09:56
Igaz :(
1900. ht keksz (válaszként erre: 1898. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 20. 09:55
Nem.Voltak melói,vagy tudott mihez nyúlni,ha minden kötél szakadt.
1899. ht keksz (válaszként erre: 1895. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 20. 09:54

Gondolom azért most már tesz a férjéért,facen mentek a kis szerelmes nyuszik,meg a reggel várj,majd eszünk együtt.

Eszbe kapott.

Leesett neki,hogy a senki férje kellhet vkinek.

Aki amugy jo ember,tényleg mindent megcsinál,tesz a családért,szépen finoman.beszél..csak az évek alatt igy alakult.

1898. PöttyösPanka (válaszként erre: 1896. - Ht keksz)
2017. ápr. 20. 09:53
A sikeres neje által keresett pénzből kedveskedett neked ajándékokkal. Ez rém cuki.
2017. ápr. 20. 09:49
De ha magadat nem szereted annyira, hogy hosszútávon a szerelem ellenére ne viseld el ezt a helyzetet, akkor sem tudsz egészséges kapcsolatot kialakítani bárkivel.
1896. ht keksz (válaszként erre: 1879. - Hanami)
2017. ápr. 20. 09:49

Többsegében munkanélküli volt.Es emiatt sem mert lépni,mert nem akart eltartott lenni.

Otthon a neje eltartotta.

Ugy mondta,eltartatom magam,megerdemli.

Tehát nem.

Viszont sosem jött üres kézzel,mindig általa volt melóba kajám,édesseg gyümölcs,reggeli,süti...kedvessegek,ajándékozás kölcsönösen!!!!

1895. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1887. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:49
ez az utolsó mondat tényleg jó, nem kell rágódni mi volt hogy volt, szerette jó volt és ezt megőrizni. A másik amit írtál az is találó, hogy bizonyos szempontból strapás a házasság + szerető. De amiket itt a feleségről olvasok az utóbbi pár hsz-ben, hogy munkájában sikeres jól keres nagy egóval nekem az kezd kialakulni, hogy a nej egy kifejezetten szép, sikeres jól kereső nő. Ez utal arra is, hogy tudott ő erről már régen csak nem akart az egészről tudomást venni mert annyira azért nem érdekelte sikeres teljes élete volt csak akkor volt hajlandó tudomást venni az egészről amikor már többen tudták és ez sértette az egóját. Na most a férfi pedig láthatóan nem az a sikeres stb típus, ezért elkezdett kialakulni benne egy jó nagy adag kisebbségi érzés a feleségével szemben "haszontalan vagyok, nem tudok úgy teljesíteni mindenben mint te" és pont talált valaki aki pátyolgatta a lelkét stb. És ezt pont megkapta a házasságon kívüli kapcsolatból. Tehát a felesége mellett túl "kicsinek" érzi magát, kell valaki aki nek megfelel. Nyilván a feleségét továbbra sem zavarja az egész mert nincs miért viszont az meg nem érdekli hogy a másiknak meg károkat okoz ez a kapcsolat
1894. PöttyösPanka (válaszként erre: 1890. - F52a0b4925)
2017. ápr. 20. 09:47
Ezért kellene előbb kilépni a rossz kapcsolatból, és csak utána ismerkedni. Nem pedig egyik rossz viszonyból átesni a másikba.
1893. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1892. - Ht keksz)
2017. ápr. 20. 09:47
Én is próbálkoztam másfelé, de ha szeretsz valakit (akármilyen is), és elkötelezted magad mellette, igen nehéz másik kapcsolatot (normálisat) kialakítani.
1892. ht keksz (válaszként erre: 1876. - Globus)
2017. ápr. 20. 09:44
Lett volna.
1891. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1886. - Globus)
2017. ápr. 20. 09:42
Nálunk fordítva volt, szerintem én voltam otthon a "plátói szerelem", aminek a gyümölcse lassan kamaszodik.
1890. f52a0b4925 (válaszként erre: 1873. - Ht keksz)
2017. ápr. 20. 09:41
Erre mondta azt Nekem egyszer egy "ilyen" pasi, hogy az erős férfiaknak családjuk van, a gyenge férfiaknak szeretőjük van. Ő pontosan ugyanezt élte át otthon. A felesége szó szerint azt mondta neki, hogy ő egy "ilyen" férfinek nem szül gyereket. Ott is az volt, hogy a nő vagyonokat keresett, a férfi sokkal rosszabbul. A nőnek a karrierje számított volna, neki fontosabb lett volna a szeretet, a család - de lépni nem mert - így szeretőt tartott. Aztán amikor elvált, és "megnyerte" magának a szeretőjét, akkor kezdődött minden előlről - ma már a szeretője sem becsüli. Neki is csak arra kell, hogy segítse, merthogy a jólétből kiesett ő is... ördögi kör. Így újra kezdődik a próbálkozás - szerető kell a szerető mellett... szerintem sosem fog tudni kilépni ebből, ő maga is elismerte, hogy gyenge... vannak ilyen férfiak, de biztos nők is.
1889. Hanami (válaszként erre: 1887. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:31
Senki nem írta, hogy mantrazd, csak ha eszedbe jut...De Te tudod :)
1888. globus (válaszként erre: 1887. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:28
Így a legjobb, de sajnos érzelmektől vezérelve nagyon nehéz.
1887. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1884. - Hanami)
2017. ápr. 20. 09:26

Lehet.

Kinek mi a jó felejtés szempontjából.:)

Nekem pölö szörnyű érzés lenne azt mantrázni, hogy egy szemétláda 8 évet elvett az életemből, ennyi ideig át lettem verve, semmit nem ért az ez egész.

Sokkal jobb a tudat, hogy igenis szerettek, voltak jó dolgok is, de ennyi volt és ne továnbb.

1886. globus (válaszként erre: 1885. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:25

Meg ahol nincs szex, de az asszonyka teherbe esett... akkor bevallotta, hogy csak egyszer volt.

Ht keksz annyiban okolható sorsa alakulásáért, hogy amikor felbomlóban volt a házassága- ha jól értem, ez korábban bekövetkezett-, belement a házas férfi viszonyba. Nem ítélem el, hiszen gyakran előfordul ilyen, viszont az elején könnyen irányítható lett volna.

1885. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1880. - Globus)
2017. ápr. 20. 09:19

Van olyan hogy van, és van olyan hogy nincs, semmi sem törvényszerű.

Olvastam itt rengeteg olyan történetet, ahol feleségek panaszkodnak, hogy a férjük hozzájuk sem nyúl.

Vagy olyant is, amikor kiderült, hogy szerető van a képben rögtön szexistennővé változott. Aztán volt egypár olyan is, akinek- "otthon nagyon jól élünk, szeretet van, csak éppen nincs szex, ez gáz?"-története volt.

Ezek mellett persze a rengeteg szinte közhelyszerű történet, ahol valóban megadnak a férfinek mindent: jó szex, jó kaja, kedves feleség, meleg családi fészek, és a pasi mégis félremegy. Szóval van itt minden.

1884. Hanami (válaszként erre: 1881. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:14

Te vagy a beavatott barátnő? :)

Akkor se sztorno!


Szerintem aki felejteni szeretne,annak pont az ellenkezőjere kell koncentrálni.Minden nap tudatosan arra,ami nem volt jó ebben a kapcsolatban.Kulonben benneragad.

1883. PöttyösPanka (válaszként erre: 1876. - Globus)
2017. ápr. 20. 09:13
Ezt értem, csak a szerencsétlenül megválasztott kifejezésre reflektáltam. Az, hogy "évekig >szó szerint< sz.rt rá", azt jelenti, hogy letolta a nadrágját, fölé guggolt, és ... Vizuális típus vagyok, és tudom, hogy nem így értette aki írta, de ez ezt jelenti.
2017. ápr. 20. 09:09
Egy férfinek sokat ér a nyugalom. Ennél csak egy valami ér neki többet: egy helyett két p.nci. Férfiak elképesztően sok energiát képesek belefektetni újabb nők ágyba vitelébe. Női aggyal szinte felfoghatatlan, hogy néha mi mindent megér ez nekik.
1881. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1878. - Hanami)
2017. ápr. 20. 09:08
Nem hiszem, hogy haragudni fog hogy igazolom :) Már átrágtuk vele ezt a témát elég sokszor. Csak a tényekhez hozzátartozik ez is.
1880. globus (válaszként erre: 1877. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:05
Feleségét nem szükséges, általában mese magja az, hogy otthon már nincs szex :)
1879. Hanami (válaszként erre: 1873. - Ht keksz)
2017. ápr. 20. 09:04
Téged segített ez a pasi anyagilag, mikor még jól állt?
1878. Hanami (válaszként erre: 1877. - Atokratokszenhidratok)
2017. ápr. 20. 09:02

Ht keksz épp felejteni szeretné,ne igazold már még Te is.


Gondolom ilyesmivel nyugtatta magát 8 éven keresztül.

1877. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 1869. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 20. 08:52
Cáfolnám, hogy a világ legkényelmesebb dolga ez egy férfinak. Gondolj bele, hogy ha te kétfelé élnél micsoda macera lenne. Rohanni egyik helyről a másikra, közben a munkádat is elvégezni, konspirációk tömege, hogy a másik fél ne vegyen észre semmit. Kétfelé ünnepelni: névnap szülinap, Karácsony. Közben észben tartani, hogy kinek mit mondtál, és két nőnek a szexuális igényeit kielégíteni :)) Persze, hogy belerokkan hosszú idő után a pasi :))) ezt a macerát csakis akkor teszi meg valakiért (valakikért), ha szereti, és szüksége van rá. egy pasinak sokat ér a nyugalom, csak valami nagyobb "cél" érdekében hajlandó feladni.
1876. globus (válaszként erre: 1870. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 20. 08:45

Ha nem is szó szerint, de gyakorlatban kb. azt jelenti, hogy "szükségem van az otthoni állandóságra és a kalandos, külső izgalmakra" is.

Nyitott kérdés az, amennyiben a férfi nem találkozott volna ht keksz fórumtárssal, maradt-e volna tovább a posványban, vagy lett volna valaki más? Soha nem tudjuk meg, pedig befolyásolhatná a véleményünket.

1875. globus (válaszként erre: 1873. - Ht keksz)
2017. ápr. 20. 08:42
Kívülállóként, elfogulatlanul olvasva a történeted teljesen klasszikusnak tűnik. Teljesen érthető, hogy benne élőként másként látod, hiszen érzelmileg érintett voltál, sőt még mindig, nem múlt el nyom nélkül a kapcsolat. Kívánom, hogy amikor sikerül kikeveredni belőle a felejtés útján, lásd reálisan, hány évet veszítettél az életből, miközben mással megérdemelten boldog lehettél volna.
1874. csikil4ny (válaszként erre: 1872. - Ht keksz)
2017. ápr. 20. 08:23
Szerintem mindegy, hogy miért viselkedett gerinctelen módjára, ha egyszer úgy viselkedett. És te ezt elfogadtad. Szerelemből? Megérte?
1873. ht keksz (válaszként erre: 1868. - Csikil4ny)
2017. ápr. 20. 08:09

Valami:hosszu ideig munkanélküli volt,vagy nem volt stabil ami volt.

A neje jol keres.

Aztán nincs önbecsülése,öt egy jövedelem nélküli haszontalan embernek tartották otthon,es magárol is ezt mondja.

Most már beteg is,rokkant ellátást kap.Nincs szabil háttere amivel léphetne.

Azt mondta nemreg,ha lenne önbecsülése már lépett volna.

Ez valóban nagy gát.

De ha a szerelmem a tét???

Én mellette voltam es lettem volna.Én le..om a pénzt.

Ezt tudja.

Es ebben is kételkedtem mar.

Mert vmi csak együtt tartja öket..tuti,nem csak a megszokás.Az borul ha beüt egy szerelem,egy ilyen..

Ott kell lenni vmi olyan összetartozásnak,ami nem szakitható.

Lehet azt hitte igen..de mégsem.

Nem baj..csak nem szólt rola..csak azt látom félti.

Olyan szinten,hogy a szive ide hozta..de nem mert maradni csak kis idöre,mert ketesik ,elöbb haza megy a neje,és balhe lesz..mert ugy volt ,mennie kell.

Mondta is,akkor elmegy az anyjához /aki szeret engem /

es onnan jön hozzám,de kettönkön nem változtat.

És mégis azért tett meg mindent,itt meg azt akarta,amig elül a vihar érjem be kevesebbel..de ö sosem hagy el,szeret..

Agyrém.

Ezt megélni.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook