Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2022. EmmyR (válaszként erre: 2019. - Image13)
2017. ápr. 27. 11:28
Hmm ilyen egyszerű lenne? En nem vok ilyen erős sajnos.
2021. image13 (válaszként erre: 2013. - 4c1a787e8f)
2017. ápr. 27. 11:26

Biztosítékot semmire sem kapsz az életben. Mindent csak elhitetnek veled,vagy remények közt tartanak. Egy feleségnek is ott és akkor van ott a helye amikor ö azt akarja. Független ember és ö sem kényszeríthető semmire. Természetesen akadnak jogi és társadalmi elvárások, amiknek meg kell,felelnünk,de ha körültekintő szemfülesként élsz,akkor sok korláttól megszabadulhatsz. teljesen szabad és független soha nem lehetsz,de már majdnem az megoldható.

Elvira asszonyt nem taglalnám,csak annyit említenék meg róla,hogy jártunk nála Budán gyerekekkel család jellegű tanácsadáson. rá kellett szólnom,hogy ha lehet,akkor ne dohányozzon a gyermekim környezetében,mert azonnal felállunk és elmegyünk. nem vette jó néven. Ettől eltekintve nem vitatom a szakértelmét,bár nekünk nem ö segített.

2020. image13 (válaszként erre: 2017. - Bc681dac13)
2017. ápr. 27. 11:17
Én inkább okosnak mondanám.
2019. image13 (válaszként erre: 2011. - EmmyR)
2017. ápr. 27. 11:16
Gyermekkorom óta sportolok. megtanultam az életben nagyon fontos az önfegyelem,felelősség. kb nyolc évig dohányoztam,és egy nap alatt leszoktam!ennek mér 17 éve. Persze tudom, hogy egy dohányos bármikor visszaszokhat. Én nem! Tudom,hogy mit akarok,és azt keresztülviszem. Olyan embernek tartom magam, aki oda figyel másokra is, annak ellenére,hogy nekem azt tanították,hogy aki mögötted van, azt védelmezd,aki melletted az tiszteld,aki veled szembe száll, azt gyaluld le!/apukám,aki eredményes ökölvívó volt,az ö tanítása/.Akarattal és önfegyelemmel bármin felül tudsz kerekedni. Minden rajtad múlik,a te döntéseden. Van hogy szinte beledöglesz,de ha az eszed és a szíved is azt diktálja,akkor nem mehetsz a farkad után!
2017. ápr. 27. 10:57
Jól beadtad, hogy "csak szex volt, nem jelentett semmt" :P
2017. bc681dac13 (válaszként erre: 2015. - Image13)
2017. ápr. 27. 10:56
Megmaradt seggvakaró HTB, miután lebuktál? Vakmerő egy nő...
2016. image13 (válaszként erre: 2008. - Hanami)
2017. ápr. 27. 10:56
Bocsánat,de néhány mondatban ezt nem tudom lereagálni.Nem megmagyarázni,mert arra nincs szükség.Egyszerüen nem állítunk korlátokat magunknak,vagy másoknak sem.ennyi.
2015. image13 (válaszként erre: 2007. - Csikil4ny)
2017. ápr. 27. 10:52
Kedves Hölgyek, asszonyok,lányok! Nem propagálni szeretném az én életvitelemet. Arról meg közel nincs szó,hogy én nem becsülném a női nemet. Szó sincs szenvedésről, vagy boldogtalanságról. A feleségem háztartásbeli, saját kocsija van. reggelente én viszem a gyerekeket, délután ö hozza el őket a suliból, vagy viszi őket edzésre,angolra,táncra vagy valamelyik szakkörre. reggeltől 16:00-ig általában szabad,mert ritkán főz. Megteheti, hogy egész nap a barátnőivel trécsel, kávézgatnak, plázáznak stb, nagyon jól érzi magát a bőrében. Ezt bármelyik barátnője is elmondaná nektek is. Sőt ,több irigye is akadt már az elmúlt időkben, és évről évre sokkal jobb a kapcsolatunk is.Már alig van vita,vagy veszekedés. Gyermekein nagyon boldogok. kitűnő jegyeket hoznak az iskolából,év végén egy tantárgyból volt csak 4-es.iskola igazgatói dicséretet kaptak mindketten évvégén. Kiváló sportolok is. hétvégén családi napjaink vannak, mozizunk és kirándulunk. Szóval minden egyre jobb, mint régebben. Ha vissza lapoznátok ebben a témakörben,akkor tudnátok,hogy mi a teljes története az életvitelemnek. Sajnálatos módon, a gyermekein születése után a feleségemnél szinte teljesen megszűnt a szexuális vágy, illetve nagyon leminimalizálódott. Ebből fakadóan is sok veszekedésünk alakult ki,mert én akartan,ö nem kívánta,de évente 1-2 alkalommal belement. Ezt megelőzően nagyon aktív szexuális életet éltünk, minden Tabúk nélkülit. Nekem mindig is nagyobb volt az étvágyam, mint a feleségemé, de partner volt benne. Jártunk orvosokhoz, párterápiára,pszichológushoz, még kuruzslót is kipróbáltunk. Egyik sem jött be. Elfogadtuk a helyzetet úgy, ahogyan van. Én reggel elmegyek dolgozni, kötetlen munkaidős munkát végzek. Így minden dolgomat korlát nélkül el tudom végezni, beleértve a szexet is. Továbbá most is fenn tartom azt a kijelentésemet, hogy rengetegen élnek, így mint én. Nők is és pasik is! Lehet, hogy a ti párotok is így él,csak ugyan úgy,mint ahogyan az én környezetem nem tud róla,ugyanúgy ti sem!Köszönöm,hogy aggodalommal vagytok a feleségem iránt,de ö nagyon is jól van,és egyre jobban érzi magát a bőrében. És ezt nem csak én állítom. Ráadásul nem zaklatom a szexszel,még egy vitaforrással kevesebb, néha amikor felajánlkozik,abban meg csak mindketten nagy örömünket leljük továbbra is. Néhány éve már boldog házasságban élünk, még ha furán is hangzik. Nem mondom,hogy csináljátok utánunk ha tudjátok,de kívánom,hogy nektek is nagyon boldog életetek legyen. Mert a mi életünk boldognak mondható,ami a mai Magyarországon nagy szó!Nagyon köszönöm a véleményeteket.
2014. bc681dac13 (válaszként erre: 2012. - 4c1a787e8f)
2017. ápr. 27. 10:29

Ha normálisan funkcionál a család, akkor semmiféle rezdülést nem okoz, ha apjuk anyjuk néha mosolygósabb a szokottnál, és azt az örömet kívülről hozták magukban. Nagyon leegyszerűsítve: a gyerek nem attól lesz boldog, hogy a szüleik heti 2-3 alkalommal egymással valami előírt módon szexuőális életet élnek. Ahogy a gyerek nem lesz lelkisérüllt attól, hogy a szülei a négy fal közt bőr szerkóban korbáccsal ütik egymást, mert erre gerjednek, attól se lesz bajuk, ha a szüleik együtt orgiáznak, és attól sem, ha mással szexelnek a szülők.

A szex ilyen szinten a gyerek előtt tabu. Szerintem ez a normális eset, és ez nem felszínesség meg látszat élet.


Egyáltalán nem azt mondom, hogy a szülő ne tekintse felelősnek magát a gyereke majdani pár választőásánál, én azt mondtam, hogy szerintem a gyerek-szülő viszony sokkal jobban kihat, mint a szülő-szülő viszont, különösképp a nemi élet (mert akkor inkább már a partnerség, amit a gyerek tényleg lát és megél).


Amúgy a "jó asszony szoknyája sokmindent eltakar" kor messze nem most van.

2013. 4c1a787e8f (válaszként erre: 2006. - Image13)
2017. ápr. 27. 10:15

Hát igen... Ezért izgalmas az élet, mert semmire sincs biztosíték..


Bár Lux Elvirát lehetett régimódinak tartani, ő mégis sokszor pont azt tanácsolta a félremenő pasik feleségeinek, hogy várjanak, ha a pasi nem jelez. Mert nincs az a nagy love, ami fél-másfél éven belül ne csökkenne magától. És akkor, abban a jól időzített pillanatban érdemes a feleségnek az "őt megillető" helyet visszaszerezni...


Én ennél vehemensebb vagyok, minthogy ezt kibírjam, de aki bírja, hajrá..

2012. 4c1a787e8f (válaszként erre: 2010. - Bc681dac13)
2017. ápr. 27. 10:11

Hát pedig rettentő nagy hatással van rájuk, minden apró lelki rezdülés, még ha nem is tudják konkrétan a dolgokat.. Sajnos tapasztalat.. Persze lehet nem észrevenni, hogy "attól" lennének a problémák. Lehet fogni a nyuszira, és nem magunkra. Pedig de, nagy szerepük van benne..


Ezzel együtt nem egyszerű ezt az életet úgy leélni, hogy mindig mindent tökéletesen csináljunk. Nekem tuti nem megy. Én erre is próbálom őket tanítani...


Szerintem ott is van gond, hogy ma nagyon nagy a látszat szerepe az életünkben, és nagyon sok a kívülről tökéletes, belülről semmilyen kapcsolat. De mindenféle kapcsolat, szülő-gyerek kapcsolat is. A nagy látszatbeli különbség is káros szerintem, nem csak a láthatóan is nagy sz.r.


De hát mindenki csinálja, ahogy tudja..

2011. EmmyR (válaszként erre: 1998. - Image13)
2017. ápr. 27. 10:10
Érdekes és tanulságos a tapasztalatod. Elhagytad a szeretőd és a családot választottad azt értem. Az érzelmeken hogy tudtál felül kerekedni végül?
2010. bc681dac13 (válaszként erre: 2008. - Hanami)
2017. ápr. 27. 10:04

Nem hülyék a helyerekek, de ahogy a szüleik ágyába se látnak bele, úgy apu otthonot túli hancúrjaiba se látnak bele. Ennyire azért nem kell eltúlozni a dolgot.

Nyilván a szülői minta lényeges, de szerintem sokkal fontosabb a ragaszkodás, önállóság kialakulásában, hogy a szülő a gyerekkel hogy viselkedik, nem pedig a gyerek előtt rejtett dolgokat kell túlmisztifikálni.

2009. PöttyösPanka (válaszként erre: 1998. - Image13)
2017. ápr. 27. 10:03
A feleségednek egy szeretője van, az ő is váltogatja a partnereit?
2008. Hanami (válaszként erre: 1999. - Image13)
2017. ápr. 27. 09:11

Igen, és...? :)


Azt akartad mondani, hogy sokan így csinálják.Én elhiszem.Neked meg pláne elhiszem, mert így élsz, ebben. Sok ilyen kalandod van, tele vagy tapasztalattal.

Ezt tartod követendőnek elfogadhatónak.

Gondolom boncolgathatnánk az esetedet is, hogy miért alakult ez így, miért vállaltatok két gyereket,ha mindig is eltérőek voltak az igényeitek szex terén?

Az is megérne egy misét,hogy a gyerekeidnek milyen példát mutatsz? Lehet,hogy pont ezzel a hozzáállásoddal teszed tönkre a gyerekeid jövendőbeli kapcsolatait.A gyerekek nem hülyék,mindent észrevesznek, és nem is hálásak.Nem fogják megköszönni, hogy mindketten beáldoztátok magatokat miattuk. Ők azt fogják látni, hogy apunak vannak mellékútjai, de anyu mindent elnéz neki,hogy együtt maradjunk. Nem mernek majd ők se dönteni borítani,mert otthon nem ezt látták, és lehet vegetálnak majd egy rossz kapcsolatban.


Ne érts félre, nem elítéllek.Felőlem mindenki úgy éli a magánéletét, ahogy neki tetszik.

Magamat ismerve, így nem szeretném.


Ja, és használhatnék nagy szavakat, hogy az az ember, akit én megajándékozok a szerelmemmel, a testemmel, bizalmammal, az megérdemli,hogy felvállaljam őt a világ előtt , de a te olvasatodban ezek úgyis csak nagy szavak lennének, egy kis nőtől.

2007. csikil4ny (válaszként erre: 2006. - Image13)
2017. ápr. 27. 02:28
Nagyon meghallgatnám a feleséged sztoriját is a boldog házasságotokról, mert vagy nagyon nem érdekli, hogy te mikor kivel, vagy csendben szenved.
2006. image13 (válaszként erre: 2001. - Schnucki1111)
2017. ápr. 27. 00:24
Mint említettem, mi is húztuk az időt,mert a legjobb döntést akartuk meghozni. Bevallom,hogy megfordult a fejemben az is,hogy mi van, ha mindent borítunk és egy két évig élvezzük egymás társaságát és egymásra ununk. Nem lesz már vissza út a gyermekeimhez, legalább is nagyon kicsi eséllyel. Erről beszéltünk is az akkori „szerelmemmel”, és láttam rajta, hogy ö is tart ettől. Ezért hoztam, hoztuk ezt a döntést, mert így lett a legjobb mindenkinek. Igaz, hogy kevesebbet találkozunk mostanában, de ha akkor borítunk és összeköltözünk, ma már biztosan nem lennénk együtt! Így megmaradtunk egymásnak talán örökre, és ugyan úgy élvezhetjük egymás társaságát, mint régen, és az esély is minimális a lebukásra..
2005. f52a0b4925 (válaszként erre: 2004. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 26. 21:57
És boldog lett utána mással? Vagy büszkén szenvedett?
2004. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2003. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 20:33
Valójában ő is szerelmes volt a (volt) férjébe azután is hogy elküldte és elvált tőle, de nagyon büszke nő volt és úgy volt hogy ha megcsalta akkor ennyi volt. Tehát nem bánta meg hogy elküldte mert nem tudott volna tovább élni vele egy percig sem, de hogy rossz volt neki nagyon az biztos.
2003. ht keksz (válaszként erre: 2002. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 26. 19:36
Nem bánta meg soha a nagybátyád felesége,hogy nem bocsátott meg?
2002. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1973. - Jessica32)
2017. ápr. 26. 18:52
Nem volt boldog, mert egész életében tudta, hogy kizárólag az első feleségét szerette a nagybátyám aki otthagyta még aznap amikor kiderült hogy megcsalta őt.
2001. Schnucki1111 (válaszként erre: 1998. - Image13)
2017. ápr. 26. 16:59
Köszönöm,hogy megosztottad velem.Nagyon tanulságos volt számomra olvasni. Elhamarkodott döntést biztos nem fogok hozni. Én is azt szeretném valahogy elérni, hogy mindenki a lehető legjobban jöjjön ki a dolgokból.
2000. Jessica32 (válaszként erre: 1980. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 16:52
Hihetetlen, hogy 8 év alatt nem jött rá a felesége. Ilyen nem létezik. Ennyire nem lehet valaki vak.
1999. image13 (válaszként erre: 1982. - Hanami)
2017. ápr. 26. 16:29

Az ember gyarló, és van, hogy minden oké!De mégis jön egy harmadik!Ez így nem törvényszerű,hogy ha minden oké,akkor kizárt egy harmadik személy.

Több olyan kapcsolatról is tudok és van köztük néhány hónapja történő házassági kapcsolat is,de mindbe kialakult egy titkos 3. személy is,pedig minden OKÉ és rózsaszín.

Mivel ezek a kapcsolatok talán a legmagasabb bizalmi szinten alapulnak,és nem is látunk bele az emberek fejébe,így nem lehetne statisztikát felállítani arra,hogy hányan és kik tartanak szeretőt!

Garantálom, hogy nagy lenne a megdöbbenés, ha mindezekre a titkokra valami csoda módon fény derülne.

Szóval, hogy ki és kihez tér be, ez csak idő, és lehetőség kérdése!

Mivel kevesen mondanának nemet egy hirtelen kialakulandó, szexre alapított szeretői viszonynak!És most nem a swingerezésre gondoltam.

1998. image13 (válaszként erre: 1996. - Schnucki1111)
2017. ápr. 26. 16:05

Tudom,hogy nem egyszerű,de ez így előbb vagy utóbb valakinek nagy fájdalommal fog járni!

Én jártam a cipődben! akkoriban 12 éves házasság. szex évente max két alkalom, és napi szinten vita!Én úgy éreztem,hogy ő köt belém,Ö úgy érezte,hogy én viselkedem úgy,hogy belém kössön!Ergo én vagyok a vita kiváltó oka.

Két gyerek miatt a válást nem szeretnénk,de valami megoldás kellett. Ebben az időszakban alakult ki az első szeretői viszonyom. Lakótelep kutyasétáltatásnál ismerkedtünk meg. Kiderült,hogy férjezett,de a párjától,már elhidegülten él hónapok óta. Szimpátia megvolt, kémia is kialakult közöttünk. Igy a lopott időket egy barátom lakásában töltöttük el,volt,hogy naponta több alkalommal is.Kb fél évig sétáltattuk közösen a kutyáinkat,mert vidékre költöztek. Jött a következő egy fittnes klubban ismerkedtünk meg. szintén férjezett volt. Olyan arany kalitkába zárt szépség volt, gazdag kocka pasival,akivel havonta egy-két alkalommal szexelt1,perc per alkalommal elmondása szerint. Sűrűn jártunk edzésekre, amiknek a nagy részét nem a teremben töltöttük,hanem egymáson. nagy szerelem lett belőle. Borítani akartunk mindent,hogy jogszerűen is egymásé lehessünk. És ekkor alakult ki az a helyzet,mint amiben most te is vagy.Én nem szerettem volna fájdalmat a gyerekeimnek,de a feleségemnek sem,Ö meg ragaszkodott ahhoz a vagyonhoz és anyagi jóléthez,amit a kocka biztosított neki. Húztuk az időt,dúlt a nagy szerelem köztünk. Nem mertünk lépni,de egy nagyon sajnos bebuktam. Elvakultan szerelmes és óvatlan voltam. Ez volt az a pont,amikor nagy döntést kellett hoznom. Bevallok minden és borítok,vagy kihozom a helyzetből a legjobbat és megpróbálom helyre állítani a kapcsolatunkat a feleségemmel. Néhány hónapba beletelt,amíg realizálódott a helyzetünk. Ez 4 és fél éve történt!Látszólag megjavultam,minta apa lettem és már legalább havonta egyszer szexelünk is a feleségemmel. Viszont több olyan szeretői viszonyt is ápolok, akikkel szóba sem jött a szerelem,csak szexen alapul a viszonyunk és egymásra keresünk közösségi portálon,hogy össze tudunk e futni valamikor a héten!Néha még összegabalyodunk a fittnesszes szeretőmmel is,sokat beszélgettünk erről a szerelem dologról,de már nincs szerelem,csak a jelenre,az együtt töltött lopott percekre koncentrálunk. Már csak is a szexre hajtunk. Nem okoztunk fájdalmat senkinek, és mindenkinek megmaradt a boldogsága is!Jól gondold át,hogy melyik utat választod,mert sok féle út működőképes lehet. Nekem ez jött be hosszútávon. Tudom, hogy nem a legtisztességesebb döntés, de a legkedvezőbb hatást teremtett már több mint 4 éve mindenki részére. Ergo, szerelem nélkül jól működik. Ez az én történetem.

1997. ht keksz (válaszként erre: 1995. - Hanami)
2017. ápr. 26. 15:02

De,számíthatok,még egy valakire.

Azt akartam ezzel érzékeltetni,hogy ilyen volt a viszonyunk.

Gondolom,nem hagyott volna magamra.

És igen,soha nem hivtam amikor nem volt egyedül,nyilván.De azt mindig hangsúlyozta,ha indokolt,gond van,hívjam.,és majd valami lesz.

Olyan is volt,amikor beteg lett,még nem tudtuk,mi a baj,de azt mondta,ő felhatalmaz,hogy ha nem lenne döntésképes,vagy nem lenne észnél és nem tudja mondani,bármikor mehetek, ha látni akarom.,mert nem teheti meg velem, hogy nem engedi meg annak, aki ennyire szereti.

Amikor kezdődött a betegsége akkor nem érdekelte,azt mondta,ha borulnia kell boruljon,de én hozzá tartozok.Aztán amikor borult,lehazudott,pedig az előbbieket nem viccből mondta.

Szal.sokmindent megéltünk,nem csak kefélgettünk.És erről a nej nem tud,csak mi ketten,a gyerekeim,és az anyja.

1996. Schnucki1111 (válaszként erre: 1992. - Image13)
2017. ápr. 26. 15:00
Szia! Köszönöm hogy el mondtad a véleményed! Nálunk szerelem is van mindkét részről. Bebukást nem szeretnénk,mert semmi értelme ezzel bántani a történet többi résztvevőjét, ès nem a szerető tehet arról ha valakinek tönkremegy a kapcsolata,házassága. Ő nem az ok,hanem az okozat. Ha minden rendben van egy kapcsolatban,oda nem fèrkőzhet be 3.személy. Én a magam részéről minél előbb tiszta helyzetet szeretnék, de ez nem olyan egyszerű......
1995. Hanami (válaszként erre: 1987. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 14:41

Úgy érted, hogy megbeszéltétek, ha veled történik valami, akkor ügyel a gyerekre.

Magyarul, akkor felvállal?

Akkor már mit?


Ilyen gondolatok aggasztanak? A gyereked? Családodra nem számíthatsz ilyen esetben?

1994. ht keksz (válaszként erre: 1993. - Csikil4ny)
2017. ápr. 26. 14:39

Válogatós volt,mert megtehette.Most meg már nem is tudna a betegsége miatt.

De eltartottam volna,valamicskét azért mindig keresett,csak rövid ideig tartó munkahelyei voltak,némi mellékessel.

A neje nagyon anyagias,ő is átvette ezt.Fontos neki a viszonylagos jólét.,nem akarja lejjebb adni.Itt nekem van egy egyetemista,meg egy középiskolás gyerekem,nem is engedte ,hogy én tartsam el.

1993. csikil4ny (válaszként erre: 1972. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 12:39
Nem kell ezt nagyon találgatni: ha el tudtad volna tartani, akkor lépett volna, de dolgozni?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook