Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőnek lenni!? fórum

Szeretőnek lenni!? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeretőnek lenni!?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1992. image13 (válaszként erre: 1821. - Schnucki1111)
2017. ápr. 26. 12:14

Szia!Köszönöm,hogy te is megosztod velünk az életed bizalmas részleteit. Nagyon szeretem látni,olvasni azokat a reakciókat,melyeket a te eseted is generál.

Szeretősdi is egy olyan cipő, amiben járni kell, ahhoz,hogy az embernek globális rálátás legyen egy ilyen kapcsolat tekintetében.

A szeretői és a szerelmi kapcsolat között számomra az a különbség, hogy amíg a szerelmi kapcsolat főként érzelmi alapokra épül a szerető testi kapcsolatra,azaz főként a szexre!

Tapasztalatból tudom mondani,hogy egy ilyen kapcsolatnak is megvannak a maga íratlan szabályai,ahhoz,hogy hosszú távon,biztonságosan üzemeljen.

Az egyik fő szabály az, hogy kötelmek nélküli kapcsolat a szeretői viszony.

Ha hív megyek, küld, távozom viszony! Minden téren kötetlennek kell lennie! Ergo nem férhet bele a szerelmi kötödés sem!

Különben nagyon hamar bebukás lesz a vége!!

1991. ht keksz (válaszként erre: 1989. - F52a0b4925)
2017. ápr. 26. 11:10

úgy,hogy csak mint ismerőst ismert el engem,és azt mondta,nem tudja már,miért irta azokat az üzeneteket,de nincs jelentősége,mert nem én vagyok az egyedüli,akikkel igy irogatott.

Csakhogy ez hazugság,és más nőknek irott üzenetnek nyoma sincs,mivel nincs.

Láttak minket a nyílt utcán együtt,többen..nem csak üzenet volt itt.

1990. ht keksz (válaszként erre: 1988. - F52a0b4925)
2017. ápr. 26. 11:06

Azt mondta,nem bosszúból keres,egy rendes szerethető társat akart.

Megbeszélték. Tipikus. Munka nélkül maradt férj,akit ez felőröl, pszichés okokból nem figyel a nejére ,és vita van,elhidegülés..A nő talál vkit,aki figyel rá.

Ott is borult a bili,csak a nő rosszul járt,mert a férfi,akivel csalt egyértelműen elfordult tőle,és kitálalt.

A neje részéről ez volt az ok.

1989. f52a0b4925 (válaszként erre: 1980. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 11:05
Nyílt titok? Ha megbukott és megtalálta az üzeneteket a feleség, akkor hogy van titkolva a kapcsolat, és miért? VAlami itt nagyon nem kerek. Milyen igazat nem merte elmondani a férj? Hogy szeret téged? Vagy mindketten kellenétek?
1988. f52a0b4925 (válaszként erre: 1977. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 11:00

Ez nagyon sokmindent elmond a férjről - a neje megcsalására a reakció az azonnali "bosszú"? Nem az, hogy megbeszéljük, hogy mi is vezetett idáig, hogy miért tette, hogy szereti-e egyáltalán még, hogy lehet-e rajta javítani, akarnak-e stb?? Feljogosítja ez arra, hogy érzelmileg akarjon kilépni? Mert ok (vagy nem), hogy keresek egy nőt és megdugom én is - és mondjuk ki, hogy nyitott házasságban élünk, csinálja mindenki amit akar, ha a nej is ezt akarja, vagy váljanak el... vagy javítsák meg. De ez? Tönkreteszek egy másik nőt??


Szabadnak érezte magát? Mi ez, börtön?

1987. ht keksz (válaszként erre: 1985. - Hanami)
2017. ápr. 26. 10:53

Igen.Az eléggé fáj tipikus esete.:)

Mégis időközönként kell,hogy szóljak hozzá.

Azt is,ami bennem van,meg minden egyebet.Nekem ő a szellemi társam is volt.És mindenben megbízhattam benne.

Úgy volt,ha velem vmi történik hirtelen,a fiam rá bízom..hogy naponta nézzen rá,beszélgessenek...mintha én tenném.

És ő azt mondta,persze..és ez az egy dolog volt,amire azt mondta,ekkor borítana mindent.

Nem lesz ilyen,csakhogy értsd.

1986. Hanami (válaszként erre: 1984. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 10:48
Erre sajnos én nem tudok neked érdemleges választ adni, erről nyilatkozzanak ők, a megcsalt feleségek.
1985. Hanami (válaszként erre: 1983. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 10:45
Igen, valami ilyesmire gondoltam, amikor azt javasoltam neked, hogy amikor érzed,hogy elgyengülsz,előjönnek a szép emlékek, akkor tudatosan vezesd magad afelé, amit sérelmeztél a kapcsolatotokban.Ezek helyretesznek.
1984. ht keksz (válaszként erre: 1982. - Hanami)
2017. ápr. 26. 10:38

Igen.De hogyan? Úgy, hogy a neje elment fürdeni,és minden áldott este ekkor hívott,ez volt a napzáró beszélgetésünk.

Vagy innen hazavitte a kis kaját,amit csináltam,vettem neki,és azt közös asztalnál elfogyasztotta?Kitette a lábát,és már indult is, vagy elaludt,és irtunk éjszaka.

Soroljam?

1983. ht keksz (válaszként erre: 1981. - Hanami)
2017. ápr. 26. 10:35

Irhatnék ide nagy szavakat,hogy érzelmileg hogy állok hozzá még mindig.

DE a védekező reflexem ettől sokkal erősebb már,és ha beugrik,hogy tulajdonképpen hazugsággal tartott maga mellett,már ami az otthoni dolgokat illeti,ha belegondolok abba,hogy köztünk állandó volt az érzelmi megnyilvánulás ,a szokásaink,az intimitás( nem pont a szex) és ,hogy ezt valszeg.megosztotta ,na ekkor jön az,hogy már nem birnám őt látni.Meglátnám,és ezek a gondolatok elöntenék az agyamat.

1982. Hanami (válaszként erre: 1978. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 10:33

A szeretők és a feleségek nézőpontjából is másképpen néz ez ki.


A szerető szerint, ha minden oké lenne, nem jönne hozzám.

A feleség szempontjából, mindegy, hogy kihez megy, úgyis hozzám tér vissza.

1981. Hanami (válaszként erre: 1977. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 10:29
Próbálkozik, bízik benne, hogy elgyengülsz.
1980. ht keksz (válaszként erre: 1979. - PöttyösPanka)
2017. ápr. 26. 10:01

És akkor most mit lehet tenni?

Költői a kérdés.

Én ezt tudtam lépni 8év után,erőből, de mint látszik ezt a szerelmem nem akarja tudomásul venni, ő folytatni akarja.

A nej pedig még el sem tudja mondani az álláspontját,mert még a kapcsolat ténye is titkolva van előtte,hiába világos minden,megtalált üzenetek,bukások sorozata,a szerelmem nem merte az igazat mondani.

1979. PöttyösPanka (válaszként erre: 1978. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 09:38
Pont ez az. A feleség félrelépése feljogosította arra, hogy más nővel létesítsen szexuális kapcsolatot. De nem arra, hogy más nővel alakítson ki érzelmi viszonyt. A kettő nem ugyanaz.
1978. ht keksz (válaszként erre: 1975. - Hanami)
2017. ápr. 26. 09:14

Nem tudom egyébként,ha a neje tudná,hogy ilyen áron maradt otthon a férje,hogy a szive másfelé húzza,és az érzelmi kapcsolatot bármi formában de megéli mással,mit szólna.

Igaz,a kapcsolatunkat nem ismerte el..

1977. ht keksz (válaszként erre: 1975. - Hanami)
2017. ápr. 26. 09:11

Társkeresőn irt rám.

Akkor zajlott náluk az a szitu,hogy a neje megcsalta,s ez kiderült.Huszon akárhány év házasság után.

Azt irta akkor,a neje ezzel a cselekedetével felhatalmazta,hogy engedjen az elkötelezettségéből,addig sem csinálta,és hiába hidegültek el kölcsönösen egymástól nem tette volna ezt vele.

Mivel a nő megtette,szabadnak érezte magát.Soha nem volt lelkiismeret furdalása a kapcsolatunk alatt.

Még most sincs,mert tegnap is irt.Legalább tartaná magát a nagy döntéséhez,hogy marad otthon,és lenne innentől kezdve korrekt ahhoz,aki eltartja,vagy szereti akármi..a szive hozza még mindig felém. Ugyan azt érzem a soraiból,amit eddig.

1976. Hanami (válaszként erre: 1975. - Hanami)
2017. ápr. 26. 08:58
*tapasztaltad
1975. Hanami (válaszként erre: 1972. - Ht keksz)
2017. ápr. 26. 08:58

Te valószínű vadászat alatt a jobbra balra kacsintgatast Érted.

Ezt nem tapasztaltam.

Én a helyzetre,úgy általánosságban irtam


Nálatok hogy történt?


Ki kit "vadászott "le? :)

1974. Jessica32 (válaszként erre: 1965. - Rencike)
2017. ápr. 26. 08:57

Az egyik volt kolleganőm összejött állandóan nős pasikkal, és az egyik nős pasi - a nő szerint - beleszeretett. Persze egy idő után a nő is így érzett, és arról szóltak a találkák, hogy hagyja el a csávó a feleségét. Amit nagy huzavona után megtett, aztán mégis visszament a feleséghez, aki visszafogadta, és ez az ide-oda szaladgálás jó pár alkalommal megtörtént. Nem értem itt a nőket, hogy voltak képesek elviselni, hogy a pasi mindkettővel szexel, de a gyomruk bírta. Végül a férfi a feleségével maradt, a szerető meg ki volt akadva. De mi az, amin kiakadt? Mégis mi? A feleség képezi a családot a férfi számára, és sokszor, amikor tudomást szereznek a szeretőről, nem dobják ki a delikvenst, hanem mindent megtesznek, hogy a férjük őket válassza, ami sokszor így is van.

Meg is érdemlik a szeretők. Egy családba belerondítani... aztán ha véletlenül mégis megkapják a férfit, és az otthagyja a feleséget, csodálkoznak, hogy előbb-utóbb őket is megcsalja és fel vannak háborodva. Miért is? Ők is szeretők voltak, akkor milyen jogon útálják az így megszerzett pasi későbbi szeretőjét? :)

1973. Jessica32 (válaszként erre: 1967. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 26. 08:51
Remélhetőleg a titkárnő nem volt boldog, miután megkaparintotta a kiszemelt prédát.
1972. ht keksz (válaszként erre: 1970. - Hanami)
2017. ápr. 26. 08:48

A vadász kifejezést rá nézve több okból cáfolom.

Azt,hogy valójában miért nem lépett,csak ő tudja,én csak találgatni tudok a tapasztalataim alapján.

1971. Hanami (válaszként erre: 1970. - Hanami)
2017. ápr. 26. 08:46

"Itt is"-ugyanaz,mint nálatok.


Te hogy éled meg ezt a helyzetet,feleségeként?

1970. Hanami (válaszként erre: 1965. - Rencike)
2017. ápr. 26. 08:43
Szerintem itt is ez történt. Csak eppen a szerető szemszögéből "vizsgálgatjuk"
1969. ht keksz (válaszként erre: 1965. - Rencike)
2017. ápr. 26. 08:19

Tud ám az elviselhetetlen helyzet elviselhetővé válni a külső kapcsolat pozitiv hatása miatt,és akkor minek is elválni.

Vannak olyan példák,ahol a pasi tényleg lép.

Én azt is kérdezem,mi kell ahhoz,hogy megtörténjen?

Ha az én példámat nézem,minden adott volt.Vagyis az önbecsülése az nem volt a helyén,és többségében nem volt hosszabb ideig munkája.

Az anyagi.. az őt zavarta, engem nem.

Inkább az emberi tényezők számítanak.Ha férfi a férfi,ha gerinces nem hagyja a 2 érintett nőt ebben a helyzetben( magát sem)

1968. ht keksz (válaszként erre: 1967. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 26. 08:13
Tudnék mit csinálni az ilyen "titkárnőkkel".
2017. ápr. 24. 18:44
Ahol el is váltak olyan 3-4 a közeliek közül. Viszont a legtanulságosabb: anyukám testvére a nagybátyám imádta a feleségét és a két kislányát (100 éve történt) de ugye otthoni 2 pici körüli kiégettség, rohangálás ezerrel tipikus történet, na a titkárnője rendszeresen betálalta a 120-as ciciket a dekoltázzsal az aláírnivalók mellé addig addig csinálta ezt amíg bejött a csapdába a nagybátyám. De ő az első pár alkalom után szakítani akart, de a titkárnő pedig férjet akart, kiborította a bilit a feleségének aki abban a pi llanatban kirúgta a nagybátyámat gyerekek ide, gyerekek oda és beadta a válókeresetet. Közben titkárnő szedte a fogamzásgáltót (na persze) amitől szépen terhes lett így megnyerte a nagybátyámat aki kénytelen volt elvenni. A nagybátyám élete végéig az első feleségét szerette aki soha az életben nem volt hajlandó kibékülni vele de végül barátok maradtak a titkárnőt pedig "elviselte" és csak azért maradt vele hogy ha már tönkretette a családi életét akkor legalább főzzön mosson takarítson. Hát ez egy mese, de színigaz.
1966. csikil4ny (válaszként erre: 1965. - Rencike)
2017. ápr. 24. 16:08
Ismerőseim között négy ilyen eset is történt. Általában az eltávolódás volt az alap ok.
1965. rencike
2017. ápr. 24. 15:45

Én inkább olyan történetet olvasnék,hogy a férj elhagyta a feleséget a szeretőért engem az is érdekelne.Csak azért mert szerintem gyakoribb az,hogy a férj nem lép ki a házasságból az enyém sem tette nem is fog azt mondta.

Szóval???

Akkor tuti otthon se olyan szar a helyzet ugyebár csak p...i vadász.

1964. ht keksz (válaszként erre: 1959. - Hanami)
2017. ápr. 24. 14:30

Nagyon nehéz volt,és nagyon sokat beszéltek a lelkemre,ami jót tett. De a magam tapasztalata még többet nyomott a latba.

Eléggé fájt már.(Ugye,van az a mondás,hogy amig nem fáj eléggé.

Volt,akit beengedtem,és eszközként funkcionáltak,segítettek elterelni a figyelmemet,kizökkentettek.

Magam sem tudom..a lelkem mélyén kárpótlásra vágyom az elmúlt egy évért.Óvó,féltő szeretetre,felszabadultságra.

DE lehet,pont az ellenkezője tenne jót.

Beszélgetek,irogatok másokkal,valaki kell.

Mondjuk a testi kontaktust még nem tudom..

de a falakat lerombolom lassan.

Még fáj..hogyne!

De már nem olyan intenziven,már más.

1963. ht keksz (válaszként erre: 1962. - Fc05b4bfbb)
2017. ápr. 24. 14:20
Most akkor mit is,miről? :)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook